26171
  • Bobber
    #11555
    azert ez vicces mert en anno amikor kemenyen toltam akor eleg nehezen tudtam osszerakni meg a tal setet is eloszor es nem 5 het utan mar az unique cuccoakon gondolkoztam ill szaladgaltam
    de mosndjuk az is igaz hogy most ebben a ladderben eleg erdekesen mennek a dolgok
  • sz4bolcs
    #11554
    pontosabban 1 hónap. 5 hete játszom.
  • sz4bolcs
    #11553
    Ahhoz idő kell. Én is először megszereztem full tal setet, és kellett 2 hónap, hogy kiéljem magam benne, és összerakjak unique-okból egy valamivel erősebb felszerelést. Egyszerűen azért, mert meguntam. :)
  • Shaman
    #11552
    Őszinte leszek.

    A full setek nem rosszak,de igazából unique cuccokból,és vagy rúnás cuccokból sokkal erősebb karit ki lehet hozni.
    Nekem volt barbom full Ik setben,és hát nem volt annyira rossz,de hell baalrunokban nem volt túl meggyőző....
    Nekróra ugyanez áll trang-oul setben....

    Igaz kétségtelen,hogy a full unique illetve rúnás dolgokat csak az igazán gazdagok engedhetik meg maguknak..
  • EqUiNoX
    #11551
    http://www.diabloii.net/#newsitem1114567774,83646,

    "Érdekes hírek röppentek fel a Diablo III-mal kapcsolatban. Az egyik legnagyobb, ám nem hivatalos Diabloval foglalkozó oldal a napokban kapott egy levelet, melyet egy cseh úriember küldött hozzájuk. Azt írja, hogy ő egy cseh zenész, az elmúlt pár napban pedig Szlováikában, Bratislavában tett látogatást, ahol zenésztársaival a Diablo III-hoz rögzítettek zenesorozatokat. A dolog azért érdekes, mert a levél és a személy valóban hiteles, a Diablo II zenéjét pedig ugyanezen helyszínen rögzítették. Mi van a Diablo III-mal? Az E3-on talán megtudjuk."

    Forrás: GameStar

    ...tényleg érdekes lesz az idei E3, Diablo3, Gothic3, Oblivion, stb...
  • FairCO
    #11550
    ja, sorcimnak az mf-je túllépte a 600%-ot ! az elég jó? :)
    necrom is full trang set-ben nyomul, wisp projector ringgel, meg hasonlókkal.
    amazonomnak is találtam windforce-ot, assasinom is elég vadóc, a palám is ok lenne, csak cuccok kellenének neki. szal a többi karakterrel rendben vagyok, csak barbár (meg druida) téren vok szűz... :)
  • FairCO
    #11549
    na emberek. kezdtem el életem első barbárját, vhogy nem volt szimpatikus, pedig már jópár éve játszom a diablot, mind1. kérdés: megvan a full IK set, azzal akarom nyomni. na ilyenkor dex-re mennyit rakjak? az erő az tiszta, abból annyi amennyi a baltához kell, az asszem 225. nem akarom elb@szni. kell dex-re egyáltalán? a maradék az megy vitality-re, gondolom. .. másik: skill pontokat hogy osszam? az oké hogy mace mastery a baltához, de a combat skilleknél melyik a legjobb? a wihrlwind-ot kimaxolom, az oké, de mellé concentrate vagy inkább berserk?
  • sz4bolcs
    #11548
    Én amazonom 6os vagy 7es szinten full sigonban suhant :PP
  • rage
    #11547
    Aldur set
  • Lantee
    #11546
    NA emberek! Azt hiszem nyugodtan megállapíthatjuk, hogy a Necro a legegyszerűbben játszható karakter. Pár napja kezdtem el, és olyan simán felsuhantam lvl 50-ig, hogy talán ha 3x feküdtem. Mellesleg minden act-ban dobnak a monszták átlag 3-4 set és 3-4 unique cuccost. Már lvl 22-től full Isenharts settben nyomultam. Már játszom egy ideje, de ilyen korán sosem gyűjtöttem össze egyetlen settet sem.
    Kérdés: Bone Spear kimaxolva, Bone Spirit 8, Bone Prison 7, meg Bona Armorra egy két pont...de! Mennyit tegyek a Skeleton cuccokra?

