26171
  • Shaman
    #7748
    van mék egy karakter ami önmagában is megállja a helyét,az a már régebben kifejtett summonos nekró. Bár ő sokkal lassabban halad,de azé halad szépen bisztonságosan.
    Én nekró buzi vagyok,szal elfogult is.
    De most már kezdem megkedvelni a palát is. Nomeg kéne egy kari akivel runozgathatok,s a sorcot nem szeressem,így marad a hammeres pala.
  • Evil
    #7747
    ha visszaolvasol a lenyeget leirtam, szerintem hellen az egyeduli karakter ami gyorsan es hatasosan tud magaban haladni.
    majd kaptok egy fotosorozatot a hammerpalimrol, csak lampalazas a kicsike :)
  • Laalee
    #7746
    ez új dolog :D

    palara gondolsz gyanitom
  • sirdond
    #7745
    Engem is kezd érdekelni ez a hammmeres barbi, hol lehet erről többet olvasni?
  • sirdond
    #7744
    Köszi szépen :)
  • Shaman
    #7743
    nemtommég,de valszínüleg csak jövő hét szerdától fogok jelentkezni a wizardspike meg magefistért,mert meek Szlovákokhoz síelni.Szal ha nagyon nem kell hely tartsd már meg addig,mekköszönném.
  • Evil
    #7742
    jaja
  • Shaman
    #7741
    mármint gondolom ez az accod....
  • Evil
    #7740
    Alcohoool
  • Aspyrin
    #7739
    Ami nagyon fontos a többiek által elregélt dolgokon kívül: a fcr ! Nem szabad elhanyagolni, sztem minimum 80% kell a tökéletes casthoz ("hivatalos" breakpointot nem lestem még meg sry).
    Hammer használatáról csak annyit: berohansz a nép közé és mint az őrült elkezdesz tekerni . Amikor az első hullám kiterült egy gyors redemptionnel life/mana vissza, majd jöhet a tánc újra. Megfelelő resist/absorb szükséges ehhez a mókához, viszont te leszel az ász ha begyakorlod
  • raziel.
    #7738
    Csa!

    ismét egy bnetes trükk:)))

    http://www.pcdome.hu/forum/forum.php?action=ll&fid=10&tid=2583


    2004.02.04 14:53 hozzászolás
  • Shaman
    #7737
    kössze,majd kereslek.
    evil az accod?
  • Shaman
    #7736
    " BH-t meg kell tanulni használni. Az elején nekem se ment de bele lehet jönni"

    Ez okes,de ugye ezzel monnyuk célozni nem nagyon lehet,mert ahogy láttam,ugyanazt a csiga röppályát írja le mindegyik kalapács. Mondjuk ha megállok 1 helyben,s shifttel magam köré kölünböző helyekre klattyingatok,akkor is mindig ugyanaz a röppálya?? Ezt még nem teszteltem. Arra kezdek rájönni,hogy ha (a képernyöt nézve) alattam van a szörny,s rögtön mellettem,akkor jó,mert a kalapács lefelé kezdi a röppályát,s akkor leüti,de mire felülre ér már el van tölem távolodva,szal aki felettem áll közvetlen mellettem azt nem is sebzi.
    Nem tom érthető volt-e hogy miröl gagyogtam........

    Ezért kérdem,hogy van-e valamilyen trükkje amivel jobban használhatnám? Azt írtad,majd kitapasztalom,de egyelőre úgy látom,hogy mindig ugyanarra mennek a kalapácsok,akkor meg....?
    Szal van valami trükkje esetleg?
  • Shaman
    #7735
    taqláltam neked valamit,egysik fórumon írták:
    A neve: Mastadex's Hero Editor (ZoneFire99 Edition)
    Letölthetõ innen: http://codename44.free.fr/heroeditorv7full.zip
  • Evil
    #7734
    wizardspike,shako oriasi manna bonuszt ad, ezenfelul en raktam energy re kb 20 pontot.
    ezenkivul magefist kesztyu(regenerate manna 25%) arachnid mesh is noveli a mannad valamint a soj is ad manna bonusz es en meg tartok par +manna s sc it az inv em ben.
    runoknal meg szolni kell a necronak hogy ne legyen paraszt, mert a csontik csak lag ra jok ott.
    hammer hasznalatat pedig szokni kell, en is van amikor szivok, hogy beall a szorny a sarokba es onnan ki nem szedem a kalapaccsal, ott is szoktam hagyni.
    elejen tenyleg ra vagy szurulva a manna potionra, de kesobb mar nem kell, max egy sor az ovedbe, azt en is tartok, tobbi full reju.

    megegyszer leirom mi kell a hammer palihoz:
    hammer max
    blessed aim max
    vigor max
    conc max
    holy shield max
    redemption 1 pont.

    nekem meg a vigorrol es a holy shieldrol hianyzik aszem 1-2 pont 92 es szinten, mondjuk a 11,5k s hammernek senki nem orul :)

    wizardspike t tudok adni ha kell, keress meg, lehet magefist is van.
  • Davidus
    #7733
    Azért magas szinten se árt ha az övben az egyik sort mana italok foglaljék el:) Cserébe a hammerdin a legtáposabb kari 1.10-ben:)
  • Davidus
    #7732
    1: Csak alacsony szinten vannak mana problémák. Magas szinten egy shakoval megtámogatva nem lesz mana gondod.

