201
  • darkSectorxxx #81
    Jah én se értem akkor mi a ráknak fejlődik a karakter :)
  • Myselor
    #80
    na hát igen nem is értem ezt a skálázódást ez sosem tetszett minek fejlődjél minek tápold magad ha egyszerűen akkor is veled együtt erősödnek a mobok bossok?nem is érzed hogy fejlődtél volna valamit...
  • darkSectorxxx #79
    Meg orrba-szájba modositanak a perkeken meg minden. Amúgy jah nagy szarság szerintem hogy sok helyen vért hugyzok normal fokon.
    Oké a kihívás, de normal fokon ha 20-as cuccaid vannak, nem vagy akkora félisten, és akkor még nem mentél nehezebb fokozatra, én a normalt nem csináltam volna ennyire szopóra azért ha izmos karival megy az ember, arra ott a nightmare.
  • Myselor
    #78
    aham értelek hát galvanized iron sem esik sehonnan már szóval nemtudom,néha van a vendornál 4-5 ennyi.de nagyon sok kéne még nem marad más mint a reroll.különben kicsit elvette a kedvem hogy skálázodnak a mobok hozzám így kb sose leszek op :I bossok is ugyanolyan erősek maradnak.soulsokban azért legalább ez nem volt igaz ng+2-3 ig elég op lehettél sőt utána is jó buildel itt annyira nem ahogy láttam.
  • darkSectorxxx #77
    ;)
  • Myselor
    #76
    oksa köszke akkor jobb lesz ha rerollolom a worldöt
  • darkSectorxxx #75
    Menj be másokhoz, vagy mindig vásárolgass árustól, vagy reroll-old a földet nekem ott dob orba szájba mindent
  • Myselor
    #74
    srácok hogy a fenébe szerezzek galvanized iront és hardened iront?a fegyverem 15 mindekettő aztán armor 15 fejes kesztyű 13 kellene már kapjak legalább galvanized iront mob dropokból nem?de max iron és forged iront dobnak.galvanized iron cask a dzsungelben volt a földön ládákba és néha tudok venni de ennyi.mi a faszért nem adnak jobb iront?radnom köcsögök is sima és forged iront adnak.a játékot végigvittem .ja és olvastam hogy 15re kell fejlesztve legyen a fegyód de nem tiszta mindegyik amit használsz 15 kell rajtad legyen és akkor jön jobb loot vagy mi?mondjuk elég nehéz ha egy darabot se ad már ami volt meg felvettem
  • darkSectorxxx #73
    58x Traitem van, 2 hiányzik, 10x100 ölés és valakinek ha lesz ideje bejönni akkor majd a Banditáknál megcsinálni a TeamKill-t. :D
    De majd vasárnap. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.03. 15:58:48
  • Myselor
    #72
    jah értelek.hát általában 8-10 stackel mentem rá lehet akkor a beam rifle nem annyira hatásos meg a géppisztoly de végülis könnyen meglett 2-3 try miután rájöttem hogy kell
  • MerlinW
    #71
    Az nem bug, csak a megfelelő fegyvereket kell használni. Bizonyos damage után stagger-elődik a boss. A patch előtt még több kellett bele, én úgy is megcsináltam vagy 5x, a legutóbbi patch felezte a stagger követelményt. Minimum 10-15 mob ölése a hatékony (elite-ek 3 stack-et adnak).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.09.02. 22:51:00
  • MerlinW
    #70
    32 trait van, sheet-en is, az első a címsor :)


