26171
  • Broafka
    #12956
    én arra gondoltam hogy idén :)
    szal magunk közt szólva, ha lesz ladder reset akkor kiálts fel vagy itt a fórumon vagy privátban, ok? köszi
  • JancsiPapa
    #12955
    Augusztusban volt talán...
  • Broafka
    #12954
    ebben a seasonban?
    már volt ladder reset?
  • JancsiPapa
    #12953
    Kábé 4-et találtam ebben a seasonban, mindet sikerült pul-um körüli értékben eladni :)
    Ha találok egyet, írok ide és sg.hu-s áron kaopd meg :)
  • Twista
    #12952
    Sziasztok. Most írok ide először, és remélem hogy fogtok tudni nekem segíteni. Az egyik ismerősöm ajánlotta hogy itt próbálkozzak és hátha lesz eredménye.
    Na szóval a problémám az lenne, hogy kellene nekem egy fegyver, mégpedig a NATALYA'S kollekció fegyvere és azt szeretném megkérdezni hogy nincsen-e meg valakinek, és ha igen akkor ez az illető hajlandó lenne-e megválni tőle. Természetesen nem ingyen gondoltam. Sok embernek megvan ez a fegyver csak senki nem volt hajlandó eladni nekem. Előre is köszi!
  • SiRRuRG
    #12951
    és hol lehet kapni 2000 huf-ért?? cd galaxisban 2990+990pk, media marktba meg 3980...
  • Delac
    #12950
    megbeszéltük.
    Account: Montecarlo

    de hangsúlyozom non-ladder
  • Jagi
    #12949
    Hoppá!
  • Andie
    #12948
    "Persze mostanság, közös baal gyilkolászás esetén idegenekkel"
  • Andie
    #12947
    Barátnöm most küszködik egy palával, esetleg ha neki adod, megköszönnénk. Accom: *AndieSphinx

    JancsiPapa: pedig tényleg igy volt. bár akkor csak mi voltunk a játékban, ahogy tegnap mi ketten Baal ellen. azért is kérdeztem, hogy nem-e bezavar az a kóbor ama, aki bejött. De hálistennek kilépett mikor látta, hogy csak baal van. Ahogy veled is, kiestek a cuccok, mindenki felvette amit tudott, beazonositottuk, aztán ha olyan volt (set, uniq, esetleg hasznosabb sárga), akkor vissza kidobtuk a faluban a földre. Emléxel, amig mentem le Radamenthez, hogy ott nyissak neked portált, esett egy THul, még azt is megkérdeztem, kell-e. Ha MAL esett volna, aztis megkérdeztem volna.

