201
  • lostprophet
    #121
    Sziasztok!
    Hol érné meg most megvenni a játékot? :)
  • MerlinW
    #120
    Adventure mode stream live
  • MerlinW
    #119
  • AntiHero
    #118
    Announcing the first AND second free content updates for Remnant: From the Ashes!
    Sep 12 - Adventure Mode
    Sep 19 - Leto's Lab

    More info more info
  • AntiHero
    #117
  • MerlinW
    #116
  • MerlinW
    #115

    We have some good stuff coming really soon (tm)... but before we get into it, it's important to mention that the vast majority of the time we are working on performance, crashes, stability, and bug-fixes. We know this is important to players, both new and old, even though NEW CONTENT is the most exciting. That being said, as you probably know, we are working on getting Adventure Mode locked down! On top of that, we have a host of really fun balance/tuning stuff coming along for the ride.

    I can't give an exact date, but it's definitely soon (tm). The unofficial goal is within 7 days or so... BUT DON'T QUOTE ME (pls) on that because sometimes we find an issue or two that has to be nailed down before we can submit... or release times need to be adjusted for any number of reasons. This is NOT an official announcement, just giving you the best guess I can. For more official release dates, always refer to Perfect World announcements!

    As for what to expect from the next patch, besides Adventure Mode (which will allow you to reroll a specific biome as many times as you want... so you can get the loot you are missing!) we have the aforementioned armor update which going to be very interesting and fun to experiment with. The goal is to make armor more valuable (the actual armor value / damage reduction) but also give you more ways to mix and match. We want to provide a really interesting tradeoff between mix-matching or going all-in one one armor. So while the 3 piece bonuses will always be the stongest single-effect, mix-matching will allow you to create some really fun synergies.

    The way we are doing this is by adding an additional 1-pc bonus (that does NOT scale with multiple pieces). This is active on every piece of armor, but again, it doesn't stack. As an example of how this works: Hunter Armor retains its "Damage Increase beyond xRange" but also gets a flat 15% Weakspot DMG (from any range). You can get this 15% from the head, the chest, or the pants... but it does not stack with itself. So, with this setup, you can wear 2-pc Bandit to get the +2 Set Bonus, then enjoy the +1-pc Hunter range bonus, and then on top of that, the new flat 15% Weakspot bonus that comes with any single piece of Hunter Gear.

    As a heads up, with these armor changes, we are using Radiant armor as the gold standard (no pun intended). We are not nerfing Radiant to bring it down to the other levels but instead bringing up every armor closer to where Radiant performs. The only noticable tweak we would make to Radiant would be to ensure the 1-pc and 2-pc are considerably weaker to entice you to wear all 3-pc (for the current / unchanged bonus) but also give it the special new any-piece bonus. Well, as we mentioned, we also want to increase the actual armor value (damage reduction) too, so that would actually be a buff!

    The goal with these armor changes is to allow more freedom and more creativity. Radiant was a best-in-slot / mandatory for harder difficulties. The other armors, while super cool looking, didn't live up to the power (or utility) fantasy that Radiant does. We want to fix that!

    On top of the armor stuff, more weapon enhancements are coming. Last patch we made a variety of tweaks to help further separate each weapon identity. We are continuing that for the weapons that didn't get touched (while still giving some final touches to previous weapons). We've heard a lot about Sniper Rifles so expect some nice additions there.

    OH, also... yes, Devastator / Bandit is getting "fixed"... but not how you think! Devastator / Bandit was super OP because the 5-projectiles each had a chance to proc the free-shot (which was 5x 35%). We are changing it to only allow 1 proc PER TARGET... which means for each target you hit, you have an additional 35% chance. If you hit 3 targets... 35% x3! This keeps the Devastator/Bandit fun... but removes the raw boss exploit potential.

    Bandit also had an issue with latency... that should be fixed too.

    ... and last but not least, we didn't forget you Summoner fans. =)

    (... ok ok, Nightmare (Boss) is also getting a few tweaks).

    Will edit the post with any additional info. For now, it's not meant to be a full patch notes or anything... just a heads up!
  • darkSectorxxx #114
    Normal még jó sebzésben, de amikor téged darálnak elég szépen fogy a hp.
    Te erős vagy támadást illetően, de hamar lemegy az életed ugyanúgy mint alapon.

    A templomos rész meg nekem a legutolsó nerf miatt most ugyanúgy szenvedés mint régen első alkalommal.

    Én nem mondtam hogy nincs értelme a Nightmare-nek. :)
  • MerlinW
    #113
    Ja hogy ja.
  • Moby
    #112
    "/mondjuk a hónapot ők is elírták :)"
  • MerlinW
    #111
    Hát normal fokozaton azért elég op leszel. Max karakterrel (lvl20 + minden trait maxon) 2 és fél óra alatt leszólózóm a játékot halál nélkül. Hard már kicsit trükkösebb, nightmare-hez meg alapvetően követelmény a max karakter.

