FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mflex
#84908
nekem is<#nyes>, de
remélem a tiédbe nem gázoltam bele?

What about the forests?

mflex
#84907
<#eljen>teiswazze

What about the forests?

#84906
<#eljen>kúrvajóvagy

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

zsutyesz
#84905
igenis finom lelkem van <#mf2><#wink>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

mflex
#84904
Nem mondod( írod)?

Ok 2004 volt a legunalmasabb idény, faszom aki veled szarakodik itt.

Éljen a 2009-es "falkaparósizgalmas" versenyek! <#nevetes1>

What about the forests?

mflex
#84903
Sajnos nincs kedvem és nincs idõm "folyamatábrát" rajzolni, hogy amit írtam, miért írtam, ha nem érted, akkor nem érted.

Más: Ha még buzi lennék, ahhoz sem volna sok közöd, vagy igen?
De nem vagyok az, miért te az vagy, hogy így rá kattantál?
PÜ-ben ne keress ez miatt <#puszis>

What about the forests?

#84902
NÉHA az elején ez a baj 😄 legtöbbször középmezõnyben a renault.

autoszimulator
#84901
Én még Button-ban látom, hogy ha hátulról indul, bár nem látványosakat, de legalább elõzget, próbálkozik, mert tudja hogy a kocsiban van. Aztán tényleg kifújt az akció.

.: mobilize.hu :.

Legend Killer
#84900
csukd be a szemed 😄 😊.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84899
a legunalmasabb szezon az a 2004-es volt,egyértelmûen!!

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

#84898
Hát igen akkor már csak a seggbe rakja@ dolgot nem értem<#lookaround> puzi-e vagy?<#ejnye1>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

mflex
#84897
A mostani versenyek nem unalmasak?
Szerinted az ez évi sorozat minden felülmúl?
Egyvalami biztos, a legunalmassabb idény, ami valaha volt a F1 történetében ez a jelenlegi "vonatozós" szarság, néha-néha van pár látványos elõzés, az is Alonso miatt, pedig nem a kedvelem a fickót, de elismerem, hogy ha már õ sem lenne a F1-ben, lassan szar sem történne.
Legalább õ csinál valamit ott néha az elején...

What about the forests?

#84896
sokat tett az F1-ért...4 évnyi unalmat...2000-tõl 2004 õszéig 😊 Hakkinen egy egyéniség volt,a maga rideg,robot stílusával,akkoriban fateromé,és az én kedvencem is volt,Alesi mellett...de utána jött a sumáher-ferrári éra,és teljesen unalomba borult az F1,mégha a 2003-as szezon úgy-ahogy izgalmas is volt,Kimi-sumi csata miatt. Nem vagyok elborult sumáher gyûlölõ,úgyanúgy nem csípem Rossit se...

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

mflex
#84895
Szóval, mert Sumi telózott és mivel van akkora sztár, hogy a visszatérése arra ad okot, hogy a csapból is ez folyik, akkor ez a válasz, rá, hogy van még min reménykedned, jelen esetben, hogy a nyaka miatt esetleg mégsem jönne, ez ennyire kiborította szegény lelkivilágodat?

Jól meg gondoltad ezt a választ, mielõtt sikerült nagy nehezen "bepötyögni"?

What about the forests?

mflex
#84894
Akkor szeretkeznek egy jót <#eplus2>, de gondolom tudod, hogy nem ez volt a lényege a kérdésemnek 😊

Amire kaptam egy faxa és minden kielégítõ választ is, szóval most megnyugodtam, hogy mi ez a kibaszott nagy remény!!!

<#hehe>

What about the forests?

zsutyesz
#84893
"-a wc-ben megkúrja Alonso-t esetleg, vagy fordítva..." - ez sem túl szép hozzászólás <#miaz>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Legend Killer
#84892
😄D.

azért megengedhették volna. hétszeres világbajnok, sokat tett a forma-1ért, de a szabály az szabály. rá is vonatkozik 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84891
nem utálatból írtam,hanem egy kicsit kezd farkam tele lenni,ezzel a sumáher ságával,elõször jött a cik,hogy beül a ferráriba,aztán 2 napig az volt a hiradóban,hogy vezetés közben telózott,5 szemszögbõl is megmutatták...aztán jött a teszttilalom,mert ha sumika visszajön,akkor mindenki duguljon be,és pofa súlyba,mert itt a király etc...úgyanúgy nem szeretem Buttont se,vagy Raikkonent,de õket nem szidom,pusztán nem kedvelem õket,kész

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

a.carkey
#84890
Amikor felmerült, hogy visszajön, azonnal mondták - sõt MS is nyilatkozta -, hogy persze, qurva jó lenne, meg hûhahûha, meg hajdehajde, de csak akkor, ha az orvosoktól is zöld kártyát kap. Ez volt az apróbetüs rész.

