449
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
  • Voyager5
    #408
    Ja én azthittem, csak az operátort akarod unlockolni. :D
    A BP-s skineket nemhiszem, hogy belehet szerezni, talán egyszer felrakják a store-ba...
  • Daermon
    #407
    Ami a BP-ben volt? Nem, akkor értelmetlen lett volna a BP-t kifarmolni :)
  • Voyager5
    #406
    Folyamatosan figyelni kell a storeban, hogy kapható-e hozzá skin.
    Ha igen, akkor ha megveszed azt a bundle-t akkor elvileg unlockolja az operátort.

    Úgytudom más mód sajnos nincsen rá.
  • Marci0115
    #405
    Valahogy be lehet meg szerezni a season 2 Ghost skineket? Vagy mar nem lehet beszerezni oket?
  • Piko888
    #404
    Sikerült, leírom, hátha másnak is bedobja napi küldibe: szóval M13-ra kell Tempus Marksman barrelt rakni
  • Baker1
    #403
    A második küldinél jársz? Be kell menni a garázsba és az autóból kiszerelni a gázolajszűrőt. Vagyis arra hasonlít. Azt szereled fel a stukkerre és úgy tudod kilőni az őröket.
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.04.11. 21:59:55
  • Piko888
    #402
    Sajna úgy nem adja be, with van az angolban, szóval valami kell rá, de a leírásokban nincs, hogy melyik berrel unsuppressedes
  • Palinko
    #401
    Ne tegyél a cső végére semmit sztem az.
  • Piko888
    #400
    Srácok, Unsuppressed Barrellel kellene ölnöm, de nem tudom melyik az
  • Palinko
    #399
    Én nyomtam a multit nekem nem jött be igazából tényleg ez a szaladsz és lősz semmi tétje a halálnak, fogsz egy mp5-öt kb AR sebzése van felpimpelve, cserébe gyorsabban célzol is vele meg nagyobb a tűzgyorsasága azt szaladgálsz csúszkálsz és megvagy. Az is sokat elárul hogy egy TS ről nem épp összeszokott csapat elmentünk 5 en és egész délután nem vesztettünk meccset :D Pedig nem valami atomkirály játékosok vagyunk. Persze azért jó volt meg szórakoztató, de ennyit nekem nem ér mint amennyiért mérik, a battle royale sokkal inkább bejön, ha meg az ember lazulni akar még mindig ott a blood money.

    Egyedül hogy rohadt sok sebzés kell a gyorsan futó, animációt gyorsan lejátszó népbe dologgal kezdhetnének valamit, de gondolom nem fognak mert az egész játékban úgy kéne a normálisabb mozgási sebesség meg más játékmódoknak tennének be.
  • hawkie22
    #398
    Utána viszonylag hamar átkerülsz világos pályákra. Nagyon hangulatosra sikerült a kampány, az ingyenes rész is jó lett, én személy szerint viszont hardcore domination-t meg deathmatch-t játszom, semmi mást. :)
  • Baker1
    #397
    Igazad van, köszönöm. A jelszavam nem stimmelt, de most már okés (ugyanolyan hosszúság). Tetszik a grafikája, bár az első két pályája elég sötét. :D
  • hawkie22
    #396
    Pikk-pakk
  • Baker1
    #395
    Még egy kérdés. A játék lejött. Van Activision accountom. Mennyi ideig tart a bejelentkezés? :D
  • Baker1
    #394
    Köszi szépen, már 14.50 MB/s.
  • TomStorm
    #393
    Az a Police skin elég komoly
  • TomStorm
    #392
    Mil-Sim skineket bármelyik Operátor használhatja ha feloldom?
  • bajgunar
    #391
    Nyomd át a letöltés ideéig ázsiai szerverre, lejön pikk-pakk. ;)
  • Piko888
    #390
    Tegnap érkezett a Season 3-as frissítés, ilyenkor a reggeli órákban van értelmes letöltési sebesség.
  • Daermon
    #389
    Reggel érdemes elindiítani, akkor jól jön, amúgy rottyon vannak a szerverek, mert boldog boldogtalan ezt nyomja.
  • Palinko
    #388
    3 hete ideiglenes :-D Refund
  • Baker1
    #387
    Sziasztok! Megvettem a játékot, mondom magamnak megnézem, milyenre sikerült. Na már most 180 gigát csak pár száz KB/s-mal szedi lefelé a Battle.net rendszeren keresztül. Ez most komoly vagy ideiglenes/átmeneti zűrzavar?
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2020.04.09. 16:04:35
  • pgyuszika89
    #386
    Alap beállítás az Y. Mount jelentése, hogy a fegyvert nekitámasztod valaminek vagy ráteszed valamire.
    Vízszintes, függőleges felszíneknél fel si ajánlja a játék ha elég közel vagy hogy press ... to mount.
  • Gascan #385
    gondolod h a legujabb driver a megoldas? ... feltettem olyan regit amivel mennie se kene es azzal eddig meg nem dobott ki :D
  • Palinko
    #384
    Mountold a fegyvert azt úgy lődd le, nem tudom mivel lehet, nekem 5. egérgomb de ha nem 5 gombos az egered biztos másra rakta.
  • np
    #383
    Sziasztok!
    A fegyver camouflage-nél a Get kills while Mounted-nél mit kell csinálni, hogy beadja a killeket?
    Utoljára szerkesztette: np, 2020.04.06. 22:27:12
  • Palinko
    #382
    Driver frissítés, játékfájlok ellenőrzése meg ilyen balfaszságokat tudok javasolni, amúgy is egy bugos szar az egész még ennyire tényleg bétának érződő bétát soha nem is játszottam ami nagy kiadótól jött volna. Általában az van hogy ráírják hogy béta de már release candidatenak érződik.
  • Gascan #381
    most vettem egy Nvidia 2070et es 5-10 perc jatek utan kidob az asztalra... erre van valami megoldas?
  • pgyuszika89
    #380
    Kínomban már elkezdtem streamelni amit játszok, hátha valakinek szerezhet egy kis kikapcsolódást.
    Egy nap legalább egy élő stream lesz.

