FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#83710
Télleg át kellett szállítani röntgen miatt másik korházba? Ha igen akk ilyen robotokra van de röntgenre van pénz? na m1 Remélem minél hamarabb felépül:S Az a baj sztem rosszabb helyen nem lehetne korházban(mármint ország ahol van F1)
Jobbulást
DJKonya
#83709
Üzenj Massának
Bocsi ha volt már.
Remélem mi hamarabb felépül<#szomoru1>

CB|Ðömpi&#8482; \"90 a max, és életben maradsz!\"

#83708
szemgödrébõl? az nem jó<#szomoru1>

#83707
Felipe a kórházba szállítás után eszméleténél volt, és az állapota stabil. Az orvosi vizsgálatok során kiderült, hogy van egy vágás a homlokán, hogy megsérült a koponyacsont és hogy agyrázkódást szenvedett. Meg kell mûteni, majd az intenzív osztályra viszik." – áll a Ferrari közleményében.

A csapat cáfolta azon sajtóértesüléseket amelyek szerint Massa életveszélyben van. A pilótát, miután a szemgödrébõl eltávolították a szilánkot mesterséges kómába helyezték, hogy hamarabb regenerálódjon a szervezete.
#83706
remélem a versenyt már tudja nézni a tvben<#rolleyes>

Italo4ever
#83705
Dr. Bazsó Péter, az Állami Egészségügyi Központ (Honvéd kórház) orvos-igazgatója és dr. Zsiros Lajos, a Magyar Honvédség fõsebésze közös, szombat esti, az operáció után megtartott sajtótájékoztatóján elmondta, hogy súlyos, életveszélyes, de stabil állapotban van a brazil versenyzõ, aki jelenleg altatásban, lélegeztetõ gépen van az intenzív osztályon. Vasárnap ébresztik az altatásból.

\" A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgő vonat lámpáit, a mozdonyvezető pedig három idiótát a síneken...\"

kabel15
#83704
😄
Mondjuk én nem szeretnék vele találkozni <#shakehead>

BattleTag: kabel15#2672

WuFraZselic
#83703
reméljük az orvosok is ennyire minõségiek

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

passatgt
#83702

jaszy
#83701
Ami nincs a fránya UPC-s csomagunkban...... Pedig nem alap 😞

gameplusz
#83700
Az szép. 1 éve a Markusovszky-ban örültem volna legalább valami normális falnak, és mondjuk valami korszerûbb, nem 30 éves zuhanyzónak.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

passatgt
#83699
stabilan

Máté94
#83698
életveszélyben van-.-
Zeller01
#83697
Nekem már volt "szerencsém" a Honvéd Kórházhoz. Felszereltségrõl annyit, hogy egy full automatikus robot hordja a kaját és a szennyest az emeletek között. Hívja a liftet, ki-beszáll dumál stb. Extra tiszta, minden orvosi gép teljesen új, illetve olyan kávéautomatát életemben sehol máshol nem láttam, mint ami ott van.

. : Z E L L E R : .

#83696
most is stabil.

oneal1
#83695
😞 komolyan hihetetlen! Remélem holnap reggel már arról adnak hírt hogy stabilizálódik az állapota és nem lesz életveszélyben!

!Forza Ferrari!

#83694
Most van sportklub-on

jaszy
#83693
Lassan csurog lefele, majd lejön egyszer.
Na nem OFF-olok tovább.....

jaszy
#83692
Sajna nem tudom a megoldást, de privátba megsúghatod 😊

WuFraZselic
#83691
egy koponyamûtét után "természetes", hogy életveszélyes állapotban van. ettõl függetlenül lehet stabil. reméljük folyamatosan javulni fog!!!

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#83690
menj át a szomszédba ha se sport klub se torrent mert máshol nem fogod szerintem emgtalálni.

amúgy azt írták legutoljára hogy életveszélyes de stabil állapotban van.

gameplusz
#83689
Van rá megoldás, élj vele.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

jaszy
#83688
Torrent nem jó..........UPC korlátoz 😊 lassan jön mint a csiga......viva UPC <#mf2>

gameplusz
#83687
Formula1.2009.R10.Magyar.Nagydij.Idomero.HUN.TvRip.XviD-S66
Formula1.2009.Hungarian.Grand.Prix.Qualifying.WS.PDTV.XviD-ANGELiC

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#83686
az elõbb még azt mondták hogy súlyos, de stabil

jaszy
#83685
"Massa idén már nem ül autóba
A legújabb információk szerint Felipe Massa súlyos sérülése után idén már biztosan nem ülhet autóba."

jaszy
#83684
Nem tudjátok hol lehet megnézni újra a komplett idõmérõt?
Lemaradtam róla, sportklub-om meg nincs! A neten valahol megnézhetõ magyarul?

chalezlopez
#83683
Én meg csak annyit mondok, hogy remélem mihamarább felépül Felipe, és visszatér az F1-be! Az égiek vigyázzák az életét!

