26171
  • horpeti
    #15278
    Tegnap, vagyis ma megcsináltuk Rettenthetővel Hellet, hát megszenvedtünk. :))

    (én a hibrid sorccal, Rettenthető a conv palával)


    Hát nem voltam megelégedve a full cuccos hibrid lényemmel, bár az is lehetséges, hogy laggzott is, nemtom. De néha nagyon nem akartak halni a lények (pl. Diónál percekig kergettek minket a Venom lordok, Ancykról nem is beszélek.. :) )

    Aztán a minionok is kergettek. :)))

    Nem nagyon vitte őket az ORB, vár azért haltak, csak elég sok volt a menekülés... Blizzel ez nem fordul elő. :)


    Az tutker, hogy max. Soloban erős az ORB, több embert nem nagyon bír el...
    Bár ha rakna az ember 20-at a szinergiára az ugye +40%... Azért az már úgy odatesz. :) De akkor meg ugye nuku fire damage... Így is azzal szívtunk, 70es fireressel lőhetem az ancykat a 4ks ballommal is...
  • Delac
    #15277
    Frenzy-s, kardos.
  • horpeti
    #15276
    Most ww-s barbról van szó? :)


    Én 1* csináltam ilyen barbárt, persze elég tescos volt. Egy granfather és egy doombringer volt nála.

    Mondjuk így is írtott szép volt jó volt.. de hát uncsivá vált rövid időn belül... :)
  • Delac
    #15275
    Tegnap mal-ért egy pöpec 306ed eth small crescent oath-t ajánlottak. Ilyenből kettő nagyon elég szvsz. Persze ha engedi a pénztárcád, akkor lehet grief/axe és beast/axe verzió. Remek sebzésed lesz + fana aura. :D

    Hogy jobban pörögjön a barbi, tegnap még arra gondoltam, hogy egy nyilas segítő Harmony runaszóval, amin van lvl 10 vigor. EZ + 36% faster run/walk.

    Ez a kombináció iszonyat gyors darálógépet csinál a lassú mozgású barbárból.
  • JancsiPapa
    #15274
    pvm - botd (colossus blade, sztem ez olcsóbb is mint a ba)
    v
    olcsó ÉS kard - grandfather
    pvp - olcsó - uppolt headstriker
    - közép - oath balrog blade
    - drága - Grief/Beast Phase Blade
  • Aspyrin
    #15273
    Az attól függ mekkora a kereted :)
    Ha rátudsz áldozni fegyverenként um-tól ist+um-ig akkor oath runaszavas eth small crescentet ajánlok(axe), ha megvagy áldva legalább 8-9 isttel akkor azért már kaphatsz egy pár botd runaszavas etb ba-t.
  • vigyori14
    #15272
    üdv. kezdte ma egy frenzy-s barbárt és nemtudom h mien kard ot kéne használnom vele, tudtok valami jot ajánlani?
  • horpeti
    #15271
    csak az van? más nincs?

    Én néztem valamit a Mercre is anno, ami defet ad... de lehet weapon volt...
  • JancsiPapa
    #15270
    exile - pala only shieldbe való.
  • horpeti
    #15269
    aha. arra emlékszem, hogy mutattál, csak arra nem, hogy hogy nézett ki. :P
  • Aspyrin
    #15268
    Rúnaszó íjakhoz, a múlt héten mutattam meg neked :P
  • horpeti
    #15267
    mi az a brand? ilyen néven nem találtam meg a quakenetes adatbázisban.


    Ignore-ral csak annyi a vigyázat,hogy bossokra nem müxik..legalább ezt olvastam, de nemtom, ki kell próbálni. :)
  • Aspyrin
    #15266
    Faith, brand ;-)
  • horpeti
    #15265
    tegnap fél 12re értem haza Pestre a laskásba. És nagyon akartam játszani. :))
  • Delac
    #15264
    Olyan fegyot válassz, amin van ignore target's defense.
    Megkönnyíti a dolgot.
  • Aspyrin
    #15263
    Egyébként mi ez az éjféli játszadozás mostanában? :O
  • horpeti
    #15262
    természtesen működik a dolog.

