2918
banner
  • Plata
    #1795
    Nekem a mai küldik így állnak.


    Így kezdtem.




    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.02. 13:42:14
  • Plata
    #1794
    28 nap után minden küldi 0.5 arany.
  • Caliph
    #1793
    stranger küldik közül pár ad pvp-t is,pl engem bedobott posse ölésre,és playerek ellen küldött,vagy szekér kíséréskor megtámadtak playerek.
    de vannak pl a mcfarlane farmnál blackwatertől nyugatra viszonylag nyugis küldi is,itt általában pumát kell vadászni vagy elveszett szekeret kell visszavinni,ami eddig mindig közel volt és nem jött player

    Napi küldiket csináld minden nap,legalább egyet,mert ha sokáig csinálod,akkor szorzót kapsz a gold jutalomra belőle,egy hét után asszem 1.5x aztán egészen 2.5x lehet kitolni. ami nem olyan rossz már.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.02. 09:25:49
  • Láma!
    #1792
    köszi!

    ma nyomtam free roam-okat (ez a neve?), az körönként adott 0,32 aranyat, helyezéstől függetlenül. nyilván nyerni esélyem sem volt.:D nézem akkor majd a többit is.
  • Caliph
    #1791
    fő küldi végig,napi küldik és stranger missionok. mással nem lehet aranyat szerezni sajna kezdőként. esetleg gang hideoutot ha találsz és lesz benne kincsestérkép,az jó pénzt ad gyors melóért :D
  • Láma!
    #1790
    mit javasolnátok kezdésnek, hogy mielöbb megszerezzem valamelyik role-t? nem feltétlenül erőltetném a PvP-t... :D
    sokat nem nyomtam még az online-t, lvl 14 vagyok
  • Caliph
    #1789
    no,traderrel egész jól állok,large deliveri wagon megvettem az akcióval,igy a huntig wagon eltolodott mert nincs rá pénzem :D aztán még a kondér kéne.
    nem akartam kioldani a naturalist rolet,de a héten pont akciós(5 golddal kevesebbért ki lehet váltani) ..aztán lvl 5től jönnek a legendary animal küldik,amit ha "véletlenül"lepuffantassz és beváltod crispnél a bőrét akkor elég brutál material pontot kapcs érte,talán a legszarabb 38 pontot ad...igy nem kell a hunting wagon sem nagyon.
    bár amilyen a formám mire elérem a lvl5 naturalistot és jönnének a legendary küldik,biztos nerfelik :D
  • Plata
    #1788
    Voltam fent azóta,öt napi küldi kész,meg én is a modderektől úgy hogy le is léptem.
  • Caliph
    #1787
    nem tud szinkronizálni a felhővel,ezért nem látja az accodon milyen játék van meg,gondolom én
    de nekem most jó,már tölti is a frissítést,szal nem az volt a baj,lehet sokan töltöték aztán letérdelt a szerójuk :D
  • Plata
    #1786
    Minden Rockstar játékom eltűnt,csak megvenni lehet őket játszani egyikkel sem.
  • Caliph
    #1785
    úgy látom ismét egy jól sikerült frissítés: error synching cloud save
    viszont lehet ideges leszek ha a daily streakem emiatt bukom :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.24. 19:00:50
  • PiszkosFred
    #1784
    A többi nagyjából pve (legalábbis a célpontok NPC-k vagy azok cuccai). Van néhány Stranger mission, mely közben látható leszel a térképen, így nagyobb az esély, hogy rádugrik egy-egy játékos, de nem nagyon volt még ebből gubanc.
  • Caliph
    #1783
    az mennyire jellemző hogy stranger küldi konkrétan playerek ellen küld? én inkább pve beállítottságú vagyok,aztán kaptam egy posse assasination stranger küldit. gondoltam a szokásos valahol táboroznak npck,aztán azokat kell kilőni,korábban volt ilyesmi küldi. 2 embert kellett levadászni. emerald ranch mellől indultam,5 perces időkeret. az egyik valentineban,a mási saint denis fölött...esélyem se volt elérni mindkettőt,mondom nem baj elmegyk a valentineban lévőért legalább. hát player volt szegény,kiszedtem mesterlövésszel,aztán ő viszont engem,próbáltam meglógni de követett :D fel sem tűnt hogy player amig meg nem durrantottam szegényt :D
  • Caliph
    #1782
    igencsak szarul esett,hogy a tegnapi napiban(vagy tegnapelőtti? ) a vadássz le egy medvét feladatnál pont egy 3 csillagost sikerült lőni,és buktam a bőrét. vadász szekér még másfél trader rank,meg kb 300 dodó is hiányzik,de mire meglesz a szint,addig sztem lesz még egy két 50es eladás amivel meglesz a lóvé is..meg talán van is egy 30 százalékos trader kuponom is,egy vásárlásra,valszeg eldurrantom erre hogy maradjon is lóvé.
    viszont a vadász szekérre ugyanúgy nem lehet bőrt feltenni,mert eltűnik a kezdből mire kettőt lépnél. cserébe felfér 5 őztetem,ami 7x5 35 pont egy körrel ha talász 3 csillagosakat :)

