23325
  • Danecay
    #19705
    Eddig is ezt csináltam! Ja, hogy plazmával
  • rezsofiz
    #19704
    SPOILERle kell loni azokat a szaros kis lampasokat,utana a szorny feje folott megjelenik egy kek gomb azt lojjed mint allat plasmaval
  • BAd HAbit
    #19703
    HAli!
    Nekem a 7 pálya környékén elment a fény a játékból. A vid_restart-ot már próbáltam. Ez után 2 mp-ig jó aztán visszaugrik szarrá. Mit lehetne vele tenni? javítás nincsen még hozzá? Légyszi válaszoljon valaki mert már Doom éhségem van! Előre is köszi! Ja már drivercserét is próbáltam, na és a DirectX-et is!
  • Danecay
    #19702
    Hányszor kell kilőnia pokol föszörnyén azokat a bizonyos gömböket amikor azokat a szentjánosbogarakat kreálja mert már felidegesít? Ezt lövöm már vagy 3/4 órája demég mindíg nem pusztult meg.
    Próbálta már valaki a "parallaxmappingmod"-ot? Szerintem brutális. A készítő azt írja, hogy a Unreal 3 és a Serious Sem 2 engine- ben találkozhatunk hasonlóval. Szerintem nagyon sokat dob a grafikán.
  • Danecay
    #19701
    töltöttem le rgy ilyet "sobig_s_performance_script" Tudja valaki, hogy ez mit is csinál pontosan?
  • Ams
    #19700
    az összes kabinet kód linkjét el tudnátok küldeni?
    THX
    (ui:m.abrams pdaját sehol nem találtam.Hol van pontosan?)
  • tigeroo
    #19699
    mind1 :}
  • Adam5
    #19698
    Sztem a zombik a legfélelmetesebbek a Doom3ban na meg a Lost Soul-ok sem semmik.
  • Gunner
    #19697
    Hülye :D Az Delta Complex :D
  • Gunner
    #19696
    Szerintem most inkább a kiegészítőre koncentrálnak, nem a 4re és igen Quake IV is fontos ám! :)
  • RelakS
    #19695
    hmm... Mintha emlegették volna, hogy nemleszö. Vagy az kvakk4 volt?
  • MagyaR
    #19694
    Azajó, hogy zombik viszont a játék vége felé már nemnagyon vannak. Sőt eggyáltalán nincsenek. Az eleje tele van velük.
    Aztáne gy darabig néhol néhol előbukkannak. Aztán van egy pálya amin csakúgy hemzsegnek.
    Aztán ha lemész a pokolra és utána visszajössz akkor már szerencsére eggyáltalán nincsenek.

    Uhh a doom4nek milyen lesz már a grafja:D.
    Már hallottam róla pletykákat, ohgy már készítik.
    De kitudja. Kéne nyitni egy doom4es topicot:D.
  • tigeroo
    #19693
    hülye:D amikor visszajöttél a poklból
  • RelakS
    #19692
    alfában soul? Hol!
  • tigeroo
    #19691
    én az alpha lab 4-ben járok, amikor mexwereztem a soul cubot... denagyon untam már a gamet...:)
  • rezsofiz
    #19690
    : )))))))))))))))))
  • janos666 #19689
    Mi lett amúgy a DOOM3 szinkronizálással? Először nagyon pörögtek most meg már az oldaluk sem jön le.
  • rezsofiz
    #19688
    : ))))))))
  • janos666 #19687
    Kis pókok...
  • rezsofiz
    #19686
    Pókok még az utolso elotti palyan is vannak,foleg igy az uccso palyakon lesznek pokok(ha a kis pokokra gondolsz)
  • RelakS
    #19685
    pókokra meddig számíthatok?
  • rezsofiz
    #19684
    Nah végignyomtam én is!
  • RelakSfromhome
    #19683
    Kezdem töményen unni, hogy minden második egészségcsomag felvétele után a fél pokol a nyakambaszakad...
  • Tatyla
    #19682
    Valahogy ugy!
  • Adam5
    #19681
    Engem csak az zavar benne hogy tab az a score tábla is és a pda is és ha bejön a pda nemtudom bezárni
  • Gunner
    #19680
    Aztán indítasz egy deathmatch pályát és szidod a módot, hogy milyenszar :)
  • Tatyla
    #19679
    És bemásolod a Base mappába!
  • Tatyla
    #19678
    innen
  • Fro5t
    #19677
    hi all. HA valaki tudja hogy honnét lehet letölteni a cooperative modot a doomhoz és hogy hogyan kell aktiválni az irhatna. Hozzászólást előre is thx.
  • Gunner
    #19676
    Lehet a procid túlmelegszik és azért vagy a VGA-d és azért. Nekem a vga túlmelegedése miatt ment el és jött vissza a hang, egy idő után meg teljesen, persze nekem alaplapi, lehet nem ugyanaz a probléma :P
  • Gunner
    #19675
    Asszem egy égő folyosónál gugolva meg ugrálva átkell menni ott és akkor eljutsz egy helyre valahogy, ahol van 9 kis dobozka és a géppel lelehet emelni, emeld le a 3ast és küld vissza, de gyorsan pattanj rá és megy be a szellőzőbe, csak megtalálod a töltetet :)
  • Gunner
    #19674
    Lődd szét azt a két üveg csövet és akkor elmegy az áram, de tartalékból visszajön!
  • ranGer2
    #19673
    fordulj vissza és keress..
  • ranGer2
    #19672
    Meg kell keresni a plazmagyórsitórészecskebizgerenytyűmicsodát ami működteti a teleportot....
  • plas
    #19671
    !!!! H E L P !!!!

    ELAKADTAM!
    1 manus teleportáni akar de sehogyse akar működni! (egy piros fényű szobában fertötlenitenek vagy mittoom én mit csinálnak. Azon keresztül jutok a teleporthoz ami így zsákutca)
  • SAS107
    #19670
    És mit lehet ellene tenni?
    Amúgy rájöttem hogy csak akkor megy el ha bekapcsolom a surround hangzást.
  • dr Kotász
    #19669
    Összefutottál a sound demonnal.
  • SAS107
    #19668
    Tud valaki segíteni?
    Az a probléma áll fent hogy a most raktam fel a Doom3 at és kb úgy 4-5 perc játék után elmegy teljesen a hang! Aztán ha kilépek winbe és vissza utána megint jó 4-5 percig. Mi lehet a baj? alaplap: AN7, Audigy2, 5.1 hangrendszer.
    Létezik hogy rossz a crack?
    Ja és bocs ha már esetleg volt róla szó és nincs kedvem vissza olvasni ezt a néhány ezer oldalt :)
  • Tatyla
    #19667
    #19666 senki nem tud segiteni?
  • Tatyla
    #19666
    A maszek készitésü kiltron pályán elakadtm miután a reaktor termben vagy mi az feljött a két valami és onnantol hova? Hol a pda amit meg kell találni? Vagy innen hova kell menni?