FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#85259
Megin izgi a "verseny".
passatgt
#85258
nyomorék fia dögöljön már meg

#85257
kiminek a szokásos vonatozás..

#85256
kimi hátha megtámadja birkát

#85255
na megint egy unalmas verseny

Black Ghost
#85254
Már megint kezdi<#levele>
ScarY MAN
#85253
itt van Palik xD ... fuckyeah

...

#85252
remélem bari nyer<#wink>

#85251
wéber jól elmagyarázta a pályát<#eljen>

Dark Angel 666
#85250
kíváncsi vagyok hányszor körözik le a Ferrari nagyszerû pilótáját , Badoert <#buck>

Black Ghost
#85249
akár 😊
#85248
re Sauber?

Nem kérek s nem adok kegyelmet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez van:) Smile and drive longer.

Black Ghost
#85246
Vettel lassan kifogy a felhasználható motorokból

Na ez még érdekes lehet. Kíváncsi vagyok hogy az utolsó három futamra kinek mennyi motorja marad.
tmp
#85245

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

autoszimulator
#85244
számokat kérek

.: mobilize.hu :.

#85243
don't feed the troll pliz..


Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#85242
még te gyökerel? te vagy a gyökér. attól h nem neki szurkolsz (sõt ellene szurkolsz) még nem kéne ilyeneket felrakni. majd ha te is világbajnok leszel az F1-ben majd gecizhetsz velük.

#85241
szvsz SafetyCar tobbet elozott😊

http://gaborszantai.co.uk/

tmp
#85240
Vedd elõ az elõzõ futamokat és nézd meg újra. Hamilton elõzött a legtöbbet az idei szezonban, aki nem hiszi ellenõrizze le. Szóval nem csak akkor megy ha fasza kocsi van alatta hanem a szarral is darált. <#lama>

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

Lewis Hamilton
#85239
<#wink>

#85238
Tenyleg nem ertem mirol van szo, soha nem jartam azon az oldalon...

a5.hu/forma1, formula.hu, f1hirek.hu <-ezeket a magyar oldalakat latogatom csak...

http://gaborszantai.co.uk/

#85237
Pl.2 Hill@Villeneuve. Nem az oviba már késõbb és '91 Spa óta...

Nem kérek s nem adok kegyelmet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez van:) Smile and drive longer.

#85236
nem drukkolok senkinek. A majom ne csak akkor legyen hûdefaszagyerek amikor jó kocsi van alatta.

Szása
#85235
Az értelmi szintedbõl ítélve kimis lehetsz.
Gondolom fáj, hogy az a "majom" sokkal jobb versenyzõ.

Megy a nyuszika az erdő szélén és egyszer csak leesik.

#85234
Te mennyi ilyet láttál tõle az oviba?

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#85233
Ne bántsad b+, védett állat😊 Meg amúgyis lehet, hogy hirtelenjében visszagondolt a régi hasonló megmozdulásaira.

Nem kérek s nem adok kegyelmet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez van:) Smile and drive longer.

#85232
esetleg megtankolták?

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

a.carkey
#85231
Dögunalmas futam lesz. Vagy Hamilton, vagy Kovalainen fog nyerni.

A medve nem játék.

a.carkey
#85230
Badoerbe beszereték egy özönvíz elõtti "minitranszformátorházas" ruszki KERSt, vagy mitõl ilyen nehéz? 😊

A medve nem játék.

#85229
Nem tud!!
ez egy hormonzavaros idióta,feszes mint a tejgumi

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

chalezlopez
#85228
Lazulj öcsi!

Vamos Argentina!

Totti5
#85227
4en vannak 655 körül a 10bõl. Vettel és Alo kimondottan rosszúl ment.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85226
ezt elnézve már értem miért számított Alonso jobb eredményre, szinte az övé a legkönnyebb kocsi az elsõ 10 bõl.

