2918
banner
  • Láma!
    #1875
    gta-t nem játszom, de annak mennyi kellett mire jó lett az onlie? mert a két megjelenés között van 5 év... lehet ugyanugy lassan indul be? (feltételezve hogy a gta is lassan indult be)
  • Láma!
    #1874
    igen... ez csak találgatás...

    egy előző cikkben irtak a jelenlegi role-ok 20+ szintezéséről.

    mindenesetre jók lennénk ezek, a farmos pl nekem is tetszene. viszont hivatalos infót meg nem találok sehol a jövőbeni tervekről :(
  • Plata
    #1873
    De egyébként ez nem is hivatalos,csak találgatás.
    Nincs is Trader role 50-es rang,max 20 van.
    Másik hoyg ebben nincs semmi vizes DLC ami megint szar,mert én szeretnék valami halász role szerűséget,vagy valami vizes DLC-t.
  • Caliph
    #1872
    a rancher tetszik,jó lenne farmot irányítani,új épületeket felhúzni,farm házat szépítgetni. simán lehetne hozzá kapcsolodó küldi mint a kampány végén,megvenni a faanyagot,elkocsizni a farmra,esetleg összerakni a házat mint ott ,stb :D

    de remélem a ranch handek hasznosak lesznek és nem nekünk kell kiganézni minden állat alól . az elején még oké,de a segítők később intézzék :D

    mondjuk nem tudom hogy fogják megoldani ezt a farmos témát,valami hasonló lehet mint a moonshine shack,de itt ugye nem csak egy épület hanem egy egész farmot kéne playerenként kezelni
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.28. 12:28:14
  • Caliph
    #1871
    ja csak arra figyelj,hogy ha másik térképet nyitsz akkor az előző amit mutat eltűnik,ezért kell markerezni
  • Plata
    #1870
    Dehogy nem,GTA-ban sokkal nagyobb update-ek jönnek rövidebb idő alatt.
    RDR Online lószar lassan,nincs mit csinálni,a napi küldiért felugrok és kész.
  • Láma!
    #1869
    hát nem sietik el az biztos...

    nyilván ekkora változtatásokat nem lehet 2 hét alatt lezavarni, de a 3 év az kemény... fele annyi idő alatt is bele kéne férnie...
    Utoljára szerkesztette: Láma!, 2020.09.28. 11:38:55
  • Plata
    #1868
    Szánalmas,három évig akarják húzni az időt?
    Ki fog vele akkor már játszani?
    Most is egyre kevesebb a játékos mert tartalom nulla.
  • Láma!
    #1867
    ja igen, tőle már vettem egyet, de ezek szerint lehet halmozni! thx.

    ezt olvastátok már?

    köv role-ok

  • Caliph
    #1866
    akkor a legális része hogy veszel madamnál térképet,kinyitod,mutatja hogy hol merre van gyűjthető cucc. ezeket szintén bemarkerezed aztán nyitsz még egy térképet,szintén mehet a marker aztán megint veszel térképet igy tovább amikor már jó sok marker lesz akkor elindulsz felszedni a dolgokat,és kiveszed a markert onnan amit felszedtél.
    ez pénzes,mert a térképekért fizetni kell a csajnál :)

    eventek nekem megjelennek a képernyőn bal felül,és lehet csatlakozni. meg valahogy biztos lehet inditani is
  • Plata
    #1865
    Role eventeket a role szintekkel tudod unlockolni.
    Azt hiszem 5 vagy 10-es szinten.
  • Plata
    #1864
    Az event az ilyen a puma vagy 10 percig csak cseszi a rezet,kb 20 percig tart mire eljut a célba,sokéig csak néz mint rozi a moziban.
    Na és megöli azt aki közel megy hozzá.
    Én pont ezért nem szeretem ezt az eventet,néha csapattársak szándékosan megöletnek.
    A másik event jobb,animal tagging,talán ez a neve,fejből nem jut eszembe pontosan,állatokat kell szedálni és megjelölni.
    A legjobb az hogy minden állatért megkapod a mintát,vagyis a csapattársak által szedett mintát is megkapod,így az event végére tele leszel mintával.
    A Trader eventre meg úgy menj hogy full tele vagy lőszerrel,az ugyanis lövöldözős,meg kell védeni a vonatot a banditáktól.Minél tovább véditek annál több a jutalom.Sokan jönnek így jó ha tele vagy lőszerrel.Ismétlőpuskát és távcsövest vigyél.
  • Láma!
    #1863
    köszi az infókat!
    collector map-et egyelőre játszom be, kicsi könnyítésnek érzem a dolgot :D inkább küzdök még.

