23325
  • Prince of Máté
    #22278
    Hát igen csak azt nem értem hogy régen hogy játszottam a másolt doomommal neten keresztül
    Felraktam az 1.3 pacthet de ugye nem kell újrakezdenem a játékot?????
  • Bokafix2
    #22277
    Én sajna nem találtam magyar szervert, de hogyha eredetiben veszed meg a Doom-ot bármilyen szerverre fel tudsz menni.
  • Prince of Máté
    #22276


    128 mbos a videokártyám



    Ja és majd valamikor lesz mégegy 512 ram belerakva hogy 1 gb legyen mert amúgyis idegesítő 1 órát várni amire betölt 1 pálya!

    Ti találtatok már magyar szervereket?

  • Bokafix2
    #22275
    Logan: a játékból kiindulva a BFG a big fucking gun nevet viselte. De a filmes rendezők meg azok kritikusai szerint ez túl "durva" és ezért a bio force gunra változtatták a nevét.


    A másik kérdésre, hogy mennyi is most a Doom 3, hát anno 2004-ben 12 990 ft volt. De most sztem már jóval 10 000 alá ment az ára.
    Ja és nem árt memóriát és videókártyát is cserélni, ha nincs legalább 1 gb mem-ed, meg min. 128 mb videókártyád.
  • Prince of Máté
    #22274
    Sziasztok majd ha kicserélem a celeron procimat és az alaplapomat egy jobbra akkor majd megveszem a doom3at eredetibe(amúgy mennyi is mostanság?)
    Jön valaki majd velem gémelni neten keresztül?
  • gabe paul logan
    #22273
    ja és nem is csak 3 lövetűre tervezték, és mondjuk ez a doom nem is a doom3ról van mintázva aztán mégis...fura


    BFG= Bio Force Gun VAGY Big Fuckin' Gun ? Most melyik?
  • Bokafix2
    #22272
    Mondjuk a filmről még annyit, hogy az a BFG, ami abban volt mindenre hasonlít, csak a Doom-ban levőre nem
  • gabe paul logan
    #22271
    HELP HELP PLÍÍÍÍZZZ
  • gabe paul logan
    #22270
    Gonosz módon letöltöttem a doom 3at és feltelepítettem, eddig ok.
    Majd letöltöttem a Resurrection of evil-t és kaptam 1 bin + 1 cue filet.
    Tovább hogy kell?
    Mountolni akartam a cue filet a 1ik virtuális +hajtóra és ezt írta ki:
    "Cue sheet: line 1 - nem hozzáférhető a fájl."
    Most mi van? (torrentről szedtem le mind 2őt)
  • ffxi
    #22269
    THX!!!
  • Prince of Máté
    #22268
    Ha nem eredeti a játékom akkor ne mtudok multizni?
    Mert tavaly nyáron játszottam vhogyan pedig!
  • Istencsászár
    #22267
    http://tottif1.extra.hu/pak005.rar

    Csak ratyi extra, ugytünik nem enged kilinkelni...
  • ffxi
    #22266
    a link..
  • Prince of Máté
    #22265
    Hát megnézetm HABAba művét!=(aki ne mtudja ki ő hát ő és a csapatja csinákl magyar szinkront a Doon3hoz)
    Le lehet tölteni ezt a bvideót!
    Szeritem nagyon jó csak kár hogy nem felnőttek beszélnek benne!
  • ffxi
    #22264
    nem műxik...
  • Istencsászár
    #22263
    Tessék!
  • ffxi
    #22262
    Hali!
    Nem találok sehol sem COOP módot estleg vki, aki ügyesebb nálam? THX!!
  • Bokafix2
    #22261
    Ja jó volt a film is, csak hiányoltam, hogy egy főellenség sem volt benne a Doom-ból
  • Bokafix2
    #22260
    Szia logan

    A válasz: természetesen. A kiegészítők az alapjáték alatt futnak. Ezért általában szükség van rájuk, mert azok tartalmaznak bizonyos alprogikat ami a kiegészítőben nincs meg, ezért ha megpróbálod elindítani és a gép észreveszi hogy nincs fent az alap, alapból nem indítja el
  • gabe paul logan
    #22259
    Hell! A Doom: resurrection of evil játszásához kell a sima doom3?
    A sima 3at végignyomtam és (csak)most láttam afilmet(ne kövezzetek meg ti hatalmas fanok!) és megjött a kedvem h visszatérjek a marsra...
    Amúgy ez a film a legjobb játék adaptáció:) KOMCSÍ!
    A rezik, avp, tomb r... nem adta vissza a hangulatot...de a doom!!! ez kell, hogy a film rávegyen a gamere!

