2918
banner
  • Láma!
    #1835
    amugy hideout-okat érdemes kipucolni? eddig nem sok mindent találtam ott..
  • Láma!
    #1834
    wow, köszi! akkor majd beszerzem öket
  • Caliph
    #1833
    igen az bugos,de csak a hooded stiruppal
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.08. 10:14:02
  • Plata
    #1832
    Én a kígyóst használom,azóta nem szokott kifáradni a lovam.
  • Caliph
    #1831
    nachadocses vagy milyen nyereg a hooded stirruppal
    biztos hogy bugos,valaki tesztelte és saint dennisből indult és armadillo előtt fáradt el a ló
    az kb majdnem az egész térkép egy lendülettel

    itt a vidi,faja kis ruszki angol,de érthető :D nemtom megy e az időbélyeg,de 8:10nél mutatja melyik nyereggel meddig jutott


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.08. 09:37:33
  • Plata
    #1830
    Nem bugos,csak jó.
    A kígyós nyereggel a lovad alig fárad.
    Na persze kell hozzá a legjobb kengyel is.
  • Láma!
    #1829
    wtf bugos nyereg?:)
  • xido
    #1828
    én magyar vándornak :)
  • Alexease
    #1827
    Hungarian Halfbred, es Hungry-nak hivjak:D
  • xido
    #1826
    magyar félvér :)
  • Plata
    #1825
    Fogalmam sincs,valami fehéres szinűt.
  • Caliph
    #1824
    Ki milyen lovat használ? ahogy nézem a netet sok különbség nincs köztük,a bugos nyereggel mindegyik faja,csak érdekel hogy ki mit hajt :)
  • Plata
    #1823
    Szerintem az is tiltott mod lenne.
  • Plata
    #1822
    Jah,őszintén szólva én még lusta voltam összeszedni bármihez is a cuccot.
  • lonvard
    #1821
    Gyilkos buta kérdést teszek fel: honosítást elkezdte egyáltalán valaki?
  • Caliph
    #1820
    tudom,de egyik trinkettel 2 oreganot meg mintet ad egy helyett a szedés
    idő idő idő :D
  • Plata
    #1819
    Oregano-hoz és egyéb fűszerekhez nem kell semmi,csak felszeded a földről.
  • Caliph
    #1818
    egy trinket érdekelne igazából,a virágszedős,nemrt mint meg oregani mindig kell,napi küldikhez is. mondjuk annyira nem must have,inkább a moonshinert oldom fel
  • Plata
    #1817
    Azt hiszem igen.
    Collector role unlockolja a fémkeresőt és az ásót.
  • Caliph
    #1816
    ami a gus féle trinketekhez kell drágaságok az csak collectore role-al lehet kiszedni? mert most két ismert helyen spawnol az aubrey onyx ring és egyik helyen sem volt
    nincs collector role kioldva

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.06. 15:25:36
  • Alexease
    #1815
    Attol fugg, mennyit jatszol naponta:) Napi 1–4 oraval akar 2-3 honap is lehet, attol fuggoen, mennyit boklaszol, gyujtogetsz, mennyire foglalkozol a random kuldetesekkel es a challenge-ekkel.
  • Zoolee1976
    #1814
    Tudom fura kérdés,de ha szépen lassan a mellék küldetésekkel együtt viszem végig a játékot az kb mennyi"üzemórát" jelent?Most tartok a vonatrablásnál.
  • Láma!
    #1813
    great plains akart lenni az a grassland.... :D
  • Láma!
    #1812
    köszi a tippeket!!

    egyelőre grassland-on vagyok de majd költözöm.