    Hogy mi az értelme a nightmare-nek? Fun. Az a baj hogy sokan már képtelenek élvezni egy játékot fejlődés meg loot nélkül. Anno a Doom-ot, Duke-ot, vagy bármilyen platformert miért játszottuk végig 100x? Mert jó volt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.09.05. 18:43:38
  • MerlinW
    #110
    Mondjuk lehet valamit félreértek, de Aug 20 + 2 hét akárhogy számolom sem jön ki októberre :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.09.05. 18:39:54
  • darkSectorxxx #109
    Traint sokat segít, de op nem leszel tőle.
  • Droughert
    #108
    A traitek miatt erősebb leszel. A cuccaid max értéke 20-as lehet, ennél tovább nem nehezít a játék, de te kapod a traitpontokat, amivel egyre erősebb lehetsz. Nemrég rerolloltam a világot, a földön úgy mentem át mint kés a vajon. Volt sok olyan bossz amit most láttam először, de mind feküdt elsőre. Még mindig az smg+hunting rifle combót használom. A mostani szettel, ha proccol a gyűrűm (csak 5% esély van rajta), akkor sima mobokba vagy bossba, a weakspotra rádurrantok olyan 6500-8000 körüli sebzést.
  • darkSectorxxx #107
    Most beszéltük. Soha nem leszel op.
    Pláne hogy már a legtöbb op mod-ot is gyengítették a peccsekkel.

    A ReRoll arra kell hogy farmolni tudj anyagokat mert akkor a map megint tele lesz felszedhető bogyeszokkal.

    De semmi nem fog könnyebb lenni. :)
  • Myselor
    #106
    lehet hogy én vagyok ennyire hisztis vagy nem is tudom mi...de kipróbáltam ezt a világ újrakeverést és elmentem az első dungeon bossig ami megint ugyanaz volt szóval szarul sikerült a keverés...na de a lényeg.ugyanolyan szar volt mint elsőre sőt még talán nehezebb is.időközben találtam galvanized iront szinte minden 15 lett de hát szart se érek vele sok trait kimaxolva crites ranged damage növelés és SEMMIT nem érzek belőlük.ez így szar nem hogy erősödök még szarabb leszek mert ők jobban erősödnek.sajnos ez így nekem nem tetszik nicns miért végigszenvedjem újra és talán sokkal jobban .ez számomra nem túl tetszetős nem is értem ezt a megoldást .jó lenne kicsit érezni az upgrade hatását és a fejlődését de biztos sokaknak jó ez így is:)
  • darkSectorxxx #105
    Ja nincs probléma, egyszer utánaérdeklődtem, aztán ennyi, nem lovagolok ilyeneken, csak akkor nem számítok rá.
  • darkSectorxxx #104
    Én arra értem, hogy az az idő, amit arra csesztek el hogy nerfeltek minden jót, abból kész lehetett volna, aminek sokkal több értelme lett volna :)
  • Moby
    #103
    Vagy nyomhatod tovább a rage-et. Az is sokat segít :)
  • Moby
    #102
    "A peccsek mennyiségét, úgy érzem nincs ahoz köze hogy egy szaros modot betegyenek"

    Hát, megmutathatod nekik a kutyafittyet, és azt a szaros modot beleteheted te is! Végülis csak egy szaros mod, bárki képes rá, peccsek ide vagy oda! :)
  • darkSectorxxx #101
    A peccsek mennyiségét, úgy érzem nincs ahoz köze hogy egy szaros modot betegyenek, pl nem kellett volna azzal elcseszni az időt, hogy orrba szájba hetente megvariálják a játék ballance-át, simán jöhetett volna az Adventure, de ehelyett pakolgatták az értékeket, ami szerintem szar, mert most nem ugyanolyan a játék mint régen.
    Már azt a fos növényt is lebutították, megint szenvedés megvédeni azt a valamit a templomba, mert kb 5 sec alatt eltünik a növény.
  • darkSectorxxx #100
    Ja akkor Oktober 3.-án, oks.
  • Moby
    #99
    Amennyi patch jött hozzá, nyilvánvaló volt, hogy több idő lesz. Jön valamikor mostanság. Nem harmadikán, amit ők amúgy sosem mondtak.
  • Moby
    #98
    Ezt kérdezd meg ott, ahol ilyet olvasol.
    Egy normálisabb oldal ugyanerre ezt írja:
    Adventure Mode for Remnant is coming out in two weeks' time after the game's launch. With the game having released on the 20th of August, our calculations put Adventure Mode release date at 3rd of October. We think that's not a hard date, so give or take a few days, depending on whether any sort of complications arise.
    Olvassál normális oldalakat, ne szemetet, és nem érnek ilyen csalódások.

