26171
  • Bobber
    #15318
    hehe én is lenyomtam tegnap egyedül HF-et és gult dobott:):):))
    Mondjuk csak annyi időm volt hogy azt lenyomjam:(
    De akkro is gul:)
    Csak még nem tudom mit kezdek vele:):):)
  • Csimbi
    #15317
    jah, baal 2. wave-t meteorral kell nyirni, folyamatosan tolod alájuk a meteort, már mielött megjelennének, akkor 1-2 sec alatt halottak (25k meteorral)
  • Csimbi
    #15316
    irtam, hogy +15 all skill, +8 fire skiller +1 magefist...
    ezzel van 11k FB damage, erröl ha leveszek 10 skillt, akkor -3500
    (sztem a skillerek most már elég olcsóak, fire amikor én voltam, már akkor pul-um volt)
  • horpeti
    #15315
    A sorcommal ki tudom nyírni elég simán Baalt, egyedül a 2. körben van kis káosz, mert ugye befagy a merc + decrepify, szal lol. :D

    Meg halhatnának gyorsabban is... :-/


    Ja, amúgy azt olvastam, hogy frozen orbnál ha a gömb áthalad a csávón, 10xes a damage, ha pont ott robban 16xos, mint ami ki van írva.

    Nemtom, biztos... :) Mondjuk kb. reális.

    Mondjuk Blizz damagevel se nagyon hasonlítható össze... :)

    De szoloban az ORB is visz mindent szépen. (mondjuk +13 allskill az a játékban már igencsak nagy szám, szal nem csoda.)
    Infivel meg már a több playert is simán vinné...
  • horpeti
    #15314
    Hell HF Hel rúnát dobott. Volt már jobb is.
  • vigyori14
    #15313
    mit kersz erte? közben már szereztem arreath face-t
  • Delac
    #15312
    Doombringer van.
    ^_^
  • horpeti
    #15311
    tom, már dióban elmondtad :DD
  • vigyori14
    #15310
    nincs valakinek elado ezekből: doombringer, arreath face, grandfather, meg vmi jó ring barb nak?
  • JancsiPapa
    #15309
    20-20 ice bolt-orb 28-5 df 19-5 nwing...
  • horpeti
    #15308
    ballom most úgy áll, hogy meteor és ball max, mastery 1... és most szerintem innentől csak coldra pakolok. :) hogy erősödjön.
  • horpeti
    #15307
    hehe. :)

    Hogyan csináltad?

    Cold masteryn mennyi van?

    Ill. milyen cumó van rajtad, hány skiller? :P

    nekem kb. 400at sebez lvl 34en az ORB (1 icebolt)
  • JancsiPapa
    #15306
    Most kb kész az orb/fb sorcom, egészen tetszik...
    Asszem lvl 76, 1k orb dmg (!), 2.5k fireball (még).
    Én az ice boltot is maxoltam, de most már csak a fire ágat nyomom tovább.
  • horpeti
    #15305
    pont ellenvéleményen vagyunk.

    Én a coldon érzem, hogy lassabban zúzok vele, mint a firevel. :)

    De tök más a szitu. Infivel még jobban kijön az ORB erőssége, hiszen +35-38%nyi szinergiát lehet rápakolni infi -resével...

    Annélkül meg hiányzik ez a +35% erősség az orbból. :))
    No meg ugye nincsenek skillerek, szal azonos feltételekkel indul mind a 2 ág (magefist miatt fire 1gyel előnyben:D)
  • horpeti
    #15304
    Fireballal még kevesebb kell. :P
    Infivel. Infi nélkül ballal lőni egy 50- 75 reses lényt eléggé profi :P


    Most nem PVPről volt szó...


    Amúgy nemtom milyen +3500ról beszélsz. :DD

    nekem 1+ 14es firemasteryvel 1 szinergia 150et növel a fireballon... (+14 to fire skills). A fire mastery még kevesebbet ad a ballra... de persze majd kiegyenlítődik.

