11
Ghost Recon: Breakpoint
  • Kotomicuki
    A drónokkal semmi gond.
    De, ha az az ember megsemmisítésére tervezett rendszer része és tucatszám áll rendelkezésre, akkor ott 2-3 ember nem fog győzni ellene!
    Szóval, nagyon átüt az amerikás "mi vagyunk a kú'vajó gyerekek és mindent legyőzünk" rózsaszín szirup, hogy a saját területükön szétzúzzák azt, amit pont az ilyen erők ellen terveztek.
    Ha meg mégis győzhetnek Nomádék, akkor ott az ellenféllel nincs minden rendben, hogy ekkora erőfölényt nem tud érvényesíteni: fizikailag hihetetlen a történet (tudtommal nem egy Deus Ex, ahol legalább a technológiában van némi erőegyensúly).
  • hawkie22
    Miért lenne sci-fi? A mai világban a katonai vonal amúgy is a drónok felé megy el, ez itt most mennyiben más?
  • hawkie22
    Nálam várós a játék. A Wildlands is tetszett, még a mai napig elöveszem néha, végig kéne már vinnem, de itt van most a Division 2. :) Az is tetszik, ha igaz, amit a videóban láttunk, hogy lehet váltogatni a karakterek között (ez hiányzott a Wildlandsböl).
    A bétára már jelentkeztem. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2019.05.13. 13:27:08
  • AnuluWork
    Meg Ubi saját.
  • AnuluWork
    A Ghost Recon sorozat mindig is speckó volt. A Future Soldiers szerintem az egyik legjobb GR volt, csak grafikailag és tartalomban elmaradtak pár dologgal, amit megígértek. Viszont szerintem ez nem sci-fi. A Division 2ben is sok érdekesség van, de ez egy ilyen világ. Ez nem a R6. Ez van.
  • NEOreg3
    Uplay-en is megvásárolható lesz

engem mondjuk a Wildlands után már nem érdekel ez a játék, az single-ben dögunalom volt, coop meg nem érdekel
  • Kotomicuki
    Jobban jártak volna, ha az első rész (a Baltikumba benyomulnak az Oroszok és velük kell egy kicsit "foglalkozni") vagy DLC-i történetét veszik elő, az abban lévő küldetések helyszíneivel...
    Ez így egy sci-fi - nem a robot-hadseregek, hanem a megállításuk "mezítlábas" módja - , szép grafikával..., már csak a fénykardok hiányoznak.
  • jarlaxxe
    Only epic store...
  • AnuluWork

Úgy nézem egy túlélőrészt erősítő szokásosan jó GR lesz ez is.
  • grebber
    Most jelentették be volt gameplay ,minden! Jó lesz várjuk ezerrel!
  • szabi07
    Elméletileg holnap jelentik be az új Ghost Recon játékot! Breakpoint!
    A mostani információk szerint a Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint október 4-én már napvilágot is lát, méghozzá PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re is.