    a role event-eket hol érem el?
  • Caliph
    #1862
    Legendary állatokat azért szeretem,mert ha az idegbajos csajnál inditod akkor külön rak mindenkitől,egyedül vagy. tegnap legendary bisont kellett szabadítani,volt poacher bőven,lett ilyen bőr is mint irtad,+a bison bőr ment crippsnek,kb 10 perc volt mindenestől :D (bison bőr meg jó sok pontot ad)


    eventeket nem nagyon toltam még,de majd rájuk nézek,múlt heti akcióban amikor a role eventekért adtak dupla aranyat akkor toltam egy puma szabadítósat,de a puma behülyült ,10 percig állt egy helyben ahelyett hogy húzott volna az erdő felé,aki közel ment azt kinyirta aztán visszaállt a régi helyére

    közben jöttek npck akiket le kellett puffantani,de volt vagy 10 player kihivás igazából nem volt. na most ha a puma így működik akkor gáz,ha meg bugolt akkor is gáz,egész event alatt kb egy helyben nézte mindenki a pumát,volt aki közel ment hátha megindul,meg puffantgattuk a percenként érkező 5 npct....elég uncsi volt :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.28. 10:48:53
  • Plata
    #1861
    Szerintem a bonty hunter veszett unalmas.Nekem kezdetek óta meg van,de még mindig csak 10-es körül van.
    Collectorral sem foglalkozom rendesen,bár az maxos,mert néha néha keresgetek heccből.
    Tábort tudod tölteni eventtel is,ha elmész trader eventre,ami nagyom jó,azzal is töltheted.
    Igaz nem ad túl sokat,asszem 18-at,de szerintem megéri mert nagyon jó,a naturalist fényképezős eventje is fun,a tagging meg szintén jó,ingyen kapsz egy rakás sample-t.
    Jah és vadássz le sok poacher-t,azoknál mindig van bőr.Néha háromcsillagos.És az a bőr nem a lovadra kerül vagy a szekeredre hanem a táskádba.Ami azért fura.Ha NPC-ktől lootolok egy rakás bőrt az mért fér el a táskámban,ha meg lelövök egy állatot és megnyúzom az mért nem?
  • Caliph
    #1860
    szettért többet kapsz,azonban még igencsak szintezel,addig add el nyugodtan egyesével amit találtál,jön az xp. aztán ha 5
    szinten megvan a metal detector meg az ásó akkor lehet szettezni.

    ha kicsit "csalni" akarsz akkor van online collector térkép. a naturalist patchel megvariálták,és random esnek bizonyos dolgok,de a ritka virág a ritka pia és a tarrott kártyák 6 ciklusban,de ciklusonként ugyanott vannak. a térkép a megfelelő ciklusban mutatja hol van épp a héten,következő héten már máshol lesznek.

    kinyitod telón a térképet,és gépen fast travel pontok szerint beosztod a területeket,raksz piros markert a térkép szerint,hogy hol vannk a tarrott kártyák,amikor felveszel egyet,leveszed a markert igy biztos meg lesz minden kari az adott területről. aztán irány a következő fast travel pont környéke .a térkép mutatja hogy az adott kártya pontosan hol van,irja hogy pl ennél a háznál az északi oldalon a korláton stb,de dead eye is mutatja ha közel vagy hozzá.

