26171
  • Kiswarga
    #13396
    Tudom, hogy erre a kérdésemre az fog jönni, hogy "nem ismered a játékot és modolsz". De akkor is megkérdezem.

    Mire való az a Standard of Heroes?
  • LegionarR
    #13395
    Idézet korábbról...:
    "Mi az a kis valami,amit 90-ed szinttől lehet használni,olyan mint a szem és zászló van rajta,a ládában 1 helyet foglal? Köszi"

    Tudjátok a válszt? A zászló neve Standard of heroes...
  • Broafka
    #13394
    én most single-ben kezdtem el újra :D
    amúgy bnetre is mennék, csak az a baj hogy elkezdek egy karaktert, tök jó az elején meg minden, aztán meg tök uncsivá válik az egész :-/
    na meg előbb inkább megvárom a ladder resetet...
  • magus
    #13393
    lehet h igazatok van es csan en benazom, de se a koveket se a fat nem talalom azok utan h a portal nem jelent meg, de megprobalom kitorolni a terkepet, thx
  • Kiswarga
    #13392
    Nekem is másolt diom van de még egyszer sem csinált ilyet.
  • LegionarR
    #13391
    de akár ki is hagyhatod a quest-et, és bandukolhatsz tovább kinyúvasztani Andy-t...
  • Aspyrin
    #13390
    Tuti nálad van a gubanc. Csak arra figyelj, hogy dark woodba stonyn keresztül fogsz átjutni, ott majd megtalálod a fát. Ha megvan megbizgálod és kapsz egy tekercset azzal majd rohansz a mamihoz a faluba, s ha ez is megvan akkor kell stonyba menned a kövekhez, hogy megtapizd őket sorba.
  • Jagi
    #13389
    Próbáld meg azt, hogy kitörlöd a karid map filejait a save mappából...
    ilyenkor elvileg új térkép jön...
    A fának ott kell lennie... engem is megszivatott 1 párszor de úgy másfél óra után általában meg szoktam találni : )
  • magus
    #13388
    nem eredeti az igaz. a palyat mar vagy 5x korberohangaltam
  • Nuki
    #13387
    nem lehet hogy másolt dio-val játszol, vagy lusta voltál és nem nézted meg rendesen a páját? :)
  • Kiswarga
    #13386
    Nem lennék a helyedben.
  • magus
    #13385
    pff

    a jatek nem mentette el ott ahol en akartam, ott mentette el, hogy keressem emg dark woodsban a fat, de a fa sehol, a kovek sehol, csak a kuldetes.
    bugos szar
  • LegionarR
    #13384
    ok... elcseréltem egy IK armorra a Tal-t...
  • LegionarR
    #13383
    Most átraktam magamra a páncélt, mert jól jönnek a resistjei. Amíg nem találok jobbat, addig marad...
  • magus
    #13382
    huh kicsit zombi modon jatszottam nem emlekszem mar, dark woods mar megvolt mikor vissza kellett menni stony fieldsbe a kovekhez, akkor jott vmi villam es nem jott ki a portal. meg emebrt is bereltem magam melle, mert emlekeztem, hogy az nehez resz, erre nem jelent meg a portal:/
  • Hrisskar
    #13381
    Lépjél ki: Save and Exit Game és lépj újra vissa.Vagy: A tekercset megszerezted a Dark Woods-ból és utána beszéltél a küldetés adóval és aztán megnyítottad a tekercset(jobb klik)?
  • JancsiPapa
    #13380
    Tal armor add el mal-malumért...Mercre xD lol 1 picit...ha resist kell, csinálj rá egy assa armort (shael-thul-lem) vagy egy duriel páncél is király...
  • magus
    #13379
    mivel csak ez fut el a gepemen nekiultem, akkor mit tegyek ha az 1. vilagban nem nyilik ki a portal Cainhoz? Nem mentettem kezdes ota...
  • Kiswarga
    #13378
    Akkor ti nagyon "okosak" lehettek ha jobban tudjátok mit ismerek mint én. Attól, hogy nem nyomtam régen éjjel nappal és nem ismerek mindent, attól még ismerhetem a Diablo-t nem???
  • andriska
    #13377
    Amiket írsz,abból teljesen lejön,hogy mennyire nem ismered a játékot.Nem mintha ez baj lenne,de minek tagadni?
  • Kiswarga
    #13376
    NA. Megint megvan a láb. Én azt hitem megint teljesen meg kell csinálni azt a küldetést teljesen. És ez nem azért van mert nem ismerem a játékot hanem azért mert még sosem voltam a bónusz pályán.
  • Kiswarga
    #13375
    A teleport nyitva maradt? Egyébként meg azért mert nem ismerek mindent centiről centire még nem jelenti azt, hogy nem ismerem a játékot!! Szal erről ennyit.
  • Aspyrin
    #13374
    Erről beszéltem pár sorral lejjebb, nem ismered a játékot de modolsz.. Visszamész Tristramba, megkeresed Wirth hulláját, megbizgálod és kidobja újból a lábat.
  • Kiswarga
    #13373
    Szerintem nem nyírtam a Cow Kinget. De a dobozból eltűnt a halott lába.
  • Aspyrin
    #13372
    amikor megjelenik
  • anlor
    #13371
    helo szerintetek lesz diablo 3 és mikor ha lesz
  • Broafka
    #13370
    szerintem az 58-as strength!
    gyakori eset hogy az adatoknál összelehet téveszteni az 5-öst a 6-ossal, nálam is sokszor előfordult!
  • Aspyrin
    #13369
    Azon kívül amit Játékos kolléga említett még elképzelhető az is, hogy kasztfüggő a tárgy(vagyis pl. csak sorci használhatja stb.), esetleg szintfüggő(pl. lvl req. 30).
  • Játékos
    #13368
    Lehet, hogy kétkezes kardod van, pajzsot csak akkor tudsz felvenni, ha egykezest használsz.