    "Look alive man! It's game time!"
  • Qwerty4
    #22258
    Bokafixnek gratulálok, hogy milyen nagy mester a Doom 3-ban.
  • Qwerty4
    #22257
    Doom 4 lesz?
  • Doom 4
    #22256
    haha csak úgy sokkal jobb lenne
  • Prince of Máté
    #22255
    Ha ennyire kényes vagy akkor ne használd.Van pisztoly is
  • Doom 4
    #22254
    Hali tud valaki egy olyan kiegészítőt vagy valamit amiben megváltozik a gépityu formája mert sztem béna ronda stb.
  • Prince of Máté
    #22253
    Én nem mondtam h jó 5 fpsel nyomni!!
    Írtó szar mert alig tudsz célozni:(
    de már azóta ott tartok h kb 50 pókot megöltem
  • Bokafix2
    #22252
    Hello!

    Az még nagyon az eleje, ahol a fickót a lámpával követni kell. Az még valamelyik alfa laborban lehet. Az alfa labornak 4 szektora van, mindegyik egy egy önálló pálya. Az első szektor a játék 4. pályája, a második az 5. a harmadik a 6. és a negyedik szektor a 7. pályája a játéknak. Itt lesz egyébként az első főellenség is.
    Úgyhogy valahol a 4. és a 7. pálya között barangolsz. Hellknight a 18. pályán lesz először.
    Ez a pokol előtti pálya. Itt mindjárt kettővel kell egyszerre megküzdened.
    De addig örülj míg nincsenek, mert kurva szívósak és BFG-hez hasonló plazmát dobálnak. Az ütésük se semmi. Az ütésük se semmi, tehát nem érdemes közel kerülni hozzájuk. Remélhetőleg addigra már tele leszel rakétával.
    Egyébként a laborokban azért nincs hellknájt, mert nem férne el. Ott alacsony a plafon és szűkek a folyosók. Nem tudna mozogni. Majd ha egy feltűnően magas plafonú helyiségbe kerülsz, ott már lehet rájuk gyanakodni és kezdeni újratárazni.
    Ja, és nem tudom, hogy 5 fps-sel játszani miért olyan jó. Én nem tudnám élvezni. Hisz 20 fps alatt a Doom kvázi játszhatatlan. Ilyen sebesség mellett ne számíts rá, hogy egy hellknájttal vagy egy arcvile-lel szemben talpon tudsz maradni
    A többi kérdésedre a válaszok: nem kell újrakezdened a játékod a magyarítás letöltése után, mert a mentéseid megmaradnak.
    Ha a szörnyek neveire és képeire vagy kíváncsi látogass el a hivatalos weboldalra www.doom3.com és ott biztos megtalálod valamelyik menüben.
    A kamrakódokat meg a halott alkalmazottaktól elszedett PDA-kban találod.
    De ha ez nem tetszik tölts le csalást a cheatland-ből.

