26171
  • Shaman
    #12916
    azé az "eszméletlen" talán kissé erős szó....

    act1-ben max 5.000-et adnak bármilyen cuccért,mégha 100.000-et is érne...
    act2-ben már 10.000-et s így tovább,persze nighot-hellen már egységesen max 30.000-et asszem,de ez nem tuti,mert régen játszottam.
  • Andie
    #12915
    Aham, köszi, ettöl féltem. Na majd akkor én kreálgatok...

    Apropó: nincs valakinek egy fölös Titáns-sza?

    xy21: 5-ös szinten nehéz pénzhez jutni, diablora duplán érvényes, hogy minden kezdet nehéz. Nem elég, hogy macerás, mire eljutsz normális szintre (30), még normális tárgyat, és pénzt sem találsz.
    1-10 szintig szedj össze mindent, ami hullik. A nyilvesszőket, tegezeket, minden vackot. Hord haza a faluba, és add el. Igy olyan 10es szint környékén már 20ezer körüli aranyad lesz.
    10. szint felett már hullanak paladin scepterek, meg sorci botok, ezekért ha van rajtuk 2-3 + valamilyen skill, akkor eszméletlen összeget fizetnek a kovácsnál.

    MÁS: Láttátok ezt? Diablo2 - Karakter elkészitésétől Baal haláláig: 2 óra!!!
  • xy21
    #12914
    Most kezdtem el igazán a gémet és kéne egy kis help.
    Hogyan lehet a legkönnyebben pénzhez jutni???
    Amúgy egy sorcererrel kezdtem és már 5ös szinten vagyok valamint a villámokra gyúrok.Okés ez??
    Nem nagyon értek az RPG-hez főleg a diablóhoz ugyhogy elkéne néhány jótanács.
    THX!

  • JancsiPapa
    #12913
    Normal baalrunokhoz tudsz attól csatlakozni, csak nem látod őket. Sajnos kénytelen leszel magad baalrunokat csinálni, vagy egy normos karival megnézni a választékot, majd visszalépni a nightossal.
  • Andie
    #12912
    Skacok, elkövettem azt a hibát, hogy az elsö baalrunom során megvártam Baal halálát. Most akárhány Baalrunra csatlakozok, Nigthmare-be rak. Hogy tudnék normal Baalrunokhoz csatlakozni?
  • JancsiPapa
    #12911
    nem számít,hogy a cucc melyik részébe teszed a rúnát/gemet/jewelt, sorrenden azt érti, hogy pl a ral-ort-tal rúnászónál először a ralt tedd be stb...és nem mágikus tárgyba rakhatsz rúnaszót...
    Már láttam jah-ith-bert uniq chaos armorban....
  • Shaman
    #12910
    nincs fent vagy lennt.
    Amit eloszor beraksz runa kerul legfelulre. Tehat a sorrend nem mindegy.
    Kulonbozo targzakon kulonbozo mennzisegu lzuk lehet...satyin sosem lesz 6 lyuk.
    Ketkezes fegzveren viszont lehet 6 lyuk.
  • repvez
    #12909
    Még mindig a runákkal vagyok bajba.Azt irták valahol hogy fontos milyen sorrendbe tesszuk a runákat.De honnan nézve fentrol vagy lentröl kell feltölteni a helyeket vagy egy helyre kell bizonyos sorrendbe berakni a runákat.Mert van olyan ami öt runábol áll de én eddig csak max 3 foglalatos tárgyat láttam eddig.
  • JancsiPapa
    #12908
    Egy accra fel lehet menni, csak más karival...
  • MadJani
    #12907
    Ez igy nem igaz. Ha van 2 CD kulcsod akkor lehet egyszerre ugyanazzal az acc-al játszani, ergo huzhatod magad, és nem kell hozzá másik acc.
    Nekem legalábbis ment
  • JancsiPapa
    #12906
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/060103/save_xD_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Én vagyok a szálasi, lvl 18 pala xD
  • JancsiPapa
    #12905
    Hát synergy miatt jobb a csonti, sőt, aha +playert ír bem, akkor a csonzik hpja is így nő... Míg a bone spellek és semmi más nem fog többet sebezni...
  • Bandee
    #12904
    Ismerősöm szeretne 1.11 LoD-al lanon játszani. Kérdés mi kellene hozzá és hogyan lenne megoldható, vmi olyan lan patch vagy mod kéne amivel rendesen osztoznak az xpn meg minden. Előre is kösz a helpet :)
  • Broafka
    #12903
    furcsa, bár nem játszottam még 1.11-ben necroval (lényegében egyetlen karival sem :P) de a régi verzsönökben nem a bone-os volt szinte az egyetlen életképes necro?
    bár nem tudom, ne nézzetek csúnya szemmel rám :)
    mondom, rég játszottam, akkor még az volt a "divat" :P
  • Andie
    #12902
    Sziasztok!