    Én így állok, nekem is hiányzik 2 trait, a 20-as nem boss melee upgrade, meg a 10x100 kill.
    Az armorok és lőfegyverek mind maxon, melee-ből még csak 2 maxos, mert nem igen használom őket:) De már csak simulacrum kell mindenhez.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.09.02. 22:57:04
  • Myselor
    #69
    közben meglett.megöltem rájöttem miután kérdeztem viszont az a buzi nem nyílt ki ezt olvastam hogy bug na mindegy kb félóra rohangálás és sok lőszeres láda illetve viallal meglett :D fasza kis boss fight kár hogy bugos volt .mehet a world reroll!
  • Moby
    #68
    Ja. Ott megy a számláló jobb alul.
  • Myselor
    #67
    na az utolsó bossnál vagyok .hallottam hogy van itt egy bug hogy nem nyilik ki a közepe és alig sebzem.úgy tűnik én is így jártam max 2-3 ezret sebzek bele alig megy le a nightmare élete vagy mitől függ?hogy a dimenzióba mennyi mobot ölök?
  • Moby
    #66
    Nincs, de nem is lesz :) Erre már nem megye rá. Arról nem beszélve, hogy szerintem nem is tudjuk mikor van meg, mert nekem úgy van 33 traitem, hogy a googledriveos lista is 33-at listáz, de abból nekem kettő nincs meg, neki meg kettő az enyémből. Szóval nem tudjuk mikor is van meg minden, de én már nem gyűjtögetek olyanokra, amit nem használok, vagy nem kell.
  • MerlinW
    #65
    Megvan minden létező fegyver, páncél, felhúzva 10/20-ra? Na ugye :)
  • MerlinW
    #64
    Lényeg, hogy a szívet a királynőnek add először. Aztán bármikor visszamehetsz a királyhoz megölni, akár az utolsó boss után is.
  • Moby
    #63
    Nem hol(mindenhol), hanem mikor: cuccod szintje triggereli. 15-ös szintű equipment felett hullik. Aztán annyi, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Nem veszek már fel semmit, így is 6-700 ironom van mindből. Nincs mire elkölteni.
  • Myselor
    #62
    köszi szépen a válaszokat akkor még egy utolsó hardened iron hol és mikor lesz?
  • Moby
    #61
    Csak ha állítod. Tudsz nagyon táp lenni (ha skálázódik is, nem világos mihez, mert a cuccaid is fejlődnek, a trait leveled is, meg kb minden). Én most is kevergetem még magamnak, és főleg normálon, mert gyűjtögetem még a hiányzó itemeket, de úgy megyek mindenen, mint a kés a vajon.
  • Myselor
    #60
    értelek :D lehet táppal nekem is ment volna.de nembaj msot megyek tovább tápoltam azóta találtam új iront is az új világban. a többit megtudod válaszolni kérlek?újrakeveréskor nehezedik a game vagy csak ha állítom?később megtudom ölni vagy csak új világ kezdéskor?skálázodnak a mobok bossok vagy tudok nagyon táp lenni
  • Moby
    #59
    Amikor kiderült, hogy nem öltem meg, mert újratölti magát, akkor azért én is toltam rá egy ragequitet :D Párszor nekifutottam én is, meg elmentem tápolni, aztán lement viszonylag könnyen. De nekem itt az a csalogatónövény jött be nagyon.
    De ha gondolod bemegyek, segítek, vegyél fel. Trait lvl 330-on vagyok, meg egész jó cuccaim vannak, szerintem csúnyábban ránézek hazáig szalad :D (végtelen plusz egyszer öltem meg azóta)
  • Myselor
    #58
    srácok ti az undying kinget első végigjátszásra öltétek meg?nekem egyelőre esélytelen 6 élet töltőm van + a kis italok persze azok nem hatnak sokat,van 10es fegyvereim és páncéljaim megvan a void armor meg ilyesmi viszont nagyon keveset sebzem turret moddal próbáltam volt hogy eljutottam 2x amég tölti az életét de annyi add van hogy lehetetlen annyit nem sebzek nincs annyi védelmem hogy ez lemenjen egyelőre.így mentem tovább.később megtudom ölni ?illetve újrakeverem a világot tudom ugyanezen a nehézségen nyomni?normal.skálázodnak a bossok és ellenfelek hozzám vagy ki tudom magam gyurni hogy másodszor neki megyek megalázom mint egy ribit?köszi szépen a válaszokat.
  • darkSectorxxx #57
    Nekem kb 5-ből aztán utána azonnal még1x, chicago hiânyzik, meg bandita egymással :)
  • kill3r21
    #56
    Na körülbelül a 12- ReRoll-ra meglett az Assault, remélem más nagyobb sikerrel járt mint mi :D
  • darkSectorxxx #55
    Nálunk sem lehetett 2-3 napja rendesen sebezni, én hagytam a picsába a boss-t, MerlinW lenyomta nekem azt ennyi, faxom szenved itt vele.
  • kill3r21
    #54
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor kijössz a sötét zónából és sebzed mint állat , utána a boss közepén kinyilik a pajzs ami a dreamert védi, utána ha azt lövöd egy lövés több 10ezer damage, na de ezt már most nem sikerült megoldanunk, első végigjátszásnál igen
  • darkSectorxxx #53
    Miaz, hogy nem nyilik ki?
  • kill3r21
    #52
    Bakker akkor ezért nem bírjuk ma lenyomni a nightmaret?
    Azt hittük bug bakker :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az istenért nem nyilik ki :D
  • MerlinW
    #51
    PATCH NOTES (PC: 214857)

