135
Ghost Recon: Breakpoint
  • szabi07
    #1
    Elméletileg holnap jelentik be az új Ghost Recon játékot! Breakpoint!
    A mostani információk szerint a Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint október 4-én már napvilágot is lát, méghozzá PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re is.
  • grebber
    #2
    Most jelentették be volt gameplay ,minden! Jó lesz várjuk ezerrel!
  • AnuluWork #3



    Úgy nézem egy túlélőrészt erősítő szokásosan jó GR lesz ez is.
  • jarlaxxe
    #4
    Only epic store...
  • Kotomicuki
    #5
    Jobban jártak volna, ha az első rész (a Baltikumba benyomulnak az Oroszok és velük kell egy kicsit "foglalkozni") vagy DLC-i történetét veszik elő, az abban lévő küldetések helyszíneivel...
    Ez így egy sci-fi - nem a robot-hadseregek, hanem a megállításuk "mezítlábas" módja - , szép grafikával..., már csak a fénykardok hiányoznak.
  • NEOreg3
    #6
    Uplay-en is megvásárolható lesz

    engem mondjuk a Wildlands után már nem érdekel ez a játék, az single-ben dögunalom volt, coop meg nem érdekel
  • AnuluWork #7
    A Ghost Recon sorozat mindig is speckó volt. A Future Soldiers szerintem az egyik legjobb GR volt, csak grafikailag és tartalomban elmaradtak pár dologgal, amit megígértek. Viszont szerintem ez nem sci-fi. A Division 2ben is sok érdekesség van, de ez egy ilyen világ. Ez nem a R6. Ez van.
  • AnuluWork #8
    Meg Ubi saját.
  • hawkie22
    #9
    Nálam várós a játék. A Wildlands is tetszett, még a mai napig elöveszem néha, végig kéne már vinnem, de itt van most a Division 2. :) Az is tetszik, ha igaz, amit a videóban láttunk, hogy lehet váltogatni a karakterek között (ez hiányzott a Wildlandsböl).
    A bétára már jelentkeztem. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2019.05.13. 13:27:08
  • hawkie22
    #10
    Miért lenne sci-fi? A mai világban a katonai vonal amúgy is a drónok felé megy el, ez itt most mennyiben más?
  • Kotomicuki
    #11
    A drónokkal semmi gond.
    De, ha az az ember megsemmisítésére tervezett rendszer része és tucatszám áll rendelkezésre, akkor ott 2-3 ember nem fog győzni ellene!
    Szóval, nagyon átüt az amerikás "mi vagyunk a kú'vajó gyerekek és mindent legyőzünk" rózsaszín szirup, hogy a saját területükön szétzúzzák azt, amit pont az ilyen erők ellen terveztek.
    Ha meg mégis győzhetnek Nomádék, akkor ott az ellenféllel nincs minden rendben, hogy ekkora erőfölényt nem tud érvényesíteni: fizikailag hihetetlen a történet (tudtommal nem egy Deus Ex, ahol legalább a technológiában van némi erőegyensúly).
  • grebber
    #12
    Befutott a gépigény

