FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#85409
<#wilting> Talmának lehet nem megy még a MotoGP, lehet nem is fog, de azért õ edzéseken leglább már addig eljutott hogy az mezõny végéhez képest tizedekre van csak.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Black Ghost
#85408
te meg igazi hazafi.
desigo
#85407
aha persze
Talma = világbajnok
Badoer = 0 pont
passatgt
#85406
olyan mint talmácsi😊

desigo
#85405
Badoer tiszta szégyen
Mivel segítette a csapatot az elmúlt sok évben?
tesztpilótának az autó képességeivel tisztába kellene lennie
#85404
1 mp van az utolsótól egy ferrarival áááááááááááááááááá szégyen

#85403
Grosjean nagyon jó

a.carkey
#85402
Túl lassú ahhoz és bizonytalan, hogy ez a valós teljesítménye legyen. Ekkora baromságot egy nagydíjon át a Ferrari még megtehet, de ez már a második.

Majd kiderül. Minden esetre egyre jobb az autó.

A medve nem játék.

Minstrel
#85401
Mit is nézzek az 1999-es mezõnyön? Most a kedvedért átnéztem a leggyorsabb köröket és 3-4 pályán volt csak gyorsabb, mint Gene, az eredményeket nézni felesleges, mert Minardi fix utolsó volt akkoriban, néha sikerült megelõzniük az Arrows-t.

Alguersuari-val mi a gond egyébként? Most is elég csak megnézni milyen idõket ment egy ugyanolyan motort használó autóval, mint Badoer.

http://topgearhungary.blogspot.com/

Norbi1990
#85400
Szerintem õ tesztel jövõ évre vagy a következõ futamokra.
Totti5
#85399
És ahhoz hogy tesztelje az alaktrészeket, ami azért viccesen hangzik, de tételezzük fel hogy nála vannak új fejlesztések, akkor az neki segítene már ha jók, de ettõl még nem kell hamarabb fékezni, késõbb kigyorsítani, kisebb kanyarsebességgel menni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#85398
Persze, de pont Massa balesetekor volt két F1-es pilóta szabad: Piquet és Bourdais. A kettõ közül bármelyik jöhetett volna. De a Ferrari - helyesen - egy lehetõséget akart adni a tesztpilótájának, ha már így alakult. Ez szép és jó - támogatom - csak nem mûködik. De ha tényleg Badoer azért ennyire gáz, mert teszteli az új alkatrészeket, akkor van mentség. Ha meg ennyit tud - megj. azért nem hinném, hogy ennyivel gyengébb lenne az utolsónál is - akkor meg úgyis a következõ nagydíjon már nem õ indul.

A medve nem játék.

Ulvar
#85397
Én nem tudom hogy a francba merészelsz te bárkit is igazán szidni, te abba a gépbe bele nem mernél ülni. Õ nem kevés kihagyás után beleültetnek hogy gyorsan komám pattanj...mit szólnál? Mielõtt fikáznád még mert te olyan hõs ügyes gyerek vagy nézd meg az 1999es mezõnyt és ne csak amit kiírnak honlapra hanem olvasgass utána vagy ha tudod akkor ne fikázd légyszíves.

Amúgy meg ha új embert ha régit tesznek meg senkinek semmi nem jó. Berakták Alguersuarit az se jó mer nagyon fiatal(ez mondjuk igaz is)
Badoer.. ááá túl öreg húzzon a picsába. Eszméletlenek egyes emberek 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

passatgt
#85396
most csak 2 sec😊

Minstrel
#85395
1. Hamilton McLaren-Mercedes (😎 1:47.201 29
2. Glock Toyota (😎 1:47.217 + 0.016 29
3. Raikkonen Ferrari (😎 1:47.285 + 0.084 26
4. Webber Red Bull-Renault (😎 1:47.329 + 0.128 31
5. Grosjean Renault (😎 1:47.333 + 0.132 34
6. Fisichella Force India-Mercedes (😎 1:47.506 + 0.305 27
7. Trulli Toyota (😎 1:47.559 + 0.358 33
8. Kubica BMW-Sauber (😎 1:47.578 + 0.377 33
9. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari (😎 1:47.579 + 0.378 36
10. Vettel Red Bull-Renault (😎 1:47.602 + 0.401 25
11. Buemi Toro Rosso-Ferrari (😎 1:47.702 + 0.501 38
12. Kovalainen McLaren-Mercedes (😎 1:47.743 + 0.542 33
13. Sutil Force India-Mercedes (😎 1:47.790 + 0.589 29
14. Alonso Renault (😎 1:47.862 + 0.661 30
15. Nakajima Williams-Toyota (😎 1:47.961 + 0.760 32
16. Heidfeld BMW-Sauber (😎 1:48.017 + 0.816 30
17. Button Brawn-Mercedes (😎 1:48.125 + 0.924 34
18. Barrichello Brawn-Mercedes (😎 1:48.130 + 0.929 37
19. Rosberg Williams-Toyota (😎 1:48.360 + 1.159 29
20. Badoer Ferrari (😎 1:49.211 + 2.010 30

http://topgearhungary.blogspot.com/

Minstrel
#85394
na még szerencse, hogy Badoer barátunk most ismeri a pályát, remélem Monzában már az egyik szerelõ fog indulni helyette

http://topgearhungary.blogspot.com/

#85393
lol

#85392
nem csak neki szurkolok😛

a.carkey
#85391

A medve nem játék.

a.carkey
#85390
Állandóan. Ja. Fõleg mostanában ...

