26171
  • Lammer
    #12876
    Hellosztok!
    Hat enis ujrakezdtem... regen honapokat nyomtam vervoros szemekkel a gamet, de msot ujra elkapott a hev... :DDD szeretnek kerdeseket feltenni es tanacsot kerni...
    Kerdes: (single player)nem szamit-e csalasnak, ha beirom a chatbe, hogy "players 8" mert tudom sokkal erosebbek lesznek a monsztak, de tobb XPt is kapok, namost igy takaritottam ki az ACT,ACT2ot szinte cleanre... (mar Andi is kemeny falat volt, siman leutotte a vergolememet par csapassal) aztan elerkeztem Duriel papaig... nahat az szerintem egyedul 8X modban lehetetlen ket utes a golemem, es szinte nem tudom lesebezni... hiaba ampozom, hiaba nyomok ra decrepet semmi... nagyon durva, igy kenytelen voltam elmenteni es 1X modban kinyirni... :S (lvl 27 necro vagyok, regen nagyon sokat nyomtam concentratebarbival de most kedvem tamadt nekrozni ...)
    szal kernem tancsotokat, hogy mire erdemes fejleszteni, egy ugy godnoltam, hogy cursere (legyengito varikra) meg golemre gyurok ra... csontikat hagyom a fenebe, mert szerintem magasabb szinten(hell peldul) mar nagyon gagyik... meg egy kis bone spirit, na az most hatasos tud lenni, ha sok ellen jon a golemre, akkor amplify es bone spear kifulladasig :DDDD igy ripsz-ropsz megfexenek a mobok... ;)
    szal irjatok, kivancsi vagyok mit csesztem el :DDDD
  • Nuki
    #12875
    ezt ismertem de nagyon komoj >:)
    gyilkos karácsonyi éneklés, jobb gomb...
    "10% chance to koccintás on target when hit"
    "100% chance karácsonyi fíling curse when struck"
  • JancsiPapa
    #12874
    Ez király!!! :D Főleg hogy Andariel énekel kinnt :D
  • JancsiPapa
    #12873
    wow fontos ember lettem :S
  • Broafka
    #12872

    Boldog Karit mindenkinek ^^
  • Broafka
    #12871
    nem, és benne van a kieg is
  • JancsiPapa
    #12870
    több az 2k hufnál nem?
  • Broafka
    #12869
    no comment -.-
  • JancsiPapa
    #12868
    Haverom ladder high rúnáért vett legit Cd-kulcsot o_O
  • Broafka
    #12867
    szóval szerezzél egy másik cd kulcsot neten mondjuk (és rimánkodj hogy nem dob ki majd blizzard) vagy pedig vedd meg mégegyszer a játékot, kemény 2000 forint, sztem nem fogsz belehalni
  • JancsiPapa
    #12866
    Nézd, ha egyszer vetted meg a játékot, vagyis egy cd-kulcsod van (azaz kettő,mert egy sima d2 és egy LoD kulcs), akkor nem fog felengedni, mert 1 cd-kulccsal egy ember játszhat bneten.
  • ele
    #12865
  • ele
    #12864
    tudsz segiteni?
  • Broafka
    #12863
    talán azért mert egyszerre 2 cd kulcsot nem lehet használni? :)
    másik cd kulcs kell ha mind2-en egyszerre akartok fent lenni
  • repvez
    #12862
    Mi történt a diablo.hu oldallal ,mert nem jön be nálam.vagy csak nálam sz*r .Minden más oldal bejön csak az nem
  • ele
    #12861
    JancsiPapa!segitségedet kérem.kettő gépem össze van kötve,gyári cd-ékkel van telepítve a diablo II és a folytatása mindkettőre.A bnetre fel tudunk menni külön-külön,de egy időben nem enged fel mondván hogy a cd kulcs foglalt.
  • Tojesz
    #12860
    Én úgy tudom,hogy még be sem jelentették a Blizzardnál
    Talán az E3-on jövőre:)
  • MihBen
    #12859
    Hi.
    A diablo 3 mikor jelenik meg?
  • Broafka
    #12858
    jaj de szépen fogalmaztál
  • Shaman
    #12857
    Amíg nem ölöd meg a Cow Kinget (avagy boci királyt) addig az adott szinten bármennyiszer tudsz bocis portátl nyitni. ha megölöd ez a lehetőség az adott szinten elveszik...
  • Aspyrin
    #12856
    Így igaz, kissé fáradt vagyok ma :S
  • Broafka
    #12855
    kijavítnálak, hogy nem tekercs hanem egy egész könyv kell hozzá :)
  • Aspyrin
    #12854
    Singleben sosem bociztam de Bneten ez a menete: elmész tristamba Wirt lábáért majd act1 faluban(város?) beteszed a kockádba egy teleport tekerccsel együtt és összedolgozod. A bocikirályt hagyd élve különben nem tudsz majd újat nyitni.
  • repvez
    #12853
    Na végigjátszottam normálon singlébe!Most mit kell csinálni hogy a bocis pályát is játszani tudjam?
  • JancsiPapa
    #12852
    Mindegy, haverom csinál egy dio/cod honlapot,majd ott láthatjátok a GYIK-ot.
  • JancsiPapa
    #12851
    Ehhez jogok kellenének ^^
  • andriska
    #12850
    minimum gépigény
  • tigeroo
    #12849
    de milyen szövegre gondolsz??

