FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fekete0012
#83660
sajnos máshol is ezt írják ,nem csak magyar oldalakon hanem német angol oldalakon is

windows 10 hom 64 bit ,Intel I7 7800,Gigabyte nVIDIA g1 GAMING 1070 8gb Gddr5,16gb KINGSTON Hiperx predator ddr4 3200 memoria,logitech g29,alaplap Gigabyte aorus gaming ultra z370 ,

#83659
Mert még nem tapasztaltad,mekkora erõk hatnak..200 nál egy egyszerû bogár képes betõrni a plexit egy hagyományos utcai 150 ezres sisaknál

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Punker
#83658
nem felfújják a traumás vérömleny folyamatosan növekszik, ha nem lékelik meg a koponyát a növekvõ nyomás szövetelhaláshoz / halálhoz vezet.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

desigo
#83657
Azért érdekes,hogy a legmegbízhatóbb autó ami sose áll meg most csak így széthullik.
Brawn kezd csúnyán visszaesni...
#83656
ÁÁá.. nem hiszem el.. F1-live már ijesztget, hogy életveszélyben van. Minden ép eszû ember tudja, hogy egy agymûtét után következõ egy-két nap kritikus, de õk ezt is felfújják.. <_<

fekete0012
#83655
durva a kép massárol a baleset után a buko nagyot kapott

windows 10 hom 64 bit ,Intel I7 7800,Gigabyte nVIDIA g1 GAMING 1070 8gb Gddr5,16gb KINGSTON Hiperx predator ddr4 3200 memoria,logitech g29,alaplap Gigabyte aorus gaming ultra z370 ,

Punker
#83654
nem elég nagyot ha szilánkosra tört a koponyája és a homlok lebenyében álltak meg.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#83653
Mivel ez még pletyka, nem kell készpénznek venni. Másrészt nem mindegy, milyen a sérülés formája pontosan.

#83652
rugó! egyértelmüen látszik is a felvételeken..
és már tudjuk, a hátsó rugósstab szabadult el,valószinüleg a "G-szem" pattant el és valahogy utat talált magának,hogy kiszabaduljon a boritás alól..
egyébbként 60-80 deka,attól függ,milyen keménységû és hány szemes volt éppen benne..

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

desigo
#83651
Az a sisak nagyot hárított azért...
Totti5
#83650
utánaolvastam és elég lestújtó dolgokat találtam😞

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

jaszy
#83649
"A legvalószínûbb, hogy a következõ futamtól a Ferrari tesztpilótája, Marc Gené ülhet majd be a Ferrari F60-ba. Habár nagyon kicsi az esélye, nem lehet kizárni, hogy Michael Schumacher visszatér néhány futam erejéig (a valenciai futamot a Belga és az Olasz Nagydíj követi), ám ezt a felvetést egyelõre nem kommentálták a Ferrarinál. A harmadik, egyben legvadabb verzió, hogy egyenesen a szombati edzéselsõt, Fernando Alonsót igazolják le a Renault-tól, akinek állítólag régen aláírt ferraris szerzõdésérõl egyébként is sokat beszéltek az elmúlt napokban, hetekben."

itten volt

ÁÁÁÁÁÁ azt élvezném!!!!!

Punker
#83648
ha a homloklebenyének annyi akkor a személyiségének is

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

desigo
#83646
Szerencsétlen Massának nem volt szerencséje
remélem,hogy maradandó károsodás nélkül megússza

idõmérõ vége vicces volt
xD
kifli
#83645
"Massa fejének egy egykilós csavar csapódott neki. A csavar a Massa elõtt mintegy négy másodperccel haladó Rubens Barrichello autója hátsó felfüggesztésének eleme volt."
akk most csavar vagy rugó?
kifli
#83644
szerintem azért "nevetett" mert azthitte súly szerint vannak sorbaállítva és nem massán nevetett :/
Máté94
#83643
Henry Surtees szelleme figyelmeztet mindenkit a bukósisakokra😊
WuFraZselic
#83642
<#eljen>

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#83641
#83640
Rosberg jo helyen van nem a legkonnyebb autoval 😊

#83639
Baszottul vicces vagy am 😉

WuFraZselic
#83638
ezen nincs mit javítani. ha egy komplett gumiabroncs a fejednek esik -pláne ha igen nagy sebességgel,és te is mozgásban vagy-, lehet rajtad akármilyen sisak, a nyakad és ezáltal a gerinced olyan terhelést kap, ami sajnos tragédiához vezethet

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Norbi1990
#83637
Ja, hogy nem súly szerint vannak sorolva 😄
Sry.
Norbi1990
#83636
Massa a 10. súly nélkül? xD
GregSB
#83635
Súlyok:

