480
Clive Barker\'s Undying
  • Csuhai G
    #440
    XP SP2 van fennt?
  • rz
    #439
    hello!! régen nem írtatok remélem azért valaki tud segíteni:az van hogy amikor el akarom indítani a játékot akkor besötétedik a képernyő még a zene is elindul 1mp-re majd látom a homokórát meg az egeret és lefagy. mi lehet a gond?????
  • Csuhai G
    #438
    Használtan, magánszemélytől.
  • Atisz #437
    Honnan?
  • Csuhai G
    #436
    Yuhhé, lehet hogy holnap megszerzem eredetiben! :)
  • Aquir
    #435
    Itt az összes varázslat. Talán a halottfeltámasztó varázslat lehet amire gondolsz (invoke) Mert a dispelnél suhint egyet, az ectoplasm-nál meg lő. Esetleg ha a lightning-hoz kifogyott a varázserő akár még az is lehet, de az invoke nekem valószínűbb


    Scrye
    Allows you, in certain spots in the game, to see visions and to see into the past. Also shows a bright glow around enemies, even in dark areas. Finally, it shows the area immediately around you in an otherworldly light, which can be useful in very dark places.


    Ectoplasm
    A very short range offensive spell that allows you to cast bolts of ectoplasm against opponents, causing them damage.

    Dispel
    Dispel will nullify magic in your immediate vicinity, allowing you to pass through barriers. It also does away with the effect of a Mindshatter spell or the venom from a Skarrow. This spell has a small ramp-up time before it acts.


    Invoke
    Invoke allows you to reanimate recently killed creatures. It also immediately destroys Undead Saints, and will cause certain human enemies to commit suicide.

    Haste
    Haste temporarily increases player speed and vision.


    Shield
    This spell forms a magical barrier protecting your front, and can withstand several attacks (depending on the power of the attack). This barrier shatters after a certain time.

    Skull Storm
    Allows you to conjure and throw skulls that explode on impact. Amplification increases the number of skulls you can conjure at once.


    Lightning
    Gives you the power to cast bolts of lightning. When used in conjunction with the spear gun, can bring down a powerful bolt from the sky that devastates your opponent.

    Flight
    Provides the ability to accelerate in any direction, regardless of gravity, for a short duration. Cannot be amplified.


    (Mind Shatter)
    This spell can only be cast by the Sil Lith inhabitants, and severely hampers player vision.
  • DupiDani
    #433
    hy all! undying forever... de mi a roham az a varázslat amikor ha megnyomod csak fölemeli a kezét és nem csinál semmit (nem a koponyakészitésre gondolok)
  • Atisz #432
    Meg van ez a játék valakinek, esetleg kapható még valahol? Nagyon érdekelne..,
  • Esrohnoil
    #431
    Egy kis kedvcsináló, letölthető speedrun. :)
  • Esrohnoil
    #430
    Van akinek sikerült összeszedni 32 amplifiert? :)
    Én 31-et találtam, de elvileg 32 kell ahhoz h. minden varázslatot maximumra növelhessek.
  • Serpa
    #429
    honnan szerezted meg?
  • Esrohnoil
    #428
    Akkor talán írja le h. pontosan hol akadt el. :)
  • Seth
    #427
    ez a helyszín neve ahol elakadt szerintem
  • Esrohnoil
    #426
    Ez vmi kieg?
    Ha megmondod honnan lehet letölteni, megnézem, és hátha én is tudok segíteni. :)
  • berlinboy6329
    #425
    Ohhh,értem.Elég brutális helyzetben vnnak 1es lények benne.De a 2. résszel mi lesz?Mert 2 részt találtam a neten.
  • PhantomAss
    #424
    hali
    family grave-hez nincs vkinek végigjátszása? elakadtam..:(
  • ibrik
    #423
    Clive Barker képregényéből készülő horrorfilm. Ha minden igaz, 2007-re lesz kész.
  • berlinboy6329
    #422
    A vége már sztem nem olyan jó.onnan az őslakos maptól már elég uncsi,meg a végén a csápos szörny valahogy nem illik oda.BTW mi az a Clive Barker's Tortured Souls?
  • grebber
    #421
    vázslatokat nemnagyon használtam a game sorűn csak amikor kötelezően azt kelett használni!
  • Esrohnoil
    #420
    Jah, kasza + pajzs varázslat. :)
  • Aquir
    #419
    grat =)
    nekem a kasza volt a kedvencem, félbe lehetett vágni mindenkit :D
  • grebber
    #418
    Na végigtoltam!
  • grebber
    #417
    Kösz a helpeket majd holnap kiprobűálom remélem sikerrel járok!
  • berlinboy6329
    #416
    Van olyan is,hogy van körülötte egy világoskék aura.Ha eltűnik,akkor sebezheted.Akkor öld meg ha a csáklyája beleállt a falba,és bénázik,mert nem zudja kivenni.Na akkor kapd le a fejit. :)
  • haxoror
    #415
    Jaja, vagy az ajtó elé vagy az oldalt lelógó láncokhoz kell állni és időben elugrani, ilyenkor pár pillanatra beragad Aaron lánca, na ilyenkor kell odarohanni és lefejezni.
    Sokat segít a Shield spell, az mindig legyen aktív.