    Béta alapján 16GB ram nem hogy erősen ajánlott de elengedhetetlen...
  • hawkie22
    #13
    Na, ki csapatja már a bétával? Én jelenleg ki-be lépegetek egyelöre, most maintenance van a következö negyed órára, de olyan este 10 körül leszek tartósan, ha esetleg valaki csatlakozni akarna.
    Sh00ter_83 név alatt megtaláltok Uplayen.
  • DrSoong
    #14
    Komolyan gondolják, hogy az első fél óra az amig elvánszorgok a 3 ponton keresztűl sérülten? Vagy lehet madkitet használni valahogy? A jobb kezét úgy tartja a karakter mint ha lenne benne fegyver közben lószar sincs...
    Utoljára szerkesztette: DrSoong, 2019.09.06. 20:52:44
  • hawkie22
    #15
    Van nálad Medkit, már az elejétöl, de legalábbis az elsö hullánál biztos, hogy találsz, nyomd le az Alt-ot és elö is hozza a felszereléslistát, amiböl választhatsz. Pisztolyod is van, azt az elsö cutscene végén veszed el a melletted fekvö halottól. Erösebb fegyvered az elején nincs, azt neked kell megtalálnod, de viszonylag hamar dob a játék.
    A béta befejezödik azután a main mission után, amikor megpróbálod elhagyni a szigetet, utána már csak mellékküldetéseket csinálhatsz, illetve barangolhatsz a szigeten, gyüjtögetve dolgokat. Én jelenleg 3 óra játék után vagyok XP8-as szinten és 20as GS-el. Eddig csak szólóztam, úgy egy idö után kicsit uncsi lesz, a publicot még nem próbáltam.
    Regular nehézségen 5-fös ellenséges csapatokat sima liba kinyírni, tegnap este pedig magamra húztam egy teljes bázist, kb. 30-40 ellenféllel, plusz 2-3 drónnal. Jópár syringe és medkit elfogyott, de halál nélkül leszólóztam. Szóval ha kijön a játék, akkor ebböl vagy hard vagy extrém nehézség lesz, amin indítom. Remélhetöleg pár haver is fogja aktívan tolni, mivel nincsenek AI segítök, így szólóban nem lesz hosszú távon móka, de majd kiderül. Ma este folyt. köv. :)
  • DrSoong
    #16
    Azt látom, hogy van nálam, még valami smg is, de semmit nem enged használni ott van az alt menűben rajta a behajtani tilos tábla. Offoltam, nem szenvedek ezzel...
  • hawkie22
    #17
    Heh? Ezt nem értem, nálam rögtön ment minden.
  • DrSoong
    #18
    Hát nem tudom... Sántikálom egyik lezuhant helikoptertől a másikig 30 perc alatt elértem a másodikat. A harmadiknél hiába kúszok mindig leszednek és nem tudok semmit használni. Jó kis béta!
  • DrSoong
    #19
    https://imgur.com/a/Ss8hmwD
  • hawkie22
    #20
    Azt tudja valaki, hogy lehet küldetést megosztani csapattaggal? Beléptem publicba, illetve meginvitáltam embereket, csatlakozott is valaki, de mivel nem tudtam, hogy kellene megosztani a küldetést vele, így egy idö után bóklászott maga, majd kilépett a groupból.

    Egyébként optimalizálással nincsenek gondok, a játék tetszetös, sztori nyilván lerágott csont, egyelöre az elsö pár main mission után nem is nagyon lehet róla bövebben mit mondani, a gearelödés átlagos eddig, blueprintek után lehet kutatni ezerrel, mindegyikhez van egy kis mellékküldetés, nem csak menj ide, menj oda és vedd fel a ládából dolog.

    Skillpontokat szintlépéskor kapsz, van négy alapképzettség (field medic, assault, stealth meg sniper), ezek közül induláskor egyet választasz, aztán ha majd kapsz még pontokat, akkor simán felveheted mindet, a többi skillt pedig szép lassan oldozgatod fel. Egyszerre 3 perket rakhatsz be magadnak, persze csak ha elötte megnyitottad skill pontból :), alapból csak egy perket engedélyez.

    Craftolgathatsz is kaját meg felszerelést, ezt még nem próbáltam, minden kis fittyfenét lehet gyüjtögetni a világban. PvP-t nem próbáltam, asszem, bétában nem is lehet egyelöre kipróbálni, legalábbis nálam nagy piros felkiáltójel van a PvP-oldalon.