    Peace
  • vinko
    #11545
    Valaki irja meg legyenszives,hogy a druidának milyen " isteni " szett való?
  • sz4bolcs
    #11544
    Ez a jó a kaniban :) (nem játszott még bneten..)
  • EqUiNoX
    #11543
    De bneten, a játékok nagy száma miatt - főleg - csak az adott szint játékait látod. Normálon normál, nájton nájt és hellen csak hellen kreált gémeket...
  • sz4bolcs
    #11542
    Laci: Boldog szülinapot!
  • sz4bolcs
    #11541
    Kanin úgy van, hogy ha normalos vagy csak normal játékokat látod, ha nightmaren tartasz, akkor már látni fogod normált és nightmaret is, és hell szinten normalt nightot és hell gameket is látod
  • vinko
    #11540
    hello !
    Sikerült átadni a cuccot másik karakteremnek.Köszönöm a segitséget!Azóta viszont nem sikerül a belépés semelyik játékba.Lehet,hogy büntetést kaptam,bár nem kaptam semmilyen üzenetet a Blizzárdtól.
  • Aspyrin
    #11539
    Természetesen rúnákkal lehet trédelni, tehát pl. egy perfect hoto mondjuk 6 Ist, stb.
  • Delac
    #11538
    Lenne egy kérdésem:
    Trade-del kapcsolatos. Tegyük fel mákom van és olyan emberrel futok össze egy játékban, akinek egy csomó jó cucca van. Itt elsősorban runa szavakból kirakott tárgyakra gondolok. Fel ajánl nekem cta enigam, coh, hoto tárgyakat. Én ezért cserébe mit tudnék adni?? Úgyértem ezek már a legtápabbak. MI az amivel ő tudna kezdeni valamit? Ettől jobbakat még csak nem is hallottam.

  • HammeRed
    #11537
    Nekem mar veszett el ugy cuccom hogy egyedul probaltam atrakni masikra illetve haverral cuccolva is ment el,mindkettonknek realm down volt.Szal nemi szerencse is kell hozza szerintem.A para mindig benne van az emberben,emlexem mikor sorcal runoltam es beadta uber diablo-t,nem birtam vele,bejottem a palaval lecsapni ami raadasul masik account-on volt,ott mar kezdett remegni a labam hogy nehogy elszallson a game.Lecsaptam es be kellett jonnom masik karival mert a palanal mar volt 1 anni.Bejottem masik karival amivel azota is hasznalom az annit :-)-Szal nagy makom volt...
  • Aspyrin
    #11536
    Ha nájtot végigtoltad akkor csak a hell gémeket fogod látni, zsal csak akkor tudsz majd belépni nájt gémbe ha tudod a nevét is. A cuccoláshoz visszatérve én mindig egyedül cuccolok, nem kell semmi trükk hozzá: kreálsz egy játékot lehetőleg passal, elvagy bent minimum 5 percig aztán már ki is léphetsz belőle, és a szoba megmarad egy darabig még (pár percet), ugyanis bnetnek 5 perc kell, hogy meghagyja fixnek. Arra vigyázz, hogy a karaktereid cserélésekor mindig várj 2-3 másodpercet különben realm down-t kapsz a harmadik csere környékén. Egyébként is kaphatsz realm down-t, de ennek kevés a valószínűsége, úgyhogy egy picit lehet izgulni is.
  • IMYke2.0.0.0
    #11535
    Akkor valószínűleg:
    - csak pokol szintig vitted a gamet,
    - a karakterszint különbség nem engedi, hogy csatlakozz hozzájuk (indításkor azt is meg lehet adni, hogy mekkora legyen a maximális szintkülönbség a karakterek között!).

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • vinko
    #11534
    Hello !
    Arra vagyok kiváncsi,hogy mások áltel inditott rémálom fokozatú játékba be tudok-e lépni valahogy,mert amikor a cstlakozás gombra klikkelek,csak pokol szintű partikat kinál fel.
  • IMYke2.0.0.0
    #11533
    Válaszok:
    - ha ő hozza létre, természetesen
    - és amúgy működik a lefelé kompatibilitás elve
    - nem tudod átadni a másik karakterednek közvetlenül, csak csalással
    - Battle.net-en pedig csak úgy, ha megbízol azokban akik a megnyitott játékban vannak és nem viszik el az általad ledobott cuccokat, míg belépsz a másik karaktereddel.
    - Battle.neten is cuccolhatsz, ha van két eredeti, megvásárolt Diablo 2-őd, eredeti CD-kóddal.
    - Single-ben a "D2gfx.dll"-módszer tud segíteni neked abban, hogy két Diablo 2 futhasson egy gépen. Amúgy nem lehetséges.