    Max. telepakolva fire skillerrel lesz ez 350 / rárakott pont. :)


    Bár biztos én vok a béna. :)
    De nekem 20 fireballal 15ös firemasteryvel 150et növel minden Meteorra rakott cumó... természetesen nagyobb firemasteryvel más a helyzet, de most az nem téma, mert nincs annyi skillpont. :) Alapból meg a fire mastery kb. 100-110et növel a ballon (aztán persze majd egyre többet, míg eléri a szinergiányit.)

    De biztos csak nekem ilyen gagyi a sebzés :))


    gondolom nem meteor sebzésről beszéltél, de ha igen, akkor bocs. :)
  • Csimbi
    #15303
    egyébként nálam is a cold a fö skill, de mivel az ugy is böven elég ahogy leirtam, azért nem azt toltam tovább... (minek, ha amugy is 1-2 orb mindenki??)
  • Csimbi
    #15302
    ehhh... tudok-e játszani ... (erre nem reagálok)
    bossokat FB-vel kell ölni, nem orbal, azok ellen sokkal többet számit az a +3500 dam (nem beszélve PvP-röl, ahol meg aztán kifejezetten sokat számit)
  • horpeti
    #15301
    Én a coldot preferálom, te a firét. Ízlések és pofonok.

    Nekem a fire csak kiegészítő skill, ha nincs más mód kinyírni... De a legtáposabb ellenfelek mind magas fireresesek, szal nem árt, ha jó.

    A puruttyákra meg ott van a fire. :D
  • horpeti
    #15300
    nem is azért rakja az ember a cold masteryt, hogy megtörje lol. :D


    Ez a +100 damage és 3500 damage összehasonlítás hülyeség. :))
    Ha tucc játszani, akkor meg tudnod kéne. :P
  • horpeti
    #15299
    Nekem perpill így van:


    skill elosztás:

    Light ág:
    1 Static Field
    1 Telekinesis
    1 Teleport

    Összesen : 3

    Cold ág:
    1 Icebolt
    1 Frizen Armor
    1 Frost nova
    1 Ice Blast
    1 Glacial Spike
    1 Blizzard
    20 Frozen Orb
    10 Cold Mastery

    Összesen: 36

    Fire ág:
    1 Firebolt
    1 Warmth
    1 Inferno
    1 Blaze
    20 Fireball
    1 Firewall
    1 Enchant
    20 Meteor
    1 Fire mastery

    Összesen: 47


    Össz: 86 Skillpont
    Lvl: 75.


    Na most még lépek kb. 10-15 szintet lvl 90ig, akkor lesz még 15 skillpontom.

    Vagy gyúrom a firet tovább, vagy a coldot... de már így is több van a firere áldozva, pedig a cold a fő skill...

    Szal szívem szerint a coldot tolnám, hiszen a firet egyedül cold immunál használom , ill. soulok ellen imádok lőni pár ballt és szevasz van. :D
    Coldból meg vagy kompromisszumot kötök, és az icebolt (+2%), vagy nem kötök, és az erősebb enemyre gyúrok rá (5%) (-150 res), hogy ők hatékonyabbak legyenek, és CM... ezt majd úgyis eldöntöm. :)


    Ha lesz infim, akkor meg Sima ügy 1 CMmel a dolog... Csak vigyázni kell, hogy ahol tört immunt, ott sok lesz a coldrese a lénynek, azt inkább firevel kell lezúzni. :D
  • Csimbi
    #15298
    jah, hozzáteszem CM nem töri meg az immunt, szal teljsen mind1, hogy mennyit raksz rá, ha nincs infy és immun, akkor csöcs....
  • Csimbi
    #15297
    FO syn: +10 (+ 20%) = +100 dam
    FB syn: +10 = +3500 dam

    melyik a jobb vajon? :D (CM pedig tényleg tök fölösleges... +15 skillel lvl1-en is -95%)
  • horpeti
    #15296
    hehe.

    infivel én tuti 20ra tenném az IB-t.