    2: BH-t meg kell tanulni használni. Az elején nekem se ment de bele lehet jönni.
  • Shaman
    #7731
    én nem toom
    Nézd meg esetleg a www.diablo.hu-n a hasznos holmik között,bár nemtom van-e ott 1.10-es...
  • sirdond
    #7730
    lécci segítsetek, nagy szükségem van rá!
  • Laalee
    #7729
    conc alap :D nélküle használhatatlan bh
  • Laalee
    #7728
    soj frostburn wizzardspike

    az első nem tul sanszos :D az uccso 2 könnyen található

    mások magefist et használnak ott mana recovery bonus van.
  • Shaman
    #7727
    hozzáfűzendö:persze-persz tudom,hogy például a meditation is növeli a manát,de én szeretnék CONC-al menni,mert az növeli a hammerem sebzését,szal így kérdem,hogy akkor hogy lehet manát szerezni!
  • Shaman
    #7726
    Evil,Davidus:
    Kérdés.Elkezdtem a hammeres palámat,eddig igen szépen halad,most nyomok vele normál Baal-runokat.De van 1-2 kérdésem.
    1. és legfontosabb:MANA!!!! Nem igazán raktam rá,nem is akarok,de honnan szedjek? Ti mit ajánlotok/csináltok? Okes ha használom a redemption-t akkor a hullákból feltölti azt a kevéske manát ami kell,de. Ez müködik ha egyedül tolom,de mivel most épp Baal-runozok,ezért mondjuk például a nekrók feltámasztgatják előlem a hullákat,s így nem jön belölük semmi. Az a nagyon kevés mana,meg nagyon hamar elfogy.Még ha telerakom az övem manával sem biztos,hogy elég 1 Baalrunra...... szal ti ezt hogy kompenzáljátok? (mégeccer mondom nem akarok manára stat pontot tenni,mert kell az máshova!)
    2. kérdés:Felidegesít,hogy ugye a hammer elvileg csiga alakú röppályát használ. Most nekem 400 körül sebez (karim 40-es szintü). Még a synergieken nem nagyon van pont,majd most fogom tolni őket. Nem is a sebzéssel van a gond,mert ha talál valakit a hammer az egyből fekszik egyelöre. És itt van a gond HA TALÁL A HAMMER!!! Mert mondjuk körbevesznek 6-an abból mindig van vagy 2 lény aki nem esik bele a röppályába,s akkor szinte nem is sebez rajtuk. Szal ilyenkor ti mit csináltok?Én próbáltam,hogy kicsit arrébb állok,s akkor a monszták jönnek utánam,s belesétálnak a röppályába (mert ugye a hammer nem jön velem,hanem ott marad),de ez akkor is felemás eredményü.
    Szóval nagyon-nagyon élvezem a hammeres palát,nagyon tud írtani,de a fentebb említett 2 dologgal bajaim vannak.

    Huhh jó hosszú kommnet lett:-ppp
  • sirdond
    #7725
    Hi
    kéne editor 1.10 LoDhoz, honnan tudok szerezni ??
  • Shaman
    #7724
    1.09-es
  • Shaman
    #7723
    ejgen nekem van egy 0.09-es drop calcum,de abban valamilyen oknál fogva nincs benne a soj....nem tom mié.Pedig elvileg az minden peccsben benne volt,szal nem új cucc.
  • Laalee
    #7722
    a kalkulátor régi 1,10 ben tuti változott a dobási esély is.

  • Evil
    #7721
    nekem andi dobta, amugy itt egy oldal ki mit dobhat milyen valoszinuseggel:

    Magic find
  • Laalee
    #7720
    sojt se láttam még egy saját karakteren sem :D
  • Shaman
    #7719
    soj-t ki dobhat legjobban? Azt is andy?
  • Evil
    #7718
    na ilyenkor kellene vip, nem offolnam szet a topicot, szoval nekem ugy egy perc hogy ebbe pindle is benne van.
  • Evil
    #7717
    amugy akinek shako kell, annak andi t kell baszogatnia hell en, haveromnak 2 t dobott egy nap alatt.
    jo mf sorcival max 1 perc egy run.
  • Evil
    #7716
    adnek en, en olyan adakozos tipus vagyok, szamtalan cuccot adtam mar masnak, koztuk ket ik armort, skullderst, occu t stb. csak mostmar nincs felesleg, 2 eleve kell a hammerdinemnek meg a sorcimnak, tegnap meg eltradeltem egyet egy war travira.
  • Laalee
    #7715
    nos akkor kinek van felesleges zod runája? :D

    a shakoban egyedül az volt érdekes hogy act1 en találtam egy mezei parasztnál kb 0-20% mf el. :D
  • Shaman
    #7714
    Miért ne lehetne. Simán csinálsz egy ISO-t bin/cuet akármilyen imidzs (szép magyar szó:-)) filet belöle,s daemon toolz-al futtatod. Nekem is így megy.
    Elején párszor mondta,hogy tegyem be a cd-t,nyomsz egy párok-ot s müködik.Azóta se kérdezte.
  • Shaman
    #7713
    ha van ilyen sok shakod nem tradelünk,vagy acc egyet?
  • HammeRed
    #7712
    Tedd a csicskara az eth shakot.Egyebkent 200 feletti def-el en is talaltam mar eth shako-t
  • Evil
    #7711
    war travija van valakinek tradere?
  • Aspyrin
    #7710
    Minden tárgy lehet etheral, aminek van DURABILTY-je.
    Shaman :
    Ugyanazzal a karival gyilkolásztam le dc-t mint tegnapelőtt, csak miután végeztem vele cseréltem karit (passos game volt).
  • Mr_no_NaMe
    #7709
    Akkor vagy CD-vel vagy sehogy?