FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ulvar
#85309
És azt mondja Mr. Szõr Szál Ecclestone hogy közelebb akarja hozni az emberekhez az F1et. Ja...! Akkor az F1 legyen kurva nagy PR körözgetés 😊.

De Spa szar...töröljük. San Marino szar...töröltük. Valencia zsír, Szingapúr zsír...az autó a legmodernebb... Éljen a pénz a csillogás a gazdagság. Mi meg dögöljünk meg 😊.

Éljen az IndyCar 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#85308
értsétek már meg. ha nincs ott a hiba, akkor 1 körrel tovább van kint bari, ami 1-2 mp.

autoszimulator
#85307
szerintem ha nincs a hiba, akkor szorosan, de épp hami mögé ért volna be bari, onnan pedig meg nem elõzte volna, annyi nincs azé bariban... Ha esetleg fordítva van, és button van bari autójában, mikor még formában is van, akkor belõle elõbb kinézem, hogy legalább megpróbálja megelõzni, az év során többet elõzgetett button, mint társa..
pályán a egyáltalán volt most elõzés? a rajtot követõ pár kisebb koccanáson kívül? hihetetlenül, leírhatatlanul unalmas verseny volt, tele box elõzéssel...

.: mobilize.hu :.

ÁjjLe BoBBi
#85306
Jó futam volt!
Kb a 7-9. körben elaludtam az izgalomtól, mire felébredtem Vettel sehol. De végül is ez így volt jó, mert a futam második felére jöttek a jobb pillanatok. Lásd Badoer...hát azon benyígtam 😄
Bari volt a legjobb, grat neki és Kiminek is a 3. helyért. Igaza volt Palkóéknak, a srác kb egyszer sem volt képernyõn úgy jött fel 3.ba
Grat az egész meki csapatnak, elképzelni sem tudom mekkora erõfeszítés kellett ahhoz hogy hozzá segítsék Hamicsit a 2. helyhez...😄DD
Hozzá teszem, ha sima boxkiállás lett volna, szerintem akkor is elkapja Bari...
Na mindegy, beszopták :\ 😉

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

LaszloLedzenyi
#85305
hát nem mert akkor ment 2 olyan kört amivel +2-3 mp el több elõnye let szvl mindenképp elötte lett volna még ha csak 1-2 mp vel is de a lágy gumi miatt elnyúlt volna

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Totti5
#85304
Nem biztos az, de meccselhettek volna. Pont annyit bukott Hami a boxba, amennyivel Rubens elé került.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kirol
#85303
Nem akarom bántani, de ez a Luca Badoer egy szerencsétlen hülye, aki még lassú is.

Nem ide való egyértelmûen.

Barichello viszont óriási volt!

#85302
ezt mondom. egy körrel elõbb hívták be, mert bénáztak a mekinél és így már nem veszíthetett semmit ha bejön elõbb

LaszloLedzenyi
#85301
Hamilton aput vissza a gyapotföldre. egyébként meg Rubens megfogta volna a boxutcai hiba nélkül is, szóval jobb volt a taktika

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

Ulvar
#85300
Az úgy van hogy a Dunába lõni, elõször is. Másodszor egy jót fürdik. Harmadszor nem ezért van ez a topic gondolom hogy kisgyerek módjára veszekedjetek olyan dolgokon amirõl csak a képernyõn vagy neten keresztül látsz, hallasz, olvasol. Szerintem.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#85299
pff<#lama>

Máté94
#85298
Az ilyen tudatlan,buta emberek utálom és mindet a Duna löknám,kezdve vele!
Norbi1990
#85297
Nem, csak állandóan ezt csináljátok.
Máté94
#85296
Te megvéded!Ezt a leírhatatlan idiótát!<#wow3>
Norbi1990
#85295
Sutil 10 <#taps><#eljen>
#85294
jaja<#eljen>

Norbi1990
#85293
GRAT BARICHELLO
#85292
te nem magyarázz, aki 2007 óta nézi a f1-et... szánalmas kisgyerek vagy

Norbi1990
#85291
Te meg megjelensz és egybõl az a dolgod, hogy elkezded csesztetni. <#wow3>
Ulvar
#85290
Divat az egész F1 mióta Schumi elment. Nagy pénz kidobás nuku élvezet. Én egy jó versenynek szurkolok de alig van.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Máté94
#85289
Kuss legyen már!Divat drikker vagy látszik!
#85288
nem én tehetek róla hogy hamilton és a csapata egy nagy 0

