26171
  • Jagi
    #13356
    Hááát, félisteneket lehet csinálni, marhulásra 80+-on naon joak, LAN-ban
    DE épp ezért nem játszom vele, mert még a mostaniaknál is dúrvábbakat lehetne csinálni...

    Most a b.net bejött, lvl1-ről, enyhe LAN feelinggel. Zsír!
  • JancsiPapa
    #13355
    Jó az, ha minden klappol és nagyon ütős?!
    Csak mert kevesebb teret kap majd a játéktudás...
    Pl. most megnéztem a modokat (nem tettem fel) és sztem sokkal egyszerűbb. Most eszembe jut, amikor 24es szinten áttelézetem act5ön ancikig egyedül olyan 3 perc alatt... :)
  • Jagi
    #13354
    b.net +fav! :D
    Tegnap Duriel bemegyek elsőre, mondom szétütöm, mire a bejátrattól elértem a monsztáig halott volt... kettőt tudtam bele utni :DDD Jó kis party volt : )
  • Jagi
    #13353
    Hát ja. Én 3 év kemény single után raktam fel az egyetlen és utolsó állandó modot amit már nem játszok (TFW)
  • Kiswarga
    #13352
    Én ismerem az eredeti játékot. Azt nem mondom, hogy jól ismerem mert elég régen játszottam vele mod nélkül.
  • Aspyrin
    #13351
    Az a bajom ezekkel a modokkal, hogy sokszor olyan emberkék játszanak vele akik még a "normál" d2-t sem tolták végig, nem ismerik az eredeti játékot.
  • Kiswarga
    #13350
    Jól hangzik de maradok a Teknokyo-nál.

    Mondjuk a Teknokyo-nak van egy hatalmas hibája amivel nem tok megbarátkozni. Mégpedig az, hogy a varázslónőt és a dzsungelben bérelhető jeges zsoldost gyakorlatilag használhatatlanná teszi. Nem tudnak jeges dolgokat lőni. Helyette odamegy és belerúg az ellenségbe. Még az a jó, hogy nem rajongok a varázslónőért.:) Jó karakter az igaz de nekem a Necro és a Drudia a legjobb.
  • Jagi
    #13349
    Ja, unique karakter specifikus ammy&ring. Azok nagyon utősek Új set tárgyak, stb
  • Jagi
    #13348
    Sokkal több cucc táposabb skillek, lények, furygemek, olajok ezeket cuccokba lehet keverni (cube). Meg egy csomó meglepi
  • Kiswarga
    #13347
    Egyébként akivek most multizok, vele is beszéltük ezt, hogy normális-e ilyen gyorsan fejlődni. Annyiból muszály volt gyorsítani rajta mert rengeteg dolgot kivágtak belőle. Gondolok itt a barlangokara és lejáratokra (gondolom nektek nem kell magyaráznom). Igaz kicsit többet fejlődünk de én már nagyon hozzászoktam ehhez. Egyébként ami a cuccokat illeti a kigyűjtéses dolognál egyedül a Barbárnak gyűjtöttem ki a Berserker arzenált ami nem nehéz mert csak 3 dologból áll (és mindhárom 1 ellenségnél:D). A többieknél a páncélt csak később szoktam leváltani. Az a cucc amit az első zombi ad az nagyon jó. Egy soj egy All skilles sisak egy páncél ami már nem tom pontosan de sokat ad a Strenght-hez és egy csizma amitől felgyorsul a karim és a stamina is lassabban fogy. Tehát kétszer kinyírom és van két soj. És később lesz még 1-2 all skilles cucc. Na de erről ennyit.

    Egyébként a "The Fury Within" az mit tud??
  • Jagi
    #13346
    Ez egy mod... A sok közül.



    Könnyünek nem könnyü mert a monszták miatt kell a cucc de akkor is "unfair", mert valaki soha nem gyűjti össze a Tal Rasha-t, hellen meg kiütöd (kb 5.-nek a fullt) Durielből. Én is nyomtam vele, nekem túl idegen volt amúgy nem rossz.

    A The Fury Within-t próbáljátok ki, ha mindenképen mod. Na az betyáros!
  • LegionarR
    #13345
    De ne mond, hogy nem könnyíti meg a dolgodat...
  • Kiswarga
    #13344
    Ez szerintem egyáltalán nem Cheat. Ugyanúgy meghalhatsz stb.
  • Nuki
    #13343
    ehh na látod ezért nem kezdek el semmilyen játékot csittel :DD
  • Jagi
    #13342
    : )
  • Kiswarga
    #13341
    De amikor próbáltam akkor semmilyen mod nem volt a gépemen. Csak a "szűz" játék. Mióta rajta van a mod azóta nem is próbáltam.

    Jagi. Én pont tegnap próbáltam meg úgy játszani ahogy mondod (szenvedősen)de hamar meguntam. Annyira hozzászoktam a Teknokyo-hoz, hogy már nélküle nem is tok Diablo-zni. Ez van. Más a felfogásunk.
  • Jagi
    #13340
    A Teknokyo állandó cuccokat dobat a Bossokkal. A lények táposabbak, a karakterek meg annál is táposabbak...

