187
Paralives
  • Xifoman
    #107
    Ja, olvastam... ultra konkrétan Maxis Texas a stúdió neve. Hát szerintem is a Sims 5-re még néhány napocskát várni kell. Nekem tök mindegy melyik jön előbb. Ja, Alex Massé-éknak lehet parázni ez ügyben... De az a vígasz, hogy végre lesz majd a Simsnek konkurenciája!
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2020.02.08. 14:56:00
  • Ironman2
    #106
    Azt pletykálják hogy az EA Texasban vett egy épületkomplexust (ami nem pletyka,hanem igaz),és ott fogják elkészíteni a Sims5-t,ami nem Sims5 lesz,hanem egy újabb Simses játék,single,és multiplayer lehetőségekkel.Volt egy interjú Andrew Wilson-al (EA vezérigazgatója),és ő is megerősítette hogy benne van a pakliban a Sims5.

    https://www.ccn.com/ea-confirms-its-busy-working-on-next-generation-sims-5/

    Szóval a Paráknak nagyon sietniük kell,vagy lenyomja őket az új Sims (bár erre még várni kell jópár évet,míg elkészül)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.08. 13:40:15
  • Xifoman
    #105
  • Ironman2
    #104
    Az ágyban meg nem wohoo lesz,hanem pam pam.
  • Xifoman
    #103
  • Ironman2
    #102
    Tiszta para!
  • Xifoman
    #101
    A karakter készítőt Paramaker-nek röviden PAM-nak fogják nevezni a játékban.
  • Xifoman
    #100
    Keményen dolgozunk a Parafolkon, nem várhatjuk meg, hogy felfedje őket, amikor készen állnak! Addig, egy ideiglenes manöken fej segítségével, itt röviden áttekintjük, hogyan lehet a Színkeretet testreszabni a ruhák és kiegészítők színének és mintázatának!
    Egyébként írták a fejlesztők azt is, hogy igyekeznek úgy optimalizálni a játékot, hogy minél több gépen lehessen futtatni majd.


    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2020.02.07. 10:18:59
  • Mate122
    #99
    Az én véleményem eddig:

    A játék szerkesztője tetszik kb. cm potomsággal elhelyezhetem, méretezhetem, színezhetem, mintázhatom a tárgyakat. Az építő módban ugyan így a falakat, ajtókat, ablakokat. Saját telkek létrehozása, nyitott világ.

    Amire nagyon kíváncsi vagyok azok egyrészt karakterek kinézete és animációja (a különböző méretű tárgyakkal való interakció animációja hogyan fog kinézni, menyire lesz aprólékos) és az útvonal keresés: hogyan fog közlekedni egy szabadon variálható fal, bárhol elhelyezhető tárgyak mellet, ajtókon át a karakter. Illetve maga a mindennapi életszimuláció: társas interakciók, munkák, az idő múlása, szükségletek és azok kielégítése, egyéb élet célok, vágyak. Mert ezeket megcsinálni nagyon hosszú és nehéz munka, nem a szerkesztőt.

    De továbbra is várom és figyelem a fejleményeket és magát a játékot is.


    UI: olvastam a PARABOOK-ban a betegségek ötletét. Nagyon tetszene ha bekerülnének. És mondjuk az életvitel befolyásolná hogy mekkora eséllyel fordulnak elő pl: ha egésznap chipset és cukros üdítőt itatna a parafolkkal az ember, akkor nagyobb lenne az esély a szívrohamra vagy a diabetes-re. És később oda kéne figyelni a terápiára: pontos, rendszeres, egészséges étkezésre, megfelelő mozgásra, gyógyszer bevitel.
    Utoljára szerkesztette: Mate122, 2020.01.12. 23:09:42
  • Xifoman
    #98
    Alex azt mondta, hogy ezek mind használhatók lesznek!

  • Xifoman
    #97
  • Xifoman
    #96
    Hja... körmölhetnek rendesen...DDD
  • Ironman2
    #95
    Legalább haladnak majd vele.A tömérdek animációt,meg szkriptet mire leprogramozzák,eltart egy darabig.
  • Xifoman
    #94
    Új hír: két új 3D-ben járatos művész csatlakozott a Paralives-t készítő csapathoz!!!!

    Az új tagok estek neki a parafolks-ok (vagyis emberkék) készítésének... amiket hamarosan be fognak majd mutatni.