    (húú lehet hogy megint előveszem ezt a játékot! )
  • Esrohnoil
    #414
    Az a lényege h. mikor kilöki magáról a láncokat feléd, az ajtó pont a hátad mögött legyen, és lehetőleg ugorj el a lánc elől. Ha jól csinálod, sikerülni fog, persze próbálgatni kell, mert nem könnyű.
  • grebber
    #413
    De meddig mert hiába csapkodom a köcsögöt nem akar meghalni :( ?
  • Aquir
    #412
    kasza

    ha nincs más akkor ez jut először eszembe, sokmindenkit a kaszával nyírtam ki :)

    nyomj haste-eket, folyamatosan futkoss oldalazva, vagdosd sokáig a kaszával, én úgy emlékszem hogy mást nem csináltam :)
  • grebber
    #411
    Elakadtam! :(

    Lent vagyok a ház pincéjében és Aaron életre kell megkell vele küzdeni de semmivel nemtudom megsebezni mi a lényege???
  • Aquir
    #410
    éljen:)
  • grebber
    #409
    Na közben magyarul is!

    Clive Barker's Jericho bejelentés

    Barny, 21:27 - PC X360 PS3 - Játék: Horror


    () Történt, hogy a népszerű író, Clive Barker tett egy kis kiruccanást a játékok világába. Az eredmény felemás volt, ugyan a játék tagadhatatlanul ellaposodott a végére, de döntő többsége hihetetlenül hangulatos horror "mese" volt. Ez volt az Undying, mely szépen hasalt a kasszáknál, az EA pedig jó időre felhagyott a Mature kategóriás játékokkal.
    Clive Barker legújabb vállalkozása, a Demonik nemes egyszerűséggel befuccsolt, ugyanis a Majesco az Advent Risingnak és a Psychonauts-nak köszönhetően a tönk szélére került.

    Barker azonban nem adja fel, és most a Codemasters-szel társult. A Clive Barker's Jericho munkálatainak legapróbb részében is részt vesz, legyen szó szörnyek modellezéséről, vagy a storyboard elkészítéséről. Észak-Afrikába visz utunk egy különleges alakulat tagjaként, képzettek vagyunk mind a hagyományos hadviselésben, mind a misztikus tanokban. Egy rejtélyes várost kell felderítenünk, ahol magával a gonosszal szállunk szembe, az ellenfeleink pedig többnyire minden rendű és rangú emberek. Első világháborúból, keresztes hadjáratból, stb.

    Meglátjuk mi sül ki belőle, 2007-ig esélyünk sincs játszani vele. PC és nextgen konzolok a tervezett célpontok.

    Info: Hardwired
  • grebber
    #408
    Lesz új Clive Barker's game :D

    Clive Barker's 'Jericho' (PS3/X360/PC)

    That Clive Barker was working on a new game wasn't much of a secret, but the Hollywood Reporter has the first details. You are part of a special forces squad trained in conventional warfare and arcane arts to save humanity. Jericho is an North African city wherein lurks evil incarnate and you are on a perilous quest to reach the innermost chamber where you encounter imprisoned soldiers, World War I infantrymen, Crusaders, going further back in time as you move along. To be published by Codemasters, schedule for late 2007.
  • Esrohnoil
    #407
    Pedig van olyan jó a története sztem h. egy jobbfajta horrorfilmet össze lehetne hozni belőle. :)
    A 2. látogatás Oneiros-ba az nagyon ott van szerintem. :D Ott nagyon eldurvul a helyzet.
  • Lobsterman
    #406
    Kit érdekel hogy milyen motor hajtja? Fantasztikus történet, érdekes újítások, nagyszerű művészi kidolgozottság. Ezek miatt volt jó ez is meg az Alice is. Csak hát sajnos meg szoktak bukni az ilyen játékok, mert nem csak rohanni és lőni kell bennük. A mélyebb tulajdonságokat sajnos nem nézi a nagyobb réteg... Ugyanezért bukott meg másik két nagy kedvencem is: a System Shock 2 és a Psychonauts is
    Kár értük
  • Harly18
    #405
    Lusták voltak elég pénzt beleölni a reklámozásba, pedig mindkettő játék profin elkészített, nagyon hangulatos és egyedi játékok. Én manapság is gyakran előveszem őket és játszogatok velük. Szerintem kihagyhatatlan játékok.....
  • Gyusz
    #404
    Elég jó kis játék, csak a sok töltést utáltam benne. Egyébként ez is megbukott anyagilag, csakúgy mint az American McGee's Alice. Pedig mindkettő alatt a kor egyik nagy grafikus motorja dübörgött (Unreal és Quake 3), mindkettőhöz egy híres ember nevét biggyesztették és mindkettőt az EA adta ki. Furcsa, nem?
  • Lobsterman
    #403
    Dejó. Még mindig van aki ezzel játszik?! Nagyon nagy kedvencem. Régi Lucasarts kalandok mellett ez az egyetlen játék amit több mint 10szer végigtoltam. Lehet hogy most megint előveszem :)
    Még anno végigjátszást is írtam hozzá :)
  • Esrohnoil
    #402
    Én elővettem megint a játékot. Helyenként még mindig elég parázós. Főleg h. éjjel játszom vele. :D
  • Harly18
    #401
    Anno hallottam egy mod-ról, valami family ... volt a cime, de itt nem találom, ezen az oldalon. Nem tudja valaki a pontos nevét? Ez valami plusz pálya vagy mi volt..
  • grebber
    #400
    Hát csak ezt tudom felmutatni jelenleg.

    Kecsegtető itt ez az The Undying 2 Fan project ,csakhát semmi hír róla már 1 éve :(