    a jó "taktikát" már leírta, több sztem nem kell...arra meg ottvan a diabloworld
  • Broafka
    #12848
    ehh, nem egészen így képzeltem a FAQ-t :-/
    inkább úgy hogy a banner alá kivan írva hogy FAQ, arra rákattint az ember és kijön ez a szöveg pl...
  • JancsiPapa
    #12847
    Szóval TTT:

    Aki új a bneten, az felejtse el a magatalálós karaktereket. Bátran el lehet képzelni perfekt karaktereket ( én az első napokon el voltam ámulva a full sigon seten) - persze ehhez sok-sok jó rúna kell és játék.
    Első karakternek mindenképpen egy tömegirtó karaktert ajánlanék, mf-re (magic find), ilyen például egy javazon vagy egy sorc.
    Javazon fejlesztés : lightning fury és minden,ami azt erősíti és minden passzív skillre egyet.
    Sorc : itt sokféle lehet, személy szerint a FO-FB sorc jött be, ugyanis szinte mindent lehet vele runolni.Skillek: +20 frozen orb,+20 fireball, a többi pont pedig rajtatok múlik, ki melyiket szereti (ice bolt,fire bolt, fire mastery). Fontos: cold masteryre 5-nél többet nem érdemes rakni. Ja és 1 warmyth,teleport - természetesen.
    A cuccokat nem részletezném, + mf-es dolgok.
    Szóval elkezdtétek az új karit. Az igazi játék nálam 70+lvltől kezdődik, de aki most kezdi, az kénytelen lesz topázos armorban/sisakban andyt v mefit nighton nyomni. Kreáljatok egy gamet, ami jelzi azt, hogy most kezdtek. Ilyen pl act 1 start; act1 new chars...rátok bízom.Megcsináljátok cainig,eddigre kb 8-10 lvl körül lehettek. Ekkor kell 'trisrunolni', kreálni-keresni olyan játékot,amiben benne van a 'trist' szó.Ez annyit jelent,hogy lementek tristramba, kitakarítjátok és a következő sorszámú játékba belépve ugyanezt megcsináljátok.Így lehet a legkevesebb idő alatt legtöbb xp-t szerezni.Ez jellemző az egész diablóra, minél gyorsabb szintlépés.15 lvl között átmehettek act2-be (catacombs wpre a többiektől kell számítani,akárcsak majd act3-ban - macerás a dzsungel) act2-nél nincs mese,játszani kell végig a többiekkel vállvetve.Act3-at segítenek wp-kel a többiek (jobb esetben). Lényeg,hogy legalább 25-ös szintű legyél,mire elmész act5 végére. Itt jönnek az ún. baalrunok,ahol baal 5 minioncsoportját szeditek szét (1 szint baalrunonként).
    És kezdődik elölről a móka...
    Leírom azért azt ,h mikor hányas szinten hol érdemes fejlődni.
    1-8 lvl - act1 quest 1-2-3
    8-15 tristrun
    15-18 act questek
    18-20 v akár 24-ig tombrun (act2 utsó wpnél mkit leölni a tombokkal együtt)
    20-24 cow (ritka a jó szerver)
    24 ancients
    25-40lvl baalrun
    kb 5-15 lvl jön act 5-ig nighton
    45-55-től 75-ig nightmare baalrun
    utána rátok bízom, baalrun,diablorun....
    Eddig ennyi,ha van rá igény,folytatom.
  • JancsiPapa
    #12846
    Ott vhol ki tudod választani a szervert (select realm).
  • DokySG
    #12845
    Nah minden oké,ez Kani szerveren volt..
    Megvettem eredetibe D2-tőt,viszont van 1-2 problémám :D
    Europe szerver miért nincs? :D
    Meg Asia-ra mar vagy 10 perce connecting van..
    Máshová meg nem igazán tok menni :(
  • Jagi
    #12844
    erre gondoltam...
  • tigeroo
    #12843
    előtte fel volt neki téve a "nem eredeti" diablo??
  • Jagi
    #12842
    A serial is az övé?
  • DokySG
    #12841
    Szal itt valami másról van szó :D
  • DokySG
    #12840
    Nah hali.
    Megnéztük haver eredetu diabló 2 jével,amit cd galaxisból rendelt 5000-ért,azzal is ugyanezt irja.. Na vki tipp? :D
  • Barty007
    #12839
    ha ismered a king kongot akkor segits már hogy mi a rák lenne a megoldás hogy tudjak vele nyomulni
  • Barty007
    #12838
    tudom én se vettem :P
  • DokySG
    #12837
    Mert ki a hülye aki megvesz mindent eredetibe?
    ;)
    Nem sok mindenki :D