    De ezt a munkát egy tűzvarázsló is megcsinálja neked...
    Vagy nemtom... Eleve azt sem hogy mennyi pontot emészt el a full enchant.
    De kimaxolva minden jót, még akkor mondjuk lehet COLDra is tenni, akár maxolni ORBot, akkor az jó kis kiegészítés...

    AR mondjuk alakul szépen csak kell tenni DEXre... mert azért az enchant sem minden. Jó cuccokkal sima ügy... fanával, holy shockkal, enchanttal együtt.. meg stb. :)

    Ha meg infyt nézel, akkor tűzvarázslóval 1-2 lövéssel fekszik mindenki a tűztől.
    Még a hibridtől is... :)

    De hát persze müxik. Szórakozni lehet. :)
    Nekem attól függetlenül nem tetszik, hogy olyanra kényszerítenek egy karit, ami nem a profilja. :)

    Én az enchantot mindig is kiegészítő teamwork cuccnak néztem, eszembe se jutott hogy én üssek vele :P vagy lőjek.. :D


    majd megnézem!!!
  • Aspyrin
    #15261
    Pont ez az: nevetséges az elképzelés de ha beválik másodpercek alatt ölök mindent ami mozog :D A fire immunitást könnyű megtörni hellen egy infivel, ha mondjuk 30k-val meglövök bárkit nem hiszem, hogy nagyon túléli :D Mondjuk kérdés, hogy alakul majd az ar.. Na mind1, amíg nem próbálom ki úgysem nyugszom.
  • horpeti
    #15260
    Orbban nem tetszik, hogy túl sok skillpont elmegy az ORBhoz való eljutásig... nagygenyaság.. abból nem igazán használnék semmit se.. max. azt a totál lefagyasztót... :)
  • horpeti
    #15259
    Sok sikert, majd érdekel, mire jutottál. :))

    Én is tervbe vettem kivégezni gyorsan hellt, de most minden questet én fogok megcsinálni, max. WPt kérek.

    Kell a drop. :P

    No meg kell a feel the power... de már nagyon! :)
  • horpeti
    #15258
    hát én max. a teleport miatti előnyt látom, hogy ama helyett sorc ilyenre... De persze össze sem hasonlítható, mert Ama elhajlása, többi passzív, stb stb.. .összehasonlíthatatlan. :)


    Én arra szeretem használni a karit, amiben nagyon jó. :)

    amára rátenni aurákat más, mert nem tér el a szemléletétől.
    Paladinnak adni nyilat már lol.

    sorcnak meg... másik lol... :) Az az enchant tökéletes kiegészítő segíteni a társakat, meg csicskát...
    Én nem látom értelmét harcolni.. még ha 30k firesebzése is lenne... meg 300k AR... Akkor se... max. ha CBvel így készít ki egy Bosst... vagy pl. übereket... de hát az FHRből is látszik, hogy nem 1 közelharcos.. :)

    Rá lehet húzni közelharcot is, de ő nem ebben jó. kb. 5-6 féle dologban hátrányos, és 1-2ben előnyös... :) Szal inkább visszahúzza a karit.


    Faithtel lol...


    mondom ennél már csak az a jobb, ha barbnak, vagy multishotos bowamának adni enchantot... :D
    Abban van pláne.. de hogy ezzel ütlegelni wááááá :D
  • Aspyrin
    #15257
    Még ma nekiállok egynek miután kicsináltam hibridem.
  • Aspyrin
    #15256
    Például támadhat egy faith bowwal=őrület :D Mellé kell még egy merc aki felfogja az ellenséget amíg eltalálom őket és kész :)
  • horpeti
    #15255
    brutkó, de mivel támad? van ilyen zeales finomság, meg ugye valami még fanatic aura, stb stb.

    így együtt már jó, és kb. kapsz egy paladint egy enchanttal....