    De csak tipp.
  • metlogen
    #13367
    Hello

    Én mosz játszok először a diabloval,az lenne a kérdésem hogy miért nem tudok egy csomó dolgot megvenni? a Paladinnal játszok és most ezek az adataim:
    level 26
    -strenght:68
    -dexterity:68
    -vitality:62
    -energy:32

    Na most itt elöttem egy pajzs amire azt írja hogy required strengh 60,és nem tudom betenni a kezébe,vagy ugyanígy van egy sisak is, meg egy csomó más.Miért van ez?

    köszönöm!!
  • Broafka
    #13366
    de tudsz, a lényeg hogy ne nyírd ki a Cow King-et
  • Kandurex
    #13365
    Nem papír, hanem maga a könyv!
  • Kiswarga
    #13364
    Na közben sikerült de el is cs*sztem. Már ott voltam és véletlenül kiléptem. Mostmár nem tok többet odamenni?
  • Kiswarga
    #13363
    Azt tudtam, hogy először először ki kell nyírni. Akkor most könyv kell vagy tekercs?
  • Nuki
    #13362
    ha normalon akarsz titkos pájára menni, akkor azon a nehézségi fokozaton ki kell nyirni először Baal-t és csak utána tudsz kaput nyitni a titkos pájára, a halott lábából és egy teleport könyvből...
  • Kiswarga
    #13361
    Az extra pályát, hogy a büdös életbe lehet behozni??? Én azt hittem, hogy a hulla lába kell hozzá és egy teleport papír amit a Horadric dobozban kell egybenyomni. Csakhát nem csinál semmit. Vagy a Teknokyo ban nincs extra pálya????
  • LegionarR
    #13360
    ok rájöttem hogy ez az égvilágon semmit se jelent... szemét blizzard, minek ilyen bonyolult ez az über diabló mászkálás?
  • LegionarR
    #13359
    1958 stone of jordan sold to merchatns. ezt irta ki a szerver ahol jáccom most... mi a teendő?
    help
  • Kiswarga
    #13358
    Most végeztem. Elkezdtünk multizni kb 14:30-15:00-kor és most fejeztük be. Átvittük a sivatagot, dszungelt és megöltük Diablo-t. Most jön az 5. rész. Csak most tűnt fel, hogy így milyen rövid. Eddig sokkal tovább tartott mire átverekedtem magam ezeken. Mondjuk az is könnyített a dolgon, hogy ketten voltunk.
  • LegionarR
    #13357
    Hmmm... ma a druidámnak jó napja volt...

    1.
    Pár napja panaszkodtam hogy nem tudok csicskát használni, mert állandóan kipurcan szerencsétlen... de hála annak hogy baalrun-on találtam egy bul-kathos kardot (amelyik plusz resistet ad), anya megmentése közben meg egy Tal-rasha páncélt, megoldódott agondom. Ezt odaadtam egy act 5-ös csicskának, és így a resistjei felugrottak 75-re (kivéve a poisont, az kb. 67-es), és így jó sokáig él.
    Jó, tudom a Tal rasha egy "kicsit" furcsa egy barbáron
    Nekem nem aurák kellenek, hanem egy életképes csicska...

    2.
    lvl 90-es lettem (nekem ez az első alkalom)