135
Ghost Recon: Breakpoint
  • AnuluWork #55
    Már Silent-1000B. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.04. 17:42:52
  • jarlaxxe
    #54
    Akkó nem sietek haza de azért ez nagyon cinkes az ubinak...
  • AnuluWork #53
    Pár kép a leállás idejére. Nem is tudom mi ez, de jól eltalálták ezt az egészet. A Division 2. részét utáltam, pedig az első tetszett. Itt a Wildlands idegesítő hülyeségei kb. hiányoznak, kaptunk másokat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


















    Itt már kellett a kabát ... :)


    Atom baromság, hogy Nomad megmássza a legnagyobb hegyeket is, de egy qurva lépcsőre nem tud néha fellépni oldalról.
    Vagy éppen dumálsz valakivel, jön a drón. Ha nem stoppolod le a beszélgetést, észrevesznek.
    Át kellett tennem Xről másra a lőszert, mert ha váltottam tüzelési módot, lazán előhúzta a drónt. :)
    De igazából egy létra bug volt eddig, illetve pár küldinél a kisérős rész bugos vagy rosszkor jön elő.
    El-el tűnnek a környéken lévő side missiont adók.
    Elég béna pár quest/clue leírás. Beszélj vele itt, beszélsz vele, és nincs clue kapcsán jelzett opció. De ezek inkább zavaróak, mint hibák.
    stb.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.04. 17:19:07
  • wedge31
    #52
  • AnuluWork #51
    Eddig ilyen nem volt, sőt, a hibakódjegyzékben sincs benne. :) Szerencsére pár napig jól ment, de ugye mától elindult mindenkinek. :( Pedig senki sincs itthon. Végre tudnék játszani ....
  • wedge31
    #50
    Két órája silent-50001-es hiba kód fogad...nagyon nem jól indul a dolog.
  • grebber
    #49
    Ghost Recon Breakpoint - Íme a premier előzetes

  • lwb
    #48


    LOL
  • hawkie22
    #47
    Pontosan ez tetszik benne, annyi a tennivaló, hogy azt se tudod, mihez kezdj neki. Jelenleg GS105-ön vagyok, XPlvl17, a játékba beleraktam október 1-e óta kb. 15-20 órát és a fö küldetések közül az elsö 3-at megcsináltam. Van 9 narancs mellékküldim, pár sárga és rengeteg zöld meg kék. Emellé még PvP, késöbb GS150-töl lehet menni raidelni. Van tennivaló böven.
    Én mindenhova helikopterrel megyek, szerencsére nem lönek le minden sarkon vele, mint anno Wildlandsben. El leszek vele egy darabig, az biztos.
    Egyébként tényleg jól lehet haladni szólóban is, Advanced Guided módban. A Guided módot nem kapcsoltam ki, nyilván úgy még hosszabb a játékidö, mivel még keresgetned is kell a dolgokat. A legnehezebb fokozatot még nem próbáltam ki, de arra is sor fog kerülni.
  • AnuluWork #46
    Nem kicsi a térkép. Egyedül is lehet jól haladni, de akkorák a távolságok, néha csak nézek, hogy még mennyi van hátra. :)

    UPD: Mármint a játékból. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.03. 21:01:01
  • hawkie22
    #45
    Egyszer én is beragadtam, nekem is az elsö ilyen bug volt.
    Tudtommal csak Bivouacban tudsz váltani, illetve PvP-ben a kör elött.
  • AnuluWork #44
    Két béta és jó pár beleölt óra után megvolt az első bug: beragadtam a létrán. FT segített csak.

    Más.
    Classt lehet a Bivouacon kívül váltani?
  • AnuluWork #43
  • AnuluWork #42
    Bezárt, security ajtó. Vagy túszul ejtesz egy arcot, vagy felkapod a hulláját és már bent is vagy.
  • AnuluWork #41
    Szerintem menj a divisionösbe. Kb. ua arcok játszanak ezzel is.
  • hawkie22
    #40
    Tud valaki egyébként magyar Ghost Recon Breakpoint discord szerverröl?
  • lwb
    #39
    Ghost Recon 76: Anthem of the Credit Card