    Ennél már csak az a brutálabb, ha valaki 2 diót futtat, és egy paladint enchantol.. vagy kb. ennyi a kari.. de ezzel játszani.. pfű, nekem hányinger. :P

    amellett meg pvmre rakás kaki a fire :) de persze PVPre tökéletes lehet hiszen van teleport is meg stb... de wááá... :)

    Amellett elég drága felszerelni mindenféle aurával stbvel a karit. :)

    Kinek mi tetszik. nekem a sorc a varázslás miatt tetszik, no meg sok FCR, stb... hülyét lehet csinálni összes lényből. :)
    Ennél csak az Amának a decoya jobb... :)
  • Aspyrin
    #15254
    Ha csak belegondolok, hogy a kezébe rakok egy eth botd ba-t egy ilyen sorcnak akkor akár 20-30k-t is sebezhetnék vele(igaz szinte fire sebzés lenne de akkor is brutkó) akkor máris megjön a kedvem a következő karimhoz :)
  • horpeti
    #15253
    Melyik az a rúnaszó, ami defianced ad? vmi páncél...
  • horpeti
    #15252
    van ilyen. :)

    Amikor Baalrunoltam, akkor is volt egy ilyen közelharcos sorc..

    lol az ilyenekbe :P Sorcból harcost csinálni. :DD


    Az ilyeneket már nagyon nagy kockának nézem. :D
    Persze nem akarok megsérteni senkit, én is kocka vagyok. :DD
  • Aspyrin
    #15251
    Bezony, ha beüzemel az aura többet semmi gond a manára.

    Más: hatalmas poén volt Jancseeval a karikezdés. Lvl 4 voltam mikor bejött haverja sorccal és beenchelte a karinkat. Az 1-5-ig sebző staffommal 2700-at ütöttem :DDDDD Aztán váltottunk íjra. A 4-6-ig sebző íjammal 2.5-2.7k-t lőttem, minden ellenfél egy lövés volt, még szegény Duri sem tudott megszólalni :D
  • horpeti
    #15250
    az mana recovery +675 % ... lol. Ahhoz tényleg nem kell energy. :P


    Hm, erősen gondolkodóba estem, hogy lecseréljem-e az Obediencet. :)

    Hát, majd meglátjuk mennyire állja meg a helyét hellen a varázsló mellett.

    Az bizti, hogy annyira nem lesz az Enchantra szorulva, mert azt tudok neki adni én. :) Igaz, csak 15. szintűt. (21 helyett:P)
    Ami fájó, a sok resist + FHR + CB. Ezek mind nagyon növelik a túlélési esélyeit. Főleg bossok ellen. :)
    Főleg, mivel a Reaper's Trollt néztem ki neki durvincs fegyónak. :))

    Bár igaz, hogy tökre másra van szüksége a sorcinak, simán kiviszi a balhéból is a teleporttal, ill. elintéz mindent, neki csak 1 pajzs kell...


    Szerintem kipróbálom. :))
  • Aspyrin
    #15249
    Amit tegnap dobtam össze lvl16 medi aurát ad és 238 az ed szóval egész jó lett :)
  • horpeti
    #15248
    köszi a kimerítő infót! :)
  • horpeti
    #15247
    colossus voulge... :)

    Hát támadás szempontjából nem lesz egy nagy szám, mondjuk varázsló esetében ez megbocsátható bűn... A lételeme, hogy életben maradjon, és feltartsa az ellenfelet... :) Főleg majd a Bossokat...
  • Aspyrin
    #15246
    Colosuss voulge, ha készen veszed um-tól istig terjed az ára, a cv-ért általában pult/umot kérnek.
  • horpeti
    #15245
    mi az a cv? :)

    Nem cryptic axe az biztos.. :P

    Rúnából nem vészes :P
  • Aspyrin
    #15244
    Ral+tir+tal+sol egy eth cv-ben és kész :)
    Az adja a medi aurát és damje sem vészes.
  • horpeti
    #15243
    térjél. :)

    MF célra az is megfelel... Jobban, mint ez.
    Mondjuk 2 tökmás stílus.