    Van némi fejlemény az 1.11-es magyaritás kapcsán, akit érint a dolog, kérem látogasson el a Diablo II Magyarítás oldalra, és szavazzon a fórumban. Észrevételeket is főleg ott várok.
    A többiektől elnézést a zavarásért!
  • tigeroo
    #12901
    egyidőben nem játszhatol 2 gépen ugyanazzal az accountal:)

    max. ha veszel +1 CD Kulcsot:P de akkor az uj acc.

  • JancsiPapa
    #12900
    Csak summon és corpse explosion...Nekróból ez az életképes, sőt , még tömegirtónak is mondható...
  • Broafka
    #12899
    én már rég nem játszom Diablót :)
    de azért még a kedvenc karim, tényleg, visszakéne adnom a havernak a titánját, amit kölcsönadott :-/
  • JancsiPapa
    #12898
    hujjujj...tegnapelőtt lett 94es szintű a javazonom :)
  • Broafka
    #12897
    ajánlatos :)
    nekem a kedvencem az amazon :) javelinos, áramos, favorit
  • Lammer
    #12896
    najo okes, deakkor mit csinaljak??? lehet torlom a genyaba a nekrot... :((((
  • Broafka
    #12895
    hát a Blizzard figyeli az IP-t folyamatosan asszem, szal ők ellenőrizgetik, szal én úgy tudom hogy egy kis ideig bent lehetsz 2 IP-vel is
  • Játékos
    #12894
    Gyerekek, most barátkozom a netes játékkal, elvégre sohasem késő:)).

    Már sok oldalt elolvastam a tapasztaslat-szerzés miatt. Azt nem értem, hogy két gépen játszhatom a Diablót? Bevihetem a munkahelyre játszani, majd este haza folytatni? Valamit olvastam, hogy figyeli az IP-t. Igaz ez?