    főleg ez a trader gyors szintlépés nagyon hasznosnak tünik!:)
  • Caliph
    #1811
    és arra is figyelj hogy a teljes állati tetem több anyagot ad mint ha megnyúzod. őzek kb a legjobb,egybe feldobod a lóra egy másikat húzhatsz lasszóval igy lehet haladni.
    Buck és deer,de 3 csillagosokat érdemes csak lőni,ha kevesebb a csillag akkor viszont nyugodtan nyúzd meg,a hús jó lesz sütésre,és nyúzott őzbőrből felfér a lóra asszem 5 darab bőr. +két kacsa vagy liba vagy nyúl vagy pulyka,egy egész őz a hátra meg egy lasszóval és egész jó köröket lehet menni
    Hearthland overflow körül vadászgass,teli van kacsával libával(reggel és napközben,repül is egy csomó belőle nézz felfelé is néha) nyúllal,de ezekre varmint riflevel lőj,akkor nem megy tönkre a bőre. a nagyobb dögökre már pl egy rolling block távcsöves tökéletes,a nyúlnál kisebbre meg már íj és nyíl kell. ezzel a négy fegyóval tökéletes bőrt lehet lőni,ha egy lövéssel leteríted
    vagy amit Plata ajánlott az is jó hely vadászni
    gyors szintezés traderként: mindig csinálj supply missiont amikor engedi,és amint van 1-2 hordó eladható árú,mehet a local sale. kevés lesz a pénz,de trader xpben ugyanannyit kapsz az eladásért ha üres vagy ha teli a szekér,így pár nap alatt meglesz a lvl10 a nagyobb eladókocsira meg a hunting wagonra. aztán ha megvan a nagy szekér akkor már érdemes kivárni a teljes eladást,onnantól már nem sietsz sehova:)

    én behúztam a naturalistot is,annyira nem vagyok oda érte,de lvl 5től ad legendary animal küldit,amit ha lepuffantassz (bármivel,nem megy tönkre a legendary állat bőre) és megnyúzod,Crippsnél jó sok alapanyagot ad. de ez sztem majd nerfelve lesz

    holnap a szeszgyártás rejtelmei jönnek aztán irány a 45 arany extra cuccokért (outlaws)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.05. 21:27:04
  • Plata
    #1810
    Ha nagyon durván lövöd akkor teljesen tönkre megy,ruined lesz a bőre.
    Tudom mert ha egy random gyökér puma megtámad akkor dupla lefűrészelt csövű sörétessel küldöm el a jó édes anyjába.
    Viszont ettől kampec lesz a bőrének.De legalább túlélem a támadást.
  • Láma!
    #1809
    köszi!!
    ez lett volna a köv kérdés, hogy a 3 csillagos vadászat után miért lesz 1, de akkor ezért:)

    a low kérdésre meg rájöttem közben, megoldódott:)
  • Plata
    #1808
    Háromcsillagos nagy állatokat lőj,szarvast bölényt,esetleg pumát vagy medvét.
    Úgy lődd le hogy egyetlen lövéssel a fejbe,akkor tökéletes marad a bőre és sokat ér.
    Ha többször lövöd meg vagy rosszul akkor tönkre megy a bőre.
  • Láma!
    #1807
    valszeg találnék valami lerást neten, de hátha ti egyszerübben és gyorsabban megmondjátok.

