191
Elden Ring
  • JonasSandor
    #29
    Nézzétek youtubon megy élőben a gamestarral.
  • wedge31
    #28
  • ricsa008
    #27
    Én a PS5-ös változatról csúsztam le :( PS4 re rendeltem elő de közbe gent váltottam és már mindenhol elfogyott :(
  • JonasSandor
    #26
    cd galaxison van.
  • Fehercsoki
    #25
    PC-re elő lehet még valahol rendelni a Launch Editiont, vagy mindenhol elfogyott?
  • JonasSandor
    #24
    Kijött az ajánlott gépigénye is.
  • wedge31
    #23
  • wedge31
    #22
  • ricsa008
    #21
    Szokás szerint ide sem válogattak be :( Kapott egyáltalán halandó ember kódot vagy csak puncsos sajtó meg hasonlók...?
  • MerlinW
    #20
  • wedge31
    #19
  • caps lock
    #18
    Elemzés
  • caps lock
    #17
    Játékmenet:
  • MerlinW
    #16
  • jarlaxxe
    #15
    " az Elden Ringben körülbelül 100 különféle képesség lesz, amiket a nyílt pályán lehet összeszedni
    Mindegyik fegyverhez egyetlen képességet lehet rendelni, de ki lehet őket cserélni "

    Ezek szerint lesz valamilyen képességfa?
  • wedge31
    #14
    50 érdekes részlet, ami eddig kiderült az Elden Ringről.
  • MerlinW
    #13
  • wedge31
    #12
    Elden Ring - újabb részletek Miyazakitól.
  • Voltan
    #11
    Őszintén, a lovon kívül nem látok benne eddig semmit, ami megkülönböztetné a DaS sorozattól. Ugyanolyan környezet, MEGINT egy never ending curse, MEGINT egy láng, amit ki akarnak oltani, MEGINT bonfire-nél térdelés. A figurák nagy része egy az egyben mehetett volna szinte bármely DaS játékba is. Biztos nem lesz rossz, ahogy az eddigiek sem, de könyörgöm, azt hittem, a Sekiro után már nem akarnak megint teljesen visszakanyarodni. Hát de.

    Persze a harcrendszer lehet még más, de igen meglepődnék, ha így lenne.
  • wedge31
    #10
    7 izgalmas részlet, amit megtudtunk az Elden Ringről.
  • caps lock
    #9
    Bizony, egyelőre még nem látni mitől lesz ez Elden Ring, mert hangulatilag teljesen DS. Talán ha mutatnának valami konkrétabbat a harcrendszerből.
  • jarlaxxe
    #8
    Jó lesz ez, nyugodtam lehetne Dark Souls 4 is a cime annyira arra hajaz az egész eddig bemutatott koncepció.
  • wedge31
    #7
  • wedge31
    #6
    E3 2019: Részletek az Elden Ring nyílt világáról
  • Montanosz
    #5
    sajna, nézve a trailert minden lesz csak nem középkori szimulátor
  • Ainz
    #4
    Kevesebbért is nyitottak már topicot.
    Eddig csak ennyi infó van...pár nap múlva már többet fogunk tudni, addig is lehet tippelni mi lesz ebből..
    Nekem valami modern középkori RPG lenne a tippem, ami Európában játszódik és nem lesznek szörnyek vagy nem úgy mint az eddigi gamekben.
  • grebber
    #3
    Kb semmit nem tudni még a címén kivül:

    "Mind közül a legérdekesebb az Elden Ring, melyet a Dark Souls készítői a Trónok harca (illetve A tűz és jég dala könyvek) írójával közösen készítenek. Ez egy akció-szerepjáték, ami a Miyazaki által megteremtett világban játszódik. A From Software eddigi legnagyobb játékában veszélyek leselkednek majd ránk mindenhonnan, de ennél többet egyelőre nem tudni arról, hogy milyen lesz. PC-re, PlayStation 4-re, valamint Xbox One-ra jelenik meg. Könnyen elképzelhető, hogy a holnapi Xbox előadáson hallunk majd többet róla, reményeink szerint egy trailert is megmutatnak."
  • Montanosz
    #2
    kifejthetnéd bővebben, ha már topikot nyitol
  • Ainz
    #1
    A FromSoftware következő játéka, amit Miyazaki G.R.R. Martinnal közösen írt.



    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2019.06.08. 10:35:46