FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85359
lehet süti a húst <#idiota>

#85358
majd ringen megbeszéljük <#mf2>

Norbi1990
#85357
Nadjon vicces 😄<#mf2>
#85356
gondolkoztam rajta h belinkeljem, de sztem is akkora marhaság h inkább nem tettem... <#nyes>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

zsutyesz
#85355
<#taps><#idiota>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Barnabyka
#85354
<#nevetes1><#taps>

#85353
és krumplit árúl vagy mi ? <#idiota>

Norbi1990
#85352
Remélem Sutil egyszer majd valamikor a mekinél lesz <#taps>
#85351
semmit nem adok rá hogy visszamegy Mclarenhez.

a.carkey
#85350
Kiváncsi lennék, hogy kettõjük közül melyikük tudja pontosabban leírni és kimondani a másik nevét ...

A medve nem játék.

a.carkey
#85349
Az index hozza a formáját:
"Amíg kórházban volt, a Ferrari-csapatfõnök Stefano Domenicali azt mondta, az autó az övé, bármikor épüljön föl, valószínû, õt akarják megtartani Alonso mellé, de a dolog bonyolódott."

Amúgy itt az egész baromság: "Kimi Raikkönen visszamehet a McLarenhez?"

A medve nem játék.

gercse
#85348
hát valahogy így lehet,
szerintem Belgiumban sokkal jobban fog menni, mert ott legalább a pályát is ismeri, és a mostani versenyt végigtolta, így egy kis versenytapasztalat is van már újra mögötte, itt szerintem nem lesz az utolsók között(remélem)

#85347
Mas, ha ismert palyan mesz 5000 kort egyedul, es osszeveted a kulonbozo fejlesztesi fazisokat magadhoz kepest, mit ha versenyben kene menned masokkal, ismeretlen palyan, 10 ev verseny rutin, es 8 honapnyi teszt kihagyas utan... Szinte ujra tanulja...
En Tocazok online... Ez arcadenak arcade szimulator, es nem versenyzok mennek vele, de 2 dolgot azert megmutat.. Van 2 valaszhato verzio, az egyikben a kocsik nem utkozhetnek, siman atmennek egymason, a masikban "valos" testuk van, utkozhetnek.. Megfigyelheto, hogy a ket verzio jatekosi kore szepen elvalik egymastol... Akkor jon az erdekes dolog, mikor a "testetlen" verziot jatszok atjonnek normal korulmenyek koze.. Na akkor szabadul el a pokol.. Lehet akar milyen gyors a sajat korulmenyei kozott, egyszeruen reflexbol nem szamolnak vele, hogy mas is van a palyan.. Egyszeruen nem tudja kovetni, hogy mozog a masik kocsi, hol kell helyet hagyni elozesnel, ha egyutt ertek a kanyarba akkor nem lehet az idealis ivhez ragaszkodni, stb.. Ebbol jo kis utkozesek, meg anyazasok szoktak lenni.. A masik, mar par nap kihagyas utan elmegy az erzes, visszalassulnak a jatekosok.. Es ez csak egy jatek, es persze nem profi pilotakrol van szo.. De a tunetek hasonloak, mint egy ennyit kihagyo profi pilotanal..

#85346
ezt mondom hogy lehet valaki így tesztpilóta ha a kocsi max sebességét sem tudja kihajtani akkor mit tesztel??????
#85345
hétvégén kimi behúzza a spai futamot😄
ezt a pályát neki építették

#85344
Firerock
#85343
kösszi😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Minstrel
#85342

http://topgearhungary.blogspot.com/

Firerock
#85341
valaki betudná nyomni azt amikor raikonnen asszondja hoyg "I was haveing a shit"!?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85340
és vannak olyan hülyék akik elhiszik.

BaliBoy
#85339

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Barnabyka
#85338
😄

mcmoha
#85337
Ez nagyon nagy duma!

Daily Mail: "Az alvó McLaren Barrichellónak ajándékozta a gyõzelmet. Hamilton azt mondta hogy a csapat éjt nappallá téve dolgozott hogy gyõztes autót építsen a traktorból, ami magyarázatot adhat arra, hogy miért aludtak a kerékcsere közben." <#vigyor2>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#85336
#85335
Vuhaha, Massa meg otthonrol is versenyt nyer... Igaz masnak..<#smile>
A5-rol Barrichello..:

-A brazil pilóta bevallotta, hasznos tanácsokkal gazdagodott az utcai pályát 2008-ban uraló Felipe Massa meglátogatásakor.