    /mondjuk a hónapot ők is elírták :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.04. 11:48:32
  • darkSectorxxx #97
    Az lehet, hogy szeptember 3.-át hasraütésszerűen írtak, de nem értem akkor mindek írnak dátumot, ha nincs konkrét dátum.... -.-
  • Moby
    #96
    Nem volt tehát szemptember harmadika. Ezt maximum az oldal költötte hozzá, ahonnan ezt kopiztad.
  • darkSectorxxx #95
    "A tervek szerint a megjelenés után két héttel, tehát szeptember 3-án érkezik meg ez az apróság."

    Akkor szarul terveztek.
    Az sem gond, ha majd egyszer jön, csak én azt hittem ez már biztos és én meg számítottam rá.
    Nem mintha most sok időm lenne vele játszani a héten, de vasárnap lenne időm, de akkor kár izgulnom ez miatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.04. 11:43:42
  • Moby
    #94
    Nem mondták harmadikára. Tervezték a megjelenés után két héttel kiadni. Tervezték. Nem ígérték. Nem harmadikára, hanem megjelenés után két héttel (valamikor). Tedd össze.
    Hogy Te mit vártál, az meg egy más dolog. Nem tudom mit nem vettek komolyan. Eddig feszt jöttek hozzá a frissítések.
  • darkSectorxxx #93
    Az kurvajó, mert én meg vártam ezt az Adventure mod-ot Szeptember 3.-ára mondták. Fasza, ennyit erről akkor.
    Az fasza lesz, ha ennyire komolyan veszik a kövi frissítéseket is a játékkal kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.04. 11:26:18
  • Moby
    #92
    Nem volt semmilyen ígéret. Terv volt a megjelenés után két hétre.
  • darkSectorxxx #91
    Hol maradt tegnap a beígért DLC?
  • darkSectorxxx #90
    Maga a karakter szintle, hogy konkrét szint az nincs, a gép kiszámol egy szintezést a statodból, de a karakternek konkrétan statja nincs ami a felszerelésektől független.

    Én így értem.
  • darkSectorxxx #89
    Volt azért. Kb ennyi mint itt, erősebb lettél, de kb úgy hogy egy sima leggyengébb mob elején 3 ütés maxosan meg 2.
  • darkSectorxxx #88
    De én arra értem, hogy rendes level nincs.
    Mint egy Final Fantasy-ban vagy Dark Souls....

    Ezt tudom, de ez sokkal másabb és szerintem ez rohadtul nem fer, mert attól hogy egy cipő+vért+sapi monjuk 16-os, a fegyód meg a többi meg 12, akkor a szinteződés ugyanúgy megy, érdemben meg nem fejlődtél semmit.

    Vagy felhuzol egy kis pisztolyt 16-osra, a többi meg 12 pl akkor megintcsak elrontva a dolog, lehet farmolni, hogy egyeltalán szinten tarsd a karaktert. :)
  • MerlinW
    #87
    Van szinted, ahogy a zónáknak is és a moboknak is. Párszor már le lett írva - neked el is mondtam többször -, minden zóna a játékos gearlevel-e + random 1/2. A max szint 20 (6x20)/6, a max zóna szint 22. Tök jól ki van ez találva.

    Példa

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.09.03. 23:19:24
  • MerlinW
    #86
    Mert a mobok akkor is fejlődnek, ha te nem. Minden új terület (dungeon, stb) mindig +1-el nehezedik lvl22-ig. Tehát ha nem fejleszted magad 3 zónán keresztül, a mobok +3 szinttel magasabbak lesznek, ami -3x2% illetve -30% büntetés mind a sebzésedre, mind a védelmedre.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.09.03. 23:13:18
  • Myselor
    #85
    ez kb olyan mint a sekiro-ban ott se volt egy lófasznyi értelme sem az attack power boost masknak csak basztad el rá a skill pontot. :d
    szomorú vagyok így tényleg nem sok értelme van belevágni nagyobb nehézségen illetve pár boss még érdekelne de gondoltam végigrohanok majd rajtuk de a faszt,ugyanaz a szopás meglenne mindenhol ez meg nem annyira élvezet :d
  • darkSectorxxx #84
    Nighmare-en maxos karakteren a traint-ek valamennyit tudnak segíteni, meg a fegyver modok között van néhány faszaság, de a legtöbben végigfutnak.

    Nekem a legnagyobb gondom nem a nehézség, hanem hogy qrvára nincs értelme belemenni, azégvilágon semmit nem nyújt többet. Nincsenek lootok, sem exclusive bossharcok, semmi....
  • darkSectorxxx #83
    Bár igazából nem is fejlődünk, mert nincs lv szint, csak a cuccaink fejlődnek.
  • Myselor
    #82
    hát ezaz főleg ha van nighmare meg ilyesmi.ott el se tudom képzelni soloban mi hogy vagy mi a különbség ha a normal is mindig ugyanoylan nehéz marad