135
Ghost Recon: Breakpoint
  • scomcomputers
    #135
    Nincs...olvasd el mit írta a Wildlandshoz készítő,ott is megkérdezték..
  • lac coo
    #134
    ehhez nincs tervben fps mod... ?
  • Béluska74
    #133
    Mert a Ghost Recon Wildlands jobb mint a Breakpoint
  • MarkBlade
    #132
    Hogy egy ismerős arcot idézzek: " Lesz ez még ingyen bundle-ban is.." :D ne haragudjatok.. de az első része meg még mindig drága miért?
  • Danecay
    #131
    Ghost Recon: Breakpoint most 2998 Ft az Epic Store-ban
  • Shep
    #130
    Drónnal hogy lehet kijelölni az ellenséget, kell vmi fejlesztés (skillek között nem találok ilyet)?
  • Futocsiga84
    #129
    Sziasztok.

    Egy olyan kérdésem lenne hogy kollegám nem rég vett XO t (pár hete) ki szerette volna próbálni mivel ingyenes a hétvégén de sajnos neki nem az ingyenes feliratu ikon jelent meg hanem hogy vegye meg. nincs neki se Gamepass se live.
    de ha jól tudom akkor ezen a hétvégén teljesen free.
    Nálam simán működik az ingyenes.Bár én már vásároltam az MS-nél és most is van gamepass ultim de elvileg nem kell hozzá.
    Szóval ez mitől lehet nála? esetleg valami reggelési probléma az msnél?

    Köszi a segítséget.
  • AnuluWork #128
    Mennyi most a max. GS?
  • grebber
    #127
    Vulkan API-ra ugrik a Ghost Recon Breakpoint
  • stalker001
    #126
    Á zsír, akkor marad a wildlands virágbolti verziója ha már így megszívtam. :D
  • JonasSandor
    #125
    Az a kártya meg proci eléggé gyengécske már, és még egy 2060-nal sincs meg a 60 fps mivel egy optimalizátlan szar lett. Médiumon próbáld meg.
  • stalker001
    #124
    Sziasztok.
    Olyan kérdésem van hogy, milyen grafikai beállítást kellene levennem hogy legyen 60fps-em?
    Gépigény szerint 1080p-be maxon kellene mennie, mégis csak 30-40fps-em van még vysnc nélkül is....
    A gépem: RX580 16gb ram, i7 4771...
  • lac coo
    #123
    A hátizsákból hogy lehet egyszerre eladni a sok szart... ? egyenként a fene se nyomkodja..
  • hawkie22
    #122
    Negyedszeri próbálkozásra elindult. Azóta megy gond nélkül.
  • lac coo
    #121
    Nálam megy .
  • hawkie22
    #120
    Nektek se akar elindulni a játék a terminátoros patch óta?
  • lac coo
    #119
    Mondjuk az elég gáz, hogy nem tudom tovább vinni a történetet mert nincs elég szintem hozzá ... ! :DDDDD
  • lac coo
    #118
    Szerintem messze nem igénytelen... Bár vannak hiányosságok az nem kérdés...
    De elnézve milyen játékok ma a sikeresek, ilyesmi már nem igen fog készülni ...
    Nem igénytelenségre céloztam amúgy, hanem egyszerűen más játékot szeretnek ma már a népek, másak az igények ...
  • Kotomicuki
    #117
    Tehát, legyünk igénytelenek és akkor minden játék jó lesz?!
    Köszönöm, de inkább nem!
    Ha azt akarja a szolgáltató, hogy igénybe vegyem a szolgáltatását, akkor azért nyújtson is valamit, ne csak a túl vastagon fogó tollal kitöltött csekkjét!
  • lac coo
    #116
    Tudom nem sokaknak jön be ez a játék, de nálam megint év legjobbja ! :D
    Szerintem nem is a játékkal van nagy baj, inkább az igényekkel, sajnos úgy tűnik hasonló nem igen lesz már a világban, ez már lejárt lemez...
  • ROBO35
    #115
    sziasztok van egy olyan pálya hogy a csajt kell helikopterrel vinni vissza megyek és féluton uplay összeomlik más játéknál nincs ilyen leheta frissités okozza a gépet ujra raktam minden friss!elöre köszi a válaszokat!
  • frici666
    #114
    halio megint kerdeznek. ha valaki tudja irja meg. amikor eloszor csak kalandoztam a terkepen mukodott a sharpshoter fildmedic stb. most mar nagyabol tudatosan probalok jatszani most nem mukodik. mit csinalok rosszul? valaszokat segitseget elorre is koszonom
  • AnuluWork #113
    Faction missionök között nekem - bár megcsináltam őket - mindegyik act piros és failure, befagy a karakter ha sniperkedsz és használsz spec skillhez tartozó spec képességet, stb.
  • hawkie22
    #112
    Pl.? Én még nem tettem fel az új patchet, most más játékokkal szórakozom, csak érdekel.
  • AnuluWork #111
    Az új patch jól szétqurt pár dolgot. :D
  • AnuluWork #110