    Bővebb infó az új tagok bemutatásáról ITT
  • Xifoman
    #93
    Egyetértek... pláne ha a sims 5 nem lesz nyitott világú megint... meg egy csomó dolog megint nem lesz benne alapból... akkor sokan erre fognak inkább rácuppanni. Én biztos, hogy elkérem Alextől a nyelvi fájlokat (ha nem lesznek simán elérhetőek a főmappában), mert már dumáltam vele a magyarításról régebben. Azt mondta... amikor kész lesz a játékkal akkor lesz a dolog aktuális.
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2019.12.09. 11:35:04
  • Ironman2
    #92
    Már lehet elkezdtek csomagolni Kaliforniában a simsesek.DD Attól nem kell tartani,mire ez kijön,bejelentik a Sims5-t,aztán kész is.Bár addig majd elleszünk evvel is.
  • Ironman2
    #91
    Szerintem is,kezd ez jó lenni.
  • Xifoman
    #90
    Ez azért eléggé szembetűnő, és jó. Nem?
  • Ironman2
    #89
    5 hónap alatt ennyit változott a grafika:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.12.08. 15:36:43
  • Xifoman
    #88



    A Paralives előre gyártott mintákat tartalmaz tárgyakhoz, így könnyen megtalálhatja a megfelelő bútorokat. De ha mélyebbre szeretne menni, akkor a játék bármely objektumához létrehozhat saját stílusát. A pontos szín kiválasztása, valamint a kedvenc textúra vagy mintázat kiválasztása bármilyen tárgyhoz lehetséges, és a kiválasztását új egyedi mintázatként mentheti. A szétválasztott szerszámok segítségével könnyedén létrehozhat szép kinézetű ablakrészeket, és ezeket kényelmes párnákkal is díszítheti!
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2019.11.27. 20:56:35
  • Xifoman
    #87
    A pénznem neve Paradimes lesz a szavazatok alapján.
  • Xifoman
    #86
    Semmit... ruhacsipeszt tennének a' orrodra!
  • Ironman2
    #85
    Túl hangosan horkolok,mit szólnának érte a többiek?
  • Ironman2
    #84
    Na azért ennyi emberkével nem aludnék egy szobában!

    image processing services
  • Xifoman
    #83
  • Ironman2
    #82
    Már van steam oldala a játéknak!
  • Xifoman
    #81
    Hát ez aztán ma tényleg aktuális....

  • Xifoman
    #80
    Az a minimum...
  • Ironman2
    #79
    Hangeffektekkel megspékelve!
  • Xifoman
    #78
    Hát ja, mindenki másképp csinálja...reméljük a "tojás" is hitelesebb lesz, mint a simsben.DDD
  • Ironman2
    #77
    Én úgy szeretem ha belül lóg a papír,és nem kívül! Mindig is úgy tettem fel a tekercset! Mondjuk ha ruhában fognak kakálni a parák,akkor meg olyan mindegy hogyan áll a wc papir a falon!
  • Xifoman
    #76
  • Xifoman
    #75
    Eddig azt mondta: Dolgozik rajta... gondolom időbe telik, hogy úgy nézzen ki az emberke, ahogy eltervezte...
  • Plata
    #74
    Tárgyak meg növények és házak jól mutatnak,de mi van az emberekkel?
    Valamit már abból is mutathatna.
    Úgyis minden azon fog múlni.
    Ha csak nem egy ház építő szimulátor lesz emberek nélkül.
  • Xifoman
    #73
    Ja, és a házszám tábla automatikusan hozzá fog adódni a telekhez, de a játékos döntheti el, hogy el is helyezi e a házon, vagy a telek elülső részén valahol.
  • Xifoman
    #72
    Most nézem a nagyképen jobb oldalon a szomszédháznál már van légkondi is!!!!
  • Xifoman
    #71
    Dinamikus időjárás, szélfizika és évszakok.



    Ha közelebbről megnézzük az új képernyőképet, láthatjuk, hogy néhány bokor narancsszínűvé vált, és a fák elveszítették a leveleiket. Ez megerősíti, hogy a Paralives nemcsak az időjárási szokásokat tartalmazza, hanem a részletes évszakokat is, amelyek befolyásolhatják a játékot.

    Vessünk egy pillantást a Paralivesben látható új tárgyakra és részletekre.

    Hozzáadott egy hintaszék, amely a szélben remeg. Kísérteties! A párna a székhez már mostantól jön, de később előfordulhat, hogy bármilyen párnával felszerelheti a székeket.

    Díszes dekoratív oszlopok láthatók a tornác tetőtámaszán, amelyet fehér burkolatok díszítenek. Alatta egy emelt alapzat vízszintes fa lécekkel van díszítve. Ez néhány finomabb részlet, amelyet az építők várhatnak a Paralivesben.

    Számos Halloween dekorációt és tököt szabadon helyeztek el a telek körül, nemcsak a mennyezeten, hanem a lépcsőn is. Ezeket a dekorációkat, akárcsak a játék számos objektumát, korlátozás nélkül helyezték el, bizonyítva, hogy a Paralives-ban a kreativitás gyakorlatilag nincs korlátozva.


    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2019.10.20. 10:10:14
  • Ironman2
    #70
    Tiszta para!
  • Xifoman
    #69
    Ja, a hintaszék üres mégis mozog!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Xifoman, 2019.10.17. 21:19:50
  • Ironman2
    #68
    Halloweeni buli Paráéknál!