FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mflex
#85208
tudom meg számítani is lehetett rá, hogy Badoer nem fogja megváltani a világot, de hogy a 19-tõl is 2 másodperces hátrányban legyen, azért nem semmi...

amit láttam- mikor õt mutatták-, hogy rohadtul nem érzi az autót, szar íveken ment, rosszul gyorsított ki, jóval elõbb fékezett, mintha félne az egész vezetéstõl...

What about the forests?

#85207
Gondolom az auto veszettul jo, meg Zsoti is nyerne vele, csak Kimi es Massa (volt vele) bena...

http://gaborszantai.co.uk/

#85206
<#fejvakaras>

http://gaborszantai.co.uk/

#85205
nem zavar

Totti5
#85204
nehéz mgemészteni hogy ott van újra az élen?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85203
hamilton unokatestvére

#85202
nem is fogom nézni. majd ha azt olvasom hogy de izgalmas volt akkor megnézem

#85201
Te meg dinnye...<#beka2> Vegre volt valami csihi-puhi.. Igazabol ezt a veresenyzok elvezik.. Mar aki nincs benne... Baaaar, szerintem Alonso elvezte...<#ravasz1><#eplus2>

Máté94
#85200
Garchangel:<#mf2>
mflex
#85199
Szerintem a holnapi verseny rettentõ unalmas lesz.
Hamilton és Kova a kers-es, ráadásul nagyon jó autójukkal szarrá vernek mindenkit, ha nem történik olyan, amitõl izgalmasabb lenne, baleset, safty car, esõ etc... esetleg hóesés <#nevetes2>

"Vonatozásra" tippelek megint :S

What about the forests?

tmp
#85198
Schumi nyelve

Hogy örül már a világi csicska , jó nagy szégyen vagy te sumi. Elmentél motorozni ahol a végén kullogsz a mezõnynek. Trágyakupac vagy.

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

tmp
#85197
Nah a ferrari remek pilótát választott. Szeretnék a csapatnak gratulálni. Kimi te is nagyon jó voltál. grat ferka<#worship>

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

#85196
mintha a national geographic-ot nézném<#nevetes2>

#85195
kimi felugrana 2-3.-nak már örülnék.

Totti5
#85194
Kova azt elcseszte, de legalább most harapósnak tünt ebben az évben elõször, de ha kevesebb a benyája mint Haminak akkor óriási baki.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85193
örülj te kis nigó úgy se leszel vb <#hehe>

#85192
most 100al be a boxba<#vigyor1>

#85191
ja, zsoltit kellett volna beültetni 😊

Dark Angel 666
#85190
ez a Badoer nagyon rossz pilóta , Zsolti is sokkal jobban vezetett volna nála<#szomoru1>

#85189
nem értem miért ment 1 körrel kevesebbet mint a többiek :S spórolnak?

Lunatic83
#85188
no para, holnap megmutatja, onnan szép nyerni.... 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

#85187
még az a jó. kimit nem ütötte ki 😊

Lunatic83
#85186
b+ grosjean-nak nem sikerült 😞

Xbox Live: Lunatic HUN

passatgt
#85185
virgin-nek ennyi elég is volt f1-bõl?😊

Lunatic83
#85184
szerencsétlent még az ág is húzza....


remélem a tesztek során nem lehet átmenni a boxutca kivezetõjén a fehér vonalon, különben....XDDDD

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#85183
ezek után szerinted vissza jönne a Schumi??? azt ne mond h csak a nyaka akadályozta meg, egyszerûen nem akart leégni, mint most szegény Badoer....

ez a szerencsétlen x éve tesztpilóta, minden szép és minden jó, DE ez az egy versenyhétvége örökre megbélyegzi majd õt... sikeresen bekerült végleg a vesztesek táborába...

Xbox Live: Lunatic HUN

#85182
az viszont érdekes hogy boxutcában gyorsan tud menni azt nem felejtette el!!!?????<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>
a.carkey
#85181
Na ha ez igaz lenne, akár még el is fogadnám, de szerintem nem igaz.

A medve nem játék.

#85180
Szegényben nincs elég kraft <#zavart2><#kuss><#levele>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

a.carkey
#85179
Megsérül Massa. Két pilótát tesznek ki, mindkettõ elérhetõ, erre nem közülük választ a Ferrari, hanem Badoert hívja be. Csupán majdnem két seccel volt lassabb az utolsóelõttinél ...

A medve nem játék.