    én még csak bele-bele nyúlkáltam,de állítólag 3 óra alatt teljesíthető a teljes szett ami 1000 dodó(+a pia meg a virág ha foglalkozol vele),és közben ugye pörög a trader gyártás meg moonshine gyártás is. sokat kell menni,az tény,de igy nem kell se ásó,se metal detector,lvl 1től lehet nyomatni a térképpel. és a szettet elég elpostázni a madamnak,nem kell elmenni hozzá.

    Ezért jó a naturalist role is,mert a trader material feltöltés két legendary küldivel meg is van,vagy role nélkül random legendaryt is mindig levadászom amikor talizok vele a térképen. most is teli a material tab,és hunting wagonon is van 5 legendary bőr. supply már csak rendelem,20 dodó,és négy supply kell egy teljes eladáshoz,szóval 80 minusz a végén. kivéve ha trader napi,akkor csinálom a küldit.

    bootlegger küldikkel se nagyon foglalkozom,így 150 dodó körül hoz a moonshiner is 48 percenként,de ezzel nem kell foglalkozni semmit,csak elinditod a főzést.

    igy a három rolet tolva elég jó pénz hozható össze. viszont a collector igencsak uncsi tud lenni a gyüjtögetéssel,és sokat kell menni :D

    trader rolehoz a sátor kivételével már megvan mindenem,most bountyhoz veszem majd az erős lasszót,de ezzel a szereppel is csak napi küldi szinten foglalkoztam eddig. aztán jön a bár a piafőzőhöz,mert napik szólnak ide is sokszor

    persze ami a termeléshez kell,azok voltak az elsők,piáshoz is megvan már mindkét upgrade
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.28. 09:24:34
  • Plata
    #1859
    Először medium utána large.
    Ha megvan a set többet kapsz érte.De én nem szoktam megvárni,
  • Láma!
    #1858
    illetve egyből nem lehet venni large delivery wagont, csak a mediumot lehet upgrade-elni? vagy hogy van ez?
  • Láma!
    #1857
    collectorrar érdemes eladogatni a talált dolgokat egyesével vagy várjam meg amig meglesz az egész set?
  • Caliph
    #1856
    jó talizni a kampány szereplőivel onlineban,két napja sadie vel taliztam colter melletti farmon,vissza kellett hozni a szekerét :D
    vagány csaj volt a kampányban is :)
  • Plata
    #1855
    Hát én ilyen szarvas eltűnést még nem láttam.
    A kedvenc helyemen ma is gyorsan felpakoltam a szekeret három csillagos jószággal.


  • Caliph
    #1854
    engem ma megtámadtak teljesen aljasul :D volt egy 3 csillagos puma a lovon és bedobta a legendás malacot,amit leszedtem megnyúztam és ráraktam a lóra a bőrt. láttam hogy jön a player,kék pont az az ártatlan kategória,de persze hogy rám lőtt,sőt egyenesen a lovamra,nem sikerült elküldenem időben,a pumát lopta de a legendás bőrt hál istennek nem tudta,puffogtattuk egymást felváltva 10 percig aztán meguntam és sessiont váltottam.

    valaki irta itt korábban ha eladás közben player jön akkor kérdezés nélkül puffantani kell,úgy látszik tényleg igaz,ha békén akar hagyni eleve közel se jön.

    de én még naiv és túl békés vagyok :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.20. 19:27:01
  • Alexease
    #1853
    Attol fugg, van-e napi kuldi hozza vagy sem (neha bugos/csalos):)
    Ha a ~247$-os szekerrel "csak ugy" megyek, es 18 marad a vegen, akkor ~222$-t kapok. Annyi is szokott lenni.
    De ha a napi kuldi az, hogy "adj el 200$-ert", akkor a 19 darabos eladas mar csak 185$:DDD

    Hasonloan, a normal kocsikazaskor van amikor senkivel nem talalkozom, de altalaban 1 road block es 2-3 lazabb tamadas.
    De ha 18-at kell eladni, akkor folyamatosan tamadnak, 3 loval kettessevel "teleportalnak" oda, azonnal lonek a szekerre:D

