23325
  • bcsirke
    #22363
    Hát igen szerintem is vicces egy idegekre alapuló betegséggel küzdőt kitaszítani, dehát te már csak ilyen vagy.
  • Prince of Máté
    #22362
    Na látjátok erről beszéltem és nem engem kéne leszólni
  • mike0013
    #22361
    jajj, bennem George Bush mondja, hogy mit irjak ide...
    Istenem, hogy süllyedhet valaki ilyen mélyre
  • Prince of Máté
    #22359
    Hát sajnos én ilyen vagyok...

    Mert ugye ti nem is láttátok miket írt ide...
    Amiket a moderátor kitöürölt de még itt maradt 1.
    Olyanokat írt hogy feldugott magának egy macskát szal nekem csak ne szóljatok be, mikor ő egyik percben idegbeteg másik percben meg mindtha semmi sem történt volna.
    #22352
    #22351
    #22350-es üzenetekben nézzétek meg miket írtak ennek az elmebetegnek...
    Jó lesz ha előbb elolvassátok miket írt és csak utána ugattok nekem...
    kössz
  • Doom 4
    #22358
    hát sjnos ien emberek vannak nem lehet mit tenni és majd megnézem köszi az infót
  • reaper4
    #22357
    vele ne foglalkozz ő ilyen...
  • Prince of Máté
    #22355
    Ne doomozz hanem dugj fel magadnak valamit
  • bcsirke
    #22354
    Ti a Doom3 végén, amikor lemész a végső főellenséghez megtaláltátok balra a szent PDA-t? Ilyen Easter Egg szerű és tele van a készítők üzeneteivel(PL: John Carmack:
    Köszönöm mindenkinek) stb. AMikor mentek le azon a szar lépcsőn balra kell fordulni és meg kell nyomni a lábatoknál ott alacsonyan egy titkos ID mintázatú követ. Nézzétek meg tök lol.
  • Prince of Máté
    #22353
    amatőr
  • mike0013
    #22352
    sajnálom azt a macskát, és a szüleidet :/
  • Code92
    #22351
    tök ügyes vagy...........
  • Tojesz
    #22350
    Szívből gratulálok, ez nagyszerű teljesítmény!
  • bcsirke
    #22348
    [blur=240,10]DIEE BIIITCH!!!!!
  • bcsirke
    #22345
    [spoiler] Dumbledore meghal!!! [\spoiler]
  • bcsirke
    #22344

    hehe. Értitek
  • bcsirke
    #22343
    MARAD=MŰKÖDIK
  • bcsirke
    #22342
    Nekem nem marad ez a beírásos cucc, mindegy elkezdtem játszani vele, és tök jó, bár a Grabber egy rohadt nagy koppintás, nah mindegy.
  • Bacsa Szabolcs
    #22341
    brutális lehet a Doom4 már a Doom3-romtolis beszartam a félelemtöl
  • Bokafix2
    #22340
    Hogy pontosan mikor jelenik meg a Doom 4 azt nem tudom, de legkésőbb is csak jövő év végére. href=http://www.wizards.com/default.asp?x=ht/article/20050518a> itt van az oldal </a>

    Bár még a főellenség sok-sok simításon megy át, mire a te monitorodon elkezdi borzolni a kedélyeket.
  • OccsE
    #22339
    kozben megkaptam a megoldast...
    koszi!
  • Prince of Máté
    #22338
    gopp leamardt

    - Jegyzettömbel megynyitod a következő fájlt:
    c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
    és kiegészíted alul ezzel a sorral:

    127.0.0.1 q4master.idsoftware.com
  • Prince of Máté
    #22337
    erre gonolsz?

    - Jegyzettömbel megynyitod a következő fájlt:
    c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
    és kiegészíted alul ezzel a sorral:
  • OccsE
    #22336
    senki nem tud segiteni a #22332-ben ? :(
  • Prince of Máté
    #22335
    Muti azt a képet...