"Egy teljes délutánt eltöltöttem vele, és kiváló a memóriája. Mesélt az itteni ívekrõl, ami biztosan segített rajtam. Mivel tavaly szuperül ment itt, a beszélgetésünk után újra visszanéztem a futamot" - ismerte el.-

#85334
Badoer gz, szép elengedés volt <#idiota>

a.carkey
#85333
Maradjunk annyiban, hogy több volt az elõzés.

A medve nem játék.

a.carkey
#85332
Inkább csak egy futamnyi autónyi. 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#85331
Elvileg Schumacher tanácsaival segítette Badoert. Ez azért szép, mert egyikük sem ismerte a pályát.

A medve nem játék.

Ulvar
#85330
Régen se voltak egyformák a verdák( volt hogy hengerszámokkal kevesebb volt a teljesítmény khm..) Mégis egymás seggében voltak (persze volt hogy nem). De azért akkor is több volt.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

[Jakuza]
#85329
Totti mogemenni ? 😄
Jah csak azt felejted el, hogy manapsag ezeken a palyakon ha valaki koronkent 8 tizeddel 1 masodperccel gyorsabb koronkent a masiknal , meg akkor is alig van eselye az elozesre.
Emlekezzunk csak az MS-Alonso csatara, vagy iden Vettelre, hogy szinte sehol sem tudott elozni, hiaba volt gyorsabb az elote haladonal addig amig utol nem erte.
Egyszeruen nincsen csak egy idealis iv, raadasul nagyon szuk az osszes palya. nincs hely szinte meg kifekezni se egymast. A palyak tobbsegen jo ha egy elozesi pont van, amit ha jol vedekezik valaki szinte teljesen lelehet zarni. Csak akkor van esely az elozesre, ha az autok kozott nagyon nagy a diferencia, ami az elmezonynel hihetetlen kicsi.
Nem veletlen, hogy a rajtpozicionak hihetetlenul megnovekedett a jelentosege, aki a 6.-8. hely vagy mogotte levo helyeken vegez, gyakorlatilag nulla az eselye, hogy futamot nyerjen, ha csak nem a rajtnal tud felkapaszkodni, vagy ha valami extra korulmeny nem tortenik (kiesnek elolle, vagy az idojaras miatt)
Szal egy nagy fos lett az egesz, raadasul igazi klasszis nincs a mezonyben vagy aki lehetne az rossz autoban versenyez jelenleg, lasd Alonso. Na de ilyen Button, hogy VB lesz ? Ez egy kabare.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#85328
Azon is elgondolkodtam, h mi a tökömnek lesz 2 féle gumi jövõre, ha nem lehet majd tankolni. Verseny elején a dögnehéz autóra úgysem rak senki lágyat fel. Megint hülyék voltak. Kínjukban nem tudnak mit kitalálni, állandóan megy a varia, közben meg költségcsökkentésrõl pofáznak, a sok változtatás meg milliárdokba fáj. Az amcsik értenek a showhoz ezek nem. Mennyi lóvé megmaradt volna, ha most is 3 literes, de lefojtott motorokkal mennének, meg ugyanazokkal a kocsikkal, maximum csak kicsit lehetne variálni, a légterelés dolgot meg megpoldanák végre.

Visca El Barça!

#85327
Az indyben meg tökegyforma autók vannak, mégis több az elõzés. Most az év elsõ felében voltak gondok ott is, változtattak a dolgokon, (visszahoztak olyan beállítási lehetõségeket, amit régebben betiltottak, meg csináltak ott is elõzés gombot, ami ugyan csak 20 lóerõ plusz), aztán egybõl látványosabb az egész. Érdekes, ott pár légterelõvel megoldották a "piszkos levegõ" kérdést, és egymás seggébe bújhatnak az autók. Itt sztem nem is akarják igazán, legalábbis jópáran nem.

Visca El Barça!

Totti5
#85326
Nincs hát, 50 méterrõl nem is lesz, ahhoz oda kéne menni mögé. 100%ig egyforma autókkal van rakat bajnokásg ahol több elõzés van egy futam alatt mint itt itt 5 futam alatt, itt nem ez a fõ gond. Kimi miért nem tudott menni Hamival, Barival? mert lassú a Ferrari, de már a mögötte jövõ Rosberg nem tudott odaérni, mert a Ferrari jobb autó ( Kovát vegyük ki, megin sikerült legyõznie magát, pedig ott kellett volna lennie Hami mögött, de hát ekkora a különbség a két pilóta közt, mérföldek )

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85325
nah jha.. hulladek egy futam volt, de sztem majd spa karpotol minket.
Az kene ide h pontokat adjanak idomeron az elso 8 nak a futamra meg plusz sulyokat nekik sorrend szerint aztan adjad neki. ugy mar lenne elozes dogivel es nem lenne lehetetlen a regen latott 2. helyrol a dobogos helyre meneteles. Mindenkeppen kellene vmi hasonlo megoldas mert doglodik ez a sport.

