FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#83510
nem, én nem írtam massa balesetrõl semmit ez elõtti hszm ig.

billywood
#83509
Az könnyen lehet 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Forza Italia
#83508
ha jól megnézitek a videót ez inkább nem is olyan mint ha pattanna hanem mint ha nyíl egyenesen jönne massa fele.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

zsutyesz
#83507
ja télleg, köszi a kiigazítást 😊

Ale Alonso! poppe fan club™

#83506
ugyan az a srác volt szerintem
gameplusz
#83505
Nem tûnik túl boldognak...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

billywood
#83504
Itt is írt valaki valami hasonló "tesztet", és õ is erre jutott.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Nohab
#83503
Õ azt mondta, hogy pattogott, és nem a szél kapta fel és repítette.
#83502
ejjvaze

#83501
hn..
PepsiMax
#83500
azis tök lehetetlen,ekkorát nem pattanhat....elég magasról érkezett...ha a videót megnézed elég magasról föntrõl lefelé megy

P4,Intel Celeron 3,06 GHZ,1024 MB RAM,Sound Blaster Live,Ati Radeon HD2400(AGP)

billywood
#83499
F1GP2-vel nyomják, azért ilyen 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

zsutyesz
#83498
ha nem pattogna/repülne, akkor nem a fejét találta volna el...

Ale Alonso! poppe fan club™

#83497
azt fogják szvsz nyilatkozni hogy Barichello autójának hátuljáról leszakadt egy ien rugó szerû szarság 15 seccel korábban, Massa meg utánna jött a pályán és pont eltalálta. A5.hu fórumon írta egy srác hogy keresett otthon a garázsabn kb ekkora rugót, elkezdte pattogtatni és még vagy 20 secig pattogott. akkor mivan ha 290 km/h s sebességnél kezd el ez a rugó pattogni..

werkfilm
#83496
nincs élsimítás a pályán? 😊

#83495
de lehet hogy csak pattogott és massa ment gyorsan ami miatt úgy látni mintha repülne a rúgó!!!!!
gameplusz
#83494
Hmm... Valóban. Akkor mindenképp valami hasonló, mint #83481-ben.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

billywood
#83493
Hát az írás még nem megy, de itt a kép ami cáfol.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

dragon11
#83492
OMG.. ki rúgója szakadt le?:S

billywood
#83491
*Látni lehet a messzirõl a repülõ rugót

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

billywood
#83490
Hát biztosan nem így történt. Látni lehet, hogy messzirõl a repülõ rugót. Nem az utolsó pillanatban vágódik fel.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Nohab
#83489
Massa kereke nem lehetett, nézd csak meg a videót jobban.
billywood
#83488
Így van. Ki tudja, hogy egy kb. 200 km/órás sebességnél leszakadó rugó meddig repül, pattog, forog a levegõben...

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

matthias92
#83487
henry-t is iesmi érte, csakõt oldalról egy kb. 10szer nagyobb súlyú és többször nagyobb méretû kerék találta fejbe.

gameplusz
#83486
Szerintem leszakadt Barichello-ról, és Massa bal elsõ kereke pedig felkapta a rugót a pályáról.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#83485

zsutyesz
#83484

Ale Alonso! poppe fan club™

#83483
Gene

billywood
#83482
Nem kellenek az összeesküvés elméletek.
Nem valószínû, hogy akárki is "bedobta" volna, mivel a Mansell elõtti egyenesben nincsenek is nézõk.
Barrichello hivatalosan elismerte, hogy az õ autójáról származik az alkatrész. Ez ismét kizárja a behajítós verziót.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

kifli
#83481
és h bari kocsijából kiesett és a hátsókerék átment rajta felbaszta vagy 50m magasra majd leesett pattan 1-2-t és végül massa kapta el
Italo4ever
#83480
bal szemet ki sem tudja nyitni? 😮

\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"

bardocz
#83479
Massa helyett ki indulhat majd a következõ versenyeken?Mert ilyen fejjel nem hiszem,hogy fog vezetni:S
#83478
Szerintem Barichellonak kiesett, megallt az uton, egy masik kocsi rament kerekkel, az meg felvagta, es atdobta keresztbe a senkifoljen.. Amerrol jott, arra folytatodik a palya a bal kanyar utan, es jon egy jobb kanyar..
Massanal meg szerintem KO volt, de az elso 2-3 masodperc utan annyira talan feleszmelt, hogy reflexbol elkezdett valamennyire rafekezni, aztan erre jott a becsapodas, meg egy utes...

Zeller01
#83477
hihetetlen szerencsétlenség, hogy pont fejbe találta!
hihetetlen szerencse, hogy nem 2cmrel lejjebb!
ja, az idõmérõ rendszer szerintem Microsoftos. biztos most tértek át Vistára és még lemaradt az sp2 😄

. : Z E L L E R : .

Totti5
#83476
na újra, ez biztosnak tünik egyenlõre

"Rubens Barrichello megerõsítette, hogy ez az õ Brawnjának hátsó felfüggesztésébõl kiesõ rugó volt."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83475
én is úgy értettem de gyulám félrefordította hogy valami eltalálta

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#83474
a rádióban azt mondták neki hogy leszakadt valami a kocsi hátuljáról.

#83473
kár h nem lassítottát mégegyszer h Bari csak ráment e vagy tõle hullott ki, mert látszott a képen hogy félrerepül valami mögötte

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Shep
#83472
Szerintem egyértelmû, hogy nem bedobott cuccról van szó, hanem valakinek leszakadt a kocsijáról, legalábbis a mozgásból erre lehet következtetni.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#83471
persze hogy megsérült a keze, mert a kormányon volt a becsapódásig, és milyen hirtelen elrándult a kormány amikor kitörtek a kerekek

Alexease
#83470
Mivel most ezt vizsgalja tobb tucat vagy szaz ember, sok ertelme nincs is orakig talalgatni, irogatni, ugyis megmondjak a tutit (legalabbis a szokasos 80%-ban).
Solten
#83469
Na, ha meg fullgazzal belerongyol a falba az lett volna kemeny... Hal'isten nem igy tortent.

Saor Alba

#83468
Az is erdekes felteves amit gyulam mondott... hogy vmi rissz-rossz villanyoszloprol leszakadhatott vmi a szel miatt. kozonsegbol nem hiszem h rugoval hajigalnanak, max sorosuveggel mint USAban 2005 be. Kivancsian varom a hivatalos allasfoglalast.

Shiwo
#83467
amúgy ha megfigyeltétek, mondták a végén, hogy sérülése súlyos, de nem életveszélyes

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

norbi56
#83466
Ez igaz ha egy autóról leesik akkor az nem a másik irányba pattog nem?:S

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#83465
azért tûnhet úgy mert ment fele Massa ezerrel

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

w77d
#83464
a lassításból úgy tûnt, de lehet tévedek...

#83463
de massa és barichello között nem volt senki!!
#83462
én is ettõl tartok <#szomoru1>
Totti5
#83461
1, arról SENKI sem tehet hogy ez történt, szerencsétlen véletlen
2, az idõmérõ rendszer egy belsõ rendszer, semmi köze az adott pályához

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10