23325
  • Gunner
    #19665
    Szedj fel minden ammot es akkor megjelennek meg szornyek
  • Rage47
    #19664
    én nem emléxem rá;) de probálj tovább menni, biztos sikerül majd, ha idáig eljutotál.
  • Adam5
    #19663
    LOL vissza másoltam egy kicsit a cd-n lévő crack-et a multiplayer fix-es helyett és még most sem látom LAN-on azt a servert amit a másikonk kreált, sőt! Ha lanra megyek akko internetes serverek is bejönnek ha meg "get new list" vagy "refresh list" akko meg eltünnek mind lanon mind interneten szal ezt nem értem
  • janos666 #19662
    Baszki hogy belenyúltam a cfg-be ezzel az editorral 0,1 FPS! Mi a.. A kép nem is lett jobb. (nem az ultrashasow, már defaultoztam)
  • rezsofiz
    #19661
    segít bizony
  • Gunner
    #19660
    Segít, sokat! Csak nekem állandóan kifagy vele a játék, csak a TimeDemo megy vele...

    32-64-128-256ot próbálgasd, sok fps-t lehet vele nyerni.
  • janos666 #19659
    Nem, az "NVIDIA Ultra Shadow"-ról (baloldalt alul), de úgy látszik szerinte is sikerült bekapcsolnom egy kézileg a cfg-be másolt paranccsal: seta com_fixedTic "-1"
    seta r_useDepthBoundsTest "1"
    Vagy seta nélkül a játék konzolába és akkor vid_restart.
    Az image cache az segít valamit?
  • cleric
    #19658
    Lécci lécci!

    Elakadtam segítsetek :)
    Hell eleje, olyan terem, amiben kétoldalt kis kétoszlopos helyiségek vannak, tüzes jelekkel a falakon. Ha bemegyek, jön pár szörny, utána viszont nem tudok hol kimenni. Hol kell?
  • rezsofiz
    #19657
    Ez tullaképpen azért van mert eléggé szar a netkódja a játéknak.
  • Rage47
    #19656
    Huu jó játék volt. főleg magyaritással:) Az elején még lehetett félni, de a vége felé már csak mentem...:) Szerintem lesz 4 is...
  • Csaba
    #19655
    Hát ez az! Ausztriai és németre is próbáltam, de sokszor még be sem engedett (waiting for authorization-t írt ki), mikor bement, lagolt, mint állat. Másoknak kiírt 40 pinget, nekem meg a legjobb is csak 300 körüli volt.
  • Adam5
    #19654
    Nemtom én akárhova akarok minden hol authorization várok 3-5 percet nem tölti be.
  • Gunner
    #19653
    Arra nem gondoltál, hogy túl messzi szerverre csatlakozol? Esetleg szar a szerver? Csatlakozz Ausztriai - Német szerverekre, azok szoktak jók lenni!
  • Csaba
    #19652
    A multi rész nem tudom, másnál hogy megy, de nálam nagyon rossz. Bementem pár szerverre, de lagolt, és nem tudtam irányítani a komit. Volt, hogy 900-ra lasult a ping, pedig adsl-em van. Szóval, én eddig csak a doom2-vel tudtam netezni, a doom3-mal eddig nem sikerült...
  • Adam5
    #19651
    Nos-nos belevágtam a játékba és most tartok az administration-nál ott léptem ki, és én így is eléggé paráztam végig. biztos ha 1024X768-on minden bekapcsolva full képernyőn vittem volna akkor még fosatób lett volna de nekem ez is elég :)

    Azt tudja vki hogy hogy lehet multiizni? Mert ha én vagy ha ő kreála ko a másikonk nem tud belemenni mert végig connectinget ír.
  • Gunner
    #19650
    Megnéztem most és, ha ugyanarra gondolunk, akkor Turbo Shadows...
  • Gunner
    #19649
    Doom 3 World-on olvastam egy Config Utility-ről amiben azt hiszem a baloldali résznél belehet kapcsolni, de nem biztos :)