    (nem igazán kedvelem, jobbszeretek szenvedni)
  • LegionarR
    #13339
    A bnet-nek pont az a problémája veled hogy Mod-ot használsz. Csak is tiszta (modmentes) diablo2 verziót enged fel a netre.
  • Kiswarga
    #13338
    Tényleg. Majdnem elfelejtettem. Próbáltam játszani a Battle.Net-en és amikor rákattintottam a következő felirat jött ki:

    Unable to Identify Version
    Battle is Unable to Properli
    Identify your Application version

    www.battle.net/support/errormessages

    Ezzel most mit kellene kezdenem szerintetek?
  • Kiswarga
    #13337
    Lehetséges, hogy mod és nem patch. Super Teknokyo a neve. Nekem ez a kedvencem.
  • Jagi
    #13336
    Ezt tudtam... csak aszittem a reset előtt lehetővé teszik a donlódot :(
  • Shaman
    #13335
    hátööö nemtom,lehet valahogy meg lehet oldani,de a különbséget látni kell!

    zárt bneten a szerver tárolja a karaktereidet,single-ben (illeve nyílt bneten) pedig a saját géped....ezért körülményes a dolog...
  • Jagi
    #13334
    Csak azért volna jó, hogyha már belenyomtam x órát legalább singlebe meglegyen...
  • Shaman
    #13333
    single-be sose tudod átvinni (ha jól tom,max valami segédprogival),de marad a kari bneten,csak non-ladder lesz..
  • Jagi
    #13332
    Ladder reset előt le lehet menteni a karit singlebe?
  • Shaman
    #13331
    dióban van jah

    3 kulcs kell....
  • Jagi
    #13330
    Igen a rendszerességre voltam kíváncsi, meghogy kezdő karival indultok-e
  • LegionarR
    #13329
    "(van mégilyen köztetek?)" Milyenek? Akik jáccccanak ? Én igen, de sztem itt majdnem mindenki. Én is este vagyok fent általában, bár újjabban kicsit hanyagoltam, de visszatértem.
  • Jagi
    #13328
    Ez mod sztem.

    Na megvan a karim egyenlőre lvl7 :DD
    általában du5-től vagyok, ki akar jétszani? (van mégilyen köztetek?)
  • Broafka
    #13327
    mi? :D
    lol, ne bassz
    ilyen patch nekem is kell!
  • Kiswarga
    #13326
    Ja igen!!! Ismerem ezt a gyűrűt. Nagyon jó kis cucc. Szerencsére olyan a patchem, hogy az első küldetésnél a zombi kidob egy ilyet.
  • Aspyrin
    #13325
  • Kiswarga
    #13324
    Én ott leragadtam, hogy mi az a soj.
  • Nuki
    #13323
    fáklyák kulcsok?! :D
    egyáltalán diablórol beszélgetünk? :]]]
  • Broafka
    #13322
    nem :)
    Mircen figyelik hogy megvan e a kellő soj (ezt mindenki tudja mennyi kell, mármint aki már eleget játszott vele) és ha megvan a soj, akkor Mircen kiírják hogy melyik a HELYES IP szám és addig kreálgatnak míg megnem kreálják azt az IP-t és ha megvan akkor ott várnak addig amíg meg nem jelenik a felirat

    FIGYELEM! javasolt beakasztani valahová a karaktert hogy folyamatosan mozogjon, mert ha sokáig ácsorogsz egy játékban a szerver autómatikusan kidob (és akkor finoman fogalmazva rácsesztél...)

    de ha új vagy a játékban akkor ne erre alapozz!!!!
    élvezd a játékot minthogy szenvedsz ilyenekkel, én már 2 éve nem diózom, szal nem tom mi van azóta :)

    valami fáklyák, meg kulcsok, meg egy csomó über dolog van, inkebb azokra hajcsál ha már mindenáron ezekkel akarsz szenvedni...
  • Nuki
    #13321
    és hétfőn nyitnak egy gémt és nyitva marad míg el nem adódik a megadott darabszám sojt?
  • Broafka
    #13320
    nem vészes
    gondolj abba bele hogy mondjuk:

    a bneten van kb 500 ember, ha nem több... sajnos nem tom nagyon meghatározni mennyien vannak, vegyük az 1000-et (legyen kerek :P)
    vegyünk egy olyat hogy 1 nap elad mindenki 1 sojt az MÁR 1000 soj, ezt osszuk mondjuk 2-vel mert a bnet fele azért már ügyesen tud szerezni soj-t, akkor van 500 soj, hetente eladna mindenki 500 soj-t :P
    elég jól menne

    ezt legjobban a Mircen lehet látni hogy hogy gyarapszik a soj szám!
  • Nuki
    #13319
    de akkor is kegyetlen munka összehozni ezret, nem?
  • Nuki
    #13318
    neten hogy dupeolnak? nem szüri ki valami blizzard program, vagy csak azt híresztelik hogy tudják szürni?
  • Broafka
    #13317
    és minden játék kreálásnál ezt megakarod csinálni? :-/