    Jó szórakozást.
  • Prince of Máté
    #22251
    van vmilyen odlal ahol le van írva a szörnyek neve és a kamrákhoz a kódok?
  • Prince of Máté
    #22250
    Ja és figyeljetek ha letöltöm a magyarosítást és felrakom akkor ugye nem kell újra kezdenem a játékot!
  • Prince of Máté
    #22249
    Ahhoz klépest hogy 5 fpssel játszok már ott tartok hogy egy ember megy lámpával nekem meg fedeznem kell! Hell knightok mikor jönnek?
  • Bokafix2
    #22248
    Hi!
    Nem azokon a pályákon jársz, amiken már voltál, csak hasonlókon.
    Óriási technikai baklövés lenne a fejlesztőktől, ha az utolsó pixelig ugyanaz a pálya, vagy pályaszakasz lenne a kiegészítőben is, mint az alapjátékban.
    A Doom 3-ban akkor jártál az ásatáson, amikor a végén mentél likvidálni a főboss-t. De akkor a Marson voltál, és a laborok is a marsi bázison voltak.
    A kiegészítőben is van ásatás és labor, de az már nem a Marson van.
    Ha megfigyeled a kiegészítőben a laborok szerkezetét és helyszíneit nagyban eltérnek a Doom 3-ban levőkétől.
    Én egész jól bírtam a Doom-ot. Mondjuk a látvány egy 512 megás videokártyán lenne a legfélelmetesebb. Az Id szerint egy ilyen kártya tudná kiaknázni a Doom 3 grafikai engine-jében levő lehetőségeket.
    Egy olyan kártyán annyira durva már a kép és annyia döbbenetesen életszerű, hogy a végigvitele csak az adott műfaj szerelmeseinek ajánlott.
  • Qwerty4
    #22247
    Szóval azokban a részekben járnék ahol már voltam?Mert emlékszem az alapjátékba voltam az ásatásnál is + a laborokban is.
    És még egy kérdés:te hogy bírod a Doom 3-at?Mert idáig ez a legdurvább játék aminn játszodtam és nem valami magabiztosan közlekedtem .Ez a játék tartott a legnagyobb félelemeben, mellette a Thief 1 leányálom volt, annak is voltak durva részei azért.
  • fapapi
    #22246
    Ok megoldottam az 1.3 és a magyarosítás problémáját csak máshonnan kellett leszedni.

    nem tudtok valami olyan oldalt ahol értelmesen le van irva hogy miként megy a multi hogyan lehet csatlakozni mi kell hozzá tört változattal lehet ha a magyarosítás rajt van lehet e stb stb mivel 22000 hozzászólásból nehéz kiszürni.

    a következő kérdésem mi a külömbség a doom3 és a Resurrection for evil között.
    Külömböző játék vagy a része a doom3 nak vagy most ez hogy van ?
  • fapapi
    #22245
    Szisztok!

    Nem tudom feltenni az 1.3 patch et hibát ír ki vagy elötte fel kell tennem előző patch eket ? ha igen hol találom őket ?
    Magyarítás sem megy fel ez is egyből hibát ír ki!

  • Prince of Máté
    #22244
    Na játszottam egy csomót a DOOM 3 al igaz h nagyon nehéz úgy h akadozik de azért jobb mint a semmi.
  • Bokafix2
    #22243
    Hello
    A Roe-ban folytatódik tovább a móka. Ennyi.
    A kiberdémon megölésével még nem halt ki a pokol, és ne felejtsd el, hogy a Doom 3 végén a kopasz fickó nem halt meg . Az, aki a háttérből írányította az eseményeket és küldte rád a monsztákat.
    A előző rész végén átváltozott egy pokoli denevérszárnyas madárrá és elröppent.
    Na a Roe végén ő a főboss.
    A sztori pedig a mars egyik holdján a Phobos-on folytatódik, először az ásatás helyszínén a katakombákban, utána meg a laborokban.
    Szóval ebben a részben is mint az előzőben egy a lényeg: shoti a kézben
  • Qwerty4
    #22242

    Üdv!!!Én utálom a Doom 3-at, viszont csak végigjátszodtam dögunalmas pillanataimban.
    Undorító játék, a legjobban a falakon mozgó húsformájú ereket + a pókokat utáltam.
    A leghorrorsabb, legelmebetegebb játék amit a kezembe vettem, sok pénzt kellene adjanak hogy én még Doom 3-azzak.
    De viszont kíváncsi vagyok a Ressurection of Evil kiegészítőben hogy kap életet a gonosz újból és hol játszódik tovább a történet?Mert az utolsó videoba úgy tűnt hogy vége az egésznek, mintha jött volna felmentősereg a főszereplőért és a pokolbélieket is sikerült visszaszorítania.
    Szóva csak arra lennék kíváncsi mi történik a RoE-be?
  • szekelygeri
    #22241
    Hi A doom 3-ban a mágnesvasutaknál akadtam el nem tudom a zsilip nyitókódját!Lécci segítsen valaki!
  • Prince of Máté
    #22240
    De van vmi 6.1es hangszóró ahol hátul is van center...Olyat még sehol sem láttam...7.1 is tetszik csak kicsit drága.7.1-nél van jobb?
  • Prince of Máté
    #22239
    5.1ben??

    Mert úgy az igazi ám!