26171
  • BaBaPoPo
    #7788
    Látom nem érted amit mondtam...
    Blizzard North fejlesztett egy játékot, ami valószínűleg a dio3, vagy valami másik dios gamma volt, amit igy most félretettek egy jóidőre.
    Az pedig, hogy a Blizzard nagy része már lelépett, az nem azt jelenti, hogy Blizz most összeomlik, és csődbe megy... vannak ott még jó arcok
    A harmadik meg, h a jogok(Dio/war/sc) a Vivendinél vannak, tehát a kivált emberek se fognak diablo 3 at csinálni... (max egy másik nevű dio gammát) (ami nem lenne nagy baj, mert akkor lenne az, meg majd dio 3 is )
    Egyáltalán nem baj h mostmár 3 csapat van tele blizz emberekkel... gondolj bele, 3 játék 1 évben 1 helyett
  • Laalee
    #7787
    patch sem nagyon lesz d2 höz több
  • PiszkosFred
    #7786
    És? Folytatasról eddig sem volt szó, nem is lesz. Peccsek mar kész vannak, egy óvodás is elő tudja szedni a plussz dolgokat a jeleneg már kész levő mpqból, ahhoz nem kell "nagy ember". A szinte teljes diablos csapat kivált, de nem most, már korábban is szépen lassan tünedeztek elfelé. Ami igazán szarul jöhet ki, az a wc es az sc szeria, ott meg talan van ertelme a fejlesztesnek, a diabloval mar sok mindenre nem mennek. Majd egy teljesen uj motorra epulo gammaval elorukkol valamelyik korabbi csapattag, de az nem most lesz...
  • BaBaPoPo
    #7785
    Mivel a Blizzard North, és a sima Blizzardot egyesítették, azt a projektet amin a North dolgozott felfüggesztették... (a North csinálta a Diablo sorozatot...) szívás...
  • Laalee
    #7784
    kötekedni nem bölcs velem :D
  • ollie
    #7783
    Nemtom Laalee, nagyon provokatív a logod. Bölcs ilyet használni? :))
  • Laalee
    #7782
    gyanitom az a baja hogy nem megy fel :D
  • Evil
    #7781
    most ezt nem ertem, a kani is net es jatekot tesz lehetove csak nem eredeti cd key el, mi is a bajod a b.net el?
  • ollie
    #7780
    a starcraft sem megy a bnetre?
  • netuddki
    #7779
    mindíg azt írja ki,hogy nemyo a modem
    meg,hogy keressem fel a szolgáltatóm............

    hülye ez??
    minden tökéletesen megy
    csak ez a buzi dio nem

  • netuddki
    #7778
    pedig a registry-ből is kiszedtem mindent
  • netuddki
    #7777
    apám

    uninstall....reinstall... és nemtok felmenni a b.net re sem

    mos mivan??
  • netuddki
    #7776
    az van
    de itthon ohajtok (nék) yáccani
  • Evil
    #7775
    2990 ft dio2+lod, utanna b.net, az csak ritkan szar.
  • netuddki
    #7774
    hááát a fasz kivan
    miota 1.10 van kanin ,egyfolytában szar a server :((

    mi ráknak rakták fel??!!
    bassza meg!!!!
  • shaba23 #7773
    Fred azt tudom, hogy 1.09-ben volt mefibot d2jsp, mert a haverom aktívan nyomta. Szerintem jobban ment a botnak a mefikill, mint egy gémernek. Én arra gondoltam #7767-ben, hogy azt tudom hogy 1.10-ben pindlebot van, de nem tudtam hogy mefi is
  • Mr_no_NaMe
    #7772
    Nincs kedve valakinek multizni egy kicsit?
  • Evil
    #7771
    hat az orb loturot nem sebez, inkabb a blizzard, de igy is sok ido megolni baal nal mindenkit.
  • PiszkosFred
    #7770
    109alatt volt anno, most nemtom. Eleinte nem ertettem hogy lehet ennyire megoldani hogy egy random palyan odatalaljon a karakter - ellentetben a fix mappos pindlevel - de sokan hasznaltak annakidejen, igy ezekszerint csak megoldhato...
  • Shaman
    #7769
    hmmmmmm megnéztem az enigmát.
    Nem rossz,bár most perpill egyik rúnám sincs a 3-ból:-pp
  • sirdond
    #7768
    Milyen tárgyak ezek, és erősek?
  • shaba23 #7767
    Mephbot? Tudtommal csak pindlebot van (persze lehet, hogy tévedek)
  • shaba23 #7766
    Nemis egyszer
  • shaba23 #7765
    Shaman enigma óta mindegy milyen a kari, gyorsan teleportál
  • Davidus
    #7764
    Persze hammer palával vagy enigmas javazonnal sokkal egyszerübb:)
  • Davidus
    #7763
    Erős kisérővel a meteorb sorc tud egyedül is baalrunolni.
  • Shaman
    #7762
    bocs durance természetesen worldstone keep akart lenni...
  • Shaman
    #7761
    háááát attól függ........
    kétségtelen,hogy a leggyorsabban,a teleport miatt ő jut el oda ahova mások lassabban,de ha megnézzük a minőséget!!:-pp