    Persze mostanság, közös baal gyilkolászás esetén, mikor mindenki tépi a másikat a cuccért, már rám sem jellemzö az általad idézett "kidobálom a cuccot" módszer ... :(
  • Delac
    #12946
    Úgy is terveztem már az egyik kari leépítését. non-ladderban. Ha kell valakinek freebe. Van nála (pala ): Guardian Angel upped, Zakarum shield upped/umed, + egy-két hasznos cucc. Kezdő karik előnyben.
  • Shaman
    #12945
    hát pedig mi is megcsináltuk cimbimmel...
    Mikor tele lettek a cuccos karik,fogtuk a channelen mondtuk,hogy free cuccdobálás,s kidobáltuk őket másoknak (persze a legeslegértékesebbeket nem),de monnyuk burizákat,stb simán..
  • Shaman
    #12944
    nem elég a 75% light...fel kell szépen 95%-ra tornászni,illetve ha van absorbod,akkor még gyúgyulsz is tőle...
  • JancsiPapa
    #12943
    Milyen 'kidobálom a cuccot, hátha kell valakinek?'
    Én még hírét sem hallottam ennek o_O
  • Jagi
    #12942
    Egyetértek veled 100%-ban. Én is így csinálnám... lanban ez van
    Érdekesség: nekem lvl74-es assám van csak singleben. Várom a LAN-t hellre. Elég ütős lett, már csak egy bartuc kellene a runeszavas (baxa+ nem jut eszembe) mellé.
    Az meg van a palámnál de hellen ő sem boldogul.
    És a story lvl76 pala hell act 1. Kimegyek Stony field-re, mondom ütök már egy kicsit... eccercsak sehol senki de You have died... press esc... a szokásos.
    Mondom visszamegyek felkapom a cuccom. Kicsit nagyobb ívben mentem és még láttam a képernyő sarkában a 2 unique-t HF + HS-kkal meg néhány fallennek látszó lényt. Ejj vazz... pedig a res fire meg a light. 75. Persze megint végem lett mint a botnak. Most mivan? Ezt kell szeretni... és csak act 1. Legutoljára az 1.09 es Fury-ban (mod) haltam meg ilyentől... Hell már csak ilyen. : )
  • Andie
    #12941
    Sajnos énis elég sok rosszat tapasztaltam, még mikor aktivan diabloztam, úgy 3 éven keresztül. Volt egy 88-as sorcom, aki hellen nagyon dúrvult, tulképpen úgy állt, mint Gieb, nem volt ellenfél (bloodmana talán).
    Húztam is, segitettem, MFeltem is, ajándékoztam is, stb.
    De én bárhol is játszottam, akár egy lvl1-es karakterrel,a kár 5 másik erös karival, ha esett valami, és véletlen én kaptam fel (nem vagyok az a tipus, aki mikor már Baal az utolsókat rugja, leáll a kattingatással, és lesi mi esik), beazonositottam, beirtam miaz, és körbekérdeztem kinek kell. Esetleg ki is dobtam.
    Aztán lassan leszoktam róla. Tölem többnyire elkérték, de viszont nem ezt kaptam. Mindenki felkapkodta a cuccot, aztán anélkül, hogy közölte volna miaz, már lépett is le. Volt olyan srác akivel már egész jóban voltunk, napok óta jáccottunk együtt. Esett egy uniq ij, sztem Windforce, felkapta, kérdem, hogy WF? Merhogy pont vadászok egyet az amazonomnak. Erre se szó, se beszéd, kilépett, azóta nem állt velem szóba. Komolyan mondom, megér egy WF egy alakuló haverságot? Hát nekem nem, ha kidobja, és aszongya, ugyan legyen már az övé, neki adtam volna. Végülis ez csak játék, nemde?
    Baalrunnál mindenki csak áll, azt várja a sültgalambot. 90es sorcik, palák. Én megyek a 74-es gyenguszka amámmal, halok meg 5x, mire lejutok. Aztán persze ami hullik, piszok gyorsan eltünik, soxor csak a szinét látom...

    Úgyhogy hajlamos voltam, és vagyok zártkörü kis haveri csapattal menni, akik hozzám hasonlóan testvériesen elosztják a cuccot, vállvetve harcolnak, és nem az számit, ki kapja fel gyorsabban,hanem hogy KINEK VAN SZÜKSÉGE az adott dologra.
    Én ha felmegyek játszani, akkor játszani és szórakozni akarok. Ehhez hozzátartozik azis, hogy önfeledten tudjam azt a pár órát eltölteni, és nyugodt lehetek, hisz tudom, ha X talál valamit a pálya túlsó sarkán, vagy a nagy kavarodásban Diablo körül, akkor nem kell idegbeteg módra lesnem, mi volt az, és odarohhanni az utolsó pillanatban, felkapni, mert fél perc múlva a városban ott lesz a földön, és mindenki megnézheti, eldöntheti, kell-e neki.