    tegnap taliztam egy modderrel megint,ülök a táborban töltöm a core statokat felfelé aztán a semmiből a fejemre pottyant vagy 40 orvosi doboz. nem tudom mi volt benne,párat fel is vett a kari mire sikerült szerót váltani
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.24. 09:51:16
  • PiszkosFred
    #1781
    Azt probaltad, hogy megolsz egy lovas vadidegen embert, elfogod a lovat (pacifistak vadlovakat is hasznalhatnak) es azt hasznalod? Arra is rafer 1+2, plusz futtyentesz a sajat lovadnak, az is 1+2.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.08.24. 09:36:02
  • Caliph
    #1780
    igen,lehet lasszóval húzni magad után bármit,értelemszerűen az ha élő emberrel teszed,egy bizonyos távolság alatt kifúj csórikám,de ha lelőtt állattetemet húzol akkor nem romlik a csillagzata :)
  • Plata
    #1779
    Igen sikerült nekik új bugokat kreålni.
    Ha meg lesz a vadász szekered arra majd felfér elég sok cucc.
  • xido
    #1778
    lasszó bmeg tényleg..akkor lehet a 4. tetem is sikerülhet..eddig 3 volt a max egyszerre amit tudtam a táborba vinni kajálni..a lovamon...a lecserélt lovamon,aki baszik otthon maradni és mindig jön utánunk..meg a vállamon volt még egy..gyalog mentem és folyton cuccogtam,hogy le ne maradjanak...de lehet még a lasszót is foghatnám?:))
  • Caliph
    #1777
    másnak is eltűnik a skin? megnyúzom az állatot feláll a kari és eltűnik a bőr :D
    annyira mondjuk nem zavaró,mert teljes tetemmel adja talán a legtöbb pontot,de pl lóra elférne pár malacbőr,egy teljes tetem,meg lasszóval húznék is egyet,szal gyorsabb lenne a supply :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.23. 20:28:48
  • Plata
    #1776
    Fred ez nekem még aktív volt annak idején,de akkor sem működött,de nem én voltam egyedül így,én elővételben vettem meg a játékot és egyből kiváltottam minden role-t,de hiába szereztem meg GTA-ban az ingyenest,nem lett ingyenes.
  • Caliph
    #1775
    neten azt találtam hogy csak bizonyos ideig volt aktív,de olyat is találtam aki azt mondta hogy ismert bug,irjunk ticketet.
    ha nem lenne aktív akkor nem hiszem hogy irta volna gtaban is hogy logoljak red deadbe hogy beválthassam a cuccot,és red dead is irta hogy free collector bag at madam akárki.
    meg azt is irták amit te,hogy várjak 24/48 órát :D
    várok két napot aztán dobok egy ticketet ,aztán vagy igen vagy nem
    találtam olyat is hogy ha valami twich prime accot is szinkronizálok akkor a bh role is ingyen van :D
  • Plata
    #1774
    Nekem is ez volt,összeszedtem a sok szart,kiírta hogy ingyenes lesz red deadben collector,aztán kijött red dead és nem volt ingyen.
  • PiszkosFred
    #1773
    Hat, nem tudom, csak egy tipp volt. Nem lehet, hogy csak x ideig tartott ez a lehetőség, biztos, hogy aktív ez az ajánlat még most?
  • Caliph
    #1772
    csekkoltam nazarnál a baget,csak azt irja hogy buy 15 gold bar. na mindegy úgy sem 2 nap alatt fog összejönni rá a 15 gold bar,akkor hátha jó lesz már,vagy ha nem akkor igy jártam :)
  • PiszkosFred
    #1771
    Nincs most előttem a játék, de amikro vásárolsz valamit (akár katalógusból, akár bármit), akkor van egy rész a képernyőn (jobb alsó szélen talán), ahol lehet választani, hogy dollárért, aranyért, esetleg ingyen promóció keretében stb. Shifttel talán, de lehet, hogy alttal, stb. lehet váltogatni. Erre gondoltam, hogy ezt nézd meg. De, az is lehet, hogy kell 48 óra mire jóváírják az rdo-ban, volt már ilyen is.
  • Caliph
    #1770
    melyik vásárlási képernyőre gondolsz?