1. Alonso Renault 637.5
2. Vettel Red Bull-Renault 655.0
3. Webber Red Bull-Renault 652.0
4. Hamilton McLaren-Mercedes 650.5
5. Rosberg Williams-Toyota 654.0
6. Kovalainen McLaren-Mercedes 655.5
7. Raikkonen Ferrari 651.5
8. Button Brawn-Mercedes 664.5
9. Nakajima Williams-Toyota 658.0
10. Massa Ferrari
11. Buemi Toro Rosso-Ferrari 671.5
12. Trulli Toyota 671.3
13. Barrichello Brawn-Mercedes 689.0
14. Glock Toyota 679.2
15. Piquet Renault 667.7
16. Heidfeld BMW-Sauber 658.0
17. Fisichella Force India-Mercedes 680.5
18. Sutil Force India-Mercedes 683.5
19. Kubica BMW-Sauber 666.0
20. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 675.5



Alfonzó hamar ki fog jönni tankolni 😊

#83634
Azert eleg vaknak kell lenni ahhoz, hogy ne lasd, ahogy a fal elotti betonreszen pattogas nelkul a kerekek be-be lassulnak.. Raadasul a betnon van feknyom, ami szaggatott... Fekezes nelkul aligha lenne feknyom.. Mig a palyan volt, csak gaz nelkul ment egyenesen, mikor leert a fure, akkor lehet, hogy a razkodastol nemileg feleszmelt, mert akkor kezdodott a kerekek be-be lassulasa.. Aztan atzotykolodott a palyan keresztbe, akkor volt egy furcsa hang, mintha akkor kerult volna uresbe a kocsi, aztan meg kerek belassulasok, es a becsapodas utan a motor felporges uresbe, szerintem akkor megint elment a kep..

Nohab
#83633
Jaja, én is ezt mondom, illetve látszik is.
passatgt
#83632
oldalt látszik hogy folyamatosan nyomja féket és gázt is...

DannyL
#83631
Nyomott az mindent ami a lába elõtt volt úgy tûnik.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Nohab
#83630
Ez megmagyarázza, hogy nincs motorfék, illetve azt, hogy miért áll meg a kerék, mikor a levegõben van.
DannyL
#83629
Nem értem mit akartok kihozni ebbõl a vitából. Zsír mindegy fékezett -e vagy sem, beleállt a falba azt kész.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Nohab
#83628
Szerintem inkább nézzétek meg a G mérõ alatti pedálhelyzeteket, szerintem sokat elárul, hogy most nyomta neki vagy nem. #83485
bardocz
#83627
Igggen,a pattogástól leáll egy lendületben lévõ forgó kerék.Grat.
Shiwo
#83626
híres embereket, gazdagokat, politikusokat nem kell félteni, nekik hamar kerítenek minõségi ellátást, csak a köznép számára gáz a kórházi lét

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#83625
semmi fékezés nincs ott, csak pattog a kocsi..

#83624
Ilyet én nem mondtam... 😊

#83623
Hat nem tudom, az utkozesig gazon megy a kocsi, az utkozes utan elvett gazzal a hang alapjan, nemi pumpalo fekezessel, sot a sebessegbe sincs a falnal, mert a becsapodas utan ugyan felporog a motor, de a hatso kerek all..

bardocz
#83622
Miért is?
#83621
ja.. szal bardocz egy vadbarom -.-

#83620
Elvette, nyilván amikor az eszméletét elveszti az ember az izmok is elernyednek és nem tudja padló gázzal nyomni, de a lába nem is száll le a pedálról, szóval valamennyi gáz volt ott, meg közben fék is, bár a blokkolás sztem nem volt meg, csak ahogy pattogott az autó, úgy a gumik is meg-megálltak.

#83619
És mi köze a Magyaroknak az idõméréshez???
Azt minden pályán ugyanaz a külön cég csinálja

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#83618
hallottál már f1es autót ami padlógázt ad?
mert qvára nem ilyen.. amint eltalálta az a vmi egybõl elvette a gázt..

DannyL
#83617
Itt volt egy közeli kép róla, csak mire elküldtem rá a postot, törölték.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#83616
Massat meg is mûtötték.
Jobbulást neki.

#83615
hol nézed?

#83614
gokartba majd kitört a nyakam, el tudom képzelni milyen lehet f1-es kocsiban 😄

DannyL
#83613
Jáj szegényke! Nem õszinte a mosolya, elég csúnya. <#szomoru1>

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

DannyL
#83612
Értem, köszi! Ez cummer.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#83610
Nem, szabályzat szerint nem.