26171
  • IMYke2.0.0.0
    #11595
    Nem vitakozni akarok, csak emlékeztetnélek, hogy Valentino egy Single Player Done Quick-re gondolt, azaz: MINDEN küldetést lenyomni, a lehető leggyorsabban. Nem átugrani őket, hanem megcsinálni.
    Hangsúlyok:
    - Single Player, azaz egy karakter (plusz a Táborbeli kísérő amíg meg nem hal)
    - ideális lenne 1-szinttől, de én egy 7x-es karival indulok neki
    - minden küldetés!
    - mindhárom nehézségi szint

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • Shaman
    #11594
    ha 2 ember (főleg 2 sorc) húz egy harmadikat,még ennyi idő sem kell.....

    Normál olyan max 10 perc (lenne,ha nem kéne várni lev 20-ra) utána Baal-run
    Night 10 perc utána Baal-run
    Hell nah ez változó a sorcik keménységétől függ Illetve az Ancientekhez jól jön egy hammer pala,de olyan fél óra kábé... utána Baal-run

    :-))
  • Valentino
    #11593
    Nah, érdekelne ez a done quick :)), ha kész lesz majd nyomd fel netre.
  • IMYke2.0.0.0
    #11592
    Amúgy, Single-ben van egy 7x -es karakterem. Na, ha nem feledem el, és lesz rá időm is, a hétvégén összedobok egy vágatlan (de bekódolt) Quick Done-t a Diablo 2 LoD 1.10-ből. Normáltól-Hellig.

    [Kedvesem, képzeljétek, beleszeretett a Diablo játékba, és amikor munkahelyről megyek haza mit látok? Dio 2 fut a gépen, Asszony előtte ül és a karaktere a délután folyamán 2 szintet lépett... tegnap kereken 50-es volt a karija. Befosok! Nem volt még előadásokon sem, nyomta ezerrel a Diablo-t... [#hehe]]


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • sz4bolcs
    #11591
    Ha találok sigon vértet akkor én is kidobom mindig normal szerveren :)
  • Bobber
    #11590
    hat en annakidejen amikor meg nem bneten nyomattam a jatekot akkor baratokkal nyoamttuk egyutt
    es hat mit ne mondjak mi aszem 3-4 en nyomattuk es talan en ertem el eloszor a 30 as szintet egy amazonnal es utana meg is csinaltam siman diot normalon de utana mar nightmare fokozaton is csak pislogtam
    ja es ez meg az elott volt hogy lett volna a LoD
    szal meg ez is konyebb volt es a lenyeg hogy igy is sokat kellet azert gurcolni hogy elerje az ember a 30 as szintet es sok sok ora jatek volt mogotte
    ja es az jo volt anno hogy nem lehetett csak ugy atmenni hanem muszaly volt elerni a 20-30 as szintet ahoz hogy night vagy hell jatekot tudj csinalni
    jo tudom ezt a resz szerettek volna az osokkel potolni de irtora el lett cseszve a dolog mert hat ugye siman ki lehet kerulni az mas kerdes hogy nemsok ertelme van de ha valaki ki akarja kerulni modja van ra
  • IMYke2.0.0.0
    #11589
    Válasz lejjebb... :)


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • Valentino
    #11588
    Éppen ezért lenne érdekes ha valaki mégis megcsinálná. Ha nem is az összes nehézségi szinten, csak mondjuk normal-on. Nekem a hl2 kijáccása is (a 2 órás változat) egy csoda, de tudom hogy vannak jósrácok akik képesek ilyen csoda dolgokra, s gondoltam hátha van dio-ból is ilyen :))
  • IMYke2.0.0.0
    #11587
    Non-cheater karival azonban (Normáltól a Hell-ig) valóban megőszülne az ember...


