26171
  • Jagi
    #13316
    akkor tényleg az a baj, hogy sok a foglalt név és ezért nem enged? Asszittem már hogy nálam van a hiba :DDDDD THX!
  • Aspyrin
    #13315
    Rengeteg foglalt náv van, sokáig kell próbálkozni :)
  • Jagi
    #13314
    Halihó UPC helyett Tlonlineo ADSL-em lett!
    Tegnap felkúsztam a b.netre, vagyis... B.net connect, server europe,login stb.
    New cari, enter name, press enter és aszongy nekem hogy ilyen néven nem indíthatok karaktert. Próbáltam mindenféle neven, de mindíg ua. Mi lehet a hiba? (ladder akart lenni)
  • MadJani
    #13313
    És nem kell 1000-1500 csak 75-125. Azért látsz olyan nagy számokat, mert nem reseteli a számlálót Walk után, hanem görgeti maga elött. Ahol 1500 környékén jár a soj eladás kb, 15 walk volt már azon az IP-n. Van olyan is ahol ez már 3000 felett jár.
  • Shaman
    #13312
    ne félj van annyi soj...
    dupeolják rendesen :-pp
  • JancsiPapa
    #13311
    Ip nézés:
    Benn vagy egy bnetes játékban , alt+tabbal le tálcára.Start menü, futtatás - itt beírod cmd. Ha megvan, kijön egy dosos felület, oda pedig beírod, hogy netstat. A bnet 400 melletti 2 v 3jegyű számot kell nézni.
  • Broafka
    #13310
    nem baj :D
    próbáltad már zárt játékon belül? :)
    de ha sikerül játék kreálás nélkül eladnod bármit is egy kereskedőnek akkor ügyi vagy ;)
  • Nuki
    #13309
    továbbra izs adom a hülyét :)
    -egy nyitott játékon belül?
  • Broafka
    #13308
    hanem folyamatosan :D
    szal vitatkozhatnánk melyik a rosszabb :D
  • LegionarR
    #13307

    franc, egy napra elmegyek erre lemaradok mindenről ...

    na, a physic immunos szörnyekkel nem vagyok persze kibékülve, de furcsa, mert különösebb gond sincs velük (HELL), (persze a stone skin és társai az más kérdés, azokat inkább otthagyom) pedig csak kb. 300 elemental dmg van összesen...

    igazából csak a cold sebzést használó szörnyektől félek, mert a cold resistem naon a mínuszban van (jó, a méregsebzésűektől is, de az legalább a méreg nem hat rögtön)
  • Broafka
    #13306
    lol, ne legyél hülye :D
    nem személy szerint csak neked kell összehoznod!
    hanem mások is adnak el sojokat, meg egy csomó ember elad sojt, viszonylag hamar összegyűlhet...
  • Kiswarga
    #13305
    Sajnos a szövegre már nem emléxem mert régebben volt (1-2 hónapja). Mit értesz azon, hogy a patchet töltötte le?
    Tényleg míg el nem felejtem. Multiban lehet patch-et használni?
  • Nuki
    #13304
    jessus o_O

    elolvastam csak baromira nem esett le :D
    1000et mégis hogy hozol össze?!
    annyi kocka nincs is a játékban...
  • Broafka
    #13303
    hogy nincs neted? :D
    lehet hogy csak a patchet töltötte le, passz, mi volt a szöveg?
  • Kiswarga
    #13302
    Netes játékra gondoltam. Azt tudom, hogy telepítésnél kell kiválasztani. De máskor próbáltam és vmi szöveget írt ki mindig.
  • Broafka
    #13301
    9 sojt?
    semmi :D
    annyit nem is fogsz találni ott kezdődik
    kicsit jobbnak kell lenned hozzá, amúgy nézd meg az én hsz-em ott leírtam mindent végülis...
    a bizonyos mennyiségű soj az nem 10-15 hanem 1000-1500 körül...
    és Ip cím ismerete nélkül csak mák kérdése, szal arra azért ne gyúrjál... azt nehéz előhívni...
  • Nuki
    #13300
    de telleg, bocsi az újreg kérdésért de most tudtok valamit mi van akkor ha eladunk 9 soj-t vagy többet? vagy mi ez a spec küld, vagy esemény? :o
  • Noodlee
    #13299
    Milyen multit akarsz?
    Háló vagy netes?