Vamos Argentina!

#83682
de

kifli
#83681
gameplusz
#83680
<#eljen>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#83679
Szerintem ne emlegessük a haláleseteket, csak legyen: fingers crossed.

#83678
hírtv-n nem mondták hogy életveszélyes

Norbi1990
#83677
Múlthéten még egy Navigátor is meghalt. Mostanába nagyon sok ilyen eset van sajnos. FIA-nak vmit kéne kezdenie vmit. Ez így nem mehet tovább.
#83676
Sajtótájékoztató:

Ahogy azt a helyszínen készült fotók alapján már korábban sejteni lehetett, Massa homlok-, és arccsonttöréseket szenvedett, illetve az elülsõ homloklebenyét kellett megoperálni, melybõl egy csontszilánkot operáltak ki, erõsítette meg a kórház szóvivõje.

Dr. Bazsó Péter, az Állami Egészségügyi Központ (Honvéd kórház) orvos-igazgatója és dr. Zsiros Lajos, a Magyar Honvédség fõsebésze közös, szombat esti sajtótájékoztatóján elmondta, hogy súlyos, életveszélyes, de stabil állapotban van a brazil versenyzõ, aki a mûtét után altatásban, lélegeztetõ gépen van az intenzív osztályon.
Shep
#83675
Á szegény Massa, remélem nem lesz komoly gond és látjuk még versenyezni az F1-ben. Azért az durva, hogy nemrég a Nascarban halt meg egy szegény srác, múlt héten F2-ben, most meg ez is. Nagyon rájuk jár a rúd 😞

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

jaszy
#83674
Ezt mindenki tudta már régen........

Totti5
#83673
A legújabb információk szerint Felipe Massa súlyos sérülése után idén már biztosan nem ülhet autóba. Az orvosai szerint a soron következõ napok döntik el, hogy milyen irányt vesz a gyógyulása. A szerencsétlenül járt pilótát jelenleg lélegeztetõgépen tartják.

Az információk nem hivatalosak!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#83672
Ez igaz. De nem értem miért járatták meg Massát. Az ÁEKban is van heli leszálló ...

A medve nem játék.

a.carkey
#83671
Egy darabot nem linkeltem tõle. 😄

A medve nem játék.

desigo
#83670
te meg itt népszerûsíted
lol xD
Punker
#83669
én csak azt mondom amit apám a 35 évnyi rutinjával tippel a kép + hírek alapján


azért a honvédba vitték mert a sérülése a lõtt sérülésekhez hasonlít + ott van az egyik legjobb trauma osztály.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#83668
NEM.. De roppant idegesitõ.hogy hogy lehet õ is Gábor!

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#83667
még az is lehet (nem kívánom neki) h itt vége a karrierjének. ha a szeme maradandóan sérült akkor biztos. és ebbe az a legszarabb hogyha 10 mp-el késõbb megy ki a pályára akkor nem lenne semmi baj. ez a sors.

#83666
szigorú pihi..esetleg egy lájtos vacsi,a jobbaknál egy sör és alvás

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

norbi56
#83665
Én az agyödémáról azt olvastam hogy legtöbbször halálhoz vezet:S:S:S

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

a.carkey
#83664
Nem tudjátok, hogy kinek a rokona az a Joó Gabi az indexen, hogy folyamatosan tolják, népszerûsítik a blogját?

A medve nem játék.

a.carkey
#83663
Nem lesz probléma, bízzunk benne! Jók az itthoni orvosok.

Nem tudjátok, hogy amikor az OBIbe megérkezett a heli, miért nem ott mûtötték meg? Nem vállalták vagy a AEK jobb?

A medve nem játék.

desigo
#83662
Pilóták most már pihennek elvonulva teljes nyugalomban vagy viszik õket még rendezvényekre,akárhova?
a.carkey
#83661
Azért szomorú, hogy bármennyire is biztonságosak az autók, a nyitottságuk miatt még a XXI. század elején is ott van a veszély, hogy a pilóták fejével történik valami. 😞

Henry a múlt héten, most meg Felipe, és mindkettõ baromi értelmetlenül szenvedett balesetet. 😞

Remélem a fej megerõsített védelmére is kitalálnak majd valamit.

A medve nem játék.