    QUALITY OF LIFE
    Coop Scaling now caps at +3 levels of Host
    Enabled VOIP toggle on PC/CONSOLES
    Enabled Push-to-Talk option on PC by default (players must bind a key)
    Adjustments to help fill empty matchmaking sessions
    Added FOV slider for PC
    Adjusted right analog deadzone for PS4 controller (reduced by half)


    BUG FIXES
    Increased performance across Corsus
    Increased memory stability across extended play experiences (less crashes)
    Fixed traits not unlocking on client (Revivalist, Exploiter, Scavenger, Sleight of Hand, Suspicion, Will to Live)
    Fixed trapdoor that Ace kept falling through in Ward 13
    Fixed client being able to reroll hosts campaign
    Fixed an issue with Lost Gantry not properly handling restarts
    Fixed issue with certain bosses respawning post "Quest Complete"
    Fixed issue with clients loading into final boss room and being stuck at World Shard
    Fixed FOV on Archetype screen for Ultrawide Monitors/resolutions
    Added FOV lock when changing resolutions to maintain proper proportions/alignment (menus/reticles)
    Fixed user settings not saving when exiting out of main menu/application too fast
    Added support to unlock certain achievements that should have been attained
    Corrected values being shown for Scrap-based achievements/trophies
    Fixed bug with Undying King "Death Warmed Over" achievement/trophy
    Many general collision fixes/updates
    Added backup profile when joining game as client


    GENERAL BALANCE
    Radiant Tomb total spawns and intensity reduced


    WEAPON BALANCE
    Repeater Pistol: Reduced max spread
    Repeater Pistol: Reduced spread per shot
    Repeater Pistol: Increased decay speed (faster reticle contraction)
    Hunting Pistol: Added +2 ammo to reserve
    Hunting Pistol: Reduced initial spread
    Hunting Pistol: Increased decay speed
    Hunting Pistol: Reduced penalty for moving
    Hunting Pistol: Increased reload speed by 10% (faster)
    Hunting Rifle: Reduced spread penalty for moving
    Hunting Rifle: Increased initial aim decay speed and post-shot decay speed
    Hunting Rifle: Reduced spread per shot
    Coachgun: Increased ideal range from 800 to 900
    Coachgun: Added +4 shells to reserves
    Assault Rifle: Added +4 bullets to reserves
    Assault Rifle: Reduced initial spread
    Assault Rifle: Reduced auto-fire spread curve
    Assault Rifle: Increased decay speed
    Crossbow: Changed reticle behavior
    Crossbow: Changed reticle graphic
    Eye of the Storm: Increased initial decay
    Eye of the Storm: Reduced initial spread
    Eye of the Storm: Reduced spread per shot
    Eye of the Storm: Added 1 extra ammo per clip (+3 total)
    Beam Rifle: Reduced initial damage from 16 to 14 (max ramp-up is still the same)
    Beam Rifle: Reduced reload speed by 20%
    Hive Cannon: Added +2 hive grenades per clip (5 shots total)
    Hive Cannon: Reduced reload speed by 10%
    Hive Cannon: Hive Shot Mod DOT damage increased from 80 to 150
    Hive Cannon: Hive Shot Mod power requirement increased from 350 to 600
    Hive Cannon: Hive Shot Mod charges reduced from 5 to 3
    Particle Accelerator: Adjusted reticle size to better represent accuracy
    Defiler: Reduced initial spread
    Defiler: Increased Radioactive Volley fire rate from 1.1 to 1.2s
    Curse of the Jungle God: Increased fire rate from 3.0 to 3.5
    Curse of the Jungle God: Reduced damage from 32 to 28
    Curse of the Jungle God: Decreased reload speed by 5%
    Devastator: Changed reticle behavior
    Devastator: Changed reticle graphic
    Repulsor: Reduced initial spread by 40%
    Repulsor: Increased Spread Decay (faster post-shot)
    Repulsor: Increased post-banish debuff duration by 25%
    Repulsor: Reduced banish time from 8 to 4 (less waiting - quality of life)
    Repulsor: Reduced friendly banish time from 4 to 2
    Repulsor: Reduced Banish Charges from 8 to 5


