FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az F1-en hivatalosan nehany akkreditalt fotos dolgozhat az adott orszag kepviseleteben, azon kivul csak es kizarolag a FIA es vele szerzodesben allo ugynoksegek fotosai
nem a buzi britek kozoltek le, hanem bekerulnek a fotok egy ugynoksegi archivumba, ahonnan barki megveheti
azontul lehet ez egy privat foto, amit Hans vagy John keszitett es eladta a The Sun-nak vagy Bild-nek, ekkor a kep jogait birtoklotol veheti meg barki, aki csak akarja...
a buzi britektol meg legalabb annyit lehet tanulni, hogy nem szoktak masokra mondani, hogy buzi lengyel vagy buzi magyar...
http://gaborszantai.co.uk/
Ha tetõt raknának rá, akkor elõbb utóbb tuti, hogy bennégne valaki, vagy megfulladna valami füsttõl. Ahol egy kis gyík puhatestû ember 300al perecel, ott mindig benne van a pakliban a ravatal. -.-
"aki kurvának áll, ne csodálkozzon, ha khm."
Engem a mai napig felháborít, hogy mennyire lelketlen már a rally. Régebben elképesztõen látványos volt, ahogy a repkedõ 800 lovas szörnyek elõl ugráltak félre a fotósok, és minden tele volt cigi és piareklámmal 😄DD Azok voltak az igazi férfiak (b@zmeg)!44
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
http://topgearhungary.blogspot.com/
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Idén azt akarták, hogy egyszerûbb legyen elõzni. Iszonyat ronda autókat termeltek ki a csapatok, és csak azért nem izgibbek a futamok, mert egy alkatrésznél engedtek némi pity-putyot, ami tönkrevágta az egész ötletet. De legalább mgpróbálták. Kb. ennyire lenne zavaró a mondjuk egy plexi a pilóta feje felett, mint egy vadászgépnél ...
Anno az Alfa épített csöppet sem zavaró, enyhén emelt autókat:
Ezekbõl pl. lehetne csemegéztetni, persze kimondottan a fej védelmére szakosodva. Anno vki már linkelt be egy "hogy néz majd ki a jövõ F1es autója" szinten egy tervet. Miért ne? 😄
Amúgy peace!

A medve nem játék.
fasza...
http://topgearhungary.blogspot.com/
teljesen kiszolgáltatott állapotban van
a fotós lehet nem kevés pénzt kapott ezért...
Massát tegnap mentõhelikopterrel szállították kórházba. A legfrissebb információk szerint a légi jármûben a brazil egyszer elvesztette az eszméletét, nem bírta a fájdalmat.
Mint az utólag kiderült, a két órás életmentõ operáció során három beavatkozást végeztek el a versenyzõn.
Leszívták az agyában keletkezett vérömlenyt, valamint a törött arccsontját tették helyre. Mindemellett eltávolították homlokából a sérült koponyarészeket, szilánkokat.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Kiküszöbölték a tûz, a leszakadó kerék, a falnak csapódás problémáit, de a fejjel, úgy igazából nem tudtak semmit sem csinálni. 2009-et írunk ...
A medve nem játék.
"Massát reggel felébresztették a mesterséges altatásból, már jobban van."
vs.
"jobban van, és a CT-vizsgálatokig altatásban tartják, ám nap közben felébreszthetik."
http://gaborszantai.co.uk/
LOL
Ez mennyivel hitelesebb, mint barmi mas? Semmivel, ezt Te vagy en is mondhattam volna...
Amit az orvosok mondanak azt kell altalaban elhinni, nem amit egy manipulalt szovivo vagy sajto.
http://gaborszantai.co.uk/
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Felipe Massa szombaton délután, a Magyar Nagydíj idõmérõjének második felében szenvedett balestet. Az elõtte haladó Rubens Barrichello autójának egy levált alkatrésze találta fejbe a Ferrarival száguldó pilótát. Felipe Massa ezután fékezés nélkül, egyenesen belerohant a gumifalba.
Hát látni a videókba hogy azé volt fékezés.. akkor minek írnak ilyeneket?
Félig meddig magánál lehetett gondolom és próbált fékezni..
Szerencsére komoly esély van a teljes felépülésére a formula.hu szerint!
És most ez a lényeg.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
O sem akarja egetni magat ebben a talicskaban...
http://gaborszantai.co.uk/
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Triathlon for life
forrás: F1 Live
powered by HAVASSY motorsport Vilnius Fabrik Tuning Sport
Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE
Bocs a képekért nem, idevalók de utálom ha valaki nincs képben és úgy osztja az észt.
Mielõbbi gyógyuálst Felipe!
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
A 28 éves versenyzõ családtagjai úton vannak Magyarországra.
Az RTL teletextjén olvasható, hogy a csapat cáfolta azon sajtóértesüléseket amelyek szerint Massa életveszélyben van. A pilótát, miután a szemgödrébõl eltávolították a szilánkot mesterséges kómába helyezték, hogy hamarabb regenerálódjon a szervezete."
Vamos Argentina!
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Egyébként meg jobbulást Massának, remélem minél hamarabb rendbejön.
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Az indiai orvosok altalaban nagyon jok, csak senki nem erti mit mondanak😊
http://gaborszantai.co.uk/
MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
tök jó😊csak nem olyan elkorcsosult ez a világ😊
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