Lunatic83
#85178
ez gyenge kifogás, akkor szerezzenek mást!


ennyi erõvel a takarító nénit is beültethették volna a Ferrariba, õ is végignézte x éve a futamokat, ezek szerint õ is megérdemelte volna... ha már úgyis "idén úgyse áll jól a szénánk"....

Xbox Live: Lunatic HUN

#85177
Sutil <#eljen><#hehe>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85176
mégse<#eljen>

#85175
raikonen ki fog esni 😄

Norbi1990
#85174
Bocs, de õ ebbe az évbe alig ment F1el és nem is hiszem, hogy versenyzett forma autókkal, míg Grosjean a GP2-be versenyzett egész eddig.
#85173
4. most a renaultnál azért neki is elsõ futamam és 8. hónap kihagyás után csúnyán lenyomja badoert!

badoer mit tesztel ?????? hogy milyen lassan tud végigmenni a pályán!
égeti magát de nagyon!
#85172
röhögnék ha grojean alonso elõtt végezne 😄 lehet ki is rúgnák 😄

#85171
badoer ki is esik q1be

#85170
az esélytelen. õ 3 éve versenyzett utoljára, és addig se tesztpilóta volt 😊

#85169
mi let volna ha schumi visszatér és õ fut ilyen idõket??????
#85168
hamika bénázik

#85167
Alonso 1

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

passatgt
#85166
sutil nem jut be, de ne legyen igazam😊

#85165
ez eleg furcsan hangzik, de szerintem igazad van:-)


q3-ra:
1., Webber
2., Button
3., Vettel
4., Alonso
5., Hamilton
6., Barrichello
7., Rosberg
8., Raikkonen
9., Sutil
10., Kovalainen

http://gaborszantai.co.uk/

Bandee1987
#85164
Gyerekek, nemtom mit vártok mégis Badoertõl, 10 éve nem versenyzett, az meg hogy tesztpilóta volt, nem túl sokat jelent, nem összehasonlitható egy éles idõmérõvel vagy versennyel. Mivel idén úgyse áll jól a szénánk, ezért végre kapott egy lehetõséget, ha már 10 éve kénytelen végignézni minden futamot úgy, hogy õ sose állhatott rajthoz a Ferrariban.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#85163
Nem ertem mi bajotok Badoerrel... Mar egyszer mondtam, O tesztel.. Versenyben tesztel.. Ha kijon valami eredmeny jo, ha nem, nem.. Szerintem mindent kiprobaltatnak vele majd, lehet hogy versenyben is.. Ha Schumi, vagy Massa bevetheto lesz, akkor valoszinuleg cserelnek, de addig Kimi versenyzik, Badoer meg mar a jovo evi kocsihoz gyujti az adatokat..<#awink>

#85162
nem tudom hogy Gené mennyivel lett volna jobb, de szerintem egyértelmûen õt kellett volna berakni.

#85161
badoerel kitörölheti a seggét a ferrari<#falbav>

Totti5
#85160
1 A. Sutil Force India F1 1:39.143 12
2 K. Nakajima Williams 1:39.247 12
3 R. Kubica BMW 1:39.513 12
4 H. Kovalainen McLaren 1:39.553 8
5 N. Rosberg Williams 1:39.732 11
6 G. Fisichella Force India F1 1:39.764 12
7 J. Button Brawn GP 1:39.883 10
8 L. Hamilton McLaren 1:39.950 12
9 J. Trulli Toyota 1:40.017 11
10 R. Grosjean Renault 1:40.088 11
11 S. Buemi Scuderia Toro Rosso 1:40.118 12
12 R. Barrichello Brawn GP 1:40.192 10
13 N. Heidfeld BMW 1:40.230 12
14 K. Räikkönen Ferrari 1:40.260 12
15 F. Alonso Renault 1:40.402 9
16 T. Glock Toyota 1:40.443 10
17 M. Webber Red Bull 1:40.879 10
18 S. Vettel Red Bull 1:40.916 6
19 J. Alguersuari Scuderia Toro Rosso 1:41.125 12
20 L. Badoer Ferrari 1:42.198 14

Grosjean nagyon jól megy, Badoer érthetetlen...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

b-type
#85159
Itt most komoly sansza van Kovalainen-nek is sztem, Hamilton gyakorlatilag két szabadedzést bukott, azt ezt megelözõt és a mostani programját sem tudta teljesíteni.
Viszont a McLaren-nek jók sztem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type