143
THUNDERBIRD TUNING?!?
  • duracellmumus
    #143
    ezmán a multé...
  • Benny04
    #142
    up xd
  • Air
    #141
    Hat ez az. Meg ugyanazon az alaplapon is, mas progi mas erteket ir ki. Nemhogy mas-mas alaplapon. Szoval nekem MSI K7T Turbo-R-em van ami koztudomasu, hogy csal, meghozza tobbet mutat mint a valodi ertek. (Allitolag)
  • KBB
    #137
    áááááááá!!
    Akkor már rég fagyna, ha annyi lenne. Nekem olyan 4 fokkal lett több tőle
    30--> 34 :D

    by kbb
  • Air
    #136
    Nekem van cuspacer-em, de husz!! (20) fokkal magasabb lett tole a procim homerseklete. 51->71!!
  • KBB
    #135
    Ha csak lesarkazod elvileg nincs probléma, akkor van, ha bereped. Aztán még akkor, ha nagyon lesarkazod, de én nem tudom, miért nem lehet venni egy cuSpacert, bemész a Kelly-be és veszel 300 forintért egyet, és nem sarkazod le a procidat.

    by kbb
  • UnConnecteD
    #131
    1,7-re talan, ha makod van.
  • CSOCSO
    #130
    1.4 es tb-t lehet felhúzni 1.8 asra gondok nélkül?
  • KBB
    #127
    38 és 3 tápventi melett vígan alszok....

    by kbb
  • UnConnecteD
    #126
    a 38-as nagyon hangos mar. Olyan kellene , ami mellett aludni is tudok :)
  • KBB
    #125
    Szerintem a szorzót vittétek 9-ről 10-re. 1,2 fölött már nincs lock

    by kbb
  • KBB
    #124
    Hát nem ajálnanák már 1,2 fölé olyan kicsi coolert, vedd meg a bratyóját, a WBK38-ast, nekem is ez van.
    Nos, nem 1,2-es az a proc? Lehet, hogy a szorzót állítotátok el véletlenül, azért indul csk 1,85-ön...

    by kbb
  • UnConnecteD
    #123
    Problema : adott egy TB1333 , Asus A7V133, WBK68.
    Az uzemi hofoka 1333-on zart hazzal 60° , nyitottal meg ugy 50. Nem sok ez egy kicsit ?

    A gep csak 1,85 V core fesz.-szel hajlando indulni. Miert van ez ?
  • KBB
    #122
    Nahh, megvan a cooler?

    by kbb
  • BrainDrain
    #121
    Köszi "ANEE". Ma vettem egy hűtőgépet;) cool 111, és úgy tün. jó lesz.
  • Anee
    #120
    mélbe azt a bios-t küld már át pls a LiveBIOS nem akarja leszedni csak mindig a 2.7eset....
    KBB:WinMe is jó játékra nekem is az van...semmi baj vele
    kb olyan játékra mint a Win2000.sokan azt hiszik nem lehet játszani vele pedig SEMMI gond nincs
    BrénDrén:a proci meleg egyértelmüen
    nállam úgy 55nél fagy!
  • BrainDrain
    #118
    GlobalWIN, akkor ezt ajánlották, a számát nem tudom
  • KBB
    #117
    ???????
    Coolered milyen egyébként?

    by kbb
  • BrainDrain
    #116
    Köszönöm! Valaki kint is segített? Azt is! ;)
  • KBB
    #115
    Nahh, a WinMe-t elfelejtheted a játékra. Kezd azzal, hogy azt leszeded, MIELŐTT VESZEL EGY NORMÁLIS COOLERT!!! 60 fok az sok az AMD-nek, valahol ott szokott fagyni, ne húzz OS-t mielőtt ez megjátszod. Kíváncsi lennék milyen coolered van. Én tudnám ajánlani a WBK 38-at (magamnak is ez van, házhűtéssel a 900-as TB-met ami 1,1-en megy 38 fokra lehűti) vagy a "Coolink 111+"-t. Az utóbbi a legjobb, de olyan 10 körül van, a WBK 38 az olyan 6-7.
    Jahh, a radeonnal is lehet gáz, próbálj valami új drivert szerezni, DE ELŐTTE A HŰTÉS!

    by kbb
  • BrainDrain
    #114
    Szevasztok! Elősször is sorry, hogy ezt itt írom, de a programosok ajánlottak titeket, hátha van gyógyír a fájdalmamra. Nem szeretem a fórumokat, de mára már nem maradt más reményem! Van egy valószinüsíthetőleg hardveres problémám. A gépen játékprogramok futtatása közben (komolyabb grafikai opciókat igénylők) 5-10perc futás után lefagy. Ilyenkor KI/BE kapcsolás. De van mikor ez sem segít.
    A processzor hőmérséklete 60C fok körüli.