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.09. 19:22:23
  • lalakov
    #109
    Majd ha nagyon akciós lesz már, akkor majd letoljuk haverral.
  • AnuluWork #108
    Kár érte igen, ott nagyon rossz irányba mentek el. De maga a játék nem rossz.
  • lalakov
    #107
    Sajnos a Division-ös beütésen nem fognak tudni változtatni, az túl mélyen van a játékban. :(
  • grebber
    #106
    Ghost Recon: Breakpoint - jönnek a javítások
  • AnuluWork #105
    Huh, korán keltem. Magyarul.

    252 a max. gear score. 240 után belassul az ember, cirka 6-8 óra egy-egy szintlépés, és akkor még csak a szintet lépted meg, a cuccaid mind vegyesek maradnak. Amivel tovább lehet lépni, az egyedül a napi faction mission, abból is az elite küldik, amivel javulni fog a GS, mert mindig dob legalább egy 250+os cuccot. 250 után mindenki 250est dob, és a legnagyobb ghost táborokat kell gyilkolászni főleg a sárgákért, ill. a napi elite küldinél meg lehet reménykedni, hogy olyan 252est dobjon a game, ami sárga, és jók a statok. Vagyis, 250 után tiszta division feeling lesz az egész, ami szerintem nem jó irány, de jelenleg sehogy máshogy nem jönnek a 252es cuccok. Tehát, pillanatnyilag 252 a max. szin. 250 után minden blueprint szintén 250est ad. Legalábbis én így vettem észre.
  • AnuluWork #104
  • AnuluWork #103
    Küldtem privit is.
  • AnuluWork #102
    Nu, 252 a max. gear score. 240 után úgy belassul az ember, hogy cirka 6-8 óra 1-1 szintlépés, és akkor még csak a szintet lépted meg, a cuccaid mind vegyesek. Amivel tovább lehet lépni, az a napi faction mission az egyedül, abból is az elite küldik, amivel javulni fog a GS. 250 után minden 250est dob, és a legnagyobb ghost táborokat kell gyilkolászni a sárgákért, és a napi elite küldinél reménykedni, hogy olyan 252est dobjon a game, ami sárga, jók a statok. Tiszta division feeling lesz, ami nem jó irány, de sehogy máshogy nem jöjjenek a 252es cuccok. Jelenleg 252 tehát a max. 250 után minden blueprint 250es cuccot dob.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.26. 10:45:33
  • frici666
    #101
    koszi a segitseget
  • AnuluWork #100
    1. Space
    2. És azt hiszem a skilled alatt kell megcsinálnod (nyomsz egy Yt és class technique alatt megcsinálod amit kér).
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.24. 15:03:43
  • frici666
    #99
    halio melyik gombal tartja vissza a levegot a jatekos? es mit kell csinalni hogy meglegyen a true grit? valaszokat koszonom
  • AnuluWork #98
    Ez még csak most jött elő nálam, de ha nincs rajtad napszemüveg, akkor ha erős fény éri Nomadot, eltakarja a szemét. G yoo! :)

  • AnuluWork #97
  • AnuluWork #96
    Már csak annyi lehetséges, hogy nincs belőle gy darabod sem.