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • IMYke2.0.0.0
    #11586
    A válasz egyszerű:
    Egy karakter editorral feltuningolod az 1-es szintű karaktert 50-es szintre, még a játék megkezdése előtt. Plusz, használod a MapHack-et.
    A skilljei közül a legfontosabbakra - én boszit preferálom, neki 3 skill ágra kell gyúrni: tűz, fagy és villám. Legfontossabb skill a Teleport a gyorsasághoz.

    Tehát, adott a 20-as skillekkel megáldott - csaló - karakter.
    Elindulsz Normál szinten - minden (!) küldetést megcsinálsz (Gonosz barlangja, Raven stb.) sacc per kábé 20-25 perc alatt elérsz Andarielhez. Következő városban kábé ugyanennyi...
    Szóval: normál fokozat, cheater kari Act V-ig: 1 óra

    Nightmare-n: kb. 1 óra 10 perc

    Hell-en: kb. 1 óra 20 perc

    Az összidő kábé 3 és fél óra lesz.


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® Graphics Media Accelerator 900 (integrált) .:|:. Intel Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP (integrált) .:|:. 340W-os táp - Aktív PFC .:|:. Windows XP HUN SP2 .:|:. HP 1730 LCD (17", 25ms, 1280*1024/75Hz, analóg/DVI, Pivot-képes).
  • Bobber
    #11585
    hat mire valaki egyedul vegignyomja singleben addigra meg megoszulunk mert hat ugye azosoket egyedul nem a legkonnyeb lenyomni hellen arrol nem is beszelve hogy eleg jo cuccok kellenek ahoz hogy valaki eletkepes legyen hellen szal hogy o most maganak megtalal mindent pilanatok alatt annak eleg kicsi az eseje:):)
  • Delac
    #11584
    Képzeld, amikor kezdtem a karit, akkor olyan 3-as szint környékén bejött egy 90-es pala. Angolul illedelmesen beköszön, és mondta ha kell valami menjek a városba.
    Dobott 10 set uniq targyekeveréket, amely közel még most is használok egyet-kettőt. Pl kesztyű, sigon pajzs. Ott el döntöttem, hogy én is megpróbálok ilyen lenni, ha lesz valami felesleges megyek és bedobom ingyenbe, egy kis karakterenk.

    Most képzeld el mekkroa hatással volt rám anno az a paladin (első karakterem) iszonyat boldog voltam, és rájöttem, hogy még nincs a világ teljesen elkorcsosulva.
    Nekem ennyi elég volt. :))
  • Valentino
    #11583
    Igen, igen, tudom hogy pillnatok alatt fel lehet húzni egy karit hellbe. De nem ez lenne a lényeg. Hanem hogy singli-ben ki mire képes. Tudom hogy ez a játékmód ma már nem divat, de így lenne értelme csak a done quick-nek.
  • Bobber
    #11582
    hat en em nagyon tudok ilyenrol de szerintem tuti volt de ehez nem kell meg verseny se mert ha van egy jo csapaat akkor az siman leturja az egesz jatekot pillanatok alatt:)
    ill ha mondjuk valaki indit egy uj karit akkor azt semmi perc alatt el lehet rantani hell/hellbe:):)
    ha nagyon ugyesek akkor lehet hoyg meg a 2 ora se kell hozza
    igaz a karit tuana ki lehet dobni mert nemjo semire de meg lehet csinalni sott nekem is volt mar 6 os karakterem hell/hellbven:)
    szal minden lehetseges:):)
  • sz4bolcs
    #11581
    Nem akartam kettőtök közt párhuzamot vonni, visszaolvasva nekem is úgy jön le pedig. :) Csak leírtam ezt a történetet.