    Amugy a játék elején kell kiválasztani: Multiplayer :D
  • Kiswarga
    #13298
    Üdv mindenkinek.
    Most nagyon röhelys kérdést fogok föltenni. A Diablo 2-ben, hogyan kell beállítani a multit? Szervert kell létrhozni vagy mit? Segítsetek PLEASE.
    THX.
  • JancsiPapa
    #13297
    Nincs mit, hízik a májam tőle azért is írtam le :)
    Ma töröltem le a 95ös amazonom...
  • Broafka
    #13296
    79-as?
  • Delac
    #13295
    háhá, attack rating probléma, sokat szívtam vele én is. Érdekes volt ugyanis, hogy 79-as szinten egyszerűen nem tudom leverni Countess-t és barátait olyan tempóban, ahogy azt elvárhatnám . Paladinról van szó. Heaven's Light-al a kezében. Volt attack ratingem, mint ... szóval sok. Nem is erőlettem annyira a dolgot, elmentem Baalrunozni. Teltek-múltak a körök, én meg bőszen lépegettem a szinteket. 83-84 szintől kezdve megindúlt, és hirtelen úgy találtam, ahogy én gondoltam. Tovább tápoltam magam, és 85-szinten már minden nagyon rendben van/volt. (Hell act1 szörnyek) Act5-ben persze megint furcsa volt a helyzet. A tanúlság ebből az, hogy talán nem vagy elég magas szintű a szörnyekhez képest.
    Egyébként furcsán számolja a gép a statokat. Én ezen annyira igazából nem is lepődök meg.....
  • Jagi
    #13294
    De a phys.immunok... :D
  • Kandurex
    #13293
    Most nézem mit írtál, lvl86 jóóóóóóóóó van, szerény 40lvl karimmal.
  • Kandurex
    #13292
    Erre én is kíváncsi vagyok :(
  • Jagi
    #13291
    Az phys.immunokkal mi'csiná'sz?
  • LegionarR
    #13290
    Nekem is ilyen druidám van, lvl 86-os, 4789 attack rating, de nem okoz gondot...
    Néhány ütés persze mellémegy, de éppen eleget kapnak a monszták, hogy kifeküdjenek. (HELLEN)
  • LegionarR
    #13289
    Köcc a részletes leírást
  • Kandurex
    #13288
    Nos, olyan kard van fent, ami very fast attackos, a gép, gondolom a vas: 2500barton+6600GT
  • JancsiPapa
    #13287
    Hát sztem nincs elég vas hozzá...Nagyon gyorsan támadsz? Mert lehet ez a baj. Mindegy tudd be a diablo hibájának...Sok van ugyanis ^^
  • JancsiPapa
    #13286
    Nézd...Fogjuk rá, hogy perfekt hammerpala. Na most:
    Alap strem van, egy pontot nem tettem rá. (25)
    Van rajtam egy enigma mage plate,ami most, 94es szinten +70strt ad. Ehhez 55 str kell, ami így jön ki: 12 statos torch, 14 statos anni, +2 stat shako,+5 stat mara amulett...Lényeg, hogy erre jön még rá a zakám 20 strje...szal 25 strből most 158as
    Dexre pontosan annyit tettem, holy shielddel 75% os legyen a blockom (ami kb talán 50 pont).
    többi vita :D (496 pontot mutat most...)
    Aztán van rajtam egy 18-as szintű battle orders (call to arms)
    Cuccokat meg sztem nem kell mesélnem:gyűrűk 30 ill 47 life, shako 141 life és a charmjaim még adnak összesen 188 életet.
    Szóval kijön az, csak okosan kell fejleszteni :) na de cucc is kell hozzá
  • Kandurex
    #13285
    Hi,

    Egy kérdés lenne, már aki vágja a druidát. Szal, próbálkozom a vérfarkassal (fury, rage páros), de érdekes módon igen magas attack rate -el se találja el az ellent. Mondjuk ez csak akkor igaz, ha ütnek :)), viccet félre, sokkal nehezebben találja el a vérfarkas 90% rate -ingel az ellenfelet, mint pl. egy paladin. Pl. Nightmare a vége felé, ha közre fog 8 - 10 ellenfél, a farkas folyamatosan luftot üt, pedig 5000-6000 rate nem mondható kicsinek, de mint aki nem akarja eltalálni az ellenfelet :( Ha bezzeg paladinnal megyek, körbe állhat akár ezer ellenfél is, pillanatok alatt kivágjaa magát, a farkas meg harapja a levegőt :( Tipp?
  • Delac
    #13284
    1882 soj were sold at merch" felirat jött be. AZt tudtam, hogy köze van uber barátunkhoz, de konkréten halvány lila fingom se volt, hogy most ilyenkor "Mi van?".

    köszönöm az infot.
  • Broafka
    #13283
    azért nem teljesen...
    szal a régi verziókban könnyebb volt, mert ott volt olyan maphack ami mutatta az IP számot
    szal elkell érni egy bizonyos mennyiségű SOJ-t amiket a kereskedőknek adnak el az emberek...
    Az (M)irc-en írták hogy melyik IP számon jelenhet meg über dió!
    szal semmi más dolgod nem volt, minthogy nézned a kellő mennyiségű SOJ számot és addig kreálgatnod, míg a PONTOSAN a helyes IP számú játékot meg nem kreálod, amit ez a régi maphack mutatott is!
    ha megvan, utána már csak várnod kell... 1 órát, 1 napot, vagy 1 hetet!
    ha megjelenik über dió, akkor kiírja hogy 'DIABLO IS WALKING ON THE EARTH' és akkor olyan szörnyhöz kell menned ami MINDIG ott van (én Rakanishu-nál öltem meg lásd: Stony Field, Decard Kain köveinél! act1)
  • Aspyrin
    #13282
    Mindenféleképp hellen kell járnod ha el akarod csípni. A képernyő bal sarkában megjelenik egy"xxx sojs sold to merchant" felirat ahol az xxx egy érték 0 és 1500 között(kb.). Ha közeledik dio akkor elkezd ez az érték sűrűbben változni, emelkedni. Amikor megjelenik megremeg a talaj és bummm...
  • xy21
    #13281
    Heee???Annyira nem értem a kérdésed de ha arra vagy kiíváncsi mikor kell diablót kinyirni akkor elmondom.A 4.act-on kell kinyirni addig elkell verekedni magad.
  • Delac
    #13280
    Über Dio mikor szokott megjelenni?. Van valami jele, vagy bármi más, ami arra utalna, hogy Ő épp megérkezett?
  • LegionarR
    #13279
    Gratulálok!
    Na még egy kérdés ... hogy a jóégbe van 3700 életed?
    Az én farkasomnak (weredru) van most 2896, 86-os szinten, kb. +200 life jön tárgyakból, na meg a Lycantropy is alaposan felviszi... Neked mi növeli ennyire?
  • JancsiPapa
    #13278
    Ma lettem 94es a hammerpalámmal...szal előfordul, hogy baalkillezek...de hogy mikor üt meg, nem nagyon veszem észre...3700 életen nem nagyon látszik...
  • andriska
    #13277
    És ezt te el is hiszed.......