480
Clive Barker\'s Undying
  • Aquir
    #359
    Megnéztem. A Főnix tojás fegyver, ahogy emlékeztem. Az nincs meg neked :)
  • rohamsisak666
    #358
    Biztosan nem vettem fel őket. Az lehetett a probléma. Azért köszi szépen a tippeket.
  • Aquir
    #357
    a főnixtojást önmagában kell használni. Kézbe veszed, és fire gombbal elengeded. Ilyesmit találtál?
  • Aquir
    #356
    pedig a koponyákkal is meglehet =)
  • rohamsisak666
    #355
    De merre volt az a nyavajás főnixcsúzli??
  • Aquir
    #354
    igen? a fönixtojásra rámész, és fegyverként kezeled. Akkor ha tényleg főnix tojást már találtál és ott marad a kérdőjel akkor nem fegyver
  • Seth
    #353
    Én is csak a végén. Anélkül nekem nem sikerült kicsinálni
  • rohamsisak666
    #352
    Ki! Aquir már ismertette lentebb a metódust.
    De merre volt a főnixtojás. Útközben találtam tojásokat, de milyen fegyverbe kellenek?
  • Aquir
    #351
    zöldkő + koponyák, csak ezek kellenek

    (meg talán néha gyorsítás (Haste) :)
  • Aquir
    #350
    simán. Különben sem olyan jó fegyver a főnix, én egyáltalán nem használtam
  • Seth
    #349
    Anélkül ki lehet egyeltalán csinálni a főellenséget????
  • Aquir
    #348
    egyértelmű. Főnixtojás (asszem) =)

    ha a főnix egg fegyver, akkor nyilván az hiányzik :)

    de egyszerűen is eldönthetjük: Találtál már Főnixtojást? Ha nem, akkor valszeg azt hagytad el :)

  • rohamsisak666
    #347

    A bal oldalt lévő kérdőjel helyén.. Főleg a kasza szúrta ki a szemem. De erre a legutolsóra nem találtam rá..
  • Aquir
    #346

    melyik legutolsó fegyver? nem varázslatra gondolsz ugye? :)

    szerintem a főnixtojás, de nem emléxem pontosan
    Minden új fegyver kiszúrja ám a szemed, bénának kell lenni hogy ne találd meg mindet :D

    de a legjobbak a kasza és a koponyák =)
  • rohamsisak666
    #345
    És a legutolsó fegyver merre volt? Mert igencsak elkerülte a figyelmemet?
  • Aquir
    #344
    Egyszerűen meg lehet oldani.

    Bal kezedbe a zöld követ veszed (attól gyorsabb a manafeltöltődés)
    Jobb kezeddel meg koponyákat lősz egyesével (mert egyesével gyorsabb) :)

    Amikor kinyílik a szörny akkor betározhatsz több koponyát. Úgy rohangálj hogy ne menj közel a mögötted levő szörnyekhez, amikor a főszörny szippant, akkor meg ugye menj hátrafelé és lődd a koponyákat :)
  • ibrik
    #343
    Undying - magyar nyelvű végigjátszás
  • rohamsisak666
    #342
    Sziasztok!
    Éppen a játék végén vagyok, ennél a.. hogy is mondjam.. Szóval egy női nemiszervre hasonlító húsevő növényszerűségnél. Ami a királyból alakult át. A lényeg hogy főnixtojás nuku, sőt még az utolsó fegyver is hiányzik. Gondolom ahoz kellenének a főnikxtojások. Merre találom én azt a nyavaját fegyvert? Köszi!
  • koschwarz
    #341
    egyáltalán: meg lehet ezt a játékot még venni valahol?????
  • DonnieBrasco
    #340
    Ezt hívják easter egg-nek :)
    Grebber ne csináld, valamelyik F-gomb szerintem de nézd meg az opciók/billenytűzet kiosztásnál.
    A játék egyébként a privát osztályzási rendszeremben az elképesztően kevés játék által kiérdemelt 90+ %-ot érte el :)) vagyis végigjátszottam. Ezzel beírta magát a System Shock 2, Deus Ex, Half-life, Anachronox, Betrayal at Krondor, Wizardry7 és 8, Gothic, Morrowind, Thief 1-2, stb.. fémjelezte Parthenonba :)))
    Ja és a System Shock 2-vel karöltve a legparáztatóbb játék amihez valaha szerencsém volt :) hozzájuk képest a DOOM3 bazári kisértetkastély :)
    A főmenü zenéje zseniális!!!