    Majd jövőre egyénként megint elkezdek doomozni de akkor már nem fog szaggatni és úgyjó lesz
  • Doom 4
    #22334
    ja és mikor lesz ? amúgy akko már 2-3-4 évvel öregebb leszek szal akko mán nem lesz baj de tuti hogy nightmare mod tuti megcsinálom
  • Doom 4
    #22333
    mi ez az oldal linkeld már be !!!!
  • OccsE
    #22332
    Visszaolvastam egy csomot a forumban es azt talaltam, hogy eleg csak vmilyen registry buheralas a Resurrection of Evil felrakasahoz (azt mondja az install nincs fent az eredeti game), de sajnos linket nem talaltam hozza.
    El tudna vki kuldeni ezt a bizonyos registry bejegyzest?

    Koszi
    ocs-soft"kukac"bad"pont"hu
  • Bokafix2
    #22331
    Az még semmi félelem amit kódok nélkül tolva a Doom 3-ban átéltél.
    Majd sasold meg a Doom 4-et, ha megjelenik. Azt ugyanis 22 éves kor alatt csak szülői felügyelettel lehet majd játszani.
    És nem árt beszerezni pár nyugatatót szívre, és vérnyomásmérőt is. Amikor a Pusztítás Démonával fogsz szembenézni a végén, szükség lesz ezekre a kis cuccokra.
    A kiberdémon ehhez képest kedves, öreg, jószívű papucsállatka. Valamelyik külföldi oldalon láttam a képet róla...
    Elég figyelemreméltó. Ja, persze a 4. rész gépigényével nem sokkolhatlak, mert én sem tudom, de abban bizti vagyok, hogy kb. 2-szer 3-szor annyi mint a 3-dik részé.
    Ezt az új részt végigtolni nájtméren csak terroristáknak ajánlott.
  • Doom 4
    #22330
    ja akko lehett este tolni én 12 végig toltam azt is meg a Roe-t is és sztem naon kir de akko úgy vótam hogy örökélet van tehét nem kell semitől félni és úgy berohantam és mindenkit kinyírtam most ujra megpróbáltam és most tolyok mert már figyelem mik jönnek rám és a történetet is szal 2x re félelmetesebb
  • Bacsa Szabolcs
    #22329
    16
  • Doom 4
    #22328
    hány éves vagy ?
  • Bacsa Szabolcs
    #22327
    brutális a játékéjel napal ezel játszok
  • mike0013
    #22326
    öö:D
    asszem igen
  • Prince of Máté
    #22325
    Relo-aded-rule-zzzz-fc cd kulccsal telepítetted mi?
  • mike0013
    #22324
    köszönöm szépen, ez biztosan nem jutott volna eszembe!!4
    KÖSZÖNÖÖÖÖÖÖÖM:DD
  • Bokafix2
    #22323
    Azt kell tenni, hogy amikor elindítod a Doom 3-mat, előtte bontsd az internet kapcsolatot, mert aktív kapcsolat esetén csak cd kulccsal enged játszani.
    A belépés pedig csak eredeti játékhoz kapott kulccsal lehetséges, ami ott van a dobozán.
    Tehát bontod a kapcsolatot, belépsz, ekkor először szintén cd kulcsot fog kérni, úgyhogy egyet be kell írni, viszont ezt el fogja fogadni. Aztán már játszhatsz is.
    Mire következőleg belépsz, már nem fog kérni kulcsot csak egyszerűen betöltődik a főmenü. De vigyázz, hogy a netkapcsolat minden játék kezdete előtt bontva legyen.

    Sok sikert
  • mike0013
    #22322
    hello!
    bocsi a hülye kérdésért, de amikor belépek a játékba és elakarom indítani akkor kéri a cd-kulcsot probálgattam párral de egyiket se fogadta el:(
    légyszi segítsetek és mondjátok meg hogy melyik cd kulcsot kéne beirni
  • Crazy Mate
    #22321
    Ok,akkor mondj valamit amivel jól lehet multizni,nem muszály doom 3 szerűnek lennie.Ja és olyat amiben lanozni is lehet!
  • FLeK0
    #22320
    szar, senki se játszik vele. ha ilyennel akarsz multizni akkor inkább q4, annak legalább van egy pár 100 fős tábora a világon, de az is szar. szóval marad a q3.
  • NeoMaN
    #22319
    cserélj vga drivert