    (day 0 skip nekem)
  • hawkie22
    #38
    Nálam is, az biztos, pláne, hogy jön a CoD, a Planet Zoo meg az új Star Wars és mind elö is lett rendelve. :)
  • AnuluWork #37
    Én tökéletesen meg vagyok elégedve. Amilyen tempóban mostanában játszom, ez nekem kitart majd egy ideig.
  • hawkie22
    #36
    Én ma reggel hajnali 3-kor kezdtem el, jelenleg GS69-en vagyok, XP lvl 13 vagy 14. De még csak az elsö föküldetést csináltam meg, ahol visszaverjük a katonákat a mólónál. Föként csak barangoltam a térképen és irtottam a központokat, illetve egy kicsit PvP-ztem.
    Valakinek van kedve tartósabban PvP-zni? Ha igen, vegyen fel UPlayen (Sh00ter_83).
    Egyébként jól optimalizált, sokféle fegyver van, már megvan az elsö Signature fegyóm, igaz, már le is cseréltem. Advanced nehézségen játszom, szólóban egy-egy nagyobb tábor izzasztó, ha nem figyelsz oda.
  • AnuluWork #35
    Jó lett. Optimalizáltak sok mindent a bétákhoz képest, és végre a Battleyeal együtt fut a refresh is, nincs letiltva. Szóval cool game. Holnap rámozdulok jobban, mert ma csak a változásokat néztem meg.
  • hawkie22
    #34
    Ahogy nézem ebböl csak éjfélkor lesz játék, valahol pedig olvastam az este 9 órát, de azt a pár órát most már kihúzom. :)
  • hawkie22
    #33
    Én ma este 9-töl már nyomom a játékot, de benne vagyok egy coop-ban péntektöl is akár.
    Keress meg Uplay-en: Sh00ter_83
  • gregoryan
    #32
    Hali. Van valaki, aki esetleg egy 2 személyes COOP campaign gameben benne lenne pénteken délelőttől?
    Jó volna coopban lenyomni a story-t, nem egyedül. PVP nem érdekel..
  • hawkie22
    #31
    Ilyen buggal nem találkoztam a béta alatt.
  • janik
    #30
    Másnak is előjön az a bug, hogy ugyan abba a járműbe másodjára már nem lehet beszálni? Játék restart megoldja a problémát, de utána megint előjön folyton, és megint restartolni kicsit idegesítő.
  • hawkie22
    #29
    Csak leszedtem mégis. Játszottam az online technikai teszttel, a zárt bétával és most a nyílt bétával. A sztoriból valamivel többet kaptunk most, mint a zárt bétában, jóval több cuccot is sikerült megszerezni. Jelenleg XPlvl 10-en vagyok, 45-ös GS-el. A játék érezhetöen jobban optimalizált, mind a zárt béta alatt volt. Gyorsabban nyitogatja a ládákat, a töltési idö is gyorsult, a jármüvek irányítása érzésem szerint finomodott.
    Az állatvilág, a környezö világ részletesebb, mint a WL-ben volt, bár öldöklés közben nem erre fogunk figyelni. Az AI fejlödött valamicskét a zárt béta óta, bár még mindig nem az az Einstein-szintü AI, igaz, csak regularon játszottam, lehet, hogy magasabb nehézségen nem lesz ennyire egyszerü.
    Kipróbáltam a PvP-t is, a térképek viszonylag nagyok, az ellenfelet nem egyszerü észrevenni, viszont a pályák viszonylagos nagysága miatt van olyan, hogy átmegy camper-háborúba az egész. Mindenesetre viszonylag gyorsan véget érnek a 4v4 csaták (2 gyözelem után jön a következö meccs, az alap a ki nyer több játszmát 3-ból), nem annyira pörgös, mint a CoD, de azért nem rossz. És ami a jó, hogy itt is fejlödsz, és amit itt kapsz jutalomként, azt használhatod a PvE-tartalomban és fordítva.
    A grafikára nincs panasz, nálam ultrán nem volt röccenés sem. A hangok jók, effektek rendben vannak, a karakter irányítása viszont néha nehézkes, föleg fedezékben.

    A kraftolás, mellékküldik, factio küldik most kimaradtak nálam, azokat a zárt béta alatt kipróbáltam, most a sztori meg a PvP érdekelt. Várom az október 4-ét, bár a játék elsö 2 órája már unalmas lesz ennyi bétázás után. :) A katonák mindig ugyanott jelennek meg a sztori alatt, szóval ha már 2-3x végigvitted a játék elejét, akkor már bekötött szemmel is tudod, hogy hol és hán katona fog felbukkanni. Ettöl függetlenül a sztori eddig tetszik, most nöi karakterrel mentem (úgy nézett ki, mint Vasquez az Aliensböl - kövezzetek meg, de nekem jobban bejött Vasquez a filmben, mint Ripley), valahogy jobb volt így játszani, mint faszival, de ez egyéni preferencia.
  • Árnyvadász
    #28
    Tegnap kipróbáltam. Elégedett vagyok a látottakkal. (A barlangig jutottam, ma este folytatom.) Látvány szerintem részletesebb, mint az előző részben, és meglepően jól futott. Sokkal rosszabbra számítottam. Very high meg minden kutyafüle mellett (bármilyen helyzetben: helikopter túra, motoros sárdagasztás, sűrű erdőben gombászás, harcok közben stb.) stabil volt a frame.

    Összességében a WL lehet szebben mutatott, de mikor egy magaslati pontra felmásztam és lenéztem a ködös, párás esőerdőre az odabaszott rendesen. Jóval részletesebb az aljnövényzet, a talaj, a fákon felkúszó egyéb erdei jószágok kinézete is. Effektek is részletesebbek, realisztikusabbak. Szerintem javult a járművezetés kezelése, irányítása. Egyelőre nehéz rosszat mondani róla. Mozgások, animációk, fegyverek, AI meg egyéb, realisztikusnak tűnt.

