135
Ghost Recon: Breakpoint
  • ROBO35
    #95
    sziasztok nekem aza a problémám sokat játszok vele ki akarok lépni és kékhalált okoz de a többi játéknál nincs miért? elöre köszia választ!win 10 van és a legujabb frissitésel!

    Utoljára szerkesztette: ROBO35, 2019.10.11. 13:05:52
  • frici666
    #94
    koszi. invectoryban van es bar mit nyomok nem csinal semmit. sajnos az angol nem megy. probaltam mindent de nem sikerul. pedig kene a fura jarmuvek ellen. mit csinalok rosszul? koszi a segitseget
  • AnuluWork #93
    Egyébként 300 a max gearscore. Össze lehet hozni még a térkép felének felfedezésével is, csak pakolgatni kell L30 után magadra a legjobb cuccokat.

    Ki.....tt nagy a terep. És nemsokára jön a RDR2, ami szintén ekkora. :D
  • AnuluWork #92
    Berakod slotba, és: G
    Ha assault rifleről van szó: Z
  • frici666
    #91
    hello mindenkinek. segitsen valaki. hogy a banatba lehet a raketa vetot. hasznalatba venni? kerm segitsetek. koszi
  • AnuluWork #90
    A L30 utáni XP hol lehet látni? Vagy itt nincs TIER, mint a Wildlands/Division játékokban?

    Más.
    Akkora a terület, hogy eddig nem is futottam bele ilyenbe, de ha kipucoltál egy területet, a ládák itt is újranyithatók. :)

    Hogy ez most bug, nem tudom, de ha a Behemot őriz egy kék fegyverschematicot rejtő helyet, és nem ölöd meg, viszont megpróbálsz felmenni érte, levág a létráról.

    Sokkal nehezebb összehozni egy tökéletes snipershotot, mint a Wildlandsben. 533 méter is egy kínszenvedés volt.
  • Blake6
    #89
    Köszi a választ!Igen,most már én is úgy vettem észre,akár hogy is erőltetem...Meg épp most olvastam a PlayDome tesztjét.és náluk is az jött le,hogy elő a térkép a farzsebből oszt' jó napot,találj oda magadtól!Ez még nem is lenne gond,mivel tényleg túlélő irányba megy,de ekkora térképen,hááát lusta vagyok,na(casual városi gamer)! :D
  • AnuluWork #88
    Mi a baj az epic storral? Csak mert emlékszem, hogy amikor bejött a Steam, akkor a steamről mondták ugyanezt, a GoGról meg azt, hogy ultragáz, nincs semmi kínálata. :)
  • AnuluWork #87
    Úgy vettem észre, hogy csak beacon van. Te találsz oda. Túlélő játék lett. :D
  • grebber
    #86
    5euro volt már epic szarjába de ott akkor se kellett volna ha ingyen adják. + ultimatet akarok belőle, de ahogy az árakat nézem előbb leszek pápa :(
  • Blake6
    #85
    Látom azért páran tolják ezt a játékot,ezért újra megkérdezném az alább már feltett kérdésem,hogy gps útvonalat ki lehet-e jelölni a map-on ill. a mini map-on?Mert a Wildlands-ben lehetett,sőt automatikusan kiemelte sárga színnel az útvonalat a küldihez(és mint minden open world játékban).Mert így légvonalban ultra gáz átvágni bárhova is,ha csak nincs helikopter...
  • AnuluWork #84
    Wildlands Humblen volt leértékelve nyáron. (5$? vagy mennyi volt!)
  • hawkie22
    #83
    Hát, a Wildlandsre emberi áron még várhatsz jó pár évet. Ha tényleg ennyire bedölni látszik a Breakpoint, hogy már most csökkentettek az áron, akkor a Wildlands árait nem fogják csökkenteni egy jó darabig, valahol kompenzálni kell.
    Valamelyik hozzászólásban említetted, hogy 5€ fölött nem adsz játékért pénzt, 10€ már olyan, mintha a lábad vágnák. Na ezt a szintet a Wildlands szvsz soha nem fogja elérni. Én olyan 15€ körüli árra saccolom, ha egyáltalán lemennek annyira.
  • grebber
    #82
    SG-n a játékok 90%-ának a topikja nem pörög a maradék 10%-nak meg topikot se nyitnak. Én a magam részéről még mindig a Wildlandset vàrom, hogy legyen emberi ára. Itt ez a game most olyan 6+ év múlva lesz aktuális. De ahogy a gépigényét nézem ez inkább előny lesz mintsem hátrány
  • AnuluWork #81
    Amúgy, miért nem pörög ez a fórum? Ennyire szar a game? Mindenki a Modern Warfare megjelenésére vár? Esetleg RDR2? :D
  • AnuluWork #80
    Már van pár órám ebben a játékban, és hiába haladok szépen a küldikkel, ez a térkép óriási méretű, szerintem több a felfedeznivaló, mint a Wildlandsben volt. Szóval alig tartok valahol, mégis 150 felé közelítek.