    Szerintem egy team játék erröl szól(na).
  • Lacika 79
    #12940
    ez elég lol, biztos akkor váltotta ki az őstermelői igazolványát a paraszt, és azért verte magát :P
  • Nuki
    #12939
    igeeeeeeeeeeeeeeeeen :)
  • JancsiPapa
    #12938
    És mivel több a paraszt, mint a normális, inkább fel se nézek hunegyre.
    Tegnap is az egyébként a diablohoz értő gyerektől is megkérdeztem csupán, hogy hány éves, ez volt a válasza:
    "Mi közöd van hozzá?"
  • Lacika 79
    #12937
    na igen, az ember mindíg többet vár, de az a pár normális elveszlik a sok tajparaszt között
  • JancsiPapa
    #12936
    Régen sokat segítettem másoknak,de mára már nincsen így, az ilyenek miatt --> #12782
    Lényeg, hogy amit a bneten tapaszalok, az nem túl biztató, hogy lássam az értelmét a segítségeknek. Ha látok egy gyereket, aki tényleg nem a lustaság miatt tart ott, ahol mások (hunegyen ugyebár nem ritka az 1-2 órát könyörgő 10-20as szintű embereke, pedig már régen eljuthatott volna odáig, már csak önerőből is...
  • JancsiPapa
    #12935
    Ugyan... Majd szólok még, ha van vmi cuccom.
  • Andie
    #12934
    Üdvözletem!
    Tegnap JancsiPapa olyan nagyvonalúságról és segitőkészségről tett tanúbizonyságot, ami manapság nagyon ritka, viszont örömmel tölt el, hogy van még ilyen a világon. Lett Titánsom, és még vagy 6 másik, brutális cucc, amikkel már szó szérint ÉLMÉNY a játék. Bevallom, kicsit már kezdett elmenni a kedvem, mikor normal act5-ben is 3-4 dárda elhajitása után át kellett válatnom burizára, hogy haladhassak, ugyanis hol a manám fogyott el, hol pedig alig sebeztem az ócska dárdákkal.
    Most viszont elég, ha csak annyit mondok: hajnal 3-ig jáccottam, és 74-es lett az amazonom :))))

    Itt köszönöm meg mégegyszer a segitségedet JancsiPapa!
  • JancsiPapa
    #12933
    Na majd whispelj rám te.
    *JancseePapa
  • Andie
    #12932
    *AndieSphinx
    18 után fennleszek. Köszi meistró!
  • JancsiPapa
    #12931
    Na írj egy accot, rádwhispelek, ha fenn leszek.
  • JancsiPapa
    #12930
    Megmutassam őket?
  • Lacika 79
    #12929
    nem az egyetértésen van a hangsúly, hanem személyes tapasztalat :)
  • Andie
    #12928
    De nagyon egyetértetek
    Viszont akkor sürgösen be kell szereznem valami hatékony dárdát. Lehet az, hogy alig alig dobálnak? Sztem eddig az 50 lvl-em alatt 3-4 dárdát találtam, ebböl 1 volt amazon spec... azt használom is. (sima ócska kék)
  • Lacika 79
    #12927
    én is ezt akartam írni
  • Shaman
    #12926
    nightmare végéig nem is lesznek gondjaid,mint ahogy semelyik másik nem annyira félrefejlesztette karinak sem.
    helltől kezdődnek majd a gondok....
  • Andie
    #12925
    Köszönöm, számitok rá(d)
    Egy kicsit feljebb tápoltam a hétvégén, 50es lett a StormChick -em
    Feltoltam 20asra a Fury-t, és most egy 12-89es dobósebzésü sima eccerü magic amazon-dárdával dobálózok. Nigthmare act2-ben 1, max 2 dobásra fexik mindenki körülöttem (10-15 monszta). Szóval nagyon korrekt ez a villámdárdás dolog

    Amig nem lesz titansom, esetleg valami áthidaló, a jelenleginél komolyabb sebzésü pálcákat is elfogadok! (van már néhány mid-level cuccom cserébe, ha kell esetleg)

    u.i.: Alakul a magyaritás, akit érdekel, sasolja az oldalt!
  • Nuki
    #12924
    szoktak füleket dobálni? :)
  • JancsiPapa
    #12923
    Ha lesz írok. Az én eth 16x ed 9lifeleech upped titánom még nem felesleges :)
  • subaruszg
    #12922
    Helló mindenki!!! Valaki nem tudna nekem egy címet adni ahonnan le tudnám tölteni a Shadowmastert??? Előre is kössz!!!
  • tigeroo
    #12921
    ez nincs valahol fennt EGYBEN??
  • JancsiPapa
    #12920
    Úristen de lassan tölti...
  • JancsiPapa
    #12919
    Hát hallod, már egy lvl 49 sorc, egy lvl 44 és lvl 30 assa is megfeküdt már... (mellesleg a két assa egyszerre jött rám...)
  • Nuki
    #12918
    öcsém!! két óra alatt 20as szinten végzett baallal
  • Nuki
    #12917
    hehe "bo kurwy" kaptál egy kis káromkodást a arcodba egy lengyeltől XD
    szálasi elvtárs... mik nincsenek =)