23325
  • Crazy Mate
    #22318
    A multiplayer milyen?Mit kell csinálni?Egymást vagy a szörnyeket lőni co-opban?Vagy esetleg talán egyik csapat a szörnyek másik a kommandósok:) ?
  • Prince of Máté
    #22317
    WIn reinstall és tuti jó lesz!
  • Bokafix2
    #22316
    Szerintem videokártya probléma lehet az oka.
    Akkor szokott más színű lenni a kép. Az újratelepítés nem segít? Nem próbáltad?
    Ha régen futott, akkor most miért nem? Ezt nem értem. Nem változott azóta a géped konfigja? Mondjuk videokártyát vagy monitort nem cseréltél azóta?
    Köztudott, hogy a Doom 3-hoz minimum egy Geforce 2 Pro 64 MB videokari kell.
    De ezzel csak nagyon gyenge szinten lehet játszani. Egy 128 MB Geforce Ti4200-zal már lehet nyomulni.
    Viszont hogyha jó a kártyád, akkor meg a monitorral van gond. De elképzelhető még szoftverprobléma is. Ugyanis a videokártyák driver-eit állandóan frissíteni kell, Geforce esetén a 4.3 catalyset-et érdemes.
  • Crazy Mate
    #22315
    Van benne multiplayer?
  • Prince of Máté
    #22314
    milyen géped van
  • Dragooon #22313
    hahó
  • Dragooon #22312
    segítségre lenne szükségem.. az a helyzet, hogy meg avn a DOOm3 és hm miután elindítom, a menü csupa fehérségben úszik, a szövegek meg kék csíkban jelennek meg, szal nem tudok játszani. egy éve ment már a játék a gépen, most nem tudom mi a baj vele :S valaki tudna segíteni? ^^
  • Prince of Máté
    #22311
    nem tom de köcsögség
  • Doom 4
    #22310
    hahó valaki
    amúgy tudjátok miért szünt meg a www.doom3world.hu ?
  • Doom 4
    #22309
    a coop playert csak másik ember irányitja vagy a gép is ?
  • Doom 4
    #22308
    pleeeees nem tom mit kell csinálni
  • Doom 4
    #22307
  • Doom 4
    #22306
    flash get letöltöttem és azt az oldalt adta ki a totalcommander-be ill rá nyomok a letöltött file-ra és az az oldal jön ki
  • Doom 4
    #22305
    mert nekem ez az oldal jön ki C:\Downloads\index.htm
  • Doom 4
    #22304
    köszi de ott mitt kell csinálni ?
  • Istencsászár
    #22303
    #22267 -.-
  • Doom 4
    #22302
    tom hogy zet már kérdezték de hogy lehet co-playert csinálni vagy egyáltalán PC-n lehet ?
  • Prince of Máté
    #22301
    De csak Geeforce videokarival működik
  • Travelos
    #22300
    na megy ez!
    hálás köszönet
  • NeoMaN
    #22299
    Van itt jobb is:
    1.
    1.1

    900MB vazz! :))))


  • Istencsászár
    #22298
    DOOM 3 Bloom

    Description:
    This is a custom glow/blur effect for any game that uses OpenGL for rendering: DOOM 3, Half-Life 1 etc. Please don't bitch it if it looks bad to you, it's not yet finished!

    ---------------------
    Requirements:
    ---------------------

    At least Geforce 4 Ti+; on my cheap GeforceFX 5200 it lags down a little, so anything above that will be good. ATI video cards are not supported.

  • ffxi
    #22297
    Szívesen segítenék, de nem értek hozzá.
  • Travelos
    #22296
    mi a franc van veletek, hogy nem tudtok egy nyavalyás kérdésre válaszoni?
    senki nem kapcsolta még be?
  • Travelos
    #22295
    ???????????????
  • Travelos
    #22294
    igaz!

    bloomot hogy kell bekapcsolni?
  • Maxtreme
    #22293
    Opengl-be nehezen lesz neked HDR.. (max fake HDR, azaz bloom)
  • Travelos
    #22292
    please valaki mondja meg!

    #22289
  • ffxi
    #22291
    Szinte bűn!!!
  • daviddavid
    #22290
    Én nem merek vele játszani
  • Travelos
    #22289
    HDR-t be lehet kapcsolni ebben a game-ben?
  • gabe paul logan
    #22288
    Nemtom én nem vagyok hatalmas doom fan, egyszer végigtoltam a 3at.
    De ha az előzetesekben nem sulykolták volna belénk hogy a doom 3 ból készül a film akkor okés lett volna. De erre a marson játszódik 1-2 szörny benne volt a jatékból, +BFG, de alternatív részként megállta volna a helyét,de ha vmit ígérnek azt úgy is kéne csinálni.