    És leértékteleneztem a vipermagit, mert nekem volt 3 kb. Aztán srác mondta, hogy ha annyira értéktelen számomra, akkor miért nem adom olyannak, aki tudja használni.. Én ránéztem vipermagira, ránéztem, hogy traderek mit kérnek érte.. és annyira elöntött az az irigység.. hogy nehogymár mindenki abban rohangáljon, mert elértéktelenedik (ugye nem vagyunk olyan sokan kanin), aztán eltűntem a srác szeme elől. Aztán csak jött a lelkiismeret furdalás, hogy igen.. ő tényleg hasznát venné, mert szegény alig talál jó cuccokat, sárga cuccokban rohangál, én pedig követem ezt a felfogást, hogy ha én nem veszem hasznát, más se vegye. Megnéztem mi van cuccos kariknál, megkerestem a srácot, odadtam neki nem csak vipermagit, hanem 4es ondalt, arachnid övet, shako-t, oculust, war travelert, és még kitudja mit, tehát a magi sokszoros értékét, és azóta is használja. Annyiar örült neki :) Ez lehet csak álerény, de mégis jó érzés volt odadni neki őket, és azóta sem hiányzik egyik sem. Kicsit elgondolkodtam, és Diablo is annyi rossz tulajdonságom megmutatta amin változtatnom kell az életben. Tehát még egy játékból is lehet tanulni. :-)
  • Valentino
    #11580
    Hy All!

    Tud valaki közületek Dio2 done quick-ről? Nagyon érdekelne... sztem fun lehet ha valaki mondjuk fél óra alatt véigviszi a 4 vagy 5 act-et :)) Ha még nincs ilyen, akkor meg kezdeményezni kéne hogy csináljanak. Pl egy verseny keretében :))

    Ciao All!
  • Bobber
    #11579
    meg uj vagy:):)
    a paladin sokmindent elvihet de egy jo sorc megtobbet:):)
    ill arrol nem is beszelve ha van egy kis hack a sorcin akkor ha esik valami jo cucc akkor automatikusan od is teleportal es mar fel is vette szal maradjunk abba hogy a sorcik visznek altalaban jo cuccokat ill ha van valakin enigma akkor az detto ugyanez:)
    sajna ez van:)
  • Delac
    #11578
    Bunkó és paraszt nem vagyok, arra ott a BNET-en épp elég ember van. Én csakis saját szorakozásomra játszok. Ha van mit adnom akkor szoktamm adni. Vagy segítek, már ha tudok. (első kari, hát persze hogy non-ladder lett :-(

    Nem kolompárvinetu néven futok, hanem Slave_Labor címen. Erről ennyit. Szerintetek az nem pofátlanság, hogy Hellforgért segítenek az emberek egymásnak. Ez nekem olyan kapitalista.

    Ja és magyaraoktól még csak véletlenűl se szoktam "kéregetni". Magyartól?? Pontosan az előbb emlitett trang oul öv esete miatt nem. Mi megy magyarhonban, na mi? Hát a hülyékből való megélés. Ha kell valami, persze lehet kapni csak olyan áron, hogy ember legyen a talpán, aki fizetni tud. EZ a mi kis magyar valóságunk.

    ->magyarokkal csak chat-elni szoktam. Megyek külföldiekhez akik, szintén mint én csak 'úgy' játszanak, és nem azért, hogy ők legyen a faszacsávók. Bár nem tudom ki a faszacsávó, lévén új vagyok, de egy dolog tuti, az a frnako aki paladint csinál, esteleg barbariant. Ők ált. mindent visznek egy adott körben (ala poker). A többi kari csak, úgy ott elgizdáskodik.
  • sz4bolcs
    #11577
    Hát ez kész, halálra röhögtem magam.:-)))
    Nem te vagy véletlen KolompárVinetu? Ő csinálja mindig azt, hogy bemegy egy trade vagy cuccolós játékba, megkérdezi, miért vannak a földön ezek a tárgyak, meg hogy kellenek-e, aztán mire visszaérek mási karival, már vizsgálgatja is őket, talán nem veszem észre a 10 tárgyból mi hiányzik, és lelépek. :)) Meg árulok cuccokat, bejön mondja mutassam meg őket, megkérdezi, mit kérek érte, aztán fél óra után kiderül, hogy igazából se rúnája nincs amivel fizetni tudna, sem cucca. Minek megy be akkor trade játékba? :)) Időlopás. Adtam ingyen neki vmi jó cuccot.. azt hiszem trang övet, és 1 hét múlva látom, hogy istér árulja. :))) Hát... ez a pofátlanság netovábbja.
  • sz4bolcs
    #11576
    Nem úgy kaptam a tal cuccot, mindegyiket találtam. Vértet tronban dobta egy szörny úgy emlékszem, amuletet meg mefi.. a többit meg gyakran dobják.
  • Bobber
    #11575
    hat ja eleg nehezen udom en is elkepzelni:(