Barnabyka
#85225
te nem olvasod a topikot?

passatgt
#85224
1. Hamilton McLaren-Mercedes 653.0 kg
2. Kovalainen McLaren-Mercedes 655.0
3. Barrichello Brawn-Mercedes 662.5
4. Vettel Red Bull-Renault 654.0
5. Button Brawn-Mercedes 661.5
6. Räikkönen Ferrari 661.5
7. Rosberg Williams-Toyota 665.0
8. Alonso Renault 656.5
9. Webber Red Bull-Renault 664.5
10. Kubica BMW-Sauber 657.5
11. Heidfeld BMW-Sauber 677.0
12. Sutil Force India-Mercedes 672.5
13. Glock Toyota 694.7
14. Grosjean Renault 677.7
15. Buemi Toro Rosso-Ferrari 688.5
16. Fisichella Force India-Mercedes 692.5
17. Nakadzsima Williams-Toyota 702.0
18. Trulli Toyota 707.3
19. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 678.5
20. Badoer Ferrari 690.5

#85223
sztem most nagyjaból egészében (by Palik) mindent meg is beszéltünk..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#85222
Vettel nem autózótt valami nagyot, Bari viszont remekelt, akár a gyõzelemre is esélyes ha a két mekit leradírozza😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85221
Milyen kedves válasz 😄
Fõleg azzal a szmájlival a végén xD

#85220
gyökér a jó édes anyád<#integet2>

#85219
Hamburger a legkönyebb, de akkora lesz az elõnye sztem, h sima ügy lesz, ha nem történik semmi különleges.
Az Európa Nagydíj rajtja elõtti súlyok:

Rajtpozíció Pilóta Csapat Összsúly

1 L. Hamilton McLaren 653
2 H. Kovalainen McLaren 655
3 R. Barrichello Brawn 662,5
4 S. Vettel Red Bull 654
5 J. Button Brawn 661,5
6 K. Räikkönen Ferrari 661,5
7 N. Rosberg Williams 665
8 F. Alonso Renault 656,5
9 M. Webber Red Bull 664,5
10 R. Kubica BMW 657,5
11 N. Heidfeld BMW 677
12 A. Sutil Force India 672,5
13 T. Glock Toyota 694,7
14 R. Grosjean Renault 677,7
15 S. Buemi Toro Rosso 688,5
16 G. Fisichella Force India 692,5
17 K. Nakadzsima Williams 702
18 J. Trulli Toyota 707,3
19 J. Alguersuari Toro Rosso 678,5
20 L. Badoer Ferrari 690,5

Visca El Barça!

#85218
Az az igazsag, Badoernel latszik, hogy nem olyan egyszeru moka ez az F1.. Nem az utcarol ult bele a kocsiba egy ember, de a 10 ev, az idei tesztilalom 8 honapja meglatszik....

#85217
lassan valaki moderálhatná a topikot az ilyen gyökerek miatt..

<#levele>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Máté94
#85216
A beszólásaidat!😄
#85215
Badoer 10 éve nem versenyzet persze hogy nem érzi
#85214
Mit kell neznem ott?

http://gaborszantai.co.uk/

#85213
A Youtube alapítója beszáll a Forma 1-be


2009-08-22 12:35:30
Chad Hurley, a világ legnagyobb videomegosztó oldalának egyik alapítója pénzügyi támogatója is lesz az USF1 csapatnak, amely jövõre debütál a Forma 1-ben.

Hurley nagy potenciált lát mindenfajta sport számára a média (elsõsorban a videó) és a közösségépítés - kapcsolatteremtés a rajongókkal, szurkolói aadatbázisépítés - még erõsebb integrációját illetõen - írja a sportbusiness.com.

A Youtube alapítója és vezérigazgatója azt reméli, hogy képesek lesznek olyan versenyképes tartalmat elõállítani, amelyeket az emberek megnéznek és megosztanak egymással, és amitõl tényleg úgy érzik: a csapat részei.
Hurley elsõ számú pénzügyi befektetõje is az istállónak, amely 40 év óta az elsõ amerikai Forma 1-es csapat lesz.

Mint ismert, a Youtube-ot 2006-ban 1,65 milliárd dollárért vette meg a Google.





Hehe, akkor a FIA nem torolheti majd a videokat😊

http://gaborszantai.co.uk/

Máté94
#85212
f1-live.hu😛
Totti5
#85211
Meglátjuk Spaba mi lesz, ha ott is ennyire el lesz maradva akkor nem ide való.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#85210
valaki bannolja már ki...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10