(Minden esetre elgondolkoztató, hogy azután szedték elõ ismét ezt a témát, hogy elmeszelte a teszteket a Willamos és a két bika ...)

A medve nem játék.

Legend Killer
#84889
lol

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

mflex
#84888
és mi a faszban reménykedsz egyébként?

-hogy a nyaki izomfájdalma erõsebb lesz, ezért...
-nem tud mégsem visszajönni, és ez miatt...
-esetleg nem tud ponto(ka)t rabolni mástól
-a wc-ben megkúrja Alonso-t esetleg, vagy fordítva...

ha értelmeset nem tudsz magadból "kiokádni", rendesen indokolva, csak azért ne írj, mert utálod Schumacher-t!

anyway advertisement...

What about the forests?

zsutyesz
#84887
sztem is amúgy

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

oneal1
#84886
azt mond meg hogy az neked miért lenne jó?

!Forza Ferrari!

Legend Killer
#84885
<#levele>

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

[Jakuza]
#84884
Ez mar csak a reklam resze szvsz. Mivel most holt ido van valamivel fent kell tartani az erdeklodest.
99.9% hogy jonni fog.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#84883
van még remény ezekszerint,huhh<#worship>

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

zsutyesz
#84882

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#84881
Kicsit tullihegitek, nemde?

Kevesebb kulonbseget lehet talalni a 2006-os es 2009-es F1-es Ferrari kozott, mint mikor en Lada Samara-bol atultem egy uj 530 XD-be...
Az szekerbol atszallas urhajoba, de az F1 pilotaknak hetkoznapi rutin felfedezni a kulonbseget.

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#84880
Ok. A KERSrõl, az idei autóról, meg minden egyébrõl ami 2006 óta megváltozott.

A medve nem játék.

[Jakuza]
#84879
Na aztan ahhoz sokat kell tudni.
Sokkal lenyegesebb az auto karakterisztikaja vagy a kiporgesgatlo nelkuli vezetes. A KERS hasznalata a legkevesebb.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

a.carkey
#84878
Aha, de többet tudnak a KERSrõl, mint Michael Schumacher, de próbálkozásnak a tiéd sem volt rossz ... <#zavart1>

A medve nem játék.

[Jakuza]
#84877
Nem kell ez, a tesztpilotak se ultek mar az autoban hetek sot honapok ota.
Tudod eppen azert mert teszt tilalom van, de azert probalkozasnak nem volt rossz. 😄

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

a.carkey
#84876
Vergõdik a tudod ki ...

El kéne fogadni, hogy ugyan vannak kékek és világoskékek, de ha nem jön a busz, mert szar, ócska és lerobbant, akkor szépen mindenki megvárja a következõt, mégha az egy óra múlva is jön, VAGY taxit fog.

A medve nem játék.

a.carkey
#84875
"Miert kellett volna tesztpilotat beleultetni ?"
Mert eddig tökéletesen mûködött. De õk reklámot akartak, megkapták. Ja, hogy vannak szabályok amelyek tiltják MINDENKI, még Michael Schumacher számára is az évközbeni tesztet? Ez van. Tudták elõre, azt is sejteni lehetett, hogy mivel sosincs összhang, miért pont most lenne.

A medve nem játék.

Barnabyka
#84874
<#eljen>

#84873
valahol mindenkinek igaza van...

amenny penzt visszatart a FIA es a tarsszervezetei, abbol fellehetne allitani egy semleges tesztcsapatot, egy atlagos autoval, karosszeriaval, mozgathato szarnyakkal, slick gumikkal, KERS-sel es minden ujoncnak/visszateronek azzal kellene probalkoznia. Igy az eselyek kiegyenlitodnenek, vagy legalabb kozelebb kerulnenek az ujak az aktiv pilotakhoz es nem serulnenek a csapatok erdekei.

http://gaborszantai.co.uk/

#84872
Te még mindig itt vergõdsz egy k.... tesztnap miatt?<#kocsog><#falbav><#levele>(szánalmas)

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

oneal1
#84871
pár napig nem volt netem, most olvasom mik vannak.

MEkkora szarrágó lett az öreg Williams:S

!Forza Ferrari!

[Jakuza]
#84870
Miert kellett volna a Ferrarinak barmit is felajanlani Bourdaisnak ?

Miert kellett volna tesztpilotat beleultetni ? Ez jobban kell a Forma 1-nek, mert kutya se volt kivancsi mar erre a szappanoperara, ami nezhetetlenne tette az egeszet.

