449
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • soo277
    #449
    Nyomom a MW2 (2022) de talál még játékot ez is azért?
  • Daermon
    #448
    Jó lett a 2. rész azt kell mondjam (egy küldetés volt csak, ami felmérgelt) :)
  • robicarlos6
    #447
    GC 2021: Mozgás közben a Call of Duty: Vanguard

  • robicarlos6
    #446


    Szép mérete lesz ennek is

  • Mofarguru
    #445
    Szevasztok!

    Nemrég töltöttem le WZ és az a gondom, hogy meg kell adni telefonszámot mert addig nem indítja el a játékot. Ezzel nem is lenne gond, ha régiót át tudnál állítani UK-ről amit nem enged. Mit néztem be? Miért nem lehet az account alatt ez állítani? Nálam inaktív és nem tudom módosítani.

    Thx!
  • Daermon
    #444
    Szolid kis lövöldözések, mielött jönnek a zombik meg az atom Warzoneba :) (meg az új pálya)
  • undY1ng #443
    Én mindig is jobban szerettem a BO szériát mint az MW-t, engem megfogott ez a multi és így el is gondolkodtam a beszerzésén.
  • greenkawa
    #442
    1 óra még sok is volt belőle.
    Gyorsan töröltem,azt a "tetves" 40 gigát.
  • undY1ng #441
    Igen! Közben megtudakoltam, hogy este 7-től lehet a magunkfajtáknak" kipróbálni. :)
  • Piko888
    #440
    Mehet a móka!!!!!
  • Piko888
    #439
    én se értem miért nem játszhatunk, battleneten az van, hogy 10.17-19. open all platforms.
    Lehet. hogy ma később léphetünk be mi is.
  • undY1ng #438
    Off: Mivel nincs BO Cold War topic nyitva így itt kérdezném meg, hogy csak az előrendelők tesztelhetik a bétát? Nem úgy volt, hogy mindenki számára elérhető lesz a hétvégén?
  • Mester61
    #437
    Bezárod a reklám ablakot és mehet a játék.
  • Mester61
    #436
    Nekem se. A blizzard-on nincs play indítás csak a battle pass reklám, hogy vedd meg.
  • z0ty4
    #434


  • zizz21
    #433
    Sziasztok! ha damascust szeretnék az AR-ek (van már pár goldom) akkor melyik fegyverek számítanak vagyis inkább melyik nem? Az AK-ig van? vagy még a RAM-7 is beletartozik?
  • z0ty4
    #432
    ma délelőtt XDDDDDD
  • z0ty4
    #431
    tegnap este

  • z0ty4
    #430
    ma délután
  • Zs0lt1
    #429
    Nálam sosincsenek hosszú várakozások, pedig játszok multit és warzone-t is, a 4-es csapatos móka is gyorsan betölt.

    Egyébként nem tudom ti, hogy vagytok vele, ez a classic br cucc baromira bejön.
  • hawkie22
    #428
    Én Warzone-t alapból nem játszom, nem jön be annyira. Viszont eléggé megnött érzésem szerint a cheaterek száma a játék "normál" részében. Olyan lövések vannak, hogy csak lesek, hogy hogy a fenébe tudott eltalálni lehetetlen helyekröl.
  • undY1ng #427
    Hát, kb hetente jönnek ezek a nagyon tartalmas (NEM) frissítések. Nem tudom, de a BO4-nek (számomra) ezerszer élvezetesebb volt a BR része.
  • hawkie22
    #426
    Ne szomorítsatok már el, egy ideje nem játszottam, de ha ennyire rossz, mint mondjátok, akkor a Season 4 Pass-t már meg se veszem.
  • greenkawa
    #425
    Csak most!? Az első pachtől kezdve folyamatosan rohad le a játék.
    De itt még intenzívebb,mint általában.
    Ez a "warzone" meg a vírus,teljesen betette neki a kaput.
    Kínomba még megcsinálom, a küldetéseket,meg a rankot és annyi....
  • undY1ng #424
    Ismét egy 20+ gigabájtos nonszensz update... Én meguntam ezt a játékot. :(
  • fazerus
    #423
    Elég furcsán értelmezed a fragmovie fogalmát, plusz semmi olyan hűde nagy kill nincs benne.
  • JaSoN HuNTeR #422


    flagmoviem!
  • Running
    #421
    Valami bug lehet, csapatban tegnap ugyanez volt, aztán csináltunk újat, ahol én voltam a host és már ment is rendesen.
  • pgyuszika89
    #420
    Nekem elég gyorsan talál játékok mindig..
  • undY1ng #419
    5 évet kell várni mire talál játékot. Nemcsak warzone, még multiban is.
  • Aragorn10
    #418
    Ha valakit érint, javították az AMD-s videokártyákkal kapcsolatos bug-ot most már nem csíkos meg kockás a karakterek, épületek és fegyverek körüli rész, végre, végül is már a kiadáskor is rossz volt de ami késik ugye nem múlik.
  • TomStorm
    #417
    Ráadásul egyre szarabb a latency meg a performance is.Töltési idők is nagyobbak
  • buddabudda
    #416
    A patch notes szerint maximum 100 MB tartalommal
  • undY1ng #415
    3 naponta 30 gb patch... kezd uncsi lenni.
  • TomStorm
    #414
    Jade az 1mill435ezer volt
  • TomStorm
    #413
    Na ma 2x platinum és 1 Jade:)
  • Perbal
    #412
    Köszi!
    Pont most próbáltam ki, azért akarom megvenni!
  • undY1ng #411
    Üdv! Most még ingyenes is a multi része. Én sztem bőven elég a sima verzió... :)
  • Perbal
    #410
    Sziasztok!

    Szeretném megvásárolni a játékot, de nem tudom, van e értelme a drágábbik változatot venni, vagy elég nekem a standard is?
    Most mind a változat akciós!
  • Marci0115
    #409
    unlockolni szeretnem :D