    Annyi felfedezni való van. Annyi baromira jól kinéző helyszínt terveztek a készítők, hogy a küldik helyett el-elbarangolok, annyira jól néz ki ez az egész. A házak belseje, külseje, a sok elektromos jármű mindenhol, drónok, a jól megtervezett városok, szóval élnék itt, ha valahol létezne egy ilyen sziget. :D (Persze nem egy ilyen háborús környezetben, de nem rossz hely. Bár kicsit Észak-Koreára hasonlít. Észak-Koreában nem járhatnak még az utakon csak a elvtársak és a hadsereg járművei. :)

    Mint táj, a hófödte csúcsok és modern városok mellett a Sinking Country jött be eddig leginkább, mint terület. A hegyek és a városok nagyon szépek, a Sinking Country meg marha jól lett megdizájnolva.

    A fegyverek közül a Scorpio Scout Special volt az ami most bejön. Elképesztő pontos az a fegyver, és bár csak 5 lőszere van, az egyik legszimpatikusabb mesterlövész puskának találom.

    A havas táj nagyon megnyugtató. Ahogy besüpped a hóba és lábnyomokat hagy, az nagyon jól néz ki:


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.08. 21:27:12
  • hawkie22
    #79
    Ebböl nem vonnék le messzemenö következtetéseket. Rengeteg ismerösöm játszik a játékkal, én magam több mint 30 órát öltem bele és még alig kezdtem el a sztorit. Eddig én ismerösöktöl csak pozitív véleményeket hallottam. Én nem temetném a játékot. A Wildlands is hogy indult vagy a Division 1 és mégis kinötték magukat, a Breakpointtal is ez lesz.
  • AnuluWork #78
    November eleje RDR2, október végén pedig Modern Warfare. Akinek a Wildlands bejött, a BP is be fog. De rég volt ennyire erős az október vége-november eleje.
  • grebber
    #77

    Brit eladási lista: Megbotlott a Ghost Recon Breakpoint.Már most olcsóbb lett a standard kiadás
  • Blake6
    #76
    Srácok,hogy lehet gps útvonalat kijelölni,mert nekem sehogy sem sikerül(xbox-on tolom,guide mód bekapcsolva!)...Így ultra gáz A-ból B-be jutni a mini map alapján,főleg ha egy küldetés a marha nagy sziget másik végén van.Egy melléküldim is befuccsolt ezért,mert a lopott teherautót nem tudtam időben leszállítani..."Vasárnapi" vezető vagyok na :-) ,így kijelölés nélkül marha macera csak az utak,kereszteződések alapján eljutni a célponthoz egy ekkora szigeten(így marad hát a helikopter,ha van...).
  • zitababa5
    #75
    ps4-en tolom. nagyon jó játék. Viszont segítséget kérek mert egy küldetésnél az egyik info investigation résznél bejött a too far you target come back felirat sárga csíkban és akármilyen új küldetést kezdek nem tűnik el, a térképen meg nem látom hol anyázik, hogy a célponton túl messze van.

