119
Ghost Recon: Breakpoint
  • lac coo
    Mondjuk az elég gáz, hogy nem tudom tovább vinni a történetet mert nincs elég szintem hozzá ... ! :DDDDD
  • lac coo
    Szerintem messze nem igénytelen... Bár vannak hiányosságok az nem kérdés...
    De elnézve milyen játékok ma a sikeresek, ilyesmi már nem igen fog készülni ...
    Nem igénytelenségre céloztam amúgy, hanem egyszerűen más játékot szeretnek ma már a népek, másak az igények ...
  • Kotomicuki
    Tehát, legyünk igénytelenek és akkor minden játék jó lesz?!
    Köszönöm, de inkább nem!
    Ha azt akarja a szolgáltató, hogy igénybe vegyem a szolgáltatását, akkor azért nyújtson is valamit, ne csak a túl vastagon fogó tollal kitöltött csekkjét!
  • lac coo
    Tudom nem sokaknak jön be ez a játék, de nálam megint év legjobbja ! :D
    Szerintem nem is a játékkal van nagy baj, inkább az igényekkel, sajnos úgy tűnik hasonló nem igen lesz már a világban, ez már lejárt lemez...
  • ROBO35
    sziasztok van egy olyan pálya hogy a csajt kell helikopterrel vinni vissza megyek és féluton uplay összeomlik más játéknál nincs ilyen leheta frissités okozza a gépet ujra raktam minden friss!elöre köszi a válaszokat!
  • frici666
    halio megint kerdeznek. ha valaki tudja irja meg. amikor eloszor csak kalandoztam a terkepen mukodott a sharpshoter fildmedic stb. most mar nagyabol tudatosan probalok jatszani most nem mukodik. mit csinalok rosszul? valaszokat segitseget elorre is koszonom
  • AnuluWork
    Faction missionök között nekem - bár megcsináltam őket - mindegyik act piros és failure, befagy a karakter ha sniperkedsz és használsz spec skillhez tartozó spec képességet, stb.
  • hawkie22
    Pl.? Én még nem tettem fel az új patchet, most más játékokkal szórakozom, csak érdekel.
  • AnuluWork
    Az új patch jól szétqurt pár dolgot. :D
  • AnuluWork

Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.09. 19:22:23
  • lalakov
    Majd ha nagyon akciós lesz már, akkor majd letoljuk haverral.
  • AnuluWork
    Kár érte igen, ott nagyon rossz irányba mentek el. De maga a játék nem rossz.
  • lalakov
    Sajnos a Division-ös beütésen nem fognak tudni változtatni, az túl mélyen van a játékban. :(
  • grebber
    Ghost Recon: Breakpoint - jönnek a javítások
  • AnuluWork
    Huh, korán keltem. Magyarul.

252 a max. gear score. 240 után belassul az ember, cirka 6-8 óra egy-egy szintlépés, és akkor még csak a szintet lépted meg, a cuccaid mind vegyesek maradnak. Amivel tovább lehet lépni, az egyedül a napi faction mission, abból is az elite küldik, amivel javulni fog a GS, mert mindig dob legalább egy 250+os cuccot. 250 után mindenki 250est dob, és a legnagyobb ghost táborokat kell gyilkolászni főleg a sárgákért, ill. a napi elite küldinél meg lehet reménykedni, hogy olyan 252est dobjon a game, ami sárga, és jók a statok. Vagyis, 250 után tiszta division feeling lesz az egész, ami szerintem nem jó irány, de jelenleg sehogy máshogy nem jönnek a 252es cuccok. Tehát, pillanatnyilag 252 a max. szin. 250 után minden blueprint szintén 250est ad. Legalábbis én így vettem észre.
  • AnuluWork
  • AnuluWork
    Küldtem privit is.
  • AnuluWork
    Nu, 252 a max. gear score. 240 után úgy belassul az ember, hogy cirka 6-8 óra 1-1 szintlépés, és akkor még csak a szintet lépted meg, a cuccaid mind vegyesek. Amivel tovább lehet lépni, az a napi faction mission az egyedül, abból is az elite küldik, amivel javulni fog a GS. 250 után minden 250est dob, és a legnagyobb ghost táborokat kell gyilkolászni a sárgákért, és a napi elite küldinél reménykedni, hogy olyan 252est dobjon a game, ami sárga, jók a statok. Tiszta division feeling lesz, ami nem jó irány, de sehogy máshogy nem jöjjenek a 252es cuccok. Jelenleg 252 tehát a max. 250 után minden blueprint 250es cuccot dob.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.26. 10:45:33
  • frici666
    koszi a segitseget
  • AnuluWork
    1. Space
    2. És azt hiszem a skilled alatt kell megcsinálnod (nyomsz egy Yt és class technique alatt megcsinálod amit kér).
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.24. 15:03:43
  • frici666
    halio melyik gombal tartja vissza a levegot a jatekos? es mit kell csinalni hogy meglegyen a true grit? valaszokat koszonom
  • AnuluWork
    Ez még csak most jött elő nálam, de ha nincs rajtad napszemüveg, akkor ha erős fény éri Nomadot, eltakarja a szemét. G yoo! :)

• AnuluWork
  • AnuluWork
    Már csak annyi lehetséges, hogy nincs belőle gy darabod sem.
  • ROBO35
    sziasztok nekem aza a problémám sokat játszok vele ki akarok lépni és kékhalált okoz de a többi játéknál nincs miért? elöre köszia választ!win 10 van és a legujabb frissitésel!