    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • vinko
    #11532
    Hello !
    Ha valaki kijátszotta Rémálom fokozaton,utána be tud-e lépni rémálom fokozaton játékba vagy csak indithat-e?A másik kérdésem,hogy ha van két karakterem,akkor az egyikkel át tudom-e adni a másiknak a talált cuccot valahogy,mert mindig a másiknak valót találok.Előre is köszönöm!
  • sz4bolcs
    #11531
    :( én már csak a sojra és bulra hajtok.. minden mást dobtak már a szörnyek amit másokon láthatok pár kivétellel...
  • Lacika 79
    #11530
    tegnap voltam fent 1 órácskát. semmi értelemes dolgot nem dobott senki :P
  • Shaman
    #11529
    te nem méc innét?!!

    nem is diablózol!!4

    :-ppp
  • CattiBrie
    #11528
    [ír]
  • Shaman
    #11527
    na mi van má itt?

    4 napja nem írt senki!!
  • Bobber
    #11526
    lehet:):)
    anno mi is meglepodtunk rajta amikor eloszor tapasztaltuik
    amugy ha csatlakozol egy jatekhoz a join ablakbol valasztva az akkor pl kiirja hogy milyen szintkovetelmeny van
    neha amikor mondjuk magas szintzu emberek runolnak akkor is be szoktak kapcsolni mert ellvileg ugye akkor jon a legjobban az xp ha mindenki kb azonos szintu
  • Lacika 79
    #11525
    jah, akkor Lantee szabta el a dolgot :D
  • Bobber
    #11524
    igen van ilyen
    amikor krealod a jatekot akkor van egy pipa ami megmutatja hogy mekkora szintelteres az ami engedelyezett a jatekban szoval ha te csinalsz egy jatekot mondjuk egy 60 as karival es o jon egy 50 essel akkor nem biztos hogy be tud jonni mert aszem alapbol 8 szint kulonbseg van beallitva
    szal azt ki szoktak kapcsolni es akkor barki tud barkihez csatlakozni
  • oneal1
    #11523
    jah én azon röhögtem hogy nem keverendő össze az io val:)
  • oneal1
    #11522
    jah én azon röhögtem hogy nem keverendő össze az io van:)
  • Lacika 79
    #11521
    tegnap este - mikoris a qrva wow ismét behalt - gondoltam benézek egy picit runolni. Látom, hogy bent van Lantee. Ráwhispelek, csatlakoznék hozzá (normal ACT2) DE nem engedett be a gém, valami szinteltérés miatt? Na ez most valami újítás, vagy valami elbaszódott, vagy mi van? A 67-es pala, a 73-as sorci, de még az 1-es barbár sem tudott belépni a 22-es necrojához, egyedül a 15-ös barbárom. Ilyesmivel még nem találkoztam eddig.
    Jah, ha Én csináltam a játékot, Ő tudott csatlakozni. Ötletek?
  • Shaman
    #11520
    akkor meddig dobhat?

    Én tudomásom szerint Lo-ig...
  • Stotoo
    #11519
    Na picit leegyszerusitettem. Gyorsan irtam egy loadert amit innen tudtok leszedni. Tomoritsetek ki a maphack konyvtaraba es csinaljatok egy parancsikont az asztalra vagy barhova.
    1. inditsatok dio2ot, lepjetek be 1 gamebe
    2. alt tab
    3. inditsatok el ezt, nyomjatok egy yes-t utanna egy installt-t es mar megy is az mh.
  • Lacika 79
    #11518
    azér, mer neki malaca van vazze. :D
  • oneal1
    #11517
    hát nem:))
  • Bobber
    #11516
    jaja mint shamn is irta dobhat jot de nagyon ritkan szal lehet hoygha nagy mazlid van akor egymas utan ket korben is dob jot de ha rosz napja van akkor lehet hogy 300 runbol se dob semmit:(
    szoval aki countest nyir annak kitartas
    amugy mint itt mar volt egy parszor lehet hogy jobban megeri bocizni mert a bociknal sokminen mas nagyonjo dolog is eshet es runa is eshet eleg jo legalabbys aspyrin eleg jo kepeket linkelt mostanaban be:)