    Config Utility Link
  • rezsofiz
    #19648
    hat a jatek elethu lett mint allat foleg ugye 5.1 éjszaka sotetben,de tegyuk fel hogy nem elethu,ennel elethubb jatekot egyelore nem lehet kapni a jatekpiacon......
  • Braveheart
    #19647
    és ez biztos, hogy NEM fog érdekelni senkit :D
  • Hentes Bill #19646
    akkor ne játssz vele...

    off: inkább NBA-zzünk :D
  • KeKKSZike
    #19645
    Nem szeretem az olyan játékokat, ahol hülye, idióta szörnyek ellen kell játszanom, mert abszolút nem valós! HcGamer.hu-n olvastam egy cikket róla és eléggé lefikázták és el tudom képzelni, hogy valós dolgokat írnak! A cikk szerint NEM sikerűlt valami élethűre a játék... Így hát még biztosabb, hogy NEM fogok játszani a játékkal... :D
  • rezsofiz
    #19644
    Nincs mit.
  • janos666 #19643
    Az aluljáróban meg 2000.
  • mike369
    #19642
    vagyis 10000...
  • frodó néni
    #19641
    a metróban már lehet kapni a doom 3-at !9879 Ft,-!
  • Adam5
    #19640
    Kéne segitség Multi playerben. Eggyikönt kreál másikonk csatlakozni próbál de nem látom a listában a servert próbálok IP cím alapján de úgy se megy mert folyamatosan connecting-et ír.
  • Adam5
    #19639
    Én anno Diablo2-őt játszottam 100mhz-s celeronon 32rammal meg 4mb-s videó kártyával szal én nem vagyok válogatós :)
  • Adam5
    #19638
    Nekem qrvára!
  • Csaba
    #19637
    Már csak az a kérdés, hogy élvezhető-e így a játék?
  • Adam5
    #19636
    Basszus! igaz minden levéve meg 640X480 és ablakba fut de 1akadás nélkül! Sőt! van még egy 1000mhz-s gef 5200, 768 sd ramos gép és levéve minden+ablak azon is szépen fut!
  • Gelli
    #19635
    hi,
    multiban akarok játszani, fel is raktam az mp fixet, de csak egy csíkot látok amit lehet mozgatni :) micsoda élmény :)
    valaki segítsen plz
    gépem: 2,8 gherc,Radeon 9800pro,512 ram
  • Adam5
    #19634
    Leszedtem a Coop modot de olyan gondom van hogy ha nejön a PDA akkor tab-ot nyomnám én csak azzal az eredmény tábla jön be.
  • Adam5
    #19633
    Még így is szebb mint a Quake3 szal... :P
  • janos666 #19632
    Kösz.
  • Davidus
    #19631
    Nagy élmény lehet egy olyan gémet minimum+minden kikapcs kombóval tolni ahol a grafika a lényeg.
  • vrob98
    #19630
    Egyszer nekem is volt hasonlo, probald meg konzolbol ujrainditani a grafikus motort az adott hibazo resznel:
    konzol: altgr+0
    ott: vid_restart

    ...Esetleg probald kisebb felbontasban vagy reszletesseggel.
  • Adam5
    #19629
    Ja configom:
    Celeron 1700mhz, Radeon 9600XT, 512 DDR ram
  • Adam5
    #19628
    Thx az FPS dolgot.
    Multiplayer ben 640X480 anvancedben minden kikapcsolva
    eredmény:
    átlag 20-30fps de ha pl a kamrás pályán a konzol közelébe megyek képes és lemegy 7-9fps-re a legjobb amit eddig elértem az 60-70fps (70ig nagyon ritkan es telleg csak 1pillanatig megy fel)
  • rezsofiz
    #19627
    The All Seeing Eye, sok játékhoz lehet használni szerverkeresőként. Innen tudod lekapni a cucctot.
  • rezsofiz
    #19626
    com_drawfps 1