    A Guided Mode ki-be kapcsolása jó móka, ha kikapcsolod, onnantól kezdve a kis infómorzsákból kell összerakni, hogy merre is van a küldetés. Ez mondjuk regular nehézségen nem jött ki annyira, mivel a játék mindig berakta a térképre, hova is kell menni. :) Majd magasabb nehézségen megnézzük a Guided Mode off-ot. A HUD-ot is személyre lehet szabni, akár teljesen ki is kapcsolhatod, ha mazochista vagy.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2019.09.06. 22:53:16
  • lalakov
    #21
    Eddig nekem csalódás. A Wildlands szebb és a menürendszere is jobban bejött.
  • AnuluWork #22
    Az már csak hab a tortán, hogy a battleeye letiltja a sweetfx/reshade dlljét ... Elképesztő genyaság. Az, hogy az alfában ezt nem csinálta. Hogy ez most direkt vagy csak balfaszkodnak a béta miatt, de elképesztő. Nem értem az Ubit. Így is undorító a színvilága. Fogom, feldobom, hogy jól nézzen ki, erre ez a gyökér letiltja ...
  • AnuluWork #23
    G
  • AnuluWork #24
    Na sikerült ezt a szart kilőni.
  • scomcomputers
    #25
  • scomcomputers
    #26
    Össze is fosta magát az Ubi...kicsit elhalasztva a beta...
    Link
  • hawkie22
    #27
    A melóban nem tudom letölteni, de valszeg ez most nekem kimarad. Jövö hét csütörtökön úgyis megjelenik, most már nem akarom még egyszer végigtolni azt a tartalmat, amit egyszer már megcsináltam. Majd a végsö változatban.
  • Árnyvadász
    #28
    Tegnap kipróbáltam. Elégedett vagyok a látottakkal. (A barlangig jutottam, ma este folytatom.) Látvány szerintem részletesebb, mint az előző részben, és meglepően jól futott. Sokkal rosszabbra számítottam. Very high meg minden kutyafüle mellett (bármilyen helyzetben: helikopter túra, motoros sárdagasztás, sűrű erdőben gombászás, harcok közben stb.) stabil volt a frame.

    Összességében a WL lehet szebben mutatott, de mikor egy magaslati pontra felmásztam és lenéztem a ködös, párás esőerdőre az odabaszott rendesen. Jóval részletesebb az aljnövényzet, a talaj, a fákon felkúszó egyéb erdei jószágok kinézete is. Effektek is részletesebbek, realisztikusabbak. Szerintem javult a járművezetés kezelése, irányítása. Egyelőre nehéz rosszat mondani róla. Mozgások, animációk, fegyverek, AI meg egyéb, realisztikusnak tűnt.

    Jut eszembe AI. Meglett a távcsöves mesterlövész puska. 400 méterre tőlem egy tisztáson egy terepjáró mellett négy katona beszélgetett, majd járőrözni kezdtek. Leszedtem az egyiket. A többiek erre szétszóródtak minden irányban. Kerestek fedezékeket. Volt aki egy fa mögé bújt, volt aki szikla mögé rejtőzött, de volt aki beérte azzal, hogy a kocsi mögé osont és meg sem mozdult onnan. Majd vártam. (Én a sűrű növényzet közt voltam guggolva, messze tőlük.)

    Vártam és arra lettem figyelmes, a három emberből kettő elkezd közeledni felém, de úgy próbálva mozogni, hogy a tereptárgyak fedjék őket. Persze mikor kimozdultak a védett helyükről szabad célponttá váltak, de futva nehezebb volt őket leszedni. Mindkettőt hidegre tettem, míg az utolsó ember nem mozdult a kocsi mögül. Közelebb mentem az autóhoz (amivel végül elhagytam a helyszínt) és mikor meglátott csak akkor mozdult ki annyira, hogy le tudjam szedni. A fegyvereink halálos pontosságúak, hangtompítóval szereltek, így az ellenségnek nehezebb a dolga, de még kontrollerrel is játszi könnyedséggel lehetett osztani a fejeseket.

    Szóval nincs más hátra, mint folytatni.
  • hawkie22
    #29
    Csak leszedtem mégis. Játszottam az online technikai teszttel, a zárt bétával és most a nyílt bétával. A sztoriból valamivel többet kaptunk most, mint a zárt bétában, jóval több cuccot is sikerült megszerezni. Jelenleg XPlvl 10-en vagyok, 45-ös GS-el. A játék érezhetöen jobban optimalizált, mind a zárt béta alatt volt. Gyorsabban nyitogatja a ládákat, a töltési idö is gyorsult, a jármüvek irányítása érzésem szerint finomodott.
    Az állatvilág, a környezö világ részletesebb, mint a WL-ben volt, bár öldöklés közben nem erre fogunk figyelni. Az AI fejlödött valamicskét a zárt béta óta, bár még mindig nem az az Einstein-szintü AI, igaz, csak regularon játszottam, lehet, hogy magasabb nehézségen nem lesz ennyire egyszerü.
    Kipróbáltam a PvP-t is, a térképek viszonylag nagyok, az ellenfelet nem egyszerü észrevenni, viszont a pályák viszonylagos nagysága miatt van olyan, hogy átmegy camper-háborúba az egész. Mindenesetre viszonylag gyorsan véget érnek a 4v4 csaták (2 gyözelem után jön a következö meccs, az alap a ki nyer több játszmát 3-ból), nem annyira pörgös, mint a CoD, de azért nem rossz. És ami a jó, hogy itt is fejlödsz, és amit itt kapsz jutalomként, azt használhatod a PvE-tartalomban és fordítva.
    A grafikára nincs panasz, nálam ultrán nem volt röccenés sem. A hangok jók, effektek rendben vannak, a karakter irányítása viszont néha nehézkes, föleg fedezékben.