A medve nem játék.

Mersant
#85389

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

ÁjjLe BoBBi
#85388
pucukám! apád lennék most lebasznék egy jobbról balrát!

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#85387
valaki egy linket legyenszives dobni a szabadedzés élõképes közvetitésére

Kit--Kat
#85386
Te kis fotel drukker, állítsál már magadon.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Firerock
#85385
ezt most azért mondod mert állandoan elveri a kiskedvenced,a finnek csak a csajok szurkolnak meg te😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Totti5
#85384
Hely Versenyzõ Csapat Idõeredmény Kör
1 J. Trulli Toyota 1:49.675 12
2 J. Button Brawn GP 1:50.283 17
3 F. Alonso Renault 1:50.368 12
4 S. Buemi Scuderia Toro Rosso 1:51.045 19
5 J. Alguersuari Scuderia Toro Rosso 1:51.529 23
6 R. Barrichello Brawn GP 1:52.321 18
7 K. Räikkönen Ferrari 1:52.930 15
8 H. Kovalainen McLaren 1:53.383 11
9 R. Kubica BMW 1:53.650 11
10 L. Badoer Ferrari 1:55.068 19
11 G. Fisichella Force India F1 2:03.972 11
12 N. Rosberg Williams 2:04.505 12
13 R. Grosjean Renault 2:05.513 13
14 N. Heidfeld BMW 2:05.614 13
15 K. Nakajima Williams 2:05.705 15
16 A. Sutil Force India F1 2:05.839 10
17 M. Webber Red Bull 2:06.181 6
18 T. Glock Toyota 2:06.331
19 S. Vettel Red Bull - 1
20 L. Hamilton McLaren - 4

Trulli még szárazon ment. Badoer esett kelt, magasan az utolsó lett volna, akár száraz akár egyenletes esõben.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#85383
Igaz is, Massa már 9 éve az elõs között pörög, világbajnoki címe van és számos rekordot is tart a Forma 1-ben. Valóban õ az alul értékelt, Kimi meg a felül XDDD

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Norbi1990
#85382
<#worship>
Totti5
#85381
http://portalradio.gportal.hu/gindex.php?pg=30246087

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85380
😄

Norbi1990
#85379
Van valahol stream az edzésekrõl?
ÁjjLe BoBBi
#85378
tünnyetek már azzal a tökfejû beszédhibás majommal a vérbe na 😉

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

BaliBoy
#85377
Majdnem egyetértünk. Csak a Massat ki kellene cserélni Kimire. 😊

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Totti5
#85376
tavaly simán lehetett volna, jövõre is simán lehet

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#85375
ez inkább szakad😊, szegény Badoer most esõben még lassab lesz, elõbb mutatták belsõbõl, de nagyon óvatosan ment és még így is elrontotta a kanyart

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85374
nekem semmi bajom Massaval csak nem olyan nagy versenyzõ mint azt mindenki hiszi.

#85373
Amugy Spa-ban esik....

#85372
Beszeld meg Schumival, valoszinuleg a pilotak megiteleseben kisse tobbet tud, mint mi...<#ravasz1>

ladarevolution
#85371
Tegyük hozzá h szerinted. De többek szerint nem.<#vigyor2>

#85370
Massa a mezõnyben csak a 4-5 legjobb pilóta õ abba a kategóriába tartozik aki gyors, de soha nem lesz világbajnok.

baaka
#85369
Mikor kezdõdik az elsõ szabadedzés?ÉS van valakinek jó linkje-hozzá?

#85368
akkor ne olvasd el mégegyszer..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#85367
Szerintem Kimi menni fog...

En legalabbis nagyon szeretnem, hogy elhagyja ezt a --- csapatot.
Mondjuk Alonsonak sem kivanom, hogy ide kelljen jonnie, annyira meg Ot sem utalom.

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#85366
Hmmm.. Azért ez egy kicsit erõs volt Sumitól, annak ellenére, hogy én is Massa-t tartom az elsõnek. De egyébként az az érzésem, hogy Raikkönen ezt csak magának köszönheti. Persze lehet mondani, hogy ilyen a stílusa (befordulós, magának való), csak így közben elidegenít mindenkit magától.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#85364
REgi hir...

#85363

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Máté94
#85362
Jéé nincs házigazda😄
kifli
#85361
köszöni szépen megvan, majd frissül valamikor...
nonicks
#85360
na mivan a BANNER-ral?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!