    trader role-t megvettem, elkezdtem gyűjtögetni állatokat. szabadon mixelhetök a fajok, vagy érdemes egy fajra rámenni? illetve kiírja az állatok részre hogy low, és piros. ez a mixeléstől van, vagy valamire nem figyelek amire kéne?
  • Caliph
    #1806
    köszi a tippet
  • Plata
    #1805
    Ja igen,a főző meg eladás,az első képen látszik hova kell eladni másodikon hol a főzőm.De csak néha.Lent a völgyben a házak,odáig kell el vinni néha.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.05. 17:58:17
  • Plata
    #1804
    Nézd én most is ott táborozok,tök nyugi van és rengeteg vad.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.05. 17:59:30
  • Plata
    #1803
    Nekem Herthsland jött be.
    De ott is vannak olyan utak amiktől a hajad az égnek áll.
    Meg olyan is amitől az állad koppan a padlón.
    Igen elő fog fordulni hogy a szomszéd tanyára viszed.
    De az is hogy a halál némi nemű nemi namijébe.Olyan messzire és olyan szar úton,mert bizony van hogy annesburgba kell vinni,vagy fel a hegyekbe északra.Hearthslandi tanya pont emerald station mellett van.Néha fel kell vinni brandywine drop mellé egy szutyok kunyhóhoz.
    Ha van horn trading postra kell menni nagyon figyelj.A vasúti átjáró előtt fékezz le,lépésben menj át rajta,az az átjáró szerintem bugos,ha nem lépésben mész át rajta akkor úgy töri az üvegeket mint állat.
    Arra figyelj,hogy ha betámadnak az ügynökök fel robbantják az egész szállítmányodat ha leállsz velük lövöldözni.Vagy távolról lődd le őket,vagy menekülj,ha utolérnek és leállsz velük lődözni vesztesz,le lőni téged nem fognak,de felgyújtják a kocsid,vagy dinamittal felrobbantják.Engem kb sosem piszkálnak,azt mondják hogy húzzak a picsába mert fontosabb dolguk van.
    De eleinte míg kisebb a szinted előszeretettel betámadnak.Minden eladásnál van útzár,ahol meg kell állnod,pirossal jelöli a térkép,nem tudod kikerülni,mert a játék szemét,ha nem a kijelölt úton mész összetörik a rakományod.
    Bezzeg trader eladásnál,rendszeresen megszívatom a támadókat azzal hogy nem ott megyek ahol a játék mutatja,hanem a sineken megyek körbe annesburgba.
    Trader eladásnál úgysem törik az áru ha hegyen völgyön megyek,moonshinernél azonnal ha letérsz az ajánlott útról.
    Brandywine drop melletti tárborból szinte mindig annesburgba kell eladnom az árut.
    A kijelölt út át a hegyen és úgy le a városba köcsög szerpentinen ahol támadók is vannak,de én fogom magam és körbe megyek a síneken be a városba.Így pofára esnek a támadók és nem kell idióta szűk hegyi úton szenvednem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.05. 16:41:04
  • Caliph
    #1802
    köszi a tippet akkor áttelepülök. Még egy kérdés. meglett a 25 arany,moonshine bizniszhez,shaket hova érdemes rakni?
    hearthlandset irják hogy oda,grizzliesben sok az akadály és törik az üveg,sivatagban ott a szakadék stb .
  • Plata
    #1801
    Szerintem nem,bradywine drop felett nekem mindig van elég szarvas és őz,méghozzá sok is,válogatok és csak a háromcsillagost lövöm ki.
    De great plains-en is van sok bölény és szarvas,bár ott többet kell mászkálni.
    Ha sikerül a vasút és a tó mellé tenni a tábort akkor meg nem kell szekér se,a táborból lövöm ki a háromcsillagos szarvast.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.05. 16:13:28
  • Caliph
    #1800
    a rockstar volt olyan genya hogy a hunting wagon befolyásolja az állatok spawnolását fogadok? ha huntinggal akarok őzre vadászni heartslanden alig vannak,de amint visszaülök lóra mindenhol belebotlok:D
  • Láma!
    #1799
    vagy benéztem.... na mindegy... csináltam ujat, az arany és a pénz megmaradt,de semmi más.... illetve a lovat még nem tudom..
  • Láma!
    #1798
    hát ez mi a leborult jó ég volt... nyomtam volna egy takeover series-t, de nem talált senkit. kiirta hogy a player menüben tudom cancel-elni a matchmaking-et. bementem, ott volt cancel mm. rányomtam, majd kért megerősítést. arra is rányomtam és Character deleted. WTF?!?!?!?!

    kezdhetem előlről....
  • Caliph
    #1797
    no,úgy néz ki javították ,hogy ha kincset keresel és aktiválva is van,és belefutsz egy eventbe akkor megmarad a térkép
    korábban kincset kerestem,megálltam egy karavánnak segíteni aztán buktam a térképet. most pont a lelőhelyen volt egy ember védés,megvédtem,hazavittem és a térkép nem tűnt el ott volt a tasiban :) újra kellett aktiválni és meg is lett a kincs.
  • Plata
    #1796
    Ma nagyon jó helyen volt megint a táborom,állandóan spawnoltak a környéken 3 csillagos szarvasok,volt több féle moose,buck,deer.
    A kocsimat meg tudtam pakolni 3 csillagos állatokkal mindig,kivéve ha elbaltáztam.Sokszor a táborból lőttem ki egy két szarvast.Amit kocsi nélkül csak kézben vittem be.



    De jutalom aranyat is kaptam ma.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.02. 13:55:33