    ARMOR BALANCE
    Hunter Sharpshooter: Now increases ALL ranged DMG at 15m+
    Ex-Cultist Blood Pact: No longer requires Critical hits for mod power generation
    Ex-Cultist Blood Pact: Reduced max generation from 50% to 40% to compensate for no crits
    Scrapper Challenger: Damage increased from 15% to 25%
    Scrapper Challenger: Range increased from 2.5m to 5m
    Akari Opportunist: Changed perfect dodge to grant 100% MELEE crit chance
    Akari Opportunity: Added Melee Speed buff on perfect dodge
    Akari Opportunist: Removed Melee damage buff on perfect dodge
    Elder Believer: Changed to allow Dragon Hearts to heal allies
    Elder Believer: Range increased to 15m
    Twisted Armor: Health regen increased


    TRAIT BALANCE
    Catalyst buff maximum reverted from 15% to 20%
    Rapid Strikes attack speed buff reduced from 20% to 15%
    Spirit max reduced from 50% to 30%


    TRINKET BALANCE
    Devouring Loop: No longer affected by Catalyst Trait
    Cleansing Jewel: Removed healing effect, added 50% status buildup resistance
    Mender's Charm: Gained old Elder Armor Skill
    Mender's Charm: Gained 25% additional self-healing
    Soul Anchor: Adds +1 max simultaneous summoned abilities


    CONSUMABLE BALANCE
    Adrenaline: Melee speed buff reduced from 15% to 10%

    MOD BALANCE
    General: Mods now properly scale with Weapon Level
    General: Certain Mods also scale effect based on other factors (player health, triage, etc)
    General: Limited amount of maximum "same type" summons (dupes will kill older summons)
    General: Added "max allowed simultaneous" summon value to summon description
    Iron Sentinel: Properly targets/shoots Ghasts and Root Frog
    Rattle Weed: Power requirement increased from 750 to 1000
    Rattle Weed: Reduced initial aggro generation pulse
    Rattle Weed: Enemies can now be pulled off Rattle Weed if they take enough damage
    Rattle Weed: Enabled constant "pulsing" aggro generation to pull enemies spawned after cast
    Rattle Weed: Casting a 2nd Rattle Weed while first is out will remove the 1st
    Rattle Weed: When expired/killed, drops aggro immediately (originally was still active for 5s)
    Rattle Weed: Now affected by Soul Anchor for +1 max simultaneous summons
    Veil of the Black Tear: Now unbreakable while active - duration scales with weapon level
    Swarm: Increased duration from 20s to 25s
    Swarm: Reduced charges to 1
    Breath of the Desert: Charges increased from 2 to 3