    amugy meg lehet hogy akor en rontottam el anno valamit a druidamal de nekem is eleg jo cuccaim voltak elhihetitek:)
    full unique cuccokban szaladgaltam es azokbol is a legjobbban szal nem tudom ti hogy tudtok eletben maradni vele nekem az utossel egyszeruen nem sikerult:(
    akarmekkora eletero visszaszivas volt egyszeruen meghalt pillanatok alatt:(
  • Shaman
    #11574
    nehezen tudom öszintén elképzelni,hogy ezekkel a cuccokkal életképes vagy egyedül hellen.......

    Max akkor ha nem 1.10-ről beszélünk,bár ha mások adtak cuccot,akkor gondolom battle.neten tolod és akkor 1.10.
  • Aspyrin
    #11573
    "..Egy tapasztalt koldus naplójából"
  • Lacika 79
    #11572
  • Delac
    #11571
    Druida tök jó, ELső karim Druida. Szépen eltervezve. hurrican, tornado, twister, cyclone armor, 20-20 pont. Így jól sebez. Átlag 3500. +ehhez life-os aura -> 1400 élet.
    Resistek is jók. Egyedül most csak a villam van - 1. ÉS még nem szerztem meg a +10 resistet (act5 anya Q) Nightmaren és hellen se.

    Hellforgert egyedül mentem, nem kellett neki help tök egyszerű volt, dobott is egy GUL-t. EZ így jó. SZerintem.

    Cuccok, meg elég gyengék, de nem SET. (at least) Jalal lityó, uniq twin axe a kézbe, sigon pajzs a másikba, (még jobbat nem tudtam kunyerálni senkitől pedig egy uniq grim shield +diamond bele osztana)Corpsemorn rajtam, amu: saracen. A többi meg gány.

    DE ezek a cuccok mind egytől-egyik lejmolva lettek. Semmit nem találtam, mindent csak adtak. Na nem ingyen (bérmentve) hanem kidumáltam magamnak. "csóróvagyok, kéne egy pajzs." Aszongya: ő is csoró. Mire én: "megmutatom milyen csóróvagyok. "
    Végűl ad egy cuccot ingyenbe. Nyílván neki rossz, de nekem full táp.
    Semmi mást nem kell csinálni csak mindig olyan 10 szintkülönbséggel nagyobb emberhez csatlakozni. Kész is jó a kari.
  • Laalee
    #11570
    verfarkasnak iszonyu nagy life leachet lehet csinalni very fast cuccokkal meg üt mind bolond nem rossz az
  • Shaman
    #11569
    Figyi,bár ez nem csak druidra vonakozik,hanem ütősökre úgy globálban.

    Mindenki retteg a villámos lényektől,holott megfelelő cuccban még akár gyógyulhatunk is tőlük!
    Megfelelő resistance+absorbtion,oszt kész.
  • Bobber
    #11568
    de hiaba van jo fegyvere ha az elso leny lenyomja mert nincs semmi jo vedelme ill nincs imunitasa ill nincs hpja stb nekem is ez volt a gond hogy a fegyverem eleg nagyot sebzett de hiaba mert jott egy villamos leny es az elso kis vilamba ami felem jott mar bele ishaltam mert nem volt resistenciam
    ill irtozatosan keves volt ahp hiaba volt eletero visszaszias tok gynege volt a karakter:(
    normalon meg nighton meg elment de hellen abszolut halott volt:(
  • Shaman
    #11567
    cucctól függ....

