26171
  • Shaman
    #11515
    figyi ez változó.
    Sokszor dob nagyon szart,ezért kell sokat runolni,s szépen összerakosgatni.
    Én asszem Thul-tól raktam mindig össze,az az alattit fel se vettem.
    100-200 runból már biztos dob 1 Um-ot plusz még egyebeket.
  • Delac
    #11514
    Nem is ist-et vártam én, hanem valami thul dol netalántán egy hel-et. AZért akkora elvárásaim nincsenek. Viszont tegnap ennek ellenére is kiszúrta a szemem egy el-el Hellen. Váááááá
  • Shaman
    #11513
    hellen countess Lo-ig dobhat.

    nem keverendó az Io-val.
  • Bobber
    #11512
    a jatek nehezsegenek megfeleloen dobhat runakat
    szal normalon ne varj istet
    de hellen mar eleg jokat dobhat de azert csodat ne varj en nagyon sokat runoltam es a legjobb talan egy mal volt
    de hellen se dobhat mondjuk zod ot szal azert mondom csodat ne varj:)
  • IMYke2.0.0.0
    #11511
    A HASZNÁLATA:

    1. MapHack 6.1c-t kitömöríted tetszőleges könyvtárba
    2. A crackjét a könyvtárába!
    3. Elindítod a Diablo 2-őt és betöltesz egy játékot, vagy fellépsz B.netre!
    4. Alt+TAB és elindítod a MapHack-et, de nem klikkelsz semmilyen gombra (még).
    5. Elindítod a MapHack Crackjének alkalmazását, ami rákérdez a telepítésére, "Yes".
    6. Ezután a MapHack paneljén az "Install/Update..." -re klikkelsz és kész.
    7. Alt+TAB a Diablo 2-be, ami egy fehér üzenetsorral tudatja, hogy az 1.10-es verzióhoz tartozó MapHack installálva lett.
    A többi már gyerekjáték lesz, ha elolvasod a gyorsgombjainak részletes leírását.
    [pl.: A földre kerülő - értéktelenebb - tárgyakat a + (plusz) numerikus gomb megnyomásával teheted láthatóvá]

    Ez is mutatja, hogy én már kipróbáltam a programot.

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Delac
    #11510
    Nem müködik. Valami idióta hibával leáll. Mondjuk annyira nem fontos csak kiváncsi voltam. Egyébként az igaz, hogy hell-en a Countess BÁRMILYEN rune-t dobhat??
  • Bobber
    #11509
    hat az az igazsag hogy elvileg csitnek minosul es elvileg bannolnak erte mint mar irtam de szerinem itt is mindenki hazsnalja mert nagyon megkonnyiti a jatekosok eletet
    van aki tagadja es van aki nem
    amugy ezt nem tom hogy milyen amit imike berakott de tuti jo
    szal ha mmukodik akkor hasznald nyugodtan bar mondom elvileg csalas
  • Bobber
    #11508
    wow a szemetek nemeleg hogy elvileg cvsit es bannolnak erte de meg fizetos is:):)
  • IMYke2.0.0.0
    #11507
    Rengetegen használják - még a nagymenők is (vagy épp azért nagymenők?).
    MapHack 6.1c
    Ez pedig kell a MapHack feltöréséhez
    A MapHack ugyanis fizetős lett!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Delac
    #11506
    A map hack című segédprogram használata cheat-elésnek számít? Vagy azt még tolerálják? Ha használható nyugodtan, akkor azt hol tölthetem le??
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Lacika 79
    #11505
    lol
  • Bobber
    #11504
    hehe Lacika ugy latom nagyon elkapta a forditast:):)
  • via_mala
    #11503
    ilyen tüzes kutya fasza, meg vándor madár botja
    Bazzeg öcsém, majd behugyoztam a röhögéstől! Még most is vigyorgok, mint egy idióta! :D
  • EqUiNoX
    #11502
    Nemtudom pontosan, de kb 700-800 HUF egy gagyi egér, venni kell egyet és azzal diablózni ;] Nálam legalábbis mindig volt valami leselejtezett szar, ami ha nem a kattingatástól, akkor a földhözvágástól ment tönkre...
  • Laalee
    #11501
    pedig üt és castol is az magátol folytonos nyomvatartás mellett is.
  • IMYke2.0.0.0
    #11500
    A haladásnál igen, de a harcoknál nem ússza meg a klikkelgetéseket. S bizony az elején - 1-30-as szintig - kattingatnia kell ezerrel, hogy túléljen minden támadást!