[Jakuza]
#85287
Meg szerencse, hogy olyan izgalmas mai modern F1, hogy jokat tudok aludni alatta es nem kell latnom, hogy makolja ki maganak az "ostehetseg" Button a 7. helyet es orul allandoan versenyek ota, hogy akik versenyben lennenek a VB cimert allandoan kiesnek.
Ez am a nem semmi.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Máté94
#85286
Kussolj már!Te nagy adag ------ ember!Azt se tudod mit beszélsz fosod a szót.Tégy egy szivességet és kösd fel magad!
passatgt
#85285
button nagyon megy alonsora, de elõzés úgyse lesz😊

a.carkey
#85284
Amit Gyula beszél, az még igaz is, csakhogy miért csak Buttonra tudja ezt a képletet felállítani? Ez igaz a rajtrácson hátrébb helyet foglaló versenyzõk nagy részére, mert alig van különbség az autók között és NEM LEHET elõzni.

Amúgy dögunalmas verseny volt ...

A medve nem játék.

#85283
kimi a 3. 😄

#85282
akkor is meglett volna birkának

Totti5
#85281
Dupla ideig állt bent Hami, nagy hiba a csapat részérõl. Sebaj nem oszt nem szoroz, nyomjad Bari!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85280
hamilton apukát lõjje már le valaki. mit pattog, nagy senki az az ember

#85279
birka nyer! hamilton fail

Norbi1990
#85278
FAIL <#banplz>
#85277
barichllo!!! nyerhet!!!!

most hol van button! pedig azt mondta magáról hogy õ a király?
autoszimulator
#85276
nem tudom srácok, ti hogy vagytok vele, de szerintem a legtöbb pilóta TÓNUSTALANUL VEZET <#wow3>

.: mobilize.hu :.

Totti5
#85275
Difi bekavart nagyon ez igaz, de hogy egyformák lennének? ha egyformák lennénel akkor leglább tudnának egymásra tapadni, de még ez megy. Itt meg kell változatatni a verseny lebonyolítását is és talán a a tankolás beszüntetése jó lehet illetve feleslegesenak tartom a két gumit is, elég egy és kész.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85274
meg is büntetik!!!!!!<#banplz><#banplz><#banplz>
Black Ghost
#85273
Ez az egész egy ó borzalom, szar a futam, szarok a kommentátorok (fõleg Paliknak ez a lihegõs röhögése), szar az egész szezon.
Inkább nézem a Le Mans Series-t juró2-n, ott még a GP2-sek is komolyabb csatákat vívnak.
#85272
Olvass szakertoket.. Pont azt fejtegetik, hogy tul keves a kulonbseg a csapatok kozott, retenetesen egyformak a kocsik, es ezert nehez barmit is kezdeni.. Raadasul a dupla diffuzor engedelyezessel agyoncsapta a FIA az aerodinamikai butitas elozesre gyakorolt hatasait..

Totti5
#85271
Badoer nem lesz ott Spaba, ez még tõle is dúrva volt...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85270
badoer<#banplz><#banplz><#banplz>!!!!!!!!!!!
#85269
omg, Badoer-be meg az ujonc is belerugott egyet...

http://gaborszantai.co.uk/

#85268
4 hétig vártam erre a futamra, mégis inkább kikapcsolom. ez egy semmi. kérjük vissza kanadát, indianapolist, nem hinném hogy olyan sok embert érdekel 20 autónak a vonatozása körbe körbe, ezért nem szeretik sokan az F1-et, mert csak az ilyeneket látják.

#85267
Vettel😞

Button-nak be kellene huznia 1-2 pontot...

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#85266
Vettel 7-dik motor is kampec.
#85265
Te melyik futamot nezed?
Egyaltalan jo topicba irkalsz?

(poor Vettel...)

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#85264
Szerintem az Buemi volt 😄
#85263
lol az elõbb ott volt kimi elõtt egy red bull

Norbi1990
#85262
Szerintem csak a boxokba fogunk látni elõzéseket vagy még esetleg lekõrözésnél 😄
#85261
vettel megelõzte kimit

Totti5
#85260
Nem a pályával van a baj, az teljesen alkalmas egy jó versenyre, hanem az autók közt van akkora különbség hogy nem tudnak egymással mit kezdeni, sajnos ez az F1, errõl szól, ezért kellene a költségvetési sapka és még több olyan tényezõ amit szabályok közé szorítanak, mert addig nem lesz verseny, hiába adtt egy jó pálya, hiába normálisan az autók és lehet szélárnyékba autózni... ez semmit nem ér ha ekkora szakadékok vannak a csapatok közt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10