Norbi1990
#85324
Ezért kéne eltörölni a boxkiállásokat. Akkor mindenki próbálkozna elõrébb jönni, mert ugye senkise akar a idõmérõ edzésen megszerzett rajthelyén maradni(kivéve aki az 1.).
mflex
#85323
Barichello, már amennyire mostanában csak bénázott, ahhoz képest ma nagyot ment, így utólag felvételrõl megnézve, mert a 8-ik kör körül elaludtam ezen a szaron.

Szerintem Hamilton-t a hiba ellenére is megfogta volna, mert durva köröket ment, ha nem cseszik el Hami kiállását, akkor még kint maradt volna.

Ma Bari volt az aki miatt érdemes volt néha nézni a futamot, egyébként egy hatalmas 0 az egész.

Ez nem verseny, fõleg nem forma 1-hez illõ, ami itt megy.
Erõbõl senki nem tud elõzni, ez nem verseny, hogy a kiállásra kelljen várni.

10/1 ha osztályozni kellene <#levele>

What about the forests?

autoszimulator
#85322
Meg ha van is lehetõség elõzni, akkor sem mernek. Nézz meg egy WTCC, DTM futamot, ott lehet menni bátran, kisebb koccanás nem okoz feltétlenül akkora kárt a kocsiban, hogy emiatt boxba kelljen menni, esetleg feladni. Itt meg a szárny beakad, megsérül a kerék, futómû, szinte bármi megsérülhet, és akkor boxkiállás, ami meg a végét is jelenti egy versenynek. Legtöbben inkább mennek a biztosra.

.: mobilize.hu :.

Ulvar
#85321
Törökország, Spanyolország(Barcelona). 2 igen csak egyenesben gazdag pálya. Egy elõzést nem láttam rajtuk. Az autók szarok, nincs nagy különbség köztük ami van szart nem ér. De ez még jó is lenne de NINCS SZÉLÁRNYÉK MÉG MINDIG. Ennyi.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Mersant
#85320
dehogynem, mire valaki elozesi pozicioba kerulne jon a fektav es a vonat...ilyen eros autokhoz tul rovidek ezek az egyenesek, es tul szukek a palyak, szinte mindenhol csak 1 idealis iv van igy trukkozni sem lehet...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Totti5
#85319
Nem a pályára kell fogni, nem azzal van a gond.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85318
Maximálisan egyetértek. Ebben a qrva motorsportban, most az a menõ, h a tradícionális istenkirály pályákat, vagy törlik, vagy elqrják. Az ilyen Tilke féle számítógéppel tevezett szarokon, meg vonatoznak. Éljen az indycar, már évek óta jobban teccik.

Visca El Barça!

#85317
Báránynak akkora lesz az arca, meg a mellénye, h új autót kell neki tervezni Spára, mert nem fog beleférni ebbe<#zavart1> Természetesen újra ki fogja jelenteni, h most vb lesz<#vigyor3> Mindezek mellett persze megérdemelte, ha már a Hambinak elqrták.

Visca El Barça!

mosoporr
#85316
Még Baungártner Zsolti fiu is lehagyta volna a Minárdival😊

Minstrel
#85315
Schumi bedob egy levél aszpirint aztán elindul Spa-ban, ez méltatlan volt a Vörös autóhoz, amit itt Badoer mûvelt, Minardival is jobban ment.

http://topgearhungary.blogspot.com/

#85314
Vagy pusztán kapott egy jutalomjátékot. Csak egy picit berozsdásodott a versenyekhez(á'lá a tesztpilóták egyik hátránya).

Nem kérek s nem adok kegyelmet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez van:) Smile and drive longer.

LaszloLedzenyi
#85313
<#levele>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

#85312
ne makizz mert megy mátéka sírni a modiknak, és dádá lesz<#nyes>

b-type
#85311
Nem megjelent egybõl csak már kimoderálták sKezzo elözõ sötét kötözködõ hozszólását.
Én sem vállalnék közösséget vele (sem meg a többi niggerezõvel) semmilyen formában, így itt be is fejezem.
átszoktam más fórumba.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

LaszloLedzenyi
#85310
ha számolgatsz egy kicsit akkor elég egyértelmû hogy elé jött volna vissza, a boxkiállás elötti 2 utolsó kör leggyorsabb kör volt szvl elé jött volna kb másfél mp vel, de még ha mögé is jött volna, a lágy keveréken sokkal gyorsabb lett volna és azért rubens több dolgot látott a pályán mint a maki

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"