FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amit láttam- mikor õt mutatták-, hogy rohadtul nem érzi az autót, szar íveken ment, rosszul gyorsított ki, jóval elõbb fékezett, mintha félne az egész vezetéstõl...
What about the forests?
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Hamilton és Kova a kers-es, ráadásul nagyon jó autójukkal szarrá vernek mindenkit, ha nem történik olyan, amitõl izgalmasabb lenne, baleset, safty car, esõ etc... esetleg hóesés <#nevetes2>#nevetes2>
"Vonatozásra" tippelek megint :S
What about the forests?
Hogy örül már a világi csicska , jó nagy szégyen vagy te sumi. Elmentél motorozni ahol a végén kullogsz a mezõnynek. Trágyakupac vagy.
vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó
vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
remélem a tesztek során nem lehet átmenni a boxutca kivezetõjén a fehér vonalon, különben....XDDDD
Xbox Live: Lunatic HUN
ez a szerencsétlen x éve tesztpilóta, minden szép és minden jó, DE ez az egy versenyhétvége örökre megbélyegzi majd õt... sikeresen bekerült végleg a vesztesek táborába...
Xbox Live: Lunatic HUN
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
A medve nem játék.
ennyi erõvel a takarító nénit is beültethették volna a Ferrariba, õ is végignézte x éve a futamokat, ezek szerint õ is megérdemelte volna... ha már úgyis "idén úgyse áll jól a szénánk"....
Xbox Live: Lunatic HUN
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
badoer mit tesztel ?????? hogy milyen lassan tud végigmenni a pályán!
égeti magát de nagyon!
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
q3-ra:
1., Webber
2., Button
3., Vettel
4., Alonso
5., Hamilton
6., Barrichello
7., Rosberg
8., Raikkonen
9., Sutil
10., Kovalainen
http://gaborszantai.co.uk/
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
2 K. Nakajima Williams 1:39.247 12
3 R. Kubica BMW 1:39.513 12
4 H. Kovalainen McLaren 1:39.553 8
5 N. Rosberg Williams 1:39.732 11
6 G. Fisichella Force India F1 1:39.764 12
7 J. Button Brawn GP 1:39.883 10
8 L. Hamilton McLaren 1:39.950 12
9 J. Trulli Toyota 1:40.017 11
10 R. Grosjean Renault 1:40.088 11
11 S. Buemi Scuderia Toro Rosso 1:40.118 12
12 R. Barrichello Brawn GP 1:40.192 10
13 N. Heidfeld BMW 1:40.230 12
14 K. Räikkönen Ferrari 1:40.260 12
15 F. Alonso Renault 1:40.402 9
16 T. Glock Toyota 1:40.443 10
17 M. Webber Red Bull 1:40.879 10
18 S. Vettel Red Bull 1:40.916 6
19 J. Alguersuari Scuderia Toro Rosso 1:41.125 12
20 L. Badoer Ferrari 1:42.198 14
Grosjean nagyon jól megy, Badoer érthetetlen...
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Viszont a McLaren-nek jók sztem.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type