    A kraftolás, mellékküldik, factio küldik most kimaradtak nálam, azokat a zárt béta alatt kipróbáltam, most a sztori meg a PvP érdekelt. Várom az október 4-ét, bár a játék elsö 2 órája már unalmas lesz ennyi bétázás után. :) A katonák mindig ugyanott jelennek meg a sztori alatt, szóval ha már 2-3x végigvitted a játék elejét, akkor már bekötött szemmel is tudod, hogy hol és hán katona fog felbukkanni. Ettöl függetlenül a sztori eddig tetszik, most nöi karakterrel mentem (úgy nézett ki, mint Vasquez az Aliensböl - kövezzetek meg, de nekem jobban bejött Vasquez a filmben, mint Ripley), valahogy jobb volt így játszani, mint faszival, de ez egyéni preferencia.
  • janik
    #30
    Másnak is előjön az a bug, hogy ugyan abba a járműbe másodjára már nem lehet beszálni? Játék restart megoldja a problémát, de utána megint előjön folyton, és megint restartolni kicsit idegesítő.
  • hawkie22
    #31
    Ilyen buggal nem találkoztam a béta alatt.
  • gregoryan
    #32
    Hali. Van valaki, aki esetleg egy 2 személyes COOP campaign gameben benne lenne pénteken délelőttől?
    Jó volna coopban lenyomni a story-t, nem egyedül. PVP nem érdekel..
  • hawkie22
    #33
    Én ma este 9-töl már nyomom a játékot, de benne vagyok egy coop-ban péntektöl is akár.
    Keress meg Uplay-en: Sh00ter_83
  • hawkie22
    #34
    Ahogy nézem ebböl csak éjfélkor lesz játék, valahol pedig olvastam az este 9 órát, de azt a pár órát most már kihúzom. :)
  • AnuluWork #35
    Jó lett. Optimalizáltak sok mindent a bétákhoz képest, és végre a Battleyeal együtt fut a refresh is, nincs letiltva. Szóval cool game. Holnap rámozdulok jobban, mert ma csak a változásokat néztem meg.
  • hawkie22
    #36
    Én ma reggel hajnali 3-kor kezdtem el, jelenleg GS69-en vagyok, XP lvl 13 vagy 14. De még csak az elsö föküldetést csináltam meg, ahol visszaverjük a katonákat a mólónál. Föként csak barangoltam a térképen és irtottam a központokat, illetve egy kicsit PvP-ztem.
    Valakinek van kedve tartósabban PvP-zni? Ha igen, vegyen fel UPlayen (Sh00ter_83).
    Egyébként jól optimalizált, sokféle fegyver van, már megvan az elsö Signature fegyóm, igaz, már le is cseréltem. Advanced nehézségen játszom, szólóban egy-egy nagyobb tábor izzasztó, ha nem figyelsz oda.
  • AnuluWork #37
    Én tökéletesen meg vagyok elégedve. Amilyen tempóban mostanában játszom, ez nekem kitart majd egy ideig.
  • hawkie22
    #38
    Nálam is, az biztos, pláne, hogy jön a CoD, a Planet Zoo meg az új Star Wars és mind elö is lett rendelve. :)
  • lwb
    #39
    Ghost Recon 76: Anthem of the Credit Card

    (day 0 skip nekem)
  • hawkie22
    #40
    Tud valaki egyébként magyar Ghost Recon Breakpoint discord szerverröl?