    Most 10 van a CMen, mert ugye nuku Infi, így van cuccal -130 resist, ami annyira azért még nem tökéletes, mert a valamire való lényeknek mind 50 a coldresük, Mefinek 75... Szal legszívesebben még tolnék rajta kb. 4-et.

    Infivel ugye van -85 coldres is, szal akkor kb. pont ugyanannyit lehet IBra tenni.

    Szal ha ugyanannyi pontot akar tenni az ember coldra és firere, akkor FO mellett simán belefér még 20 skill COLDra... és firén is annyi lesz akkor.

    Viszont hát igen, a fire az ugyanannyi pont elosztással gyengébb mint az ORB.. szal több kell kicsi firere...


    De én úgy érzem a coldra sokkal nagyobb szükség van :) Cold immuval főleg gyengébb lények rendelkeznek, arra simán elég a relatíve gyengébb fire is... Persze csak relatíve, erős az. :)
  • Csimbi
    #15295
    ott van a synergy is :D
    IB:10
  • horpeti
    #15294
    Csimbi, és te ORBnak a szinergiáját nem is növelted mi?

    szal csak 20 orb, többi 1, és a többi fire?

    Infivel együtt természetesen halálos... de tökre azt vettem észre, hogy a fireből nagyon nem kell sok, a fő írtást úgyis a cold végzi nagyon sok helyen... Vagy tévedek?

    Én most sok féle helyre gondolok.. ACT4, ACT5... most pitet ne nézzük , mert az relative gyenge...

    Szal én azt vettem észre, hogy a COLD kéne a fő skill legyen, amit meg nem visz, marad a fire - a cold immusok nagy részét simán viszi gyengébb fire is... pláne infivel...
  • Csimbi
    #15293
    ench soso havernak volt :D minden cuccot nem tok...
    phoenixel, meg faithel is egész jó volt :D
    viszont olcsón kijön egy hexfire, egy darabig az is jó

    shako BER-el, vagy 15% IAS-al, highlord, kesztyü 20% IAS (faith mellé knockbackes craftolt) öv: nosferatu, csizma : gore

    (ami tuti, hogy 2x raven kell neki, mert sajna sorc-nak sose lesz értelmes AR-je, és persze ezerrel IAS cuccok)

    vmi ilyesmi...
  • Aspyrin
    #15292
    Ench sorid milyen felszereléssel harcolt emlékszel rá?
  • horpeti
    #15291
    ha adsz infit, én is kipucolok mindent... :P

    Szal ez csak ezen múlik nem azon hogy húdeokos valaki :)
    Az egész csak a cuccról = kockulásról szól.
  • Csimbi
    #15290
    1. max defes magefist ugyanolyan, mint a többi cucc, mindenböl perfect kell :D

    2. melee sorc kegyetlen jó duel-ra, nagyon szórakoztató, és legalább nem a megszokott :D (enchant+warm+fire mast,telekinesis+energy shield,shiver frozen armorok) tetszés szerinti elosztásban ...

    3. Infyre amit irtam az hellre vonatkozik, nagyon szépen tör az mindent... (pont ezért nem kell CM, teljesen felesleges, max 1 pont kell rá, plussz skillekkel amugy is 14-15 körül lesz) amit nem tör meg infy, annak amugy is mind1, 1-2 monstanak irreálisan nagy 140-180% Cold rese van. a plussz pontok meg mehetnek fire ágra

    nálam vhogy igy volt, ha jól emléxem, bár fél éve nem diozok:
    FO:20, IB:10, CM:1, SHIVER:1
    STATIC:1
    FB:20, METE:20, FIREM:20

    sebzések: FB : 11k, METE: 25k, FO: 600
    (+15 all skill, +8 fire skiller)

    persze mindenki ugy jáccik, ahogy neki tetszik, de megnézném a karitokat egy 8-as baalrun alatt _EGYEDÜL_ pitrunozni :D (én hamarabb kipucoltam egyedül, minthogy a baalrunnak vége lett volna)

    mindenkinek ajánlom viszont a pitrunt, nagyon jó exp 90-ig, és szinte minden potyoghat, 90 után pedig baalrun alatt egyedül nagyon jó exp (és persze a 8 player miatt a dobási esély kb 5x-ös)
  • horpeti
    #15289
    Season 1: October 28, 2003 - July 9, 2004
    Season 2: July 9, 2004 - August 8, 2005
    Season 3: August 8, 2005 - N/A