    Jut eszembe AI. Meglett a távcsöves mesterlövész puska. 400 méterre tőlem egy tisztáson egy terepjáró mellett négy katona beszélgetett, majd járőrözni kezdtek. Leszedtem az egyiket. A többiek erre szétszóródtak minden irányban. Kerestek fedezékeket. Volt aki egy fa mögé bújt, volt aki szikla mögé rejtőzött, de volt aki beérte azzal, hogy a kocsi mögé osont és meg sem mozdult onnan. Majd vártam. (Én a sűrű növényzet közt voltam guggolva, messze tőlük.)

    Vártam és arra lettem figyelmes, a három emberből kettő elkezd közeledni felém, de úgy próbálva mozogni, hogy a tereptárgyak fedjék őket. Persze mikor kimozdultak a védett helyükről szabad célponttá váltak, de futva nehezebb volt őket leszedni. Mindkettőt hidegre tettem, míg az utolsó ember nem mozdult a kocsi mögül. Közelebb mentem az autóhoz (amivel végül elhagytam a helyszínt) és mikor meglátott csak akkor mozdult ki annyira, hogy le tudjam szedni. A fegyvereink halálos pontosságúak, hangtompítóval szereltek, így az ellenségnek nehezebb a dolga, de még kontrollerrel is játszi könnyedséggel lehetett osztani a fejeseket.

    Szóval nincs más hátra, mint folytatni.
  • hawkie22
    #27
    A melóban nem tudom letölteni, de valszeg ez most nekem kimarad. Jövö hét csütörtökön úgyis megjelenik, most már nem akarom még egyszer végigtolni azt a tartalmat, amit egyszer már megcsináltam. Majd a végsö változatban.
  • scomcomputers
    #26
    Össze is fosta magát az Ubi...kicsit elhalasztva a beta...
    Link
  • scomcomputers
    #25
  • AnuluWork #24
    Na sikerült ezt a szart kilőni.
  • AnuluWork #23
    G
  • AnuluWork #22
    Az már csak hab a tortán, hogy a battleeye letiltja a sweetfx/reshade dlljét ... Elképesztő genyaság. Az, hogy az alfában ezt nem csinálta. Hogy ez most direkt vagy csak balfaszkodnak a béta miatt, de elképesztő. Nem értem az Ubit. Így is undorító a színvilága. Fogom, feldobom, hogy jól nézzen ki, erre ez a gyökér letiltja ...
  • lalakov
    #21
    Eddig nekem csalódás. A Wildlands szebb és a menürendszere is jobban bejött.
  • hawkie22
    #20
    Azt tudja valaki, hogy lehet küldetést megosztani csapattaggal? Beléptem publicba, illetve meginvitáltam embereket, csatlakozott is valaki, de mivel nem tudtam, hogy kellene megosztani a küldetést vele, így egy idö után bóklászott maga, majd kilépett a groupból.

    Egyébként optimalizálással nincsenek gondok, a játék tetszetös, sztori nyilván lerágott csont, egyelöre az elsö pár main mission után nem is nagyon lehet róla bövebben mit mondani, a gearelödés átlagos eddig, blueprintek után lehet kutatni ezerrel, mindegyikhez van egy kis mellékküldetés, nem csak menj ide, menj oda és vedd fel a ládából dolog.

    Skillpontokat szintlépéskor kapsz, van négy alapképzettség (field medic, assault, stealth meg sniper), ezek közül induláskor egyet választasz, aztán ha majd kapsz még pontokat, akkor simán felveheted mindet, a többi skillt pedig szép lassan oldozgatod fel. Egyszerre 3 perket rakhatsz be magadnak, persze csak ha elötte megnyitottad skill pontból :), alapból csak egy perket engedélyez.

    Craftolgathatsz is kaját meg felszerelést, ezt még nem próbáltam, minden kis fittyfenét lehet gyüjtögetni a világban. PvP-t nem próbáltam, asszem, bétában nem is lehet egyelöre kipróbálni, legalábbis nálam nagy piros felkiáltójel van a PvP-oldalon.

    A Guided Mode ki-be kapcsolása jó móka, ha kikapcsolod, onnantól kezdve a kis infómorzsákból kell összerakni, hogy merre is van a küldetés. Ez mondjuk regular nehézségen nem jött ki annyira, mivel a játék mindig berakta a térképre, hova is kell menni. :) Majd magasabb nehézségen megnézzük a Guided Mode off-ot. A HUD-ot is személyre lehet szabni, akár teljesen ki is kapcsolhatod, ha mazochista vagy.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2019.09.06. 22:53:16
  • DrSoong
    #19
    https://imgur.com/a/Ss8hmwD
  • DrSoong
    #18
    Hát nem tudom... Sántikálom egyik lezuhant helikoptertől a másikig 30 perc alatt elértem a másodikat. A harmadiknél hiába kúszok mindig leszednek és nem tudok semmit használni. Jó kis béta!
  • hawkie22
    #17
    Heh? Ezt nem értem, nálam rögtön ment minden.
  • DrSoong
    #16
    Azt látom, hogy van nálam, még valami smg is, de semmit nem enged használni ott van az alt menűben rajta a behajtani tilos tábla. Offoltam, nem szenvedek ezzel...