23325
  • Istencsászár
    #15990
    Hi te mivel jáccasz ha megkérdezhetem "Nincs korszakalkotó elem" fejtsed ki bővebben
  • hykao #15989
    Szerintem a STALKER szín és textúravilága is elég természetszerűre sikeredett, legalábbis az eddigiek alapján.
  • hiba
    #15988
    FACEFACEFACEFACE FACE FACE ittafeje, ez kuriózum nem?
  • hykao #15987
    Hát ilyen kihegyezett emberi fejeket én már láttam...talán a DukeNukem4Ever trélerében :D ...de a viccet félretéve pl. az amúgy igen ocsmányra sikeredett MATRIX játék karakterfejei sem voltak rosszak.
    De már a NOLF2-ben is pl. volt hajszálankénti haj, nem ilyen egybeparóka szerűség...

    Szal mondom, az a baj, hogy nincs igazán korszakalkotó eleme a játéknak. Talán a vaksötétség...
  • hiba
    #15986
    na igen de az foleg szocreal lehetett igy teljesen mas kompozicio
  • gpm
    #15985
    pk unrar elott nem csinaltam filelista mentest igy most nem tudom h mit kell torolni
  • Gear
    #15984
    Egészségedre.Fikázd csak.
    Mindkét játék nagyon jó lessz a saját műfajában. Szerintem még pár évig nem fogunk tökéletes textúrákat/színeket látni a játékokban de én a mostaniakkal teljesen elégedett vagyok.
    És nem istenítettem semmit, csak a doomhoz képest a texturák és színek a hl2-ben közelebb állnak a természeteshez.
  • Zizzencs
    #15983
    Akkor toltodik fel, ha kinyirsz 5 valamit...
  • Istencsászár
    #15982
    Pff nemmindegy hogy nézki ki kurvajól ennyi.
  • Kandurex
    #15981
    Minek az neked?
  • Zizzencs
    #15980
    A foszorny kiirtasanak modjara kb. 10 sec alatt siman ra ;ehet jonni. Hintek: eddig a soulcube volt a legerosebb fegyvered. Mindent kiirtott 1 lovessel. Hu, hat ez a szorny eleg nagy. A soulcube 1 lovese sem irtja ki. Azert meg probalkozzunk egy kicsit vele...
  • gpm
    #15979
    VALAKI LEIRNA VEGRE H MILYEN FILEOK ES MAPPAK VANNAK A BASE KONYVTARBAN.
    elore is thx
  • hykao #15978
    Ha már itt tartunk, ilyen biztos nem lesz soha egy mars bázis, de ezt hagyjuk már.
    Bázis ide, bázis oda, hordót, falakat, fémet, vezetékeket, csöveket, csempét meg még ezer dolgot már láttam (de ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül...).
  • Kandurex
    #15977
    Császárka óvatosan az ilyen kijelentésekkel..
  • hiba
    #15976
    ilyen emberi fejeket en meg nem lattam, leglabbis nemelyik egesz jo lett
  • Istencsászár
    #15975
    jobblesz mindenkinek hidd el pá
  • Csaba
    #15974
    Ja, elég csak a Mafiára gondolni.:-)
  • [NST]Cifu
    #15973

    Najó8, én inkább megyek aludni... ehez már fáradt vagyok...
  • zoli80
    #15972
    seácok valaki szánjon meg és irja le milyen cachel kell babrálni?:)
  • hykao #15971
    Életszerűbb színeket már eddigi játékokban is láthattunk, nem kell ahhoz HL2.

    Korszakalkotó vajon? Mondj egy dolgot, amit még nem láttunk eddig játékban!
  • Istencsászár
    #15970
    csak kiiakaszt a sok hülyeség
  • hiba
    #15969
    majd rajavounk a fullbright modra :)
  • Kandurex
    #15968
    Kezdi már a császár..beindul a flame :S
  • hiba
    #15967
    Honna veszitek hogy ez nem eletszeru?
    Voltatok mar mars bazison?
    Vagy ez is olyan kozhely, hogy atomrobbanast mar mindeki latott?
  • hykao #15966
    Egyébként szerintem a gamma felrakása 2-re csak ront az összképen.
    A színek fakók lesznek, a világosabb részek, meg már-már vakítóak...és még a füst is kontúros lesz...

    Szal el kell fogadni, hogy ez a játék ilyen sötét, így van meg igazán a hangulata.
  • Istencsászár
    #15965
    Úristen nehogymár a Hl2 papirgrafikáját meg a kockás grafikáját istenitsed neeeeeeeeee adjak képet hogy milyen a hl2 szánalom.hu.
  • Kandurex
    #15964
    Ha ezt: #15949 elolvassa neked véged!
  • Gear
    #15963
    "Életszerű" graf(színek) majd a HL2 ben lesznek.Legalábbis a videók alapján.
    Ezt annak ellenére mondom hogy nekem nagyon tetszik a doom3 , vmi eszméletlen a grafikája .Bárki bármit mond ez a gama korszakalkotóra sikeredett.
    (Csak azt a tetves plasma storage kodot nem találtam sehol hogy a fene essen bele.)
  • hiba
    #15962
    2.8HT (3.2n) de sztem def-on se lenne sokkal kevesebb eredmeny, majd megnezem, 1G R
  • hykao #15961
    Emlegetett szamár...
  • Istencsászár
    #15960
    re ne ideglejetek a hülyeséggel
  • [NST]Cifu
    #15959
    Jó, akkor csak én értettelek félre. Megyek inkább aludni, mielött jobban magamra haragítom a T. topiclakókat, mint Istencsászár és DJ RX7 egyszerre.
  • hykao #15958
    az, ja, az....
  • Mas-Thief
    #15957
    Hiba: Procid milyen? Ramod mennyi van?
  • gpm
    #15956
    Legyszives valaki linkeljen mar be nekem egy faljlistat a base konyvtarrol!
  • Kandurex
    #15955
    na kit vertem ki...jelentkezzen..:p
  • Kandurex
    #15954
    Arról volt szó, hogy a játék nincs optimalizálva ami igaz is, hisz optimalizációnak ritkán nevezzük az aniso ki - be kapcsolását és a nem látható textura különbség tömörítését. Az más tészta, hogy persze optizva van, hisz egyébiránt semmin nem futna el. Most elmondtad nekem, hogy az aniso sebesség vesztéssel jár..én meg tök hülyén nézek ki a fejemből mer' nem értem majóistennek bizonygatod ezt a köztényt..
  • [NST]Cifu
    #15953
    Ilyen kérdésekre válaszul bőszen várjuk a D3 motoros játékokat (én eddig egy ilyenről tudok: Quake4). Talán ott kiderül, hogy csak az ID-nél volt a grafikusok fele szinvak. :)))
  • hiba
    #15952
    1280x1024 / UH / 2xAA 8xAZ Timedemo1 = 25 FPS
    game kozbe 10-50 FPS atlag 20 :) azittem uj kartya kell de azert egesz turhetoen megy (9800pro)
    valamint image_compress 1, es image_precomp... 1. ettol nem lesz tobb fps, viszont nem is lesz rondabb, de egy kicsit lecsokkent az akadozas (a kepminoseget megneztem ki volt kapcsolva es szinte nem latni)
  • Kandurex
    #15951
    az császár apám..az császár volt, jaj neked ha visszajön :DD