    DB
  • grebber
    #339
    Valaki árulja már el hogyan tudom előhozni a naplomat hogy eltudjam olvasni mik vannak benne??Még nem sikerült rájönnöm :(
  • Aquir
    #338
    Ennél a résznél lehet Előhívni egy 3 emeletes nagy bikát !!! :)


    És vannak ilyen érdekes dolgok még =) nem is cheat, csak olyat kell csinálni pl hogy X helyen kell 3-at ugrani, vagy olyan helyre menni amit nem is gondolnád :)

    én már mindet láttam :) van disco- meg kis színházjelenet is a gaméban :)

    Meg céllövölde is rögtön a játék elején :)
  • BBird
    #337


    Kicsit sötét a kép, s nem is az egyik főellenséget látjuk, de azért ebből talán lehet egy kicsit következtetni. Amúgy pcdome.hu vagy esetleg mobygames.com... sok kép van róla szerintem, sok helyen. :-)
  • 12346
    #336
    sajna csak a rém primkó játékoknak készül 66 folytatása:(
  • 12346
    #335
    nekem a kastélyban vagy hol játszódó részek jöttek be a legjobban. ott fostam rendesen. szabadtériek annyira nem voltak gázok. de ez a múlt-szellemes látás vagy mi is tetszett.
  • Esrohnoil
    #334
    Hát igen, a hangulata az ott van a szeren...
    Nem hiába mondta Stephen King is h. ő csak jelenthet Barkernek.
  • Gabe18
    #333
    Á,egy ilyen játék 2. részével dolgozni is kell,nem lehet hozzá kiadni kátszáz kiegészitést (Sims),vagy új adatbázissal és 5 új mozgással kiadni a következő évit (sportjátékok)...
  • McW
    #332
    Ha ez a játék ma jelenne meg csilli-villi graffal szerintem hatalmasat tarolna. Manapság a "szép külső, üres tartalom" a jellemző, de ennek a gémnek mindkettő megvan (mármint a tartalom is)! Kár, hogy nincs folytatás!
  • grebber
    #331
    Baz de én azt nem vágom hogy senkinek nemjött be ez a game anno mikor kijött hogy EA nem keresett be vele?
    Szerintem a mai napig elég jó game graf nem izgat mert kárpotol a hangulat.
  • icewolf
    #330
    Élvezhető. Az Unreal 1.es motort használja... de megaddja a FEEL-t a játékhoz!!! Tapasztalat. Nem igéret!
  • Csuhai G
    #329
    Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de milyen ma a játék grafikája? Gondolom, hogy nem egy Far Cry, de nem is ezt várom el tőle. Vagy ha valaki megtenné akkor betenne egy olyan képet, ahol minden maxra van véve? Előre is THX!
  • grebber
    #328
    Van magyar végigjátszás is de nem azzal akarom végigtolni.
    Ha használnám a végigjátszást nem kérdeztem volna de rájöttem magamtól.

    Fasz kivan hogy nem csináltak folytatást. :(
  • ibrik
    #327
    Undying angol nyelvű végigjátszások és leírások (magyar nincs)
  • grebber
    #326
    Minden kulcs megvan már eh.
  • grebber
    #325
    Kolostor kulcsát már meg is találtam.
  • grebber
    #324
    Na szépen elakadtam megint kellene egy Gold key és egy Monostery key katakombákba vagyok és ezek nélkül nem tudok továbmenni semerre csak bolyongok ahol már jártam.
    Valaki tudna segíteni ezek a kulcsok hol találhatóak?
  • Amiga
    #323
    Igen, simán.
  • Csuhai G
    #322
    Hi!
    Segítségeteket kérném! Sajnos régen amikor megjelent a játék, nem tudtam megszerezni, ezért most akarom elkezdeni, de lenne előtte 1 kérdésem:
    Elindul a Undying Windows XP SP2-n? Előre is THX!
  • Gabe18
    #321
    Hm,érdekes...

    "Komoly problémákkal kénytelen szembenézni a Majesco: tavaly mindkét, sikercímnek szánt játékuk (Advent Rising & Psychonauts) megbukott, pénzügyi szakadékba lökve a kiadót. Most a cég profiljának teljes átalakításával próbálkoznak: leállították a Taxi Driver (PS2 / Xbox) és a következő generációt megcélzó, Clive Barker közreműködésével készülő Demonik (X360) fejlesztését, és a jövőben a kevésbé költséges játékokra koncentrálnak - azaz elsősorban budget és zsebkonzolos címekre számíthatunk tőlük. "

    Clive barátunk inkább keresne valami kiadót-fejlesztőt,ahol megcsinálhatnnák az Undying folytatását,mint ilyen bukott dolgokkal próbálkozik...
  • dinomano
    #320
    ... Nemsokara lejár a munkaidö, go home oszt Undying, nekiallok... :-DMajd irok holnap, h. mennyire sz*rtam öcce magam...