    ha offers és rewards részre gondolsz,ott nincs

    neten találtam olyan infót hogy csak bizonyos ideig volt akciós igy. viszont akkor miért irta ki belogoláskor hogy ingyen van a bag ? :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.22. 18:55:43
  • PiszkosFred
    #1769
    A vásárlási képernyő jobb oldal alsó részen nézd meg a gombokat, ahol tudod aktiválni a bónuszokat, ott lehet e kiválasztani a kapott kuponodat!
  • Caliph
    #1768
    hát hamar örültem,kiirta a gtaban hogy logolja red deadbe,belogoltam,kiirta hogy free a bag,elmentem madam nazarhoz és 15 aranyért akarja adni továbbra i s :D
  • Caliph
    #1767
    milyen kapcsolatok vannak még a gta online és a red dead online között? gondolok itt olyanra pl,hogy ha gta onlineban összeszedsz 54 kártyát,akkor red dead onlineban ingyen ki lehet váltani a collector role-t,15 aranyat spórolva pl :D egy óra alatt kiszedtem az 54 kártyát,red deadben egy óra alatt nem szedtem volna össze 15 aranyat :D
  • cleric
    #1766
    Köszönöm!
  • Plata
    #1765
    Az löhet.
  • Caliph
    #1764
    sztem az arany akkor az előrendelésért járt

    igen,preorder bonus volt az 50 arany és még mások


    https://www.ign.com/wikis/red-dead-redemption-2/RDR2_PC_Pre-Order_Bonuses
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.20. 17:45:06
  • Plata
    #1763
    Nekem special van,de előrendelve,ahhoz biza járt szép adag arany.
  • Caliph
    #1762
    nem adnak,én az ultimate edition vettem meg,jelenleg az a legjobb egy darab aranyat nem kaptam,viszont ingyen volt pár puska,egy camp skin,ló,egy outfit, meg a storyba is kaptam ezt azt,ha ezeket fontosnak tartod ezt vedd,amúgy bőven jó az alap is. (ingyen fegyó a varmint meg az egyik shotgun volt,de kb mindenki bolt actiont meg rolling block riflet használ,ezzel a kettővel pl a trader role simán jó)


    itt magyarul le van irva,mihez mi jár

    itt

    értelemszerűen digitális mellé nem jár térkép illetve hasonló fizikai dolgok. az ultimate legjobb dolga a gyorsított szintlépés 25 ig

    lényegében a standart csak a game,a special a storyhoz ad dolgokat,az ultimate meg az onlinehoz is. ultimate mindent tartalmaz amit az előzőek

    még annyi: ha storyt nyomod előbb,az onlineba annyira lépkedj fel minden nap,hogy a napikat lenyomd,ezzel meg az online story küldivel már meglehet az arany az első role kiváltására. én nem onlinoztam ,amig a story ment,de napikra felléphettem volna :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.20. 17:41:42
  • cleric
    #1761
    Nem írják sehol, hogy melyikhez mennyi jár.
  • Plata
    #1760
    Olyat amihez jár sok arany.
    Az kell online-hoz nagyon.
  • cleric
    #1759
    Melyik editiont érdemes megvenni és hol? Sztoriznék, aztán online a gyerekkel. Neki special előrendelt van, Rockstaros.
  • Plata
    #1758
    Az előzőekben is kb ugyanezek estek.
  • PunkZoli
    #1757
    Az előző tetszett. Ez fantáziátlan szerintem, ennyi.
  • Plata
    #1756
    Nem tudom,még is mit vár repülő szekeret vagy lézerirányzékos hőkamerás géppuskát?
    Szerintem sok jó cuccot ad,ami jól jön a napi küldikhez is.