367
Nioh
  • caps lock
    #327
    A Bloodshed's End dlc-ben járok, 171-es szintű vagyok. Most harcolok Sanadával, önmagában nem lenne túl nehéz, de mikor kb. harmad élete marad megidézi az előző dlc egyik bossát is, és így már képtelen vagyok legyőzni őket. Bármi tanács, mert úgy néz ki a harcom itt ér véget..
  • yesname #326
    Én mindenképpen vennék egy kontrollert (XBox One kontrollert PC-hez), mert sokkal jobb vele irányítani és rengeteg más játék is támogatja, melyeket kényelmesebb, jobb kontrollerrel játszani.
    Amúgy támogatja az egeret már alapból. Egy updatettel kapta meg ezt a lehetőséget, amit az eredeti játék (steames) automatikus telepít.
  • kerdezo007
    #325
    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni abban, végre nagy nehezen elkezdtem a játékot és nagyon tetszik, csak sajna PC-én játszom és így aj játék irányítása nem a legegyszerűbb! segítség abban kellene hol tudnám letölteni a javítócsomagot, hogy egérrel is tudjak megfelelően támadni! egy jó pár oldalt megnéztem már de csak információt kaptam! STEM-en is fenn vagyok, de ott is csak információt kapok a javításról, hogy beállíthatom az egérre! Ha nem megy akkor csak annyi kellene, hogy az elején a kopasz csávó erejét, hogy tudom nullára levinni, és a küldetést folytatni, / billentyűzeten milyen gombokat nyomogassak ami kontrolleren kellene mert látom azt, hogy kiír valami kombinációt a harc befejezéséhez!/

    Előre is köszönöm segítségeteket!!!
  • Seth
    #324
    Csak annyit, hogy a book of resurrection-nel újraosztja a pontjait és 20-20 pontot rak a magic-re meg a dexterityre, így meg lehet tanulni az összes ninja és magic skillt , mert ugye egyes skillekhez bizonyos szintű magic vagy dex szint kell. A Te problémádon ez nem segít :D
  • Afe
    #323
    Köszi! Igen Onmyo Mage's Locks keresnék bárhol csak nem tudom hol érdemes.
    Ez a ficko pontosan mit is csinál ebben a videoban:
    https://www.youtube.com/watch?v=yLZYBRbFoUY
  • Seth
    #322
    Mármint Onmyo skill pontokra gondolsz? Onmyo Mage's Locks itemeket elhasználtad? Azok adnak , illetve szintlépéskor ha magic-re raksz ad párat
  • Afe
    #321
    Sziasztok! Magic skill pointot hol tudok szerezni, mert kellene sok skillhez de egy ideje nem ad semmit?
  • DarkSl4yer
    #320
    A nagy baszóbéka lenyomva.Eddig kb a legjobb bossfight volt.
    Háromszor úgy vert le,hogy már csak egy ütés kellett volna neki.
  • Fpocok
    #319
    Ennyike.
  • PeeTeR
    #318
  • PeeTeR
    #317
    80+ eddig egy/ketto volt
  • DarkSl4yer
    #316
    Kereken 60 órám van a játékban,ma crashelt először.
  • Negritis
    #315
    nemtom mással is megesik, de mostanában elég sokat crashel a játék mission kiválasztásnál
  • Negritis
    #314
    nemtom nekem az megvan-e :D
    de hagyományosan vertem le és tök jó volt a folyamatos progress abban a félóra-óra során amikor meglett

    és külön tetszett
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy lehet könnyítani a harcon ha rendesen bejárod a pályát
  • caps lock
    #313
    Umi-bozu ellen a Hyottoko maszk a leghatásosabb. Mindössze 3-4-et kell rá elsütni és vége is a harcnak. Nagyon nagy a sebzése víz alapú ellenfeleknél.
  • Negritis
    #312
    Tachibanát azóta "sem bántom" :D
    most viszont tök jó volt az Umi - bozu harc