    Kb. ugyanannyi lesz, mint az előző...
    azaz kb. még 2 hónap. Az nem sok. :)

    Akkor nem is játszom többet, fölös :P Csak rabolja az időt..... :D
  • horpeti
    #15288
    Hát majd igyekszem én is szugerálni. Bár én ISTet szugerálok, lehet az a baj...
  • Aspyrin
    #15287
    Köszi :) A varázsszó mindössze ennyi: "gul lesz".
  • Aspyrin
    #15286
    Valamikor tavaly ősszel volt ladder reset ha jól emlékszem, szerintem még messze a kövi.
  • horpeti
    #15285
    hehe, gratula!

    Asszem amint hazajutok, én is megcsinálom HFet, hátha esik valami jó. :)

    Nmen Dol esett :P
  • horpeti
    #15284
    Ehh. Vége lesz a Laddernak?

    Akkor faxa, hogy próbálok játszani. :D

    amúgy miért ad el? Miért jó neki?

    Hát akinek van 8-10 iste..

    Infy alap... Hát aki megteheti annak igen. Nekem 4-5 ist az össz vagyonom.. az is azért, mert találtam egy pala skillert, meg griffont, meg esett HF...

    De mondjuk nem is vittem túlzásba a dolgokat. :)
  • Aspyrin
    #15283
    Nem baj, arra jó volt, hogy kapjon egy gul-t hellforgeon :D
  • Delac
    #15282
    Úgy isten igazából soha nem voltam oda a magic-s karakterekért. Jobban szeretem ha fizika sebzést viszek be. Ezért mindig is előnyben részesítettem egy non hammer palát, barbit, de akár egy amazont is. Igaz ez utóbbit még nem csináltam, de ami késik nem múlik :P

    Sorc-ból meg akármilyet csinálok infinity alap. De annyira soha érdekelt, hogy áldozzak rá. Inkább összerakok egy brutál barbi/pala equipet. Egy jó fegyverre szivesen áldozok akár 8-10 ist-t. Főleg így ladder végefele, amikor boldog-boldogtalan elad.-> Könnyő jó tradeket csinálni :D
  • horpeti
    #15281
    :DD

    Aspy is mondta, hogy kuka lesz belőle.

    Amúgy annyira nem rossz, de nem lehet csodát várni egy szinergia nélküli skilltől..

    viszont szinergiával, ami ugye +38% az ORB sebzésre, az máris eléggé durvává teszi az amúgy sem rossz cuccost.

    Full cuccal Szolóra szvsz tökéletes, főleg ha van Infinity. :)
    Az infinity a tűzsebzés növelésére kell, igen tápos.

    Coldra nem kell, mert arra ott a mastery, és az nagyon szépen dolgozik. :)
    Mondjuk Blizz sorccal még szebben, de vele csak nagyon meghatározott terepek runolhatók, mondjuk az épp elég...

    De én annál azért mobilabb szeretnék lenni, ha esetleg egyedül runolok valamit.
    Arra jó a hibrid.

    Azért megnézném ugyanezzel a cuccal a Blizzes sorcot. :)

    De hát valamit valamiért...
  • Delac
    #15280
    Még jó, hogy egyáltalán bele se kezdtem a sorcba semmilyen szinten.
  • horpeti
    #15279
    Aha, azt picit próbáltam asszem, de aztán azt is hagytam... :)

    Nem az én világom az ütlegelés :)