    Elvégre mire való a munkahely, igaz :))?
  • dokar
    #12893
    Mivel csak egész értékek vannak és egyre kisebb mértékben történik a növekedés, így egyes értékek többször is szerepelhetnek.
  • Broafka
    #12892
    az utolsó 5-nek akkor miértelme van?
    61 61 61 62 62
    szal gyakorlatilag hiába teszek rá a végénél akkor is marad 61-esen? (meg 62-esen?)
  • JancsiPapa
    #12891
    31 37 41 44 47 49 51 52 54 55 56 57 58 59 60 61 61 61 62 62
    Így jönnek a -resistek a rátett pontok arányában.
    Tegyük fel, hogy hellen van olyan szöry,akinek 150+a resistje...Meg se érzi...
  • JancsiPapa
    #12890
    Sztem nincs 'durva' lower resist...nézd+summiton.
  • dokar
    #12889
    szerintem soha (bár jó lenne)
  • mike69
    #12888
    Cső srácok! Nem tudná valaki megmondani hogy mikor lesz 3. része?
  • JancsiPapa
    #12887
    Summiton nem láttam ezt, ott annyi van, ha immunitást vesz le, akkor az átok/aura 1/5-ével fogja levinni a resistet.
  • Lammer
    #12886
    amugy ha jol tudom az immunent mar 75% folott immunenak irja(lehet az immune nem immune az adott szornynel, hanem pl 90%os), tehat egy durva lower resistet(magas szintu) kap, nem lehetseges hogy lehozom normalis szintre vele?
  • Lammer
    #12885
    dejo akkor szart sem er a nekro vegulis ^^:DDDDD
  • JancsiPapa
    #12884
    Egy gólem nem hinném, hogy nagy sebzést ad. Ezért jó a clay,mert ugyan kicsit sebez, de lassítja az ellenfelet,ezért bossok ellen a legjobb.
    A bone spellek csak akkor jók, ha csak azt nyomod (nem egyéb nyalánkságokat) :) A másik meg az, hogy a bone spelleknek mágikus (magic) sebzésük van, amire egyetlen jó átok a decry (az is a lassítás miatt), a lower resist nem csökkenti a magic resistet.
    poison necro az jó a lower resisttel, de hellen minden undead poison immune, a nagy death lordok meg meg se fogják érezni...
    Véleményem szerint átkokra elég 1-1 pont, mivel a több skill csak az átok sugarát/időtartalmát növeli meg (kiv a lower resist),a pontok máshová kerüljenek. Várom ötleteidet, szívesen segítek.
  • Lammer
    #12883
    baszki, irtam litaniat, de ugylaccik azt amr nem kuldte el multkor, mert akkor szallt el a szerver itt a cegnel :(((
    naszal akkor roviden:
    koszi a valaszt, de en arra gondoltam mivel szinglizek, es neha foszorny ellen egyedul kell kuzdenem(Duriel a legjobb pelda) akkor nem erek a sok csontival semmit... hisz ha eljutok ugye durielig, jo vannak foltamasztott csontik, de azt szigor(8X) modban leuti pikkpakk(igy a rakoltott pontok szinte karbaveszett pontoknak tunnek igy hirtelen) azt rohangalhatok korulotte... :((( en arra godnoltam, hogy szerinted: GOlemre gyurni esszeveszett modon+bone spear+lower resist es atkozos nyalanksagok .... mit szolsz? ;)
  • JancsiPapa
    #12882
    Nem tudok ilyenről...De nézd meg a google-t, talán fél óra böngészés eredményre vezet...
  • repvez
    #12881
    esetleg van olyan progi amivel ujra oszthatom az eddigi pontokat és képességeket a karakternél?
    Még mielött csalással vádolnátok ezzel nem akarok neten játszani csak singlébe hogy könnyebb legyen a dolgom és már nem szeretném elöröl nekikezdeni csak a hibás pontokat szeretném a jo helyre tenni.
    Thx!
  • JancsiPapa
    #12880
    A bone/poison necro és a sorc kivételével felesleges egy pontot is a manára tenni...
  • repvez
    #12879
    Már a képességekröl beszéltünk a paladinnal kapcsolatban, de azt még nem hogy az erö ,ügyesség stb pontokat hogyan érdemes elosztani.Én ugy szoktam hogy mivel 4 lehetöség van és 5 pontot lehet szétosztani ezért mindre egyet + még 1-et az eröre.Ez igy jo vagy valamit nem kéne annyira tolni.
  • JancsiPapa
    #12878
    Kiegészíteném valamivel : a summon necro lényege az,hogy a summonok csinálnak egy hullát,amit te felrobbantasz, szerencsés esetben meghal megint egy és így több tucat szörny pusztul meg...
    Tehát a hullarobbantás a fő skill, melynek sebzése 50% fizikális, 50% tűzsebzés. Tehát hellen pimmunok ellen lower resist és robbantás, fire (meg a többi immun) ellen amplify.
  • JancsiPapa
    #12877
    Sztem nem cheat...
    Necróból az alábbiak életképesek:
    1., summon necro: 20-20 skele, skele mastery,+20 corpse explosion,1-1 átkok (itt a lényeg az amp,a decry+ha akarod lower resist...) aztán jön a gólem, clay a legérdemesebb (masteryre itt elég 1 pont)+ summon resist 1+ pont.Ja és még 1 bone armor.Hidd el, erősek azok a csontik...Jó erős might aurás merc, amplify végig,ha minden csonti megvan, akkor mehet a hullarobbantás...hidd el, EZZEL ölsz.
    2., bone necro úgy a bone spear és az azt erősítő dolgok (ez már inkább jó cuccokkal,bneten életképes)
    3., poison - ez a novára megy,ez is bnetes inkább.
    Hidd el, csontik jók lesznek ott,nem kell félni :)