    mvg-t néztem közben, és ő mondott valamit amiben igaza van
    a NioH bossoknak a Souls-al ellentétben nincs igazi fázisváltásuk - legalábbis amit eddig láttam - ez ugyanúgy előny bár talány inkább hátrány
  • Negritis
    #311
    hát, Tachibana szépen bealáz :D
  • Voltan
    #310
    Én is azt hittem, de neeem. Mindenesetre eddig még az a vámpír celeb p*csa volt a legdurvább nekem, de lesz ez még így se :D
  • Negritis
    #309
    Nue aszittem rendes stage boss :D erre csak mid :D
  • BEAST #308
    egészségedre :)
  • caps lock
    #307
    Sok küzdelem után végre megvan az Okatsu skin! Nem tudom ki hogy van vele, de az ilyen játékokat én jobb szeretem egy szexi csajjal játszani mint egy kigyúrt férfivel:
  • darkSectorxxx #306
    Valóban itemek ha vannak, akkor lehet használni, én minid a dolgokat úgy szoktam megközelíteni, ha éppen itemek nincsenek, vagyis nyers erővel, de igen, ha vannak cuccok éppen akkor még lehet könnyíteni. :)
  • sp8787
    #305
    Vagy megsummonolsz vkit.:)
    Annakidejen ide summonoltak meg szinte a legtobbet vagy Umi-hoz. Hino-t gyakorlatilag ohko-zni lehet Umi-t meg meg a vizben ki lehet nyirni siman.
  • sp8787
    #304
    Antiparalyptic Needles, Paraysis Onamori Charm, a paralizalas elott mindig sikkant ugy idozitsd a dodge-t, ha a levegoben akkor orulj mivel mikor feled repul egy dodge utan be tudsz vinni jopar talalatot, ha van nalad Moment Talisaman Kato egybol a foldre viszi, hozzavagsz egy Yokai Water Pot-ot es leszalad a Ki-je, Shuriken ugyanugy foldre viszi ha jol emlekszem
  • DarkSl4yer
    #303
    Ha eltalálna a bénító támadásával,használjatok akupunktúrás tűket, az azonnal semlegesíti a paralysis-t.
  • darkSectorxxx #302
    :)
    Mutatom:

    1:37:15 (beállítottam a kezdést)
    Bocs a minősgért, akkor még fos feltöltésem volt. :D
    EZT ISMÉTELGESD....mindent kerülgess, így ahogy a videóban, és akkor ezek a mozdulatok után üss gyors kb 2-3-at ahogy én, ez HARD fokozaton van, nálad könnyebb lesz...

    Semmi mást ne figyelj csak a mozdulatait, minden mozdulatkor, mikor pörögne, ütne, bármi te szökkensz hátra...

    Valamint amikor felemelkedik, FUSS MINNÉL MESSZEBB TŐLE, ne hagyd, hogy túl közel maradjon, mert ha véletlen eltalál a villám, odafut és megöl....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.18. 23:49:54
  • Negritis
    #301
    hát a 15. halál után megnéztem 1-2 videót de rohadtul nem jön át a titok nyitja :D

    kb az h git gut
  • darkSectorxxx #300
    Csak a szopásos!

    Amíg meg nem tudod a trükkjét, vagyis a taktikát, minden boss csak addig nehéz. :)
  • PeeTeR
    #299
    benne van a víííííííííreben
  • Negritis
    #298
    hááát, ez a Hino Enma boss nem kicsit szivat :D
  • Voltan
    #297
    Van a kard képességeknél a Heaven Flash nevű. Ez az, amit kombó után előre + A-val lehet előhozni, felugrik a karakter, és lecsap a karddal. Elég hatékony, és általában gond nélkül tudom használni Yokai-oknál, de valamiért revenantoknál nem akar előjönni az istennek sem, pedig próbálom, és nem megy. Mondom, Yokai ellenfeleknél 10-ből 9-szer sikerül.

    Lehet ezt egyáltalán revenantoknál használni? Ha csak üresben gyakorlom, ellenfél nélkül, akkor sem lehet...
  • sp8787
    #296
    Ha valaki egy jo jatekost akar latni akkor
    https://www.youtube.com/user/rayneasd/videos

    lvl210-en vegigment mindenen belertve a 999 Abysst is es az osszes nehezegi fokozatot
    lvl1-en szinten mindenen de ott csak a 110-es Abyss-ig ment

    Most meg Meztelen Szamuraj modban tolja. lol
    Elkepeszto!
  • Seth
    #295
    Ugye nem bántod őket? :D
  • Negritis
    #294
    új értelmet nyert a "walls have eyes'
  • MerlinW
    #293
    Egér logitech scripttel
  • sp8787
    #292
    Az az egyik a sok gauntlet mission kozul ami akkor unlockolodik ha nagyjabol megcsinaltal mindent.
    Mint pl. a The Return of the Gourd, Secrets of the Dead, A Meeting on the Other Shore...etc.

    A DLC-k nagyon jok sztem de nem azonos mertekben. Es ha mindent unlockoltal a legmagasabb Way of the Nioh szinten akkor meg ott van a 999 szintu Abyss.
  • wedge31
    #291


    Az új verziót innen töltheted le.
  • Metontour
    #290
    Sziasztok! Aki a linkelt kontroller emulátort használja tudna segíteni Nekem hogy hogy kell beüzemelni? Köszönöm!
  • darkSectorxxx #289
    Hu nem nagyon rémlik így hirtelen, van vagy fél éve hogy játszottam a játékkal. :)

    Most a dlc-ket meg szeretném majd venni, és azokat is megcsinálni.
  • sp8787
    #288
    Nem tudom emlekszel e az iga Style-ra. Okatsu majd utana Hanzo+Beka de ugye elottuk is volt egy par ellen.
    Annakidejen regesregen wotd-on en ott szabalyosan vert izzadtam.lol