    farkasos druidka kezébe igen-igen brutált sebző fegyvert kell adni. Monnyuk BOTD.
  • Bobber
    #11566
    miert a farkasos vagy mi jobb??
    mert az meg emg szarab szerintem :)
    bar a fene se tudja:)
    nekem ami volt anno az utos druida volt de hellen ugy halt hogy orom volt nezni:9
  • Shaman
    #11565
    1.10?

    mert ha igen,akkor az elemis druidka nem egy nagyon életképes kari....
  • Bobber
    #11564
    szerintem nezz szet a diablopaholyon ha meg van egyaltalan ill ott a forumon es nezzd meg hogy ott mit ajanlanak es akor majd okosabb leszel mert adurida az nem egy hude hajde jo karakter az en emlekeim szerinte es hellen mar nem nagyon eletkepes szal mindenkeppen nezelodj ott es akkor talan tudni fogod hogy hoyg fejleszd
    mert hat ugye mint minden kasztra a druidara is igaz szerintem hoyg egy roszul adott skill es mar dobhatod is ki a karkatert
  • vinko
    #11563
    elemi mágiára fejlesztem leginkább,tehát pl. hurrikán,vulkán
  • Bobber
    #11562
    ja Shamli amugy ne feled hogy pl nekem a martialos assam igazabol csak ful nati setben eletkepes
    de azert mert martialos
    ha mar nem az lenne hanem mondjuk trappos akor eros tulzassal meg ha kernek se tennek ra nati setet mert nem jo neki
    szal azt is figyelemebe kell veni szerintem hogy mire van fejlesztve egy karakter
    mert sokat nyom az is a latba a feloltoztetesnel
  • Bobber
    #11561
    ja meg annyi hogy az nagyon nem mind1 hogy milyen a druidod mert ugye te kerdezted hoyg mit adnanak ra de hat ugye a leglenyegesebb szerintem kimaradt hoyg mire is fejlesztetted a druidadat
    szal szerintem ird le azt is mert igazabol csak ugy tudnak majd segiteni azok akik jol ismerik a druidat
  • vinko
    #11560
    Köszönöm !
  • Bobber
    #11559
    hat abban hogy mit is kell hordanod sajnos konkretan nem tudok segiteni de magadnak is ra fogsz jonni szerintem ha elmesz egy olyan oldalra ahol ott vannak a cuccok es megnezed
    mi mire ad mi mit tud
    szal nem egy nagy ordongosseg
  • vinko
    #11558
    Valaki irjon le nekem legyenszives egy druidának való unique cuccokból egy összeállitást.
  • Shaman
    #11557
    ezt írtam én is,de hát ez evidens.

    Egy kezdőnek,már 1-1 darab set item is nagy szenzáció.
    Aki kicsit haladottabb az már elgondolkozhat egy Full-Set összerakáson.
    Aki nagyon haladó/vérprofi annak meg már lehetnek a unique/rúna cuccok.

    És tanácsom kezdőknek. Érdemes a nem annyira táper Full seteket is megtartani.
    Nekünk Bobberrel példul volt szépen elraktározva 2 Full Sigon set.Nagy előnye,hogy már 6-os szinttől horható. Ha indítottunk új karit,s elért ere a szintre mindig megkapta,s egy ideig az adott szinthez képest igen brutál kis karit lehetett belőle csinálni. Persze amikor már sokkal magasabb szintü lett megkapta a táposabb cuccokat és így tovább.
    Ezért mondom,hogy sokat tud segíteni 1-1 gyengébbnek itélt set is...
  • raziel.
    #11556
    hát botd+enigma párosításhoz bár babának valor meg a többi stuffhoz képest ik szet meg a többi egy kalap sz.r...