    Hogyan lehet eltűntetni ezt a képernyő közepén vibráló szöveget?????
    Kérlek segítsetek!
  • frici666
    #74
    a dron siman mukszik . semmi gond vele. de a behemotok ellen 1 raketa veto jol jonne. de azert koszonom
  • jarlaxxe
    #73
    Mi bajod a drónnal? haladni kell a korral....
  • frici666
    #72
    tisztelt wedge 31. milyen gombot kell nyomni hogy bekeruljon a tavcso es a raketa veto a zsakba. nekem nem sikerul. sajna. a wildlandsban sima b es volt tavcso. el nezest de kene a segitseg. koszi.
  • AnuluWork #71
    "A Sane New World" side mission ... :D
  • frici666
    #70
    koszi a valaszt
  • wedge31
    #69
    Inventory résznél kell kiválasztani és betenni utána tudod használni de a drón jobb, szvsz.
  • frici666
    #68
    hello mindenkinek. mit csinalok rosszul? a tavcsovet nem tudom hasznalni. mi a meg oldas? valaszokat koszi
  • AnuluWork #67
    Ez egy sikeres nap volt. De ki.....tt nagy ez a térkép!

    Más.
    Hogy ez most bug, vagy nem tudom, de ha drónnal ráviszed a távoli kérdőjelekre a célkeresztet, akkor "felfedezi", viszont szerintem nem számolja be a statokhoz. Gondolom, távcsővel is működik. :)
  • AnuluWork #66
    Járt már valaki az Aurora Survival Shelterben? Van ott egy ajtó, Turture Logs van mögötte. Hackre nem reagál semmit. Későbbi küldiben lehet majd kinyitni vagy bug? (Generátor szétlőve, kezemben volt egy katona, nem hackelt a kezével, odavittem egyet, azzal sem.)
  • hawkie22
    #65
    Én nagyon jól szórakozom vele. Most azon vagyok, hogy meglegyen a GS150 és kipróbálhassam a raidet. Végre elkezdtem a main küldetéssorozatot is, bár nem rohanok vele. :) Útközben mindig meg-meg állok 1-1 campet kitakarítani. Vagy közbejön egy zöld vagy narancs küldi. :) De pont ez tetszik benne.
  • Kotomicuki
    #64
    Ez még ugyan béta, de megbízható értékelés! :)

    Ha készít videót a játékról, azt mindenképp érdemes lesz megnézni - vásárlás előtt és után is!
  • grebber
    #63
    Ghost Recon: Breakpoint – Igencsak vegyes a fogadtatása

    Van olyan kritikus, aki inkább visszamenne Anthemezni, minthogy még egy percet játszania kelljen a Ghost Recon: Breakpointtal.

    Ma megjelent a Ghost Recon: Breakpoint, sőt az előrendelők már tegnap nekiveselkedhettek – rá is döbbentek, hogy a mikrotranzakció tételei között pay-to-win elemek szerepelnek, amit a Ubisoft hamar eltávolított azzal a kifogással, hogy véletlen kerültek bele most, ezt későbbre szánták. Ezután a blama után valószínűleg nem fog jól jönni az, hogy az első értékelések kissé vegyesek.
    Többségében a jó és a közepes között ingáznak a pontszámok, de a VG24/7 mindenképpen kilóg a sorból, hiszen az ottani kolléga az ötből csak egy pontot volt hajlandó adni. Szerinte a Ghost Recon: Breakpoint ezer sebből vérzik, rengeteg dizájnbeli problémával küszködik és rettenetesen bugos (ez utóbbit több más teszt is felrótta). Összegzésében azt írja, hogy a Ubisoft azon a két fronton bukott el, ahol remekelni szokott, mert a Breakpoint se folytatásként, se nyílt világú játékként nem működik, és még az Anthemmel is szívesebben játszana.

    Az eddigi tesztek pozitívumként azt hozzák fel, hogy a fejlesztők sikeresen továbbgondolták a Wildlands játékmenetét, ötletes a fejlődési rendszer és a felfedezés örömét is meg lehet lelni a játékban.

    A Ghost Recon: Breakpoint eddigi pontjai

    VG24/7 – 1/5
    IGN – 7/10
    Push Square – 6
    Metro – 6
    Cerealkillerz (Német) – 8.3
    Jeuxvideo (Francia)- 17/20
  • wedge31
    #62
    Végre bent vagyok.
  • AnuluWork #61
    Közben mindenki hazaért ...
  • jarlaxxe
    #60
    Na, hazaértem és még mindig semmi, valszeg nagy gebasz lehet.
  • AnuluWork #59
  • AnuluWork #58
    Első pontok
  • AnuluWork #57
    Reggel felment egy új patch, azóta sokkal szarabb lett a sebesség is.
  • AnuluWork #56
    Ismét 50001 ... :D