Miert lenne erdekes a Ferrari iden semmit nem nyerhet mar mert halal gyenge az idei konstrukciojuk, raadasul amikor anno MS balesetet szenvedett es eltortek a labai, utana Irvine segitoje lett, tehat nem kell itt a kutyakomedia.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

[Jakuza]
#84869
Nem is arrol van szo, hanem a szanalmas kisebbsegi komplexusbol adodo feltekenysegi roham.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Count Adyn
#84868
Nem hiszem hogy itt a Ferrariról vagy MS rõl lenne szó, ez egyszerûen a FOTA ba egy belerúgás, politikai játszma. Ha a Ferrari legõsibb riválisa, a meki örömmel beleegyezett, elég kicsinyes ilyennel magyarázkodni, ha arra szólította volna fel a csapatokat a Ferrari, mint a FOTA egyik fõ ereje, hogy ne ugorjon senki kútba, Williamsék csakazért is beleugrottak volna kb😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

a.carkey
#84867
Ok. Hogy értsd!

Larini tesztpilótaként ugrott be 1994ben Alesi helyére és nem vallott szégyent. Salo 1999ben szintén beugró volt Hockenheimben, és kitünõen támogatta a csapatot.

Vajon Bourdais 4 bajnoki címmel a háta mögött vajon miért volt sikertelen a F1ben? Nem hinném, hogy csak benne volt a hiba. Egy esélyt simán megérdemelt volna akár a Ferrarinál is.

Piquet is egy elég gyenge Renaultba ült. Tény, hogy Alonso tavaly nyert vele erõbõl is, nem csak szerencsével, de késõbb Piquet sem ment a feljavult autóval rosszul.

Egy biztos: ha itt a Ferrari ténylegesen a bajnokság minél jobban való befejezésére akart volna rámenni, akkor behoznak egy tesztpilótát vagy egy idén kiebrudalt F1es pilótát és teljes erõbõl támogatják Kimit. De nem. Nekik a reklám kellett. Megkapták, de ezzel úgy 80% esélyt látok arra, hogy inkább Raikkonent szopatták meg vele ...

Persze érdekes lesz, hogy MS és KR egycsapatban, de akkor most MS lesz a NO2 pilóta, vagy mert MS online, akkor KR lesz a supportja??? Vagy hogy?

A medve nem játék.

Totti5
#84866
mert kitartottak az mellett? érdekes lenne a FOTA sorozata amibe rengeteg pénzt bele kellett volna fektetni és akkor a BMW fogta volna magát és lelép? talán a Rönó és a Toyota ezt fogja tenni, na akkor mi lett volna a Fota sorozattal? marad a Ferrari meg a Merci... vagy mégsicsak Mózlinak volt igaza hogy privát csapatokkal akarja feltölteni az F1et mert látta elõre hogy ez lesz?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#84865
Hasonlítsd már össze az eredményeiket😄
a.carkey
#84864
Prostot 1991-ben kirúgták a Ferraritól. Biztos azért, mert fõleg õ volt szar ...

A medve nem játék.

a.carkey
#84863
Egyiket sem azért rúgták ki, ami az indok volt.

A medve nem játék.

#84862
Vagy kössemagát az F60 mögé és akkor testközelbõl ellenõrizhetné. <#buck>
[Jakuza]
#84861
ugy is van pusztan egy nap semmit jelent, de ahhoz boven eleg, hogy a balesetveszely csokkenjen, amit a valtozasok okozhatnak, mint peldaul a kiporgesgatlok hianya vagy a gumik valtozasa es sorolhatnam.
De nem mert a lenyeg nem ez, hanem csak hogy most aztan megmutattam.

Lehet jonni a szabalyal hogyne, de egy valamit nem szabad elfelejteni a biztonsag a legfontosabb es ha Mr Labatlan ugy gondolja, hogy a Ferrari uj alkatreszeket probalna ki, akkor kerjen felugyeloket arra az egy napra.
Persze mindenki tudja,hogy nem errol van szo, hanem arrol hogy mashogy nem tudjak magukra felhivni a figyelmet, mert a kocsijuk szar, a FOTAval osszebalheztak kemenyen es ettol varnak egy helynyi elorelepest a 16-rol a 15. helyre. LOL

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Legend Killer
#84860
na ja.
1-1.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

[Jakuza]
#84859
Az inkabb a Mercedes volt, ha jol emlekszem. Tudom nem lopas volt cvsak a hatterbol megkertek szerencsetlen mernokot, hogy ugyanmar ha van ez a lehetoseg akkor hozzad mar at hozzank a 900 oldalas paksametet mert az a fair, ha mi is belenezhetunk es akkor majd a pilotaink hazudhatnak egy jo nagyot, hogy mi aztan nem tudtunk rola, csak a szimulatorban probaltuk ki a leirtakat. <#hehe>

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.