FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
A medve nem játék.
"Amíg kórházban volt, a Ferrari-csapatfõnök Stefano Domenicali azt mondta, az autó az övé, bármikor épüljön föl, valószínû, õt akarják megtartani Alonso mellé, de a dolog bonyolódott."
Amúgy itt az egész baromság: "Kimi Raikkönen visszamehet a McLarenhez?"
A medve nem játék.
szerintem Belgiumban sokkal jobban fog menni, mert ott legalább a pályát is ismeri, és a mostani versenyt végigtolta, így egy kis versenytapasztalat is van már újra mögötte, itt szerintem nem lesz az utolsók között(remélem)
En Tocazok online... Ez arcadenak arcade szimulator, es nem versenyzok mennek vele, de 2 dolgot azert megmutat.. Van 2 valaszhato verzio, az egyikben a kocsik nem utkozhetnek, siman atmennek egymason, a masikban "valos" testuk van, utkozhetnek.. Megfigyelheto, hogy a ket verzio jatekosi kore szepen elvalik egymastol... Akkor jon az erdekes dolog, mikor a "testetlen" verziot jatszok atjonnek normal korulmenyek koze.. Na akkor szabadul el a pokol.. Lehet akar milyen gyors a sajat korulmenyei kozott, egyszeruen reflexbol nem szamolnak vele, hogy mas is van a palyan.. Egyszeruen nem tudja kovetni, hogy mozog a masik kocsi, hol kell helyet hagyni elozesnel, ha egyutt ertek a kanyarba akkor nem lehet az idealis ivhez ragaszkodni, stb.. Ebbol jo kis utkozesek, meg anyazasok szoktak lenni.. A masik, mar par nap kihagyas utan elmegy az erzes, visszalassulnak a jatekosok.. Es ez csak egy jatek, es persze nem profi pilotakrol van szo.. De a tunetek hasonloak, mint egy ennyit kihagyo profi pilotanal..
ezt a pályát neki építették
http://topgearhungary.blogspot.com/
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Daily Mail: "Az alvó McLaren Barrichellónak ajándékozta a gyõzelmet. Hamilton azt mondta hogy a csapat éjt nappallá téve dolgozott hogy gyõztes autót építsen a traktorból, ami magyarázatot adhat arra, hogy miért aludtak a kerékcsere közben." <#vigyor2>#vigyor2>
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

A5-rol Barrichello..:
-A brazil pilóta bevallotta, hasznos tanácsokkal gazdagodott az utcai pályát 2008-ban uraló Felipe Massa meglátogatásakor.
"Egy teljes délutánt eltöltöttem vele, és kiváló a memóriája. Mesélt az itteni ívekrõl, ami biztosan segített rajtam. Mivel tavaly szuperül ment itt, a beszélgetésünk után újra visszanéztem a futamot" - ismerte el.-
A medve nem játék.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Jah csak azt felejted el, hogy manapsag ezeken a palyakon ha valaki koronkent 8 tizeddel 1 masodperccel gyorsabb koronkent a masiknal , meg akkor is alig van eselye az elozesre.
Emlekezzunk csak az MS-Alonso csatara, vagy iden Vettelre, hogy szinte sehol sem tudott elozni, hiaba volt gyorsabb az elote haladonal addig amig utol nem erte.
Egyszeruen nincsen csak egy idealis iv, raadasul nagyon szuk az osszes palya. nincs hely szinte meg kifekezni se egymast. A palyak tobbsegen jo ha egy elozesi pont van, amit ha jol vedekezik valaki szinte teljesen lelehet zarni. Csak akkor van esely az elozesre, ha az autok kozott nagyon nagy a diferencia, ami az elmezonynel hihetetlen kicsi.
Nem veletlen, hogy a rajtpozicionak hihetetlenul megnovekedett a jelentosege, aki a 6.-8. hely vagy mogotte levo helyeken vegez, gyakorlatilag nulla az eselye, hogy futamot nyerjen, ha csak nem a rajtnal tud felkapaszkodni, vagy ha valami extra korulmeny nem tortenik (kiesnek elolle, vagy az idojaras miatt)
Szal egy nagy fos lett az egesz, raadasul igazi klasszis nincs a mezonyben vagy aki lehetne az rossz autoban versenyez jelenleg, lasd Alonso. Na de ilyen Button, hogy VB lesz ? Ez egy kabare.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Visca El Barça!
Visca El Barça!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Az kene ide h pontokat adjanak idomeron az elso 8 nak a futamra meg plusz sulyokat nekik sorrend szerint aztan adjad neki. ugy mar lenne elozes dogivel es nem lenne lehetetlen a regen latott 2. helyrol a dobogos helyre meneteles. Mindenkeppen kellene vmi hasonlo megoldas mert doglodik ez a sport.
Szerintem Hamilton-t a hiba ellenére is megfogta volna, mert durva köröket ment, ha nem cseszik el Hami kiállását, akkor még kint maradt volna.
Ma Bari volt az aki miatt érdemes volt néha nézni a futamot, egyébként egy hatalmas 0 az egész.
Ez nem verseny, fõleg nem forma 1-hez illõ, ami itt megy.
Erõbõl senki nem tud elõzni, ez nem verseny, hogy a kiállásra kelljen várni.
10/1 ha osztályozni kellene <#levele>#levele>
What about the forests?
.: mobilize.hu :.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Visca El Barça!
Visca El Barça!
http://topgearhungary.blogspot.com/
Nem kérek s nem adok kegyelmet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez van:) Smile and drive longer.
\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"
Én sem vállalnék közösséget vele (sem meg a többi niggerezõvel) semmilyen formában, így itt be is fejezem.
átszoktam más fórumba.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"