    Ettől függetlenül nekem teccett a gonosz/jó gén dolog is meg a fordulat hogy a szikla lelőtte a srácot(igaza is volt hozzáteszem),de én addig azt hittem hogy ő a főhős, bár a végén azért ő si mutálódhatott volna vmi Boss-á!
  • Prince of Máté
    #22287
    De a pinky dameon nagyon jó volt benne sztem!
    Hellknightot bnem vettem észre a filmben...vagy lehet volt csak éppen nem hasonlított rá a játékban
  • Bokafix2
    #22286
    Nem poén, a játékban tényleg ezt a nevet viselte. De a filmben megváltoztatták... mint ahogy megváltoztatták a fegyver kinézetét is, a film történetét, és kihagyták belőle az összes főellenséget.
    Pedig mennyit dobott volna a hangulaton egy kigyúrt, eiffel-torony méretű, morcos kiberdémon a végén, ahogy beleüvölt a marine pofájába.
    De a Vagary-t is kihagyták a kegyenceivel együtt. De még csak Guardian-t vagy Sabaoth-ot sem láttam.
    Egy-két tökkelütött hellknájt borzolta a kedélyeket itt-ott, néha, eccer-eccer.
    Szal a Doom című film is tökéletes példája a hozzá nem értésnek és az elhibázott rendezői döntéseknek.
    Kaptunk egy szódával fogyasztható, lagymatag popkorn mozit az arcunkba, egy felejthető FPS-parádéval a végén, amellyel megpróbáltak visszaadni valamennyit a játékélményből, mintegy vigaszdíjként az előző másfél óra bohóckodásért.
    Rengeteg kiaknázatlan lehetőség lett volna pedig mind a sztoriban, mind a helyszínben.
    Egy jó rendezői gárda, megfelelő színészekkel, ragaszkodva az eredeti történethez olyan nyomasztó hangulatot, és olyan félelmetes atmoszférát tudott volna teremteni a filmben, hogy a nézők alatt fél óránként kellett volna cserélni a vödröt. És ezt tök komolyan gondolom.
    A játékban rettentő ijesztő volt, ahogy mentünk előre és távoli zajokat hallottunk amelyek egyre erősödtek. Ezek általában egy lezárt ajtó vagy a fal mögül jöttek. És nem lehetett tudni mi van ott. Lehet, hogy egy új ellenfél amivel még nem találkoztunk? Vagy csak a saját félelmünk játszik velünk? Ilyen és ehhez hasonló kérdések merültek fel a legtöbb játékosban, akik egy kicsit is beleélték magukat a játékba, hiszen a Doom 3-mat minden idők legparásabb FPS-eként tartják számon.
    De az is baró volt, amikor félig háttal állt nekünk a zombi és nem lehetett tudni, hogy egy csapdába esett tudós az, vagy élőhalott, aki pillanatok alatt ránk veti magát.
    Ja és amikor mentünk a laborok között és mögöttünk felkelt a zombi, vagy hirtelen meghallottunk egy gúnyos nevetést a sötét sarokból, az sem volt semmi.
    Hol voltak ilyen jelenetek a filmben?? Sehol. Egy unalmas, előre kiszámítható, paramentes akció sci-fit kaptunk helyette.
    Na és a BFG színe a játékban zöld. Erre a filmben kék. Gratula!
    A filmélményt viszont, ha színskálán kellene értékelni, ott megkapná a zöld besorolást. Mert az éretlenül zöld.
  • gabe paul logan
    #22285
    A játékban tényleg ez a neve? Mert a filmben bio... névvel volt kiírva az egyik monitorra, és amikor a szikla eltulajdonítja fegyvert azt mondja h big fuckin' gun- én csak azt hittem poénból!
  • Bokafix2
    #22284
    Ja, az lehet, hogy az adott pályát elejétől kell kezdeni. Azt hittem a legelső pálya elejétől érted.
    A high quality sound mod, feltelepítésekor viszont mindegy hanyadik pályán tartasz a Doom 3-ban, akkor is az első pályától kell kezdeni, mivel a mod betöltésekor a játék is az elejére töltődik vissza.

    A hig quality sound mod lényege, minden fegyver hangja megváltozik, sokkal jobban hangzik mint az eredetiben, élethűbb lesz és jobban beleillik a környezetbe is. Vagyis jobban verődnek a fegyverek hangjai és az alaphangok is.
    Élethűbbek a zombik hörgései, a kiáltások és egyéb zajok is.
  • hykao #22283
    Pár új kép a készülő Hexen: Edge Of Chaos modból.
  • Prince of Máté
    #22282
    de sajnos ahol tartottam azt a pályát ujra kell kezdenem=(
    Mi az ahigh quality sound mod?
  • Bokafix2
    #22281
    Sztem nem kell újrakezdeni. Egyes modok feltelepítésekor viszont igen.
    Pl. a high quality sound mod esetén.
  • Prince of Máté
    #22280
    mi az a hamachi
  • ffxi
    #22279
    Nem véletlenül hamachi?