FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#83460
azt te honnan láttad h visszafele pattan?

mikor az onboardon csak az látszik hogy pattog..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#83459
melyik kanyarban történt ez???
#83458
egyik sem a Ring vagy a szervezés hibája...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Black Ghost
#83457
Mondom hogy kipróbáltuk kézbõl eldobva is vagy 20mp-ig pattogott, az egy negyed kör a ringen.
w77d
#83456
de a pattanás iránya sem természetes. menetiránnyal szemben???? ugyanmár.. ha valaminek ütközik, akkor az megfogja

bardocz
#83455
Úúú bazdmeg, ez nagyon csúnya :S Ebbõl jó ideig nem lesz versenyzés.
Tyler1
#83454
ez fasza most a Hungaroringnek!!! repkedõ alkatrészek, elszállnak a szám.gépek, senki nem tudja hányadik.
kicsit megbasszák a pályaigazgatót sztem...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#83453
lehet valaki rament es akkor kezdett ujra pattogni...?

http://gaborszantai.co.uk/

Shiwo
#83452
hát, nédd meg a #83423-ban leírt Ghost által leírt "tesztet"... elhajítva pattan 50 métert, akkor mire képes, ha 200 km/h-ás sebességgel szakad le valamirõl..ki tudja hogy pattogott az a sz@r, és még az sem tutira vehetõ, hogy egy rúgó egyenes irányba pattog..de ki tudja, lehet valahol eltalálta a pálya szélét és onnan jött vissza

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Totti5
#83451
"Massa ezután nem folytatott rádiókommunikációt, nem mozgatta a kormányt, és a telemetria alapján egyszerre nyomta a gázt és a féket, de utóbbit csak enyhén."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83450
ha jól értettem kb 400 méterrel volt elõtte...

miléyen gyorsan ér oda egy F1 es autó 200 felett?

hogyan állt volna meg..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Alexease
#83449
Mivel ezek talalgatasok, ennyi erovel ez is belefer: rugo leesett, valaki rament, felpattat, telibeverte...
oneal1
#83448
a másik meg hogy ekkora sebességgel pattonga visszafelé?

!Forza Ferrari!

w77d
#83447
tuti nem közvetlen a Brawn-ból kapta telibe. Az már rég elment elõtte, a rugó meg réges régen megállt volna valahol a gumifalban vagy a sóderágyon. Nincs anyag ami ennyi ideig pattog, minden ütközésnél veszt a mozgási energiából....

Totti5
#83446
"Rubens Barrichello megerõsítette, hogy ez az õ Brawnjának hátsó felfüggesztésébõl kiesõ rugó volt."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83445
Kimi lógó kipufogójánál beszéltük, mekkora sérülést okozhat egy elrepülõ -akár csak 20 dekás alkatrész..

Ekkorát basszus..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

norbi56
#83444
De ha a Brawnból esett ki akkor is hogy került oda?Rubens rég elment onnan nem?Meg nem is abból az irányból jött:S

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

Solten
#83443
Uhhbazzeg... Mekkora serulest okoz ha telibekap az ember fullgazzal ilyen kilos sz*rt... <#szomoru1>

Saor Alba

Shiwo
#83442
valszeg sokkot is kapott, meg egy alapos agyrázkódást

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#83441
így van

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#83440
Az idomero rendszert nem a Hungaroring biztositja, ahogy en tudom, arra kulon ceg van a FIA megbizasaval.. Hozzak az egesz rendszert tudtommal..

Totti5
#83439
"Barrichello elmondta, hogy Massa csak kisebb sérülést szenvedett a rugótól, de egyes sajtóértesülések szerint a keze is megsérült amikor a gumifalnak csapódott."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83438
azért mekkora szerencséje van hogy nem a plexit kapta telibe!
#83437
szerintem holnap nem indul a versenyen...<#wilting>

http://gaborszantai.co.uk/

#83436
ûûû... <#szomoru1>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Shiwo
#83435
<#merges2><#wilting>

mekkora rész lepattant a sisakból wazze..mi lett volna, ha nem brutálisak a sisak biztonsági szabályai ? a hullazsákot vihették volna egybõl...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Firerock
#83434
ólléólléééé

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#83433
igen de a kormány 2010 tõl nem akar forma 1et rendezni mert túl drága és válság van úgyhogy lehet nem lesz azt most szabotálnak!
Firerock
#83432
óbazdmeg
még szerencse hogy aztmoondták hogy a feje tetjét érte a cucc és tiszta volt az arca

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#83431
Tag Heuer ?? :]

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

FZoleee
#83430
kirol
#83429
Ez kinek a hibája volt?

kirol
#83428
Ez kurva nagy lol-ság volt! 😄

zsutyesz
#83427
<#taps> Alonsoooo!

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Alexease
#83426
Masnak kihullik, Neki most kino a haja😄
#83425
igen, mert meg van ervenyes szerzodes (bar ez manapsag semmit nem jelent...)

http://gaborszantai.co.uk/

MeoH
#83424
Na, palik papa biztos morcos 😛

fuck mmo's..i.,

Black Ghost
#83423
Na... nem bírtam ki, kimentem és kerestem a garázsban egy rugót, találtam is egy kb akkorát mint amilyet a képen látunk. Kimentünk az útra és a haver simán kézbõl eldobta, basszátok meg ez még 50m után is akkorákat ugrott hogy majdnem leküldtük anyámék fali lápáját.
Alexease
#83422
Jovore lesz verseny HungaroRingen?!
RelakS
#83421
Ennyi tanácstalan sisakos fickót egy helyen XD

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

MEdievil
#83420
Ahhoz képest hogy Palikék mindig a malájokat szidják és dicsérik az itteni szervezést mindig szánalmas de most ez MI?

F

#83419
atya gatya!%
#83418
szerencsetlenek hogy kovalyognak ott - senki nem tudja meg az eredmenyt😊))

http://gaborszantai.co.uk/

#83417
Lol <#wow3>

REAL MADRID

kabel15
#83416
LOL ALONSO <#taps>

BattleTag: kabel15#2672

Alexease
#83415
<#wow3><#zavart2>
#83414
nem kicsit kinos, hogy beszart az idomero rendszer...

http://gaborszantai.co.uk/

Shiwo
#83413
hát elég nagy szégyen lenne, és nagy presztizsvesztés a magyaroknak, ha tényleg úgy dobta be valaki..

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#83412
atya ég mi van itt!
Mészy
#83411
Amúgy ezeknek az autókban hol van rugó? Nem valamilyen merev karbon felfüggesztésük van?

Rocközön.com online Rockradio és a Galaktikus Rockfamily otthona