    Csak én vok olyan hülye, hogy játszani is akarok vele. :P

    Hehe insight hát igen az nem rossz. Lehet elgondolkodom rajta így én is. De szeretem ha erős a mercem. bár most annyira nem fontos, egyedül a cold-fire immunos bossokat kell legyűrnie... Majd mutiss olyan insightot, lehet befizetek rá... :)
  • Aspyrin
    #15242
    Majd kiderül délután mi lesz belőle. Manával nem foglakozom, merc kap egy insightot és kész. Reseim meglesznek maxon de azért még erősen tartok az egész fo dologtól. Ha nem fog működni visszatérek blizzsorcomhoz.
  • horpeti
    #15241
    nekem a resistem lol :)

    lightning 85, többi 0 :)))))))) hellen.

    (ilyen 10-11 light res sck miatt)


    Erősen gondolkodom a Dwarfos 15% fire absorbon. :)
    De azért res is kéne..... :)

    Cold ellen ott van azért valamennyire a Ravenfrost (bár annak se 0-nak kéne lennie :P), poison ellen meg az antidoe :P


    Jah, gondolom Energyre se tettél.... Pedig igencsak manaigényes... bár nekem problémám egyedül Telezés közben akadt, inni kellett néhányat mire leértem Baalhoz... Bár egy BO meg is oldotta, szal nem vészes kis energy emeléssel ez sem. :P

    én nekem így cuccal a vége kb. 500-550 mana lett (charmok nélkül), valszeg a 35 base-t feltolom 100ig, az a 65 energy ad 260 manát, az meg +50%os manaállomány alapból... az meg nekem nagyon tecc... és csak 130 életet áldozok be. :P


    Erőre úgyis toltam egy rahedlit...
    156 - 46 = 110 a bázis erőm :P

    Nem egy tökéletesen életre kiélezett kari. :DD
    De szvsz nem is kell, el sem találnak, csak nagyritkán... (bár hellen még nem toltam:D)
    105 FCR rulZ, nekem más tutira nem kell...

    Ha lesz kb. 1k életem, akkor az bőven elég arra, hogy túléljek 1 ütést.. :D
  • horpeti
    #15240
    ehh. :)

    Akkor nemtom, nekem nighton 8 playeres gameben is simán levert mindenkit. (igaz kellett 2-3 1 ellenfélbe... Természetesen nem úgy, mint a Blizz, hogy megcastolod, és 4secig nézed, ahogy kinyír mindenkit, hanem folyamatos castolás (jóval több manaigény).

    Mondom skillerpakolásról annyit hogy 13 skill van a coldon... (cuccból)


    Hát Blizz után spec. tényleg úgy tűnik, hogy gagyi, és hogy sokkal több kell bele... De nekem ez nem jelentett eddig problémát, de azt aláírom, hogy egyszerűen nem az a screen killer, mint a Blizzes...

    Hát majd még leírom a tapasztalatokat hellen is. :)


    Amúgy ha eléred 75öt és fullcuccban leszel (13-14 +skill), akkor azért lehet máshogy fogod látni a dolgokat. :)


    Az biztos, hogy ez inkább solo gémre jó, nem 8playerre.. :P


    Én csak 10-et tettem a Masteryre egyelőre, de erősen gondolkodom a növelésén, csak ügyelni kell, hogy a Fire se legyen nagyon gagyi, bár kétségkívül másodlagos skill kell legyen az ORB mellett...

    Ahogy elnéztem főellenségek 50-75 resisttel rendelkeznek, meg elég sokan hellen kapnak 50-et, ezért érdemes tenni masteryre... a 2%os szinergián még erősen gondolkodom. :P Attól függ, hogy tolja neki a fireball...
  • Aspyrin
    #15239
    Hali, éppen tegnap délelőtt kezdtük el Jancsival a karikat. Első benyomásom: nájton vagyok lvl 62-vel, fo/cold mastery maxolva(mindekettő lvl 25) és érzem, hogy borzasztó gyenge. Hellen valószínűleg életképtelen a fo, hacsak nem tolja az ember tele skillerekkel az inventoryját.
    Mindenesetre már csak a hf miatt is felnyomom kb 80-ig aztán lehet, hogy parkolópályára fog lépni.