    Első a lenti linken elérheti aki gondolja.
    Videnyó itt
  • Jim Morrison
    #379
    köszi, hogz szóltál!
    tényleg lehet darálni, szinte killenként unlockolok valamit :D
  • Palinko
    #378
    Egyébként most hogy unlockoltak a multiból is 2 pályát meg 3 módot szerintem mindenki menjen aki most a freevel kezdte és fel kell neki fejleszteni a fegyvereket mert gyorsan megy. Én az M4A1-et és az AX-50-est javaslom. Úgy pörögnek a fegyók szintjei hogy öröm nézni ráadásul dupla xp-t kapsz fegyóra, nagyjából lelősz 2 embert mintha megcsinálnál 1 missziót a játékban, de ugye ott percekig tart sok rohangálással még itt megvan másodpercek alatt sokszor. Bár mesterlövész puskával szopás mivel ez egy pörgős mód és SMG-vel lehet legjobban tarolni de batlle royalrea az nem olyan jó, kivéve közelre és így le fognak alázni hiába van fullos m4 meg ax 50 es loadoutod, de a tipikus távolságokra meg endgamere jobban jársz mégis m4-el a sniper meg ott van ha távolról kóstolgatnának.

    Ezek mellett felhúzok egy mp5-öt meg PKM-et is hátha próbálgatnék még valamit de ezen a 4 fegyveren túl én nem látok más fegyver kimaxolásában értelmet max szórakozás szintjén jó lehet.

    Volt ma egy vicces jelenet deathmatchet 75-73 ra nyelrtünk meg, mondom kipróbálom ezt a cruise missalet elindítom, repül repül erre nézem ott fut két csávó, bumm be közéjük és kijött hogy 75-73 victory, na mondom ez most így wow :D
  • undY1ng #377
    Nálam nem, de a patchek letöltése kínkeserves még így is...
  • T800
    #376
    Nálad is ugyan ez van? Minden egyes frissitésnél újra 83 giga? Az én haveri társaságom (4 fő) náluk csak 200 megát szedett le.. :/ Nem tudom mitől lehet ez, de remélem megoldják a problémát.
  • undY1ng #375
    Üdv!
    Sajnos ez most mindenkinek problémás, mint a legutóbb kiadott javítás. Elvileg ügyködnek rajta...
  • T800
    #374
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne a játékkal, hogy ha jön hozzá bármilyen méretű update, nekem mindig a teljes játékot le akarja tölteni a launcher. Mostanában is jött egy 200 megás update, minden havernak csak 200 megát tölt, nekem meg újra a 83 gigát. Ezr már 3x-ra játssza el velem a launcher. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Valami el van állitva vagy mitől lehet? Nagyon bosszantó :(

    Köszi a segitséget előre is!
  • greenkawa
    #373
    Ehhez nem kell wh! Lőttem ennél már különbet is. Ez a játék logikáról is szól.
  • Daermon
    #372
    Konkrétan wallhack vagy hasonló progi :D
  • priluki
    #371
    LOL ,tán kapcsold be a monitort :D
  • greenkawa
    #370
    Ez mitől lenne "csít"
  • Palinko
    #369
    Áh ez még lófasz amúgy, én láttam olyat hogy elkezdett lőni, lockolt az aimbot és 4 emberre átrántotta egy tárból leszedte mind. Köztük engem is azért láttam a visszajátszást ezt még bemelegítésben azért volt 4 ember körülötte. Gulagban is mintha wallhackelne pár bár mi is ha meghalunk fentről mondjuk hogy jobbra vagy balra de vannak csávók akik direktbe mintha látnák meg tartanának falon keresztül.

    Mondjuk nekem is volt olyan bug már hogy valamiért az ellenségen maradt ez a revive thing, mint ami a csapattársaknál van hogy vegyem fel és láttam egész meccs alatt szóval tudtam hol van :D Szóval a játék bugja miatt mintha én is wh-ztam volna.