Utoljára szerkesztette: ROBO35, 2019.10.11. 13:05:52
  • frici666
    koszi. invectoryban van es bar mit nyomok nem csinal semmit. sajnos az angol nem megy. probaltam mindent de nem sikerul. pedig kene a fura jarmuvek ellen. mit csinalok rosszul? koszi a segitseget
  • AnuluWork
    Egyébként 300 a max gearscore. Össze lehet hozni még a térkép felének felfedezésével is, csak pakolgatni kell L30 után magadra a legjobb cuccokat.

Ki.....tt nagy a terep. És nemsokára jön a RDR2, ami szintén ekkora. :D
  • AnuluWork
    Berakod slotba, és: G
    Ha assault rifleről van szó: Z
  • frici666
    hello mindenkinek. segitsen valaki. hogy a banatba lehet a raketa vetot. hasznalatba venni? kerm segitsetek. koszi
  • AnuluWork
    A L30 utáni XP hol lehet látni? Vagy itt nincs TIER, mint a Wildlands/Division játékokban?

Más.
    Akkora a terület, hogy eddig nem is futottam bele ilyenbe, de ha kipucoltál egy területet, a ládák itt is újranyithatók. :)

Hogy ez most bug, nem tudom, de ha a Behemot őriz egy kék fegyverschematicot rejtő helyet, és nem ölöd meg, viszont megpróbálsz felmenni érte, levág a létráról.

Sokkal nehezebb összehozni egy tökéletes snipershotot, mint a Wildlandsben. 533 méter is egy kínszenvedés volt.
  • Blake6
    Köszi a választ!Igen,most már én is úgy vettem észre,akár hogy is erőltetem...Meg épp most olvastam a PlayDome tesztjét.és náluk is az jött le,hogy elő a térkép a farzsebből oszt' jó napot,találj oda magadtól!Ez még nem is lenne gond,mivel tényleg túlélő irányba megy,de ekkora térképen,hááát lusta vagyok,na(casual városi gamer)! :D
  • AnuluWork
    Mi a baj az epic storral? Csak mert emlékszem, hogy amikor bejött a Steam, akkor a steamről mondták ugyanezt, a GoGról meg azt, hogy ultragáz, nincs semmi kínálata. :)
  • AnuluWork
    Úgy vettem észre, hogy csak beacon van. Te találsz oda. Túlélő játék lett. :D
  • grebber
    5euro volt már epic szarjába de ott akkor se kellett volna ha ingyen adják. + ultimatet akarok belőle, de ahogy az árakat nézem előbb leszek pápa :(
  • Blake6
    Látom azért páran tolják ezt a játékot,ezért újra megkérdezném az alább már feltett kérdésem,hogy gps útvonalat ki lehet-e jelölni a map-on ill. a mini map-on?Mert a Wildlands-ben lehetett,sőt automatikusan kiemelte sárga színnel az útvonalat a küldihez(és mint minden open world játékban).Mert így légvonalban ultra gáz átvágni bárhova is,ha csak nincs helikopter...
  • AnuluWork
    Wildlands Humblen volt leértékelve nyáron. (5$? vagy mennyi volt!)
  • hawkie22
    Hát, a Wildlandsre emberi áron még várhatsz jó pár évet. Ha tényleg ennyire bedölni látszik a Breakpoint, hogy már most csökkentettek az áron, akkor a Wildlands árait nem fogják csökkenteni egy jó darabig, valahol kompenzálni kell.
    Valamelyik hozzászólásban említetted, hogy 5€ fölött nem adsz játékért pénzt, 10€ már olyan, mintha a lábad vágnák. Na ezt a szintet a Wildlands szvsz soha nem fogja elérni. Én olyan 15€ körüli árra saccolom, ha egyáltalán lemennek annyira.
  • grebber
    SG-n a játékok 90%-ának a topikja nem pörög a maradék 10%-nak meg topikot se nyitnak. Én a magam részéről még mindig a Wildlandset vàrom, hogy legyen emberi ára. Itt ez a game most olyan 6+ év múlva lesz aktuális. De ahogy a gépigényét nézem ez inkább előny lesz mintsem hátrány
  • AnuluWork
    Amúgy, miért nem pörög ez a fórum? Ennyire szar a game? Mindenki a Modern Warfare megjelenésére vár? Esetleg RDR2? :D
  • AnuluWork
    Már van pár órám ebben a játékban, és hiába haladok szépen a küldikkel, ez a térkép óriási méretű, szerintem több a felfedeznivaló, mint a Wildlandsben volt. Szóval alig tartok valahol, mégis 150 felé közelítek.

Annyi felfedezni való van. Annyi baromira jól kinéző helyszínt terveztek a készítők, hogy a küldik helyett el-elbarangolok, annyira jól néz ki ez az egész. A házak belseje, külseje, a sok elektromos jármű mindenhol, drónok, a jól megtervezett városok, szóval élnék itt, ha valahol létezne egy ilyen sziget. :D (Persze nem egy ilyen háborús környezetben, de nem rossz hely. Bár kicsit Észak-Koreára hasonlít. Észak-Koreában nem járhatnak még az utakon csak a elvtársak és a hadsereg járművei. :)

Mint táj, a hófödte csúcsok és modern városok mellett a Sinking Country jött be eddig leginkább, mint terület. A hegyek és a városok nagyon szépek, a Sinking Country meg marha jól lett megdizájnolva.

A fegyverek közül a Scorpio Scout Special volt az ami most bejön. Elképesztő pontos az a fegyver, és bár csak 5 lőszere van, az egyik legszimpatikusabb mesterlövész puskának találom.

A havas táj nagyon megnyugtató. Ahogy besüpped a hóba és lábnyomokat hagy, az nagyon jól néz ki:

Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.10.08. 21:27:12