    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Laalee
    #11499
    miért kell össze vissza klikkelgetni? nyomva kell tartani azt az egérgombot és 2évet is sporolhatsz szegény egerednek :D
  • Stotoo
    #11498
    Eloszor is szerezd e a full diablo 2-t és a kiegészítőjét a Lord of destructiont (LOD) Ez 4 cd. Játsz vele kicsit singleben hogy kitapasztald mi hogy van aztan gyere vele netre jatszani mert sokkal nagyobb a játékélmény multiban mint singleben. Egyebkent van 1-2 hotkey amivel klikkelest lehet sporolni, de alapjaban veve ez egy egergyilkos klikkelos jatek :).
  • Lacika 79
    #11497
    amint látom, ez a tüzes kutyafasza bejött :P
    amúgy tényleg überbrutál a cucc :D
  • Delac
    #11496
    gipsz öcsém.
  • Shaman
    #11495
    felborultál?
  • PiszkosFred
    #11494
    Lehet, de a "polyén" szó szinte fizikai fájdalmat okozott amikor elolvastam ;] Kétszer!!!
  • Delac
    #11493
    Szerintem ez nagyon szar polyén.
    AMikor anno megjelent az 1.10beta, majdnem felborultam
  • Shaman
    #11492
    dejó neked...:-p
  • Aspyrin
    #11491
    pazze, nekem már 1.40 van
  • Shaman
    #11490
    jah kijött az 1.20
  • Aspyrin
    #11489
    Hiö, mizu? Már vagy egy hónapja nem voltam fent, van vmi újdonság?
  • shaba23 #11488
    maradjunk annyiban, hogy aki otthon single-ben diozik és nem tud angolul, az tegyen fel magyarítást, de battleneten nem tuti, hogy értelmes lépés, mert ha beírja, hogy WTB "tüzes kutyafasza" PST akkor nem fogja senki tudni, hogy mit keres, mert mindenki az angol nevén ismeri a fent említett brutális stuffot
  • Shaman
    #11487
    minek vitatkozni,ha verekedni is lehet....

    :-p
  • Noodlee
    #11486
    Én nem sok rövidítést ismerek Dióban, de ettől a játékélmény nem csökken, és talán köze sincs a magyarításhoz.

    Aki nekiáll bármit is magyarítani, annak .


    Diabloban max az NPC-k monológjait érdemes lefordítani, de az már millió helyen megjelent magyarul.

    SZVSZ
  • gazo
    #11485
    :))) a végét nem olvastam, valszeg az aláírásod vastag betűi miatt....:)))
  • Lacika 79
    #11484
  • Lacika 79
    #11483
    Úgy látom, nagyon "belemelegedtetek" a dologba. Szal Én csak a személyes véleményemet-tapasztalatomat írtam le. Én nem tudtam így jáccani vele, mert nem tudtam, mi micsoda. Ennyi.
    Jah, amúgy háj all, meg ilyesmi :P
  • gazo
    #11482
    Kit is szóltam le? Úgy tudom, hogy Hunnenkoenig csinálta esetünkben a magyarítást (legalább is egyet ő). Legyé már lazább, szerintem én nem mondtam semmi sértőt...
  • Noodlee
    #11481
    Asszem ezt nekem címezted :P
  • Noodlee
    #11480
    Naná !
  • IMYke2.0.0.0
    #11479
    Ne legyél már hülye! Helyből vagy ilyen?
    Azokat meg főképp ne szóld le, akik elkészítették a magyarításokat!
    Sőt, tovább megyek: nem mindenki olyan elvetemeült, hogy benyalja a rövidítéseket és azokkal villogjon, hanem inkább játszik - a játék öröméért.
    S ha ez van, akkor pedig ne ítéld meg azokat, akiknek ehhez magyarításra van szüksége. Örülj magadnak, hogy neked - ki tudja, igaz-e? - nincs szükséged magyarításokra a játékélményhez!
    Vigyázz, a megnyilvánulásaidat úgy is lehet értelmezni, ahogy a bölcs mondás is tartja: "Messziről jött ember azt mond, amit akar" - ha akarjuk, elhisszük, ha nem...

    Ez az egész litánia Noodlee-nek ment!

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • gazo
    #11478
    ...majd jön mingyá Hunnenkoenig tiltakozni....
  • Noodlee
    #11477
    Akinek a Diablohoz magyarítás kell, az játszon dobókockával, vagy kártyázzon.

    Pláne ki olyan elvetemült, hogy eszébejut egy ilyen játékot magyarítani.
    Baldur az OK, de a Diablo ?
  • gazo
    #11476
    "ilyen tüzes kutya fasza, meg vándor madár botja"