    GÉP: MSI KT-266(VIA), TBird 1.2GHz, 256MB DDR, Ati RADEON 32MB DDR, WinME

    Ha van vkinek ötlete, várom!
    Szevasztok!
  • KBB
    #113
    Ehh. Na látod, akkor már jó kérdés.... ddeee
    megvan
    Az alaplap tegyük fel nem szar, bár én erre tippelnék, mégis kézenfekvőbb az, hogy rosszul kötötted össze a hidakat. Nekem is ez volt. Grafitoztam.... MI?!?! GYÁRILAG?! Hopp, akkor nem lehet rosszul összekötve. Akkor alaplap...

    by kbb
  • Air
    #112
    Szoval.. Alaplap ver3.0, Bios 2.9-es, (legujabb) L1 hidak gyarilag atkotve... (KT133A) fesz. emelessel sem megy...
  • Anee
    #111
    bios mikori?
  • Anee
    #110
    kt133A
  • KBB
    #109
    ehh
    Szal most akkor milyen chip-setes az az alap?


    by kbb
  • Anee
    #108
    50%-50%
  • KBB
    #107
    Ezt most kinek írtad?

    by kbb
  • Anee
    #106
    jaj előbb olvass azután válaszolj
    K7T Turbo az eddig jó de abból a V3.0b?????csak úgy kiváncsiságból mert nekem az van s abba is van tuning gond
    és ott se segít a fesz emelés
  • KBB
    #105
    Uhh, ez érdekes. Ugyanis az AXIA-s prociknak a l1 hidai nincsenek elvágva, szóval ott még grafitozni se kell.
    Figyike, milyen is a lapod? Nem a márka érdekel, hanem a chipkészlet. Az KT133A? Mert az alatt ne is próbálkozz ezzel...

    Elvileg, így kéne valahogy húznod:
    9,5×147 = 1,4 Ghz
    Ezt a frekit még a memória is bírja és gyorsaabb is lesz, mint 14×100-on.
    aztán lehet megróbálni egy 10×150-et.

    Ja igen, emeltél már core-t? Ha nem akkor emelj egy tizedet legalább, nekem 0,15 van emelve, 900-as TB (nem axia) 1,11-en hajta, a már említett EPoX alaplapba.

    by kbb
  • Air
    #104
    Haho!!
    Lenne egy erdekes kerdesem. Van nekem egy 1200/266-os TB-m. (A1200AMS3C, AXIA). Miert lehet az, hogyha beallitom 10x133-ra a BIOS-ban (MSI K7T Turbo) akkor ujrainditas utan 10-bol 8-szor 800-on (6x133) 2-szer 1333-on, ha 10x140-et allitok be, akkor 840-en (6x140) indul el. Nem grafitoztam, nem forrasztottam, nem ezustlakkoztam. (Garanciavesztes miatt, meg a szemem sem tul jo azokhoz a pici hidakhoz...) Fesz. emeles sem segit.. Szerintetek ez mitol lehet??
  • TIBI
    #102
    na most elbírja vagy nem??
  • SAntA_ClAus
    #99
    Es a ABIT KT7 ---> 1200 TB-t birja???
    ABIT KT7/A
    Mi a kulonbseg??
  • TIBI
    #98
    az abit kt7e elbírja a Thunderbird 1200/266 mhz-s procit?
  • KBB
    #97
    EPoX 8KTA3 alaplappal lehet úgy emelni órajelet, hogy közbe ne emeljen az alap memóriát?

    by kbb
  • Kobold
    #96
    Tressy, csak egy kerdes. Hol van az a jumper az alaplapon? Az alaplap konyveben hol emliti, vagy abrazolja?
    Elore is koszi!
  • kowajano
    #95
    legfrissebb hírek szerint az első 2GHz-es órajellel működő AMD Athlon processzor 2002 második negyedéve előtt nem fog megjelenni.

    Az egyik dán weboldalon jelentek meg az AMD, egyelőre még meg nem erősített tervei. Ezek szerint a harmadik negyedévben kerülnek piacra az 1.5 és az 1.53GHz-es Athlon processzorok, míg az 1.6GHz-es változat csak a negyedik negyedévben jelenhet meg. Az AMD várhatóan a jövő év elején fogja bemutatni az 1.73GHz-es Athlon CPU-ját.

    A dán oldalon közzétett információk szerint a Duron (Morgan) processzorok a következő negyedévben fognak megjelenni. A kezdeti órajelük 950MHz és 1GHz lesz. A negyedik negyedévben várható, hogy piacra kerül az 1.1GHz-es modell, és valószínűleg a következő év elején kezdődik majd el az 1.2GHz-es Duron szállítása.

    Egyesek szerint az AMD új processzorai előbb jelennek majd meg, mint ahogy az a tervekben szerepel. Ennek leginkább az az oka, hogy az Intel a következő negyedévben már elkezdi a 2GHz-es Pentium 4 forgalmazását, így az AMD-nek igyekeznie kell, ha nem akar nagyon lemaradni az órajelekért folytatott csatában.

  • Hyder
    #94
    ÜDV

    konfig: MSI KT7Pro2A, TB 1000, 4in1 4.31v, Bios 2.5
    kérdés: miért lehet az, hogyha felrakom a feszkót 1.875, vagy akörülire, és az FSB-t pedig 120-110 re, akkor elindul 1200 - 1100 on, simán mennek a gamék, tesztek, ATA66 rol másolás, DE mikor az ATA100 vinyóról kell tenni valamit (másol, egyéb) akkor meghal az egész rendszer, bevillan a HDD és úgymarad

    mitől lehet ez a bibi?

    a VIA nem jól kezeli az ATA100at?

    plíííz SOS kéne a HLP...THX
  • MHEEE
    #93
    valaki segitsen már
  • MHEEE
    #92
    nem az hogy nem megy csak nem igazán..... akadnak a játékok...na nem mindeggyik de pl: a blade of darknes,emperor,