    Értem ezalatt,hogy pl Hell Baalt nem tud és nem is szokott sorc runolni. De a múltkor volt szerencsém 3 sráchoz csatlakozni,akik mind hammeres palák voltak. Leírom élményem:
    1-ik lemegy durancéba maximum fél perc múlva már van is portál thronehoz (nem tom hoty csinálta). Ekkor bemennek többiek. Baal minionjai kábé a megjelenés pillanatáig élnek,aztán Baal papa se húzta sokáig.(nagyon kemény karakterek lehettek) Sztem az egész ha tartott 2 percig sokat mondok. És jöhet a következő......
    No most én is velük tartottam,gondolom ők már übertáp karikkal vannakm,mert szinte bármit dobott Baal rá se hederítettek,pedig ugye Hell Baal bármit dobhat,én meg nem győztem csemegézni...:-ppp XP,meg cucc is jött ezerrel.
    Persze ők föleg XP miatt csinálták,mert mentek a 9x-es szintre,de nekem is jól jött.....Csak sajna ritka az ilyen.
    Szal nagyon élveztem. Okes az kétségtelen,hogy mondjuk mefihez jobb/gyorsabb egy sorc,de van olyan cucc is amit mefi sem dobhat....
  • sirdond
    #7760
    ti találkoztatok már Arreat's Face vagy Titan's revenge vagy Spire of Honor unique tárgyak vmelyikével?
  • Laalee
    #7759
    már csak a 100mf a bibi :D

    egy sojban semmi különös sincs
  • Evil
    #7758
    soj t eleg sok szorny dobhat mivel lvl29 es szintu, elvileg meg normal game ban is talalhatsz, ha nem lenne valami extra ritkan eso tulajdonsaga.
  • Davidus
    #7757
    Nem tünt el az összes de volt türlés. Én kettöt vettem shakoert de az egyik eltünt:)
  • Laalee
    #7756
    1,09 ben én is láttam soj-t 100mf el :D
  • Aspyrin
    #7755
    Fenét voltak törölve..
  • Andie
    #7754
    Tegnap a kiváncsiság kedvéért ki akartam volna próbálni egy MephBot-ot. Szépen beállitottam a dolgokat, acc, pass, char num, skillek (bár ezek már elve a sorcimra voltak szabva), és go.
    El is indult, beloggolt, kiválasztotta a sorcim, megjelent az a képernyö, ahol nyitni vagy csatlakozni lehet, azt kész. Ott állt.
    Miért nem nyit meg játékot?
    Valakinek tapasztalata?
  • Evil
    #7753
    aze vannak kiskapuk, nemreg volt ugye a rune dupe modszer, miutan kipattant tele volt a trade zod runakkal es aki nem volt kepben, az eltradelte nehezen megszerzett targyat egy duped zod ra, persze jol meg is szivtak mert ezek kesobb torolve voltak, sajna mindig kitalalnak valamit, amivel megkeseritik a tisztessegesen jatszo emberek eletet.
  • Tomalak
    #7752
    thx
  • Laalee
    #7751
    b.neten nemigazán lehet igy ott minimális, ha nem 0.

    open tcp szinte mindenhol cheatelt karakter van
  • Tomalak
    #7750
    Hogy vettétek észre? sokan csitelnek a D2 ben ?
  • Laalee
    #7749
    sorcit lehet szeretni, utálni, runozni az kell