    ENEMIES
    Shade/Shatter: Improved behavior across the board
    Undying King: Beam Rifle will properly stagger certain phases
    Undying King: No longer changes target mid attack
    Canker: Wave can no longer be killed via explosions
    Ixillis: Fixed issue with exploiting part of fight through wall
    Ixillis: Changed scream hit-reaction so as to no longer push players off bridge
    The Unclean One: Caskets no longer spawn enemies after the fight
    Kin-Caller: No longer slows game when killed during summon
    Nightmare: Breakout requirement reduced by 30% (was 10% of 1mil base, now 3.5% of 2mil base)
    Nightmare: Breakout phase timer variance (15-30s) removed - now 30s flat
    Nightmare: Vulnerable phase increased from 5s to 7s
    Nightmare: No longer faces away when broken out
    Nightmare: No longer changes target after starting an attack
    Nightmare: Health doubled (... we're serious.)
    Nightmare: Should no longer be fightable immediately after being defeated


    MISC
    Used the Control Rod to play fetch with Wasteland Goodboy
  • darkSectorxxx #50
    Igen én is így vagyok ezzel. Annyi hogy a meló miatt nem tudom hogy mikor leszek.

    Csak annyit hogy tegnap 17.5 órát nyomtam :D
    Kb fél 5kor reggel abbahagytam és most jöttem reggel 7re dolgozni, le sem feküdtem.
  • Moby
    #49
    Én is nektek! Jövök ma is, ma már kevesebbet sajna :(
    Nem tudom mennyi idő után fogom abbahagyni, de egyelőre alig várom minden nap, hogy tolhassam kicsit (és még mindig nincs beam rifle-öm :) )
  • darkSectorxxx #48
    Moby, MerlinW

    Köszönöm a tegnapi játékot. :)
  • darkSectorxxx #47
    Elég sokszor megyek ujragenerált területeken, akiket érdekelnek lootok, titkosak, szivesen megosztom bárkivel, csak a linken érhettek el, irhattok a éppen kell valami vagy menet közben találok és láttok, becsatlakozhattok a loot-okért!.

    Remnant loot help....

    Értelemszerűen ha van szabad hely akkor lehet csatlakozni!
  • darkSectorxxx #46
    Az első és talán legfontosabb újításnak az úgynevezett adventure mode érkezése mondható, melyet két héttel az indulás utánra, azaz nagyjából szeptember 3-ra, ígérnek a fejlesztők. Ez a kampány teljesítése után válna elérhetővé, segítségével pedig a véletlenszerűen összeállított világ egyes részeit tudnánk újragenerálni, így esélyt kapva arra, hogy megszerezzünk olyan fegyvereket vagy tárgyakat, melyeket a végigjátszás során nem tudtunk.

    "Az újdonságok sora azonban nem áll le itt: a fejlesztők új világokat, új fegyvereket és új mechanikákat is ígérnek a jövőben, bár ezekről sajnos egyelőre nem árultak el több részletet. Állításuk szerint viszont úgy tekintenek a Remnantra, mint egy stabil alapra, melyre még sokáig lehet építkezni, és egészen addig tervezik is a játék bővítését, amíg a közösségük ezt igényli."


    Oks, én akkor már csakis ezzel fogok játszani. :D
    IGÉNYLEM. :D
  • darkSectorxxx #45
    Oks, ezer örömmel, sőtt Merlinnel beszéltük hogy innen lehet ha kicsit táposabbak leszünk 3-an meg lehet próbálni nightmare-t akár. :D de az elég bivaly amúgy sebzésre és ez a probléma, erőben nagyon durván lehet osztani, csak nem bírjuk sokáig pl amikor lőnek minket. :D

    De egyelőre én még a cuccokat szeretném huzni, megszerezni, és akkor valami taktikot csinálni.

    Amit most csináltunk az az volt hogy Merlin ráment a damage-ra, én meg a fegyveremmel supportoltam folyamat a virágokat figyelemelterelésnek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A földön elvileg a sárkány vagy a megvédés lenne a rizikós, a többi szituban nem éreztük azt hogy egynél többször meghaltunk volna. :P

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.26. 09:50:09
  • Moby
    #44
    Rengeteg tartalom érkezik hozzá!
  • Moby
    #43
    Dobjatok már rám steam id-ket, hátha beszállnék én is :)
  • lammaer
    #42
    Multi "csak" coop szintjén van? Tehát ugyanaz a játékmenet/sztori mint szingleplayerben?