    Persze ez mindennel igy van, ha pl. a napi kuldiben szarvast kell loni, akkor aznap a szarvasok kihalnak a palyarol:)
  • Plata
    #1852
    Igen ez tök baromság,ha 226-os eladásod van egy üveget törsz belőle akkor már csak 170 dolcsit kapsz érte.
  • Caliph
    #1851
    nem vészes a törés sem annyira,ha az úton maradsz és éles kanyaroknál lassitassz nem lehet gond. meg a Plata által korábban irt vasút átjáróra kell figyelni még. fináncok 10 eladásomból 2x ugrottak rám,ha jönnek leszállsz a kocsiról és úgy puffantod le őket,mert rád lőnek nem a kocsira,viszont ha a bakról lősz akkor eldurranthatnak egy két üveget amikor rád lőnek. és egy üveg töréssel is jócskén veszítesz a haszonból már
  • PiszkosFred
    #1850
    Csak a zónát/területet tudod kiválasztani, de azon belül random helyre rakja le a táborodat. Annyit tudsz tenni, hogy kilépsz a menübe és vissza, hátha akkor másik helyre kerül. Vagy, átkéred egy másik zónába és vissza, de ekkor meg fizetni kell érte és időbe kerül mire az öreg átcuccol.
  • Láma!
    #1849
    köszi a tippeket!

    akkor a köv a collector lesz. a moonshinertől tartok az alapján amit korábban írtatok, hogy nagyon óvatosan kell vezetni és pikk pakk felrobbantanak útközben...


    amúgy nincs valami praktika a camp elhelyezésnél? eddig összesen egyszer sikerült nagyon fentre a tó mellé tenni a vasuthoz, ahonnan annesburg volt mindig a cél. azóta sem tette oda, bárhol is állok az átheyezéskor... :(
  • Plata
    #1848
    De a naturalist szerintem nem jó,sem pénz szerzésre sem aranyszerzésre,egyszerűbb a collector és a moonshiner és jobb is,a naturalist egy nagy lófing.
  • Caliph
    #1847
    ja és naturalist lvl5 gyorsan kifarmolható,elmész flatneck stationhoz,ott lesznek malacok,legalább 5. leszedálod mind,mintát veszel,irány vallentine,ott lesznek birkák,szintén,visszafelé emerald ranchen találhatsz még teheneket,aztán irány a bolond nő ezeket eladni,és irány vissza :D
    sajna a collector role nélkül csak 5 minta lehet nálad per állat,collector 16 szinten oldható a tasi ami 10 mintát is enged tárolni/állat
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.19. 23:39:34
  • Caliph
    #1846
    én a naturalistot oldottam,maga a role nem egy nagy szám,de role lvl5től elérhetőek a legendary animal küldik,itt egyedül vagy és mintát kell venni egy legendás állatból
    vagy,ami a trader rolehoz kell,lepuffantod,megnyúzod,és jó sok pontért leadod crippsnek,jelentősen lerövidítve a material gyűjtést,és még a hunting wagon sem kell :D
    de mint mondtam maga a role nem nagy szám.egy legendary állat olyan 40 pont körül ad,melyik mennyit :D(pl a bölény 58 pontot ad,és 200 pontnyi material kell egy 100as full eladáshoz,mondanom se kell mennyire durván megéri ezeket levadászni :D )
    moonshiner jó passziv role,elinditod a főzést ,amint kész van eladod,közben nem nagyon kell foglalkozni vele,max ha olcsóbbá akarod tenni az alapanyagot
    kezdetben 60 dodo az alapanyag amit bootlegger missionokkal lehet csökkenteni 30 dodoig. az elején 60 dodo körül kapsz a cuccért itt még csak gyengét tudsz főzni ,aztán ha egyre erősebbet főzöl egyre jobb pénzért tudod eladni,a végén 30 percenként főzhetsz erős cuccot 2 csillagos flavorrel(ehhez könnyű beszerezni az alapot és a 3 csillagos 20 dodoval ad többet kb,de nehezebben beszerezhető a cucc)amit 220 dodo körül eladhatsz,tehát ha még a mash teljes árat fizeted is,olyan 170 dodo körül keresel
    mindezt úgy hogy elinditod a főzést,aztán fél óráig rá se kell nézni,csak eladni ha kész a főzés :D

    collectort még csak most oldottam,annyira nem jött be az se ahogy a bounty se,de még változhat,mindkettő elején vagyok
    collectorral jól lehet keresni,tarrot kártyákat gyűjtve,van hozzá online térkép is ami segit mi hol van,de sokat kell menni,rohangálni mire meglesz a full sett,a trader meg a moonshiner sokkal nyugisabb
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.19. 23:36:03
  • Plata
    #1845
    Kevesebb a játékos,elvégre lassan egy éve nem jött értelmes DLC.
    Meg az egyik utolsó nagyobb frissítés óta a játék valamiért olyan sessionokat generál amiben kevés játékos van.
    Valszeg azért mert az új naturalist role-ben folyton legendary állatokat kell vadászni,na és azt zsúfolt sessionban nem igazán lehet,mert vagy lelövik előled,vagy téged lőnek le.
    Szerintem moonshiner vagy collector role legyen a következő.
    Moonshinerhez tartozik egy saját sztori is,amit le kell tolni,néhol kemény küldetésekkel amihez nem árt ha van segítő,bár egyedül is meg lehet csinálni,de kemény lesz.
  • Láma!
    #1844
    a trader role után mit érdemes megvenni? a collectort vagy valami mást?

    illetve csak én nem találkozom más játékosokkal mert jellemzően annesburg fölött vagyok, vagy kevesen játszanak?
  • Caliph
    #1843
    tök jó csinálnám a shadow buck legendaryt,de beragad a töltő képernyő hangra minden rendben irányítani is tudom a lovat,hallom hogy trappol meg a háttérhangok,de a képernyő beragad a töltésnél feketén...3 próbából 3x csinálta
    asszem ez se lesz meg :D
  • Plata
    #1842
    Maxos lett a honorom megint,a lovamat megtisztogattam.
    Előzőleg a vonattal rosszalkodtam és a városban elgázoltam vele valakit amitől csökkent a honorom.
    De az NPC-k ritka hülyék,hiába fütyülök meg csengetek vonattal,simán elé lépnek.
    Múltkor Saint danis-ben a szekeremet a sineken hagytam jött a villamos a kocsim miatt megakadt és kiesett belőle egy NPC,amiatt is én kaptam negatív honort.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.08. 22:10:12
  • PiszkosFred
    #1841
    Ezert mondom, hogy a kutyat sem erdekli, ha csokken, mert kivegzed a vezetot.
  • Plata
    #1840
    Honor-t bármiért kapsz,akár kutya simogatásért is.
  • PiszkosFred
    #1839
    A boss annyiban "számít", hogy ha élve hagyod, a térkép és a boss loot a ládájában lesz, ha megölöd, akkor a hullájában (plusz ilyenkor a honor szinted is csökken egy picit, de az meg a kutyát sem érdekli). :)
  • Plata
    #1838
    Nem,simán lődd le őt is,akkor sem kapsz semmit ha élve hagyod.
    Szoktam kapni mindig valami értékeset,van hogy négy öt gyűjteni való is van náluk.
    Bár lehet hogy kellene hozzá a collector role,ha van naturalist role akkor már összeakaszthatod a bajszot orvadászokkal is,akiktől értékes bőröket lehet szerezni.
  • Láma!
    #1837
    a leadert érdemes élve elfogni? mert eddig kinyirtam általában, és nem is kaptam semmi érdekeset az elmult 3-4 hideoutból
  • Plata
    #1836
    Érdemes.
    A gengsztereknél random lesz gyűjtenivaló cucc.Colector item,kincsestérkép és egyéb sok érdekes jó dolog.