23325
  • Kandurex
    #16031
    Oksza, akkor annyiba maradunk, hogy neked is és nekem is igazam van.
  • Zizzencs
    #16030
    Meg azon kivul ez volt az elso ilyen, amiben tenyleg tudtam felni.
  • hykao #16028
    Kit érdekel, hogy te mit írtál.
    Én ezt a képet hiba-nak nyomtam be, mert kért kidolgozott fejeket.
    Azt, hogy te mit hemzsegsz mellé az számomra lényegtelen.
  • gpm
    #16027
    Erdekes h az id minden organumot leszponzoralt, a Thief 3 nak ez nem sikerult, na mind1 biztos csak a pr-juk szarabb:::)))
  • Zizzencs
    #16026
    "Jó szemed van, ha az előbb említett 10mb *.bmp vs. 1mb *.jpg között különbséget látsz."

    Csinalj egy fekete-feher csikos 10 megas BMP-t. Csinalj belole JPG-t. A csikok menten sajnos el fog mosodni, szurkes lesz.

    Ez nem minden kepen eszreveheto, de van olyan, amelyiken igen. Plusz lehet csinalni lossless JPG-t is, de ahhoz meg leteznek olyan kepek, hogy a JPG nagyobb, mint a BMP/TIFF :-)
  • hykao #16025
    Hát ti igen, mert nem játszottatok a Thief3-mal, és a Deus Ex 2-vel.

    Mondom, higgyétek el, árnyék téren verhetetlen a két játék, ha más téren nem is!
  • Istencsászár
    #16024
    Te tényleg nemvágodle mit irtam arckidolgozás egy dolog de ottvan a többi dolog is mégegyszer olvasd el mit irtam hátha hátha sikerül felfogni
  • hykao #16023
    Szerinted mennyire érdekel a szponzorált on-line sajtó véleménye, amikor rendelkezésre áll a saját szemem is???
  • Gear
    #16022
    Talán hogy eddig itt látthattuk eddig a legjobban megoldva.
  • hykao #16021
    a fejről volt szó, és az arckidolgozottságról.
    és ne harsogjál má', kapd már le a mancsod a Caps Lock-ról.
  • gpm
    #16020
    Na itt van ket link aki a grafikaval vitatkozik veluk vitatkozzon:(meg szurhatnek be kb 10-et)


    1 link2 link
  • hykao #16019
    ez mitől korszakalkotó?
  • Istencsászár
    #16018
    Aaz mewg a másik hogy ut 2004 motort teljesen kiaknázták pl thief3ba a fény árnyékot ut2004be a nagy nyilt terepeket és még sorolhatnám a doom3 pedig az 1. játék ezzel az enginével szal tök feesleges összegyüjteni a különböző játékokból azt hogy mi szebb mi nem. majd ezzel is készülnek sok gammák amikbe más és más a motorban lévő tulajdonságot fognak kiaknázni. aki nemért egyet az szóljon .
  • Kandurex
    #16017
    Jó szemed van, ha az előbb említett 10mb *.bmp vs. 1mb *.jpg között különbséget látsz..egyébiránt igazd is lehet vagy van..frankón nem vágom fast fourier transzformaciót csak a szememnek hiszek..az meg azt mondja nem igazán van különbség...
  • Zizzencs
    #16016
    "Korszakalkotó vajon? Mondj egy dolgot, amit még nem láttunk eddig játékban!"

    Pl. azt, hogy az imp a sotet folyoson a sajat tuzlabdaja miatt vet arnyekot.
  • Gear
    #16015
    A grafról meg annyit hogy addig örülök amíg nem teljesen életszerű , mert azt napmintnap látom , a monitorom meg mást akarok látni mint az utcán. Ennyi. 1 grafika nézzen ki grafikának , de legyen igényesen megcsinálva . Ez szerintem sikeres volt mind a három említet gémben.
  • hykao #16014
    Nem erről van szó elmeharcos!
    Te szerinted, ha egy kis helyiségben bármilyen fényforrás van az nem szórja a fényt, hanem ennyire fókuszált? Mi ez lézerfény? Vagy mi a lófasz?
  • Istencsászár
    #16013
    NÉZZÉL MÁR ERRE A KÉPRE SZÁNALOM KOCKÁS GYENGE
  • gpm
    #16012
    Na megegyszer:

    Sztem felesleges a grafikan vitazni es osszehasonlitgatni,fuggetlen jatekujsagirok kifejtettek
    ahol eddig neztem minden ertekelesben 10/10 volt a graf.
  • hykao #16011
    tessék pl. ez sem olyan rossz fejkidolgozás.
  • Gear
    #16010
    Rajtad meg nemtok kiigazodni.
  • Istencsászár
    #16009
    JÓ AKKOR SZIGGYAD SZAR ENGINE SÖTÉT IGÉNYTELEN TECHDEMO ÖRÜLJ NEKI TESSÉK SAJNÁLLAK TISZTA SZIVBŐL HA EZ A VÉLEMÉNYED RŐLA
  • Zizzencs
    #16008
    Szia!

    Van kulonbseg a ket kep kozott, s ez legjobb az FPS-eknek es egyeb 3D-s jatekoknal jon ki. A JPEG veszteseges tomorites, ami rontja a minoseget, elsosorban azzal, hogy a fast fourier transzformacio, amit alkalmaz nem kepes a bemenojel spektrumat tokeletesen visszaadni. A tobbi vesztesegtol eltekintve is mindenkeppen elessegromlast es elmosodast jelent a dolog.

    Mas kerdes, hogy ez nem minden esetben rossz, akar javithat is a latvanyon...

    Mindenesetre a doom3 meggyozott arrol, hogy programozoknak mostanaban nem sok plusz baber fog teremni grafikus motorok teruleten, ellenben a grafikusok igazan jol fognak keresni :-) Ugyanis mostantol fontosabb a szep textura megrajzolasa, mint a gyors/pontos rendereles, tobbet lehet vele javitani a minosegen.
  • gpm
    #16007
    Sztem felesleges a grafikan vitazni es osszehasonlitgatni,fuggetlen jatekujsagirok kifejtettek
    ahol eddig neztem minden ertekelesben 10/10 volt a graf.
  • Gear
    #16006
    Elhiszem mert személyszerint nemigazán jácctam a Thief3-al.Ugyhogy ezzel az állításoddal nemtudok vitába szálni.
  • Istencsászár
    #16005
    szerintem egy tök sötét bázison ahol csak ritkán van erős világitás minek oda halovány árnyék? amikor sötétvan
    GONDOLKOZZ KICSIT!!!
  • hiba
    #16004
    najo m1ekaludni, tegyetek be pofakat! :)
  • hykao #16003
    Figyelj már te elmeharcos, 9800proval játszom, minden fullon 4x élsimítással! te majomparádé!
  • gpm
    #16002
    ezer thx
  • hykao #16001
    Nézd meg a Thief3-at és a Deus Ex 2-t! Fény-árnyékban verhetetlenek. És az árnyék ott tényleg árnyék! Nem csak feketeség!
  • hiba
    #16000
    en a tenyeket akarom latni! :)
  • Istencsászár
    #15999
    Mondom engine ennyi. Nem gef 2 mxel kéne jáccani
  • Gear
    #15998
    Bezony.PL a Doom3-ban a fémfelületek nagyon jók. Korszakalkoto? Talán kicsit erős volt a kifejezés de a fényár-nyék hatások progiban még ennyire jók nemvoltak,legalábbis én nem emlékszem.Az FC ben szépek voltak a vetett árnyékok de néhol elég bugosak is.
  • Istencsászár
    #15997
    De most miről beszéltek gondolhatjátok hogy carmak netudott volna ilyet csinálni simán megcsinálhatta volna 1enként a hajszálakat hogy 1 fps legyen a játék de gondolt mindenkire nemigaz hogy nemlehet felfogni ezt.
  • hykao #15996
    Mit fejtsek ezen ki? Ha nem érted a mondatot, akkor vagy csökkent értelmi képességű vagy, vagy szövegértelmezési gondjaid vannak.

    Mondj egy korszakalkotó elemt!
  • hiba
    #15995
    Na tenyleg, kuldjel nekem nagy kepeket fo fejekkel
    mondjuk airo-ra
  • hiba
    #15994
    Igen az a haj tenyleg jo, errol jut acembe 3dmark03 is :)
  • hykao #15993
    Hát, nem akarok megint előhozakodni a Thief3-mal, de ott is van pár igen életszerű fej textúra, de talán még a Deus Ex 2-ben is.
  • hiba
    #15992
    adj egy kepet de jominosegben (KOX GFX nagy felbontas)
  • Kandurex
    #15991
    Hát nézzük csak:


    game00.pk4
    game01.pk4
    game02.pk4
    game03.pk4
    game04.pk4
    config.spec
    gamex86.dll
    DoomConfig.